0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #480 -: Юни 12, 2010, 22:00:58 pm »
Момичета, вчера ми беше трансфера  :wink: Имам обаче едно притеснение, понеже на пункцията ми извадиха доста яйцеклетки, цели 26 ... Още от тогава ме е страх от хиперстимулация  :?

От вчера болките в корема изчезнаха, но пък от днес коремът ми наистина е много подут. Не мога да си закопчая панталона...Малко се притеснявам, но още не съм се решила да се обадя на док. Иначе нямам никакви други симптоми като гадене, болки, запек или задух. Мислите ли, че коремът ще спадне от само себе си ? До колкото разбрах явно задържам вода или не знам точно...Какво може да се направи за да спадне поне малко ?
Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #481 -: Юни 12, 2010, 22:31:06 pm »
Момичета, вчера ми беше трансфера  :wink: Имам обаче едно притеснение, понеже на пункцията ми извадиха доста яйцеклетки, цели 26 ... Още от тогава ме е страх от хиперстимулация  :?

От вчера болките в корема изчезнаха, но пък от днес коремът ми наистина е много подут. Не мога да си закопчая панталона...Малко се притеснявам, но още не съм се решила да се обадя на док. Иначе нямам никакви други симптоми като гадене, болки, запек или задух. Мислите ли, че коремът ще спадне от само себе си ? До колкото разбрах явно задържам вода или не знам точно...Какво може да се направи за да спадне поне малко ?

Здравей, първо искам да ти пожелая успех и след 9м бебок или бебоци :). Относно симптомите, които имаш е хубаво да се обадиш на доктора, те ще те ти кажат какво да превиш!
Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #482 -: Юни 13, 2010, 09:08:05 am »
на мен ми взеха 29 и имах същите симптоми,казаха ми само 2 белтъка на ден и безсолна храна.късмет.
*
Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #483 -: Юни 13, 2010, 09:10:46 am »
loriane  :)честито ти трансферче и ти желая след 14 дни +++ тест.
Ако много те боли корема звънни на лекаря сираз лично бях на белтъчна диета но е индивидуално и пии течности поне 2л на ден. А дано да спадне чак след 9 месеца :)
аз бях с хиперстимулация и още не е спаднал ,чакам го след 10дни :wink:
Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #484 -: Юни 13, 2010, 09:32:18 am »
Благодаря ви  astrapl, BUBA, Remi:bighug:
Ще наблегна на белтъци значи  :) Иначе тази сутрин коремчето ми е спаднало малко, дано наистина ми мине, а ако се подуе пак ще звъня на док.
Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #485 -: Юни 14, 2010, 08:40:28 am »
Здравейте момичета, и аз ще се включа в темичката при вас. Надявам се заедно да се преместим в следващата темичка за очакващи бебета. Моят трансфер беше на 04.06 и едва устисквам да не направя тест. Да ви кажа нещо за разсмиване - вчера реших да се престраша и да напишкам един тест, обаче го прецаках - беше Шуърчек и капнах в прозорчето, където се появява резултата. Много към шашната. После бая се смях, че унищожих и този тест. Вече го бях правила този номер. Но да ви кажа, помогна ми, за да ми мине напрежението и да успея да дочакам този петък, когато вече наистина ще го направя, както трябва. Лека седмица и дано се похвалим с двете чертички, но вече не от теста за овулация.  :wink:
Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #486 -: Юни 14, 2010, 10:25:28 am »
Здравей кокакола, стеб сме заедно и моя трансфер беше на 04.06. Пожелавам ти успех и дано да се радваме на бебоци :). И аз като теб едвам устисквам да не направя тест, но от клиниката ме предупредиха преди 15/16 ден да не правя и особено уринен. Пожелавам ти успех!
Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #487 -: Юни 14, 2010, 10:52:17 am »
Здрасти Remi G, пожелавам ти от сърце и на теб успех. Дано този път е успешен. Не се ли изкушаваш да пуснеш кръвен? Аз няколко дни имах колебания дали да не направя, но се въздържах. Май ще устискам до петък. А и от днес съм отново на работа и така ме завъртяха простотиите тук, че ако продължава така може и да забравя да направя теста в петък. ха ха лека седмица на всички
*
Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #488 -: Юни 14, 2010, 21:50:16 pm »
нуждая се от съвет момичета,
този месец правих ин-витро по дълъг протокол, трансферираха ми 3 ембриончета на 06 юни, но днес следобяд получих зацапване - кафеникаво и за сега оскъдно, което ако приемем деня на трансфера за нулев, то днес ми е 8-ми ден. Вечер ми е предписана инж. фраксипарин, в момената се колебая дали е по-удачно да я слагам или днес да пропусна... някой имал ли е подобен проблем и как се реши при вас. Преди няколко месеца имах успешна имплантация и после кървене, тогава докторите настояваха да не спирам аспирина (тогава вместо фраксипарин ми беше предписан аспирин протект). Нещатата тогава така и не завършиха сполучливо. Какво да правя, доста се притесних, все пак от една страна не е ли рано да ми дойде цикъла, а от друга пък днес е деня, на който ако не бях правила процедурата при нормални обстоятелства щеше да ми дойде М.  :( може ли да се надявам това да е имплантация според вас?
п.п. в крайна сметка реших и тази вечер да я сложа инжекцията, за утре ще помисля ако продължи това какво да правя :(
« Последна редакция: Юни 14, 2010, 22:30:07 pm от beauty »

*
Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #489 -: Юни 14, 2010, 22:36:47 pm »
Може да е инплантация да , но за инджекциите внимавай аз бях по същия начин с аспирин и фраксипарин и при мен ги спряха като получих зацапването но ми увеличиха утрогестана 3х3 +нош па 3х2 естрофем и дуфастон ми включиха.Но не прави нищо без да си говорила с лекаря си.Дано да е инплантация и скоро да се похвалиш с +++++тест :)
*
Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #490 -: Юни 14, 2010, 22:51:57 pm »
да, така и аз мисля, просто се опитвам да не изпадна в голяма паника, дано успея да стигна до тест скоро и да е било за добро :)За сега ще си спазвам предписанията до теста, просто имам нужда ей така да споделя  :hug2:

Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #491 -: Юни 15, 2010, 16:08:46 pm »
Момичета на всички пожелавам много късмет като моя за сега де дай боже и за напред да е така  от първия опит ++ тест чакаме с моето мило две бебета
Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #492 -: Юни 15, 2010, 16:37:33 pm »
Много се радваме за теб Карамелче, Бог да те пази и нека бременността ти мине леко и безпроблемно!
Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #493 -: Юни 15, 2010, 17:23:03 pm »
Здравейте момичета миналата седмица на 8.06 правих тест уринарен и кръвен на 14 ден от трансфер който ми беше на 26.05 теста уринарен беше+ за което толкова се зарадвах че не мога да ви опиша правим опити от 10 години и като се има впредвид и възрастта ми 42  си беше направо огромно щастия кръвния ми тест показа 218 така че лекарката като го видя така се зарадва и целия екип отдавна се мъчат с мен та затова , но защо ли толкова се притесних като тази седмица си направих 2ри кръвен тест и резултата беше 262 покачва се но много малко и бавно и това ме навежда на мисълта за извънматочна бременност и като отчета и притеснението на лекарката назначи ми кръвни на 2 дни  незнам какво да си мисля нямам за сега никакви оплаквания нямам кървене и не съм имала но много ме е страх моля ви да ми дадете някакви съвети някой имал ли е същия проблем да разкаже защото  2 дни до другия тест ще се шпръсна от нерви и ужас откачам направо немога да повярвам че беше за толкова кратко дано да не е така и да се лъжа  ама незнам  :balk_144:
Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #494 -: Юни 15, 2010, 17:27:02 pm »
Мила Темпора,успокой се малко,знам е едва ли можеш ,но то и друго не ти остава,ще стискам палчета да е наред всичко и да се изненадаш приятно на теста след два дни  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #495 -: Юни 15, 2010, 17:34:52 pm »
Темпора, тестовете в една лаборатория ли правиш?
А преглед - би следвало вече да се вижда ...

Опитай се наистина да мислиш позитивно, има всякакви случаи. А извънматочна според мен до сега щеше да сигнализира за себе си.
Късмет
  yahoo_17 :crossfingers:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #496 -: Юни 15, 2010, 23:43:04 pm »
Момичета на всички пожелавам много късмет като моя за сега де дай боже и за напред да е така  от първия опит ++ тест чакаме с моето мило две бебета

Карамелче и ние сме така! От първи опит чакаме 2 бебчета!
Дай Боже този късмет всеки му и дано всичко до последно върви по вода!

Темпора чакането е трудно, но малко ти остава! Ние ще ти стискаме палци всичко да е наред!
Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #497 -: Юни 16, 2010, 09:46:56 am »
Момичета,мислех,че съм се разминала с гадната настинка.Днес пак ми е доста зле,носа ми се запушва,имам хрема и кашлям.Корема ме придърпва ниско долу и кръста ме боли.Пак започнах да пръскам Биопарокс.Лоша работа
*
Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #498 -: Юни 16, 2010, 10:40:22 am »
момичета чак ме е страх да го напиша, ама днес не издържах понеже ПМС-и и цапането продължават и реших да се тествам, така и не смогнах да стигна сутринта до лаборатория, щото бързах за работа, ама пътьом си купих тест от аптеката и го направих в работата ...и се появи бледа втора чертичка 8O  8O  8O днес е 10-ти ден от трансфера, нима е възможно, утре ще тичам на кръвен, стискайте ми палци и бъдете с мен, дано да има шанс :)

Re: Инвитро/ИКСИ Май 2010 - Юни 2010
« Отговор #499 -: Юни 16, 2010, 12:23:11 pm »
beauty

стискам силно :crossfingers: и утре – високо ЧХГ !  :D