0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
добро утро момичета .
Ив закусчицата е много сладка .
Тити мерси за кафето .
Маймунке ,дано днес си по -добре .
Стискам палчета за всички ,кой за каквото има нужда.
Лек и усмихнат петък .
 
*
Добро утро и от мен  :D
Благодаря за хубавата закусчица и за кафето имам нужда хапвам и пийвам веднагически!
Маймунке ще ти стискам палци неразположението да мине по-бързо и днес да си в много хубаво здраве и настроение!
Мен от сутринта ме преблоява главата дано не се усили... да ви кажа нещо което забелязах тази сутрин докато бях под душа от водата гърдите ми бяха много чуствителни  :? много странно и трудно за описване усещане... освен това ниско долу почна лекичко да ме придърпва но не мога да установя от коя страна е ... възможна ли е да се пробва Овуто да подрани  :?
Хубав и усмихнат петък на всички! Които ловуват в деня на майстора късмет  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 :balk_175: :balk_5:



*
Добро утро момичета, Исе надявам се днес да се чувстваш по-добре, ама щом се хилиш, значи ще си  :wink:, Пете миличка дано не дойде  :(, Фийбс  :bighug:, Тити не е ли рано за М :ask:, Ивче, благодарско за сладката закуска  :D
Лек ден милички и дано всичко да е ок, с всяка една и стискам палци за всички ви :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
ей ФИБЧО страшна си не ме просълзи а незнам...
милички добро утро минавам да пожелая успех на всички ви  :bighug:

Душица,еех...колко мъка имаше тогава,жалко че още я има между нас...ама как бяхме задружни :D Някак си всичко беше по-малко гадно.....много сълзи имаше,но и много приятелство...

ай добро утро ся :D :D :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Добро утро и от мен момичета!Благодаря за трапезите Ивче,все пропускам да честитя на Рая розовите гащи  :bori_016:,Иси дано днес си по-добре  :crossfingers:Смараиди,пази се много, на всички успешен ден....

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
не вземеш да направиш още едно клипче  :lol: :lol: :lol:

Какво клипче, къде клипче  :lol:  :biglove: :biglove

Ох да! Ама че съм кьорава!  :lol: Тук нета ми е много бавен дома...ще чакам в офиса да го видя  :D

Добър Ден ! Добър Ден !
Хубав ден желаем и саааамоооо гуд нюс!

Мънки , ще ти мине всичко на 26ти  :D или поне по-леко ще ги преживяваш неразположенията :lol:
« Последна редакция: Май 14, 2010, 10:23:00 am от Raissa777 »
*
Просто нямам думи Фиби...  :bighug: :balk_145:много е силно...истинско

*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Здравейте, момичета!
Фибчо, мерси и сега се развълнувах, толкова, колкото и първия път като го гледах /като се сетя какво чакане беше,но си заслужаваше/ :D, даже си мислех, че ще е хубаво седмичните ни темички да започват с това клипче.
 :bighug: ви всички.
*
Ще е хубаво седмичните теми да почват с клипчета ... но нас новите как ще ни влючите ? Може всяка от нас да прати снимки на тази която ще прави клипчето и да се направи колаж .... съжалявам само че не мога да го направя затова само идея давам дано се хареса  :)



*
Хоп, и аз пак съм тук!  :D
Нещо много е пусто, къде сте бе хораааа? 8O
Ами, при мен вече всичко е - нов месец-нов късмет!  :D
Стискам палци за останалите!
Здравейте и от мен, аз минавам на бързо

iv_z това са най-сладките плодчета, които съм виждала. Дано вкусим подобни скоро
titibar мерси за кафенцето
Днес бях при док на преглед, от доста време се каня да мина профилактичен. Оказа се, че всичко е наред, О е била скоро (аз имах положителни тестчета в неделя и понеделник) и доки каза "Дечко, чакам те вече за потвърждение на бременност скоро, дано и този месец да е" Много се зарадвах, та така днес съм щастлива и окрилена  :D
Хубав ден на всички Вас  :bighug:
*
Ааааа, тук сме, Пете  :bighug: Ох, не знам какво да ти кажа, ти си знаеш - нов месец нов късмет, колкото и банално да звучи вече.
Тити, мерси за кафенцето.
Криси, късмет на теб, дано се е получило. Стискам палци.
А пък за клипчето на Фибо - и мен ме разплака. Това е една от любимите ми песнички. Много мило клипче.
Исе, дано си по-добре вече. Но това са сладки неразположения. И сигурно всички си мечтаят да ги изпитат.  :bighug: Всичко ще е наред, ще видиш. Сега си почивай, за да имаш сили следващите 9 месеца.
Иииии, Мони и Йоли, не съм забравила -  :crossfingers:
п.п. Йоли, сега ти погледнах графиката. Има време, продължавам да стискам палци за + - че
« Последна редакция: Май 14, 2010, 13:53:06 pm от iv_z »


*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Здравейте момичета и от мен, Тити мерси за кафенцето, но за твоя МЦ не е ли раничко?
Ивеенцееееей това е мечтаната закуска-страхотна е , стиснатите ти палчета също.Сигурна съм, че ще помогнат въпреки отрицателното тестче-осъзнавам, че е доста рано, просто не се сдържах.Искаше ми се...

Момичета, от компа на който съм се озвучава цялата сграда и не смея да пусна клипчето, но...ще намеря начин-обещавам Фибчо.

Мунче, днес сигурно си по-добре нали??? Къде си?

Петенце, и аз знам, че звучи банално вече, но ... другият път-СИГУРНА СЪМ.Я кажи как изкара вчерашният ден?
А пък мен днес мнооого ме боли кръстчето и незнам дали не е от климатизацията в офиса или от...нещо друго :oops:

Олиииив благодаря и на теб за пожеланията
« Последна редакция: Май 14, 2010, 15:39:59 pm от ioly »


*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Жениииии :bighug: абе всичкииии.... :bighug:

пп Мони,споко бе...аз имам снимки и на вас,не е нужно да пращате :wink: И ново клипче ще има,споко... :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!

 Тити мерси за кафенцето, но за твоя МЦ не е ли раничко?
 Тити не е ли рано за М :ask:
Тити мерси за кафенцето, но за твоя МЦ не е ли раничко?


Милички на мен толкова ми е МЦ-24,25 дни.А има и случаи като този-23.Все още я няма баба Яга,но я усещам.Снощи ми беше толкова лошо,така ми се гадеше и повръщаше че мислех ще ми дойде през нощта,но явно и тази вечер ще трябва да се измъчвам от това гадене.
Фибс ти само ги прави клипчетата-ние ще ги гледаме и ще си плачем.
  <br />
*
Добро утро!
Такааа, тези дни май много ви се спинка. Пък аз докато се събудя и огладнявам.
Но не съм изяла всичко има и за вас!

Хайде, лек ден ви желая. Нищо, че е малко мрачно на вън, вие бъдете усмихнати.

Едно изречение много ми харесва, някъде го бях прочела и всяка сутрин гледам да си го повтарям: "Усмивката е най-евтиния начин да си смениш външния вид."
 :D
« Последна редакция: Май 15, 2010, 07:27:36 am от iv_z »


*
Iv_z, благодаря за кафенцето и закуската,  :) Ей, сега се нахвърлям.
Фибо, клипът е страхотен. Изгледах го на спокойствие. Благодаря.
Оф, много дълга тая седмица, ама миналата ми беше хубаво.
Късмет и днес, момичета и само да припомня, че днес е Нощта на музеите и галериите.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Добро утро и от мен!  :D
Ив, благодаря за прекрасната трапеза, веднага се присъединявам към вас, за компания! :D
Лек и спорен съботен ден! :D
Добро утрооооооо ,Ив страхотна закуска мерсииии  :D

Аз съм си добре,лежа и гледам детски филми че и на децата да им е интересно  :lol: :lol: вече нищо не ме боли и остана само а чакам и да се надявам  :? :D

Лек ден от мен милички :)
Райсаааааааааааа честита ти момааа,ще спретна един момък за нея,и една хубавица за слаура на Аниии  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...