0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Петенце, ЧРД, мила. Само щастливи мигове ти желая.

Не сън добре, момичета. Снощи получих абстиненция от ривотрила и се наложи да го изпия. Имах чувството, че умирам. Вреди ли на детето, пише на листовката не се знае, все има момичета с епилепсия родили, а пия доста по - ниска доза от тази при епилепсия. Стискайте палци всичко да бъде наред. Имам нужда от подкрепата ви. Пък и бившата приятелка на мъжа ми с нейният приятел ще идват да спят у нас. Твърдо против съм, даже спорим непрекъснато по въпроса, но той е категоричен, че няма от какво да се притеснявам. Освен това ще я видя за първи път, абе, кофти ми е :?.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Ще стискам палци да се споразумеете къде да спи бившата....аз също на твое място бих била разстроена за това... смятам,че е нормално да се чустваш така!
За лекарствата не мога да ти дам никакъв съвет вярвам,че ще се справиш със неразположението и всичко ще се нареди  osi_9 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: :bighug: :bighug:



*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Мунке, и аз в твоя клуб и моят мъж ме изкара извън нерви точно когато не трябва, но...мъже, кво да ги правиш.

Смараиди, незнам, добре че не съм на твое място.Ужасно против съм връзките с бившите, но...все ще се споразумеете някак.
А относно лекарствата, най-добре се консултирай с лекар!


*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Пък и бившата приятелка на мъжа ми с нейният приятел ще идват да спят у нас.

Ау ужас! Не мисля, че е редно една бременна жена да минава през такова нещо...
А ако ти си поканиш бившия? Той как ще реагира...?
Глупави мъже! Хотели няма ли...
Може да е от хормоните, ама се ядосах. И всичко това на фона на снощната ти криза...

 :bighug: За лекарствата и аз не знам...знам само, че не е добре да се пие каквото и да било. Много лекари отричат дори витамините за бременни...
*
Ехааа и Муната се появила  :D , ама внимавай малко с тия бирчоци, че да не ги опияниш още от мънички мунчетата  :D :D :D Почивай си на диванчето, гледкай си филмчета и не му се връзвай на твоичкият! :wink:
Хоп и аз под вирусчетатаааа  :D
Благодаря, Вив!
Раде, приятно пътешестване, мила!
Смарайди, това направо е кошмар! :x Как така ще спят във вас! Ужасссссс!
А за лекарствата, и аз не зная! :?
Благодаря отново за пожеланията! :D
*
Смараиди, за ривотрила със сигурност знам, че се спира постепенно. Задължително се консултирай с лекар и то възможно най-скоро. Той ще ти каже най-добре. Тук каквото и да ти кажем няма да замести мнението на лекарите за този вид лекарства.
А за бившата, просто нямам коментар.  :?


Петенце,  new_birthday  :party:ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Желая ти скорошно сбъдване на мечти, много здраве, щастие и късмет!

Мунче, много се радвам за вас. Винаги си толкова положителна, не се ядосвай за глупости. Почивай си, малките бебоци трябва да спокойни  :balk_104:.

Раиска, много хубава новина  :bori_007:. Смарайди, ама наистина новината си е за разстройване. Раиса е права - хотели няма ли?  :balk_161: Ама и нея не я разбирам  :balk_149: Сега най-важно обаче е ти да се оправиш и всичко с бебчо да е наред yahoo_17.
Лек ден от мен, че съм затрупана!

*
Леле, колко много сте изписали :balk_24: от сутринта ви чета на порции, че и работа върша между другото :P такааа
Петя, Честит Рожден Ден, миличка! :balk_16: Много усмихната, жизнерадостна и пухкава на коремче :wink: да е годината ти!!!
Исе, пази бебчетата и хич и не се ядосвай на мъжа ти - всичко е толкова маловажно пред това, което се твори в тялото ти в момента.
Райска, Честита ти принцеса!!!
Smaraidi, тихичко честито! Много леки и приятни оставащи месеци и сладко, пухено вързопче на финала. :babyflips: Непременно се консултирай с доктора си за тези лекарства.
Йоли, железни сте този месец :wink: Стискам палци за многоочаквания резултат  :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
Аз голям гаф направих :bonk: такъв номер си завъртях без дори да разбера как се случи :rockon: - пропуснала съм си прегледа :? Бях с убеждението, че прегледа ми е утре 15-ти и навсякъде съм си го записала с тази дата, а снощи като проверих се оказа, че е бил миналия петък - 7-ми 8O. Въобще от много ангажименти, за да не мисля за бебета само, започвам да си пропускам и възможностите за това :x Добре, че ми влязоха в положение и ми дадоха час следващия петък - 21-ви. :P




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Е Оливче, то и това е добре, наистина разбрани хора бравос на тях!!!
Исее, недей така бе мило, чак направо се вбесявам на мъжете, гледай и при Смараиди мъж за бой. Исе не се шашкай, знаеш че бързо ще ти мине и бъди само положително настроена, то оправия с мъжете няма, ама и без тях неможем :wink:
Раде приятна разходка и не се натоварвай много  :wink:
Петенценяма ли да ни зарадваш бе мило  :ask: :bfp: :crossfingers:
Абе Фийбс къде изчезна, преди кафенца сервираше, пък сега я няма никаква и по едно здрасти не казва
Айде момичета лека ви вечер, че имам още работа за вършете, че от другата седмица съм отпуска  :D
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Здравейте,мили дами :D
Ние напоследък хич нямаме време за вас,но нощем скоквам да ви шпионирам :D
Пете,честито - знайш си пожеланията,все най-хубавим,но най -силно ти желая здраве!
Райска,честити розови гащета :D Една принцеса с розови бузки ти пожелавам!
Исич,успех душа този път!Стискаме пазлци с Борката 8)(особенно той,направо юмруци стиска 8))
Маринка,Стинке,Джина - гуши,гуши :D
АниЗииии....кво реши - ще стискаш ли кълките или ще пускаш детито юли месец :lol: Дано не ти се взе акъла,или поне на бебко акъла... :lol:

Нели,аз те помня,и да ти кажа - не се тревожи за БТ,тя се повишава от прогестерона,но по време на бременност се повишава и Е2,който от своя страна понижава БТ.От там и променливата БТ след първите 20тина дни след О....не го мисли...Радвай се на събитието и ще стискаме палци всичко да е наред... :wink:

Момичета,мен днес нещо ме обхвана носталгия по "старото верме",и ми се иска да ви поздравя отново със нещо старо - за всички,които все още пишат с надежда,тези които вече не пишат и тези които вече пишат в по-позитивни теми... :D Обичам ви...

http://www.youtube.com/watch?v=VCUlC3l7PcQ
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Петенценяма ли да ни зарадваш бе мило  :ask: :bfp: :crossfingers:
Ехааа, много си се разбързалаааааа  :D
Ще си изчакам 2-3 дни и ако не дойде ОНАЯ, ще ще! :D
И Фибо се появииии, Благодаря за поздрава! Настръхнах , а и се просълзих! Супер сиии! :bighug: :bighug: :bighug:

« Последна редакция: Май 13, 2010, 17:11:01 pm от petqst »
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Брейй,ако знайте че от заранта го пиша тоя пост :lol:...ама тъй то,пожелавам ви го...тя Ани знай,обядвам за вечеря :lol: :lol: :lol: ама е толкоз сладко така да си зает по цял деееен....
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Пете стискам ти палци  :crossfingers: ще чакаме най-хубавите новини!
Весело празнуване тази вечер!!!!!!!!! Много хубави и желани подаръци!



*
Пете,Честтии рожден ден миличка,дано след няколко дни да си получиш и най-мечтания и желан подарък.Ще очакваме да ни зарадваш скоро.


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
А ма Фиболето, сега кърпички посред нощ ходя да търся - хълцам тука и подсмърчам!!! Сега си замислям ти докато гладиш с единия крак, храниш Борката, готвиш и пиеш кафе със бърз сандвич защо не вземеш да направиш още едно клипче  :lol: :lol: :lol: :bighug: Пък аз стискам кълки ама .... :wink:
Хайде гушки за всички и лека нощ!!!
*
Добро утро, милички!
Днес съм ви приготвила една здравословна, сладка, миличка и очаквана закусчица.
Да ви е сладко... :balk_53:

 

Пожелавам на всички да вкусят от тези плодове. :bighug:

« Последна редакция: Май 14, 2010, 07:23:24 am от iv_z »


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Добро утро!
Пу за мен първа на редицата от гладните.Но ще оставя за всички.Благодаря ти Иве.
Хайде кафето да е от мен.


Аз днес ще си посрещам  :witch: и ми е едно смотано,но ще преживея някак си.
Момичета приятен и лек ден ви желая.
« Последна редакция: Май 14, 2010, 07:53:00 am от titibar »
  <br />
*
ей ФИБЧО страшна си не ме просълзи а незнам...
милички добро утро минавам да пожелая успех на всички ви  :bighug:
[/url]
Ехааааа каква закуска,хапвам сии веднга от нея  :D мерси ИВе,Тити мерсаж за кафенцето  :wink:
 Лек ден милички,аз снощи едно ужасно главоболие,едно лошо ми беше та и накрая повръшах двапъти ужасс,дано днеска не ми стане така  :?
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Добро утро, милички!
Ивее, страхотна закуска, мила!
Тити, веднага си пиивам кафенце, че ми е сънливо нещо! :wink:
Мънки, дано днес да си по-добре!
Лек и спорен петък!
Гарджееее, ехоооо :D
ПП: Момичета, вече ми зацапа, така, чеееее аз отпадам този месец! :(
Поне прегледа ще ми си е точно на 11ден, както иска док. :D
« Последна редакция: Май 14, 2010, 09:04:15 am от petqst »