0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Хайде и аз на софрата.Пийвам кафенце,хапвам мааааалко и бегом на работа.
Благодаря ти Ивче че си се погрижила за всичко!
  <br />
*
добро утро ,дами .
Ив ,мерси мила за закуската и кафенцето .
Лек и усмихнат ден .
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Добро утро и от мен, и аз днес на работа...бляк! Ив пак си се поглижила за дебелото ми д..е.Но изглежда мнооого вкусно и ще се възползвам.
Мунче, радвам се, че вече си добре. :bighug:

Хубав мокър ден принцески  :bighug: :bighug:


*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
  :D Добро утро и от мен!
И аз на работа...бляк  :lol:

Благодарско за закуската, изглежда прекрасно  :)
Маймунке ! Ще си го чакам като завещание  :lol: кой го казваше това..Петето ли...няма значение - откраднах го! :lol:


Хубав и усмихнат ден !  :bighug:
*
Добро утро момичетааа, то и аз на работа, ама какво да се прави, нали миналата седмица почивахме повече...ама аз съм отпуска от другата седмица така че ще наваксам  :D
Муно радвам се, че си добре и така гледай детски, че да разберат децата, че външния свят е много хубав и забавен и да искат а постоят в коремчето 9 месеца, та после да гледкат детски  :D :D :D
Ив благодаря отново за закуската и за пожеланието  :D
Лек ден милички
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро и от мен. Вие докато бачкате аз спинкам и заради вас  :oops: . Ив страхотна закуска - като за гладни хора и сядам с вас на масата.
Муноооо, сети се за мен  :bighug: Тъкмо си мислех, че ще пласираш снахата на някой друг  osi_12
Маринка  :dog: .... губиш се по трасето пък виж какви хубави маси има тук.....
Хайде хубав ден и от мен!!!
*
Ехааа, и Берчето само наднича!  :wink:
Кажи нещо бе мила, как си?
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
абе мацки Галионди ми се губи днес, а е важно да е тук...Галионди хайде кажиииииииии ???

И Монито ми го няма ...

ухххх днес тук е много празноооооо :balk_145: :balk_146: :balk_146:


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Йолиииии, ще ти дърпам ушичките (и не само -  osi_6 ) с това бързане......раничко ти е!!! Стискам палци от сега нататък  :goodluck:
*
То наистина е доста празно - ами да като за почивен ден  :D :D :D Аз вече официално съм отпуска и съм много щастлива, само че мъжо ми го пращат около 1 седмица на път и незнам кога даже ще се върне и май ще изпуснем и този месец, ама пък като си гледам вчера колко ми е ниска БТ, пък може и да я оцелим-днес или утре :D А пък за Йолито я чакамсряда-четвъртък да се похвали с едни 2 черти :D
Мунче почиваш ли миличка, Маринка я няма, Гарджто и вчера не ни навести, къде сте бе хораааааааааааааа що ни оставяте  :( :( :(
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
хиихихихихихиххиих Анизка ще се надупя доброволно щото знам, че си права ама и аз незнам що избързах толкова...От мерак да стане чудо .Абееее...пришпорена работа, ей ми на сега като бързам толкова.Благодаря ти за палчетата, гърдите не спират да ме болят , зърната ми са побелели и освен това виждам, че гърдите доста са се понадули,а и кръстчето доста ме боли от вчера.Ухххх хем ми се иска, хем ме е страх да си го мисля, затова просто ще отброявам дните и ще се моля гадината да е позаслабнала и да неможе да избяга от там дето си я заключила и наистина да напълним темата с +++++++++++


*
Добро утро и от мен! Тук е сутрин, де, почти 9:30 сутринта! :) И аз съм на работа и чакам да става 1 и да си ходя, че довечера съм на български концерт в Денвър. (не се смейте) Ще ходим със сестра ми на концерт на Таня Боева :bellydance: !! Боже , боже!! Хиче не ми се ходеше, но пък се събират една тумба веселяци/чки от България и става много забавно..beer::   Пък и малко да се разсея, че поизперках нещо! :) Великото броене до деня на теста .. още 3 дена! Целувки и прегръдки от Колорадото, още ни вали снега тук..  :rain: :hug2:

*
Ох, момичета най-после се добрах до нет.Йолиии,нямам резултат още не съм се престрашила чакам стоически  :DГале ,много хубаво ще направиш  ,благородно ти завиждам за концерта :DСтискам палци за всички и най-вероятно чак в понеделник ще мога да ви навестя :?Лека вечер момичета :wink:

*
Здравейте, момичета и от мен. наложи се да попътувам за 2 дни 300 км и сега съм поуморена.
Да докладвам за гостито на бившата. Па и накрая взе, че изми чиниите :).






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,милички,ето ме и мен.Чета ви всеки ден,но няма нищо интересно покрай мен и не пиша.Пак започнах следенето на ову както си му е реда-тестове,температура,Пре сийд и т.н.,надеждата че ще стане спонтанно ,въпреки всичко си е жива,тя никога няма и да умре де.Хайде сега да пием кафенцеНие днес мислим да отидем на морето за рибка,изплашиха ни с тая прогноза за дъжд и се отказахме от язовир,но морето няма да го пропуснем.Приятен неделен ден ви пожелавам,с много усмивки и приятни изживявания,ето и слънцето ни се усмихва вече,обожавам го туй слънчице бе хора,искам все да е пролет и лято.Айде че пак се раздърдърих.А и още нещо аз не пиша всеки ден ,но си държа на темата да е пусната от бременелка.Не се скатавайте ей.Аничка,ти си ни кадемчето,нали знаеш :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Здр милички  :D
Мариии взимам си от кафенцето мерси  :D
Много спите бре пумпалиииии  :lol: :lol: :lol:
Лек ден  :D
« Последна редакция: Май 16, 2010, 08:43:58 am от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Добро утро дами,
Много спим днес защото изкарахме дъъълга и тежка седмица.
В тези дни нямах много време да ви чета и да пиша, но знайте, че винаги намирам време да надникна с 1 оченце и да съм в течение какво се случва тук  :D
Хайде да пием по кафенце и беж навънка по разходки.
Лек ден и много усмивки  :lol:
*
Добро утро!
Маринка, благодаря за кафенцето  :D
Вярно, че седмицата беше дълга, но за сметка на това почивката ще е много кратка  :lol:. Изобщо не ги обичам тези сливания на почивни дни, а после заработванията.
Ние също мислим да се поразходим, че гледам сълнчице е напекло. А все по някакви причини предишните седмици не успяваме да излезем навън семейно.
Смараиди, миличка, не мога да си представя как си се чувствала в компанията на бившата, но като ти прочетох поста направо си я представих как мие чиниите и ми стана много смешно. Радвам се, че и ти се усмихваш след това.  :D
Айде, от мен лек и усмихнат ден!


*
Хооооооооп, Добро утро и от мен, милички!
Ехаа, Маринка, чудно ми беше къде се губиш??? То и при мен, нищо ново, ноооо поне кафето сутрин не пропускам! :wink:
Маймунче, ще спим, я! :wink: Аз, например снощи до 01ч. стоях пред ТВ-то и днес не ми се става  :D
Смарайди, брейййй тя тая бившата да не и хареса у вас? :wink:
Мони, казвай, мила, какво става с теста?
Йолии, наистина си бързакова, потърпи дее!
Прегръдки на всички, да не изпусна някой!
Лек и усмихнат ден!
*
Марина, точно така, бебеправенето продължава с пълна сила.
Ще се получи, знам.

Поздрави на всички и много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на НЕчакащите!