0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро!
Ив, благодаря за трапезата!  :D
Веднага налитам на кафенцето, че и на мен ми е сънливо нещо! :D
Исе, почивай си мила, само така!
Раиска, честити розови гащета!
Милички, аз днес нещо пораствам  :oops: , почерпете се за мое здраве:

Лек и спорен ден!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Добро утро, момичета!
Ив, благодаря за закуската и кафето.
Раиска, честита ви мома.
Пете, ЧРД и тук, айде дано днес подаръка да ти е  :bfp:
Усмихнат ден.
*
добро утро и от мен .
ИВ ,мерси мила за трапезата .Веднага пийвам кафенце ,че нещо станах рано и не мога да спя .
Петя  :hbirth: :balk_7: :balk_12:Честит Рожден Ден .Да си здрава и много щастлива .А днеска дано имаш и най-искания подарък  :bfp: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :goodluck: :bighug: :bighug:.Успех !!!.
Раиса ,честита ти Принцеса.
Лек и успешен ден на всички.
*
Ееее, Пете, да си жива и здрава  osi_5   :balk_12:
Присъединявам се към пожеланията за  :bfp:  :crossfingers:
Ха дано, точно днес да получиш най-прекрасния подарък. От все сърце ти го желая!  :kiss:


Добро утро и от мен!
Не съм писала тук от една година-то не е имало и повод :) защот спрях да меря БТ,спрях да следя точната дата на цикъла ми ,овулация и т.н.и си казах "релакс"!
След точно 2 години опити за забременяване,вече втори пореден ден  и трети тест виждам само  :bfp:
Още не смея да се зарадвам!Дори не съм сигурна на колко дни съм от закъснението-предполагаемото лелище трябваше да дойде на 06.05 или 08.05.Малко ме притесни днес,че Бт беше 36.9,но се надявам че се дължи на това че съм спала само 5 часа.
Проблемът ми е ,че тук мога само да съобщя на личния лекар,че съм видяла положителен резултат,но първия скан ми го правят чак на 12 седмица.Не ми пускат дори и кръвен тест.Ако искам да отида на частен гинеколог трябва да се бръкна само 300лв за консултация,а оттам натък и  за изследвания.
Слава богу след 10 дни ще си идвам в Бг за 3 седмици и тогава ще правя изследвания!
Тогава живот и здраве трябва да съм на 2 седмици  закъснение и се надявам чичо доктор да ме успокои,че и мъжа така съм го наплашила да не се радва още,че и той ще изперка.Толкова ми е притеснено... Тук хората са толкова позитивни и толкова не суеверни,за разлика от нас българите.Все не можем да повярваме,че нещо хубаво може да ни  се случи-Мечтаем за него,а като се появи започват някакви терзания.
Момичета знаете ли дали е нормално да продължава да ме приболява корем като при ПМС?И трябва ли да продължа да следя БТ?Кзаха ми че има тестове за бременност,които показват в коя седица си бременна,но не мисля,че ще са особено ефективни.Така че май ми  остава  само чакане и надежда...
Моля пишете ако има нещо важно,което трябва да следя!
Пожелавам  на всички  в най-скоро време да видят  :bfp:Дано плъзне тая зараза  :P Лек и успешен ден!
*
iv_z Благодаря зя хубавата и витаминозна закуска мммммм
 
Пете,Честит Рожден Ден! Пожелава ти от все сърце да си много обичана,много обгрижвана и желана жена и много скоро и майка! Присъединявам се към пожеланията за + тестче !

Раиса,честита малка принцеса!

nelina_london не съм много запозната (като повечето мадами тук),но си мисля че това е едн от признаците да те наболява като при ПМС :) Успех и късмет ! Много леки 9 месеца ти желая! Тихичко Честито! Дано и нас ни зарази твоята "зараза" ;)
« Последна редакция: Май 13, 2010, 09:26:46 am от Бжи »



*
Привет, сладурки!

Петя, ЧРД, нека тази фатална дата носи само радости в живота ти!

Нелина, много хубава новина, Честито!
Да, добре е да продължиш да мериш БТ, поне до прегледа в Бг. Така и ти ще  си по-спокойна.
Нормално е да имаш по-силно изразени ПМС. Можеш да пиеш нещо - не знам дали ще имаш под ръка но-шпа.

Раиса, честити розови гащи ...

Хубав ден на всички :sunshine:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Е хайде добро утро и от мен!Тук имало поводи за празнуване а аз още спя.
Най-напред благодарско за трапезата на Ивето.С дъжд или без аз без кафе немога.
Петя  :hbirth: :balk_7: :balk_14: Взимам си бонбончета от всички модели.Много обичам сладко а и като се прибави ПМС и ще ги изям всичките.
Дано днес или скоро получиш най-желания от теб подарък!
Раиса честит ви розов памперс!
Нелина тихичко честито и спокойно се зарадвай на теста си.Ако не се радваш ти то кой да го направи вместо теб?Всичко ще бъде наред.Не се притеснявай!
Милички лек и спокоен ден ви желая!
  <br />
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Добрю утрю !  :D
Благодаря за прекрасната закуска и веднага ще си грабна от бонбонките! ( ще Ви оставя малко, защото днес съм добра  :lol: )

Петенце Честит Рожден Ден !  osi_5 :hbirth:
Много здраве и щастие ти желая  :D ( и както казахме в началото - хайде да не е на Р.Дто точно ! ) :bighug:

 :oops: Много благодарско за поздравленията  :thankyousign:

Нелина не се притеснявай, всичко ще бъде наред  :)  Зарадвай се на теста , от кога го чакаш! Не знам дали нош па има при теб, но фолиева киселина трябва да има...ако не пиеш - почвай. За температурата нищичко не знам. Не съм мерила, ходих на фоликуметрии...но скоро мерих, помислих че се разболявам и беше 36.4 .Не знам колко трябва да е...толкова ми беше.

Маймункеееееее !!! Къде сиииииии ???  :bighug:

Слънчев ден прекрасни!
Аз пак ще намина  :lol:
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
ПЕТЕТООООО  :happy_birthday_1: :happy_birthday_1: :happy_birthday_1: :pipy_longstocking: :bellydance: :party: :balk_16: :balk_5: да си много здрава, много усмихната, много щастлива и нека всяка твоя мечта да се сбъдне
С удоволствие ще се почерпя с тези лакомства.

Ив благодаря ти отново за прекрасната закуска и от нея ще се възползвам, че съм гладна като вълк.

Нелина Честито мила.Пожелавам ти много търпение докато си дойдеш в БГ и наистина започни да пиеш Фолиевата киселина.

Уффффф забравих Раиска честита принцескааа.Като те гледам ти каква си хубавица пу пу пу най-хубавото миченце ще бъде

Мацуранки, Мони  ми се губи ???

Муно, казах ли ти, че всичко ще е наред виж колко мунковци сте сътворили. Хайде сега и на теб ти пожелавам търпение докато видиш двете чертички и много те гушкам щураче.Да се пазиш мноооооооогоооооо.
Е, пожелавам ви много приятен ден макар и мрачен и дъждовен.

Ще надзъртам от време на време за новини.Целувам ви и до скоро
« Последна редакция: Май 13, 2010, 11:47:07 am от ioly »


*
Ето мееее!Аз от училище ви чета.Петенце :happy_birthday_1:влезе шефа и неможах да довърша речта си :DМного здраве,щастие и късмет на Петенцето и в най-скоро време да се сдобие с най-хубавото нещо на Земята.Много ми е мило ,че ме мислите и се сещате за мен,но не мисля ,че е станало нещо щото май съм без ову-,но знае ли човек,а не смея да пускам тестове щото ми писна да рева и да се тормозя за най-различни неща :?Йолич,мисля,че ти трябва да си пуснеш,с тоя секс маратон/да не се обидиш,ей!/Много ви обичам,да знаете.Иси ,браво душо :goodluck:
« Последна редакция: Май 13, 2010, 12:40:30 pm от moniks_s »

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
А като те ето , къде ти е тестчето?


*
Петенце osi_5 :balk_12: :balk_7: :balk_7: :balk_19: :balk_19: :balk_19: :balk_19:
                    Честит Рожден Ден
          Не се кахъри, че вече си с една година по-голяма.
          Защото вече си и с една година по-красива,
                 по-умна и по-привлекателна!
                 Продължавай с тази скорост!

Много късвет на всички и хайде Пете днес + тестче, а и Мони  :D
Лек ден момичета и  целувки на всички
*
Ехаааа, Благодаря ви за пожеланията!  :D
Дано скоро на всички ни се сбъднат мечтите!
А за оная ми ти гад с метлата  :D, е ами още я няма, но и нямам много надежди за тоя месец  :wink: Ще видим!  :D
Исееее, как си брееее? Топлиш ли маймунките? Драсни някой ред  :wink:
ПП: Тъкмо се чудех и за Маринка, къде ли е, а тя само наднича  :wink:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Здравейтеее! Малееее какви масииии  8O после ще ви държа лично отговорни за гигантското ми д..е  :lol: :lol: :lol: ама не отказвам де благодаря взимам и от двете трапези - ще си направя палачинки със шоколадови бонбони  :lol: 8)!
Пете, ЧРД и тук и в най-скоро с изпълнена най-голяма мечта тук!
Стиснати палци  :goodluck: за всички, които имат нужда и прекрасен ден!  :bighug:

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :band: :eating: :band: :cheerleader: :cheerleader: :bighug: :ballons: :bfp: :dance2: :dance2: :dance2: :hbirth: :bellydance: :bellydance: :party: :bellydance: :bellydance: :kaos7: :kaos7: :music22: :music22:
Мила Петя елая ти едно приказноизживяване на живота ти  :P

 Файсичкааа ми лежа,а и днеска стана еин скандал с мжа и направо съм бясна  :x :x  та не ми осана време да пиша.Аз съм добр :xе ,знам че е станало,имам си предчуствие,ама все пак се притеснявам за теста ама има мноооого време до него  :wink:
 На всички ви прегръдки,мн ви обичкам  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Пфу! Мъже...
Бива ли точно сега да те ядосва...  osi_6

Нищо де, важното е че е станало!  :bighug: :jump12:
Почивай сега...но не ни забравяй! Все пак...що бири се изляха... :drunk:
*
Здравейте и от мен
Петии Честит рожден ден миличка !
Пожелавам ти всичкото щастие на света ,много здраве ,късмет и все така да си организирана и да вървиш напред и усещам че лелището няма да дойде дано да имаш ++++ тестче .Целувки мила!
Исеее никакво ядосване я да не си го слагаш мисли си хубави неща и си почивай пиле !
Айде лек ден на всички !
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
[/url]
*
Я да се цопна първа под вирусите,че от другата седмица почвам да ловувам  :a_cat_05: :a_cat_05: :a_cat_05:

Исее не се ядосвай ,мила, най-малкото от това имаш нужда почивай си и си вземи хубава книга за четене (примерно детска  :wink::balk_172: :balk_123: :balk_126:
топли маймунчетата  :a_monkey_01: :a_monkey_01: :a_monkey_01: :bighug:



Честит рожден ден на Петя и от мен, здраве и любов ти желая, а подаръка ти ще си го направиш съвсем скоро!Ще се почерпа по две от всичките, иначе не става.Стискам палци на Мънки, дано всичко завърши успешно. Успешен лов на останалите и много +++ тестчета от мен.Аз ще пътешествам тези дни, но като се върна ще видя как сте!Целувки.