0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #80 -: Май 04, 2010, 21:02:22 pm »
Колкото до фолиевата киселина...От хапване ще да е ,не от ФК  :wink:
Хе-хе-хе, това ми хареса  :balk_48:. Аз си мислех, че може да е от нея защото не съм си променяла хранителните навици и просто се чудех... :roll:  Това което е най-важно е, че помага за здравето на бъдещите ни бебчета, другото май си е и до организъм, ама направо е много странно, затова го свързах с приема на ФК. Пък и косата ми спря да пада.

Лека вечер на всички!

*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #81 -: Май 04, 2010, 22:00:57 pm »
Здравейте милички,благодаря ви на всички,
Желая при всяка една от нас да се случва най - хубавото,искренно се надявам.


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #82 -: Май 05, 2010, 00:50:17 am »
Monik_s и аз съм от набора и август правя 30, само че съм ти кака с 11 дни  :lol: и също мисля да излъжа мъжо да вземе да ме вземе на 20 (и малко)  :wink: ама да не си остана с мисленето  :oops:
Така, значи от ФК не се качва.... хм....от ЕГН-то ще да е  :lol: 8) пък Маринката     :bighug: с това кисело мляко с плодове от какво да напълнее? Тя ще си остане младо стегнато гаджеее !!!
Аеми, давай мила с теб сме днес!!!
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #83 -: Май 05, 2010, 06:59:53 am »
Добро утро!
Хайде на кафенце и закуска, да поработим малко, че после празници, ядене, пиене, ловуване...... :lol: :lol: :lol: /и това ако е почивка  :D /


Хубав и слънчев ден.  :grouphug2:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #84 -: Май 05, 2010, 07:01:26 am »
Добро утро,поспаланките,хайде да пием кафе че аз трябва да ходя да се трудя вече .
Цитат
Така, значи от ФК не се качва.... хм....от ЕГН-то ще да е    пък Маринката      с това кисело мляко с плодове от какво да напълнее? Тя ще си остане младо стегнато гаджеее !!!
Ах Аничка,едно стегнато гадже съм аз.........мали мали,предната стимул.пих противозач.и сложих верно 2-3 кг.само ама всичките са ми на трътката бе.Ама да забременея най-сетне пък елате ме вижте,килограми ли ще ме притесняват,хич не ми дреме,само да стане най-сетне.Айде лек ден от мен.
П.П.Оле аз пак докато бъбря Цвети се погрижи за кафенцето,мерси мила,моето го махам,от мен друг път,че да не прекаляваме с картинките.
« Последна редакция: Май 05, 2010, 07:03:24 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #85 -: Май 05, 2010, 07:41:16 am »
Добро утро, милички!
Цвети, прекрасна трапеза си ни сервирала - Благодаря!
Веднага се присъединявам към компанийката! :D
Пожелавам ви лек и спорен последен работен ден, а аз отивам до Софето, да водя моичкият на уролог  :D. Дано всичко да е ОК.
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #86 -: Май 05, 2010, 07:43:02 am »
Добро утро мили трътчециии  :lol: :lol: :lol:
 Хахаххахаахах аз пък сym нашишкавяла и какво да се прави,ама съм решила сега да дебелея ощееееееее поне 8 месеца за другото незнам,ако ли не един як тур тае бо и свалям за 3 мес 10 кила и готовооо  :lol: :lol: :lol:
 И стига сте се жалвали за килцата еййййй ,мн сме си сладки ......... и пухкави сме готини  :wink: :lol:
 Мариии къде си се наредила ти на колоната на трътките  ахаххаахахах вейка такава  :lol:
 Благодаря на Цветенцето за кафенцето и закусчицата  :wink:
 Аз днеска слагам Овотрела и в други ден съм на черешатааааааааааа  :D охаааа ама мн яко ви казвам  :lol: ахахх луднах от сутринта ,ааайде чао за сега от мен  :wink:


п.п Пете късмет при доки  :D
« Последна редакция: Май 05, 2010, 08:13:00 am от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #87 -: Май 05, 2010, 08:05:37 am »
Добро утро!
Като чета за вашите килца и терзанията ви се успокоих за моите  :scale:.
Всеки ден се чудя как да си върна предишната фигура, но не би. Трудна работа.
Какво да правя като по цял ден съм седнала, а и като се прибера в къщи се нахвърлям на хладилника :fridge:
Моята приятелка ще ме води да си друсаме дупетата някъде, да поспортуваме, че като гледам не отиват на добре нещата с килцата.
А пък в крайна сметка и така сме си хубави, нали сме кандидат мами, трябва да имаме запаси  :lol:

Петя, стискам палци на твоето момче за прегледа. Бъди сигурна, че всичко ще е наред, не се притеснявай. За всичко има решение, само не трябва да се отчайваме.
Маймунке, ти пак си се развилняла  :rockon: Само така!
Аеми, леко раждане днес и добра среща с мъника!

А сега малко да се потрудим. Лек ден на всички!
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #88 -: Май 05, 2010, 08:13:18 am »
Ехааа, а бе какво е това с килцата???
Нещо много се заглеждате ми се струва -  :D :D :D
От снимките се вижда, че никоя от вас не е с наднормено тегло, така, чееее, моля моля  :D
Чоки, а ти къде, бе мила? Имаш да ме гонишшшшш  :D
Маринче, Исе, като ви гледам сигурно ви трябва един полъх на вятъра и сте на другия край на Варна  :D :D :D
Хахахаха, ей това е гледка за разсънване  :D
Благодаря ви милички, а отчета довечера!
Айде, лек ден!
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #89 -: Май 05, 2010, 08:16:28 am »
Добро утро!Взимам кафенце веднага  Цветенцеееее и тая маса  :balk_47:Пете,успех днес.Анизка,ми давайте не си оставай с мислите.Дай и за това да ги атакуваме :lol: и да се знае,Исе дерзай мила само така..Лек ден ,а ако знаете как не ми се работи днес :oops:

*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #90 -: Май 05, 2010, 08:19:59 am »
Добро утро ,"дебеланки".Цвете благодаря за страхотната закуска и кафенце.
Пети и за тебе съм стиснала  :crossfingers:.Дано всичко е наред .
Аеми леко раждане .
Днес ще ви наглеждам цял ден,защото в Испания пак сме на зима -от вчера сме със силен вятър ,а и сняг си валеще .Днеска пак е голям клинч.
Лек и усмихнат ден на всички.
« Последна редакция: Май 05, 2010, 08:23:37 am от foveri »
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #91 -: Май 05, 2010, 08:20:55 am »
За всички ловуващи  :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=GwIDIW0iPwM&eurl=htt
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #92 -: Май 05, 2010, 08:26:55 am »
Малееее, за килца говорим пък Цветето каква маса сложилааа  8O 8O 8O аз мисля да хапна  :oops: пък ако ще и да се чуе!
.........  Мариии къде си се наредила ти на колоната на трътките  ахаххаахахах вейка такава  :lol:............
И аз това се чудя, остава и Фовери с нейната огромна трътка да се намеси  :lol: 8) :lol:
Е хайде малко :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: за всички да ви видя после ще споменавате ли за трътки  :lol:
Лек и слънчев ден от мен сладурани! :bighug:
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #93 -: Май 05, 2010, 08:30:26 am »
Охоооо благодаря как ги издебнах само :bubblebath: за специални трътки са нали.. :lol:?

*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #94 -: Май 05, 2010, 08:32:02 am »
Добро утро и от мен!
И стига с тези килца, най-прекрасните мами ще бъдете всички, било то с повечко или с по-малко килца. Важното е да сме здрави, че да се радваме после на дечицата.  :D
Лек и спорен ден на всички. И аз почвам да се трудя, че както се е видяло днес ще е голям зор - както става винаги - всичко в последния момент osi_15


*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #95 -: Май 05, 2010, 08:38:55 am »

[/quote] И аз това се чудя, остава и Фовери с нейната огромна трътка да се намеси  :lol: 8) :lol:



Ето ме,ами така де ,уж се храня нормално а трътката расте ,а и се движа завидно добре /ходя доста пеш/,но Маймунка е права само тае-бо помага .Аз преди ходех редовно ,и си бях много добре .Но ми се струва ,че тука където съм може да не са чували за това :lol: :lol:,питала съм дали някаде /Испания /има къде да тренирам ,но всеки ме гледа все едно съм измислила топлата вода :lol: :lol: :lol: :lol:Тренировки му е цаката за стегнати дупета .
Анизка мерси за вирусчетата ,веднага се цопвам  :surfinga:
« Последна редакция: Май 05, 2010, 08:41:37 am от foveri »
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #96 -: Май 05, 2010, 08:41:10 am »
Ха така вирусиииии ,хммммм много благодаря миличка  :bighug: :bubblebath:
 
 Хахаххахахах Фовери ми вземи отвори един салон и отрепай рибата,или викаш те тез там ще има да си викат какъв е тоя салон за мързелуване  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #97 -: Май 05, 2010, 08:43:09 am »

Ха така вирусиииии ,хммммм много благодаря миличка  :bighug: :bubblebath:
 
 Хахаххахахах Фовери ми вземи отвори един салон и отрепай рибата,или викаш те тез там ще има да си викат какъв е тоя салон за мързелуване  :lol: :lol: :lol:



Маймунка мислила съм го това ,но те са толкова мързеливи ,а и да ти кажа са доста горди ,че са като слонове .ако ги видиш по 100 кг ама в клин .
« Последна редакция: Май 05, 2010, 08:45:11 am от foveri »
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #98 -: Май 05, 2010, 09:17:12 am »

Ха така вирусиииии ,хммммм много благодаря миличка  :bighug: :bubblebath:
 
 Хахаххахахах Фовери ми вземи отвори един салон и отрепай рибата,или викаш те тез там ще има да си викат какъв е тоя салон за мързелуване  :lol: :lol: :lol:



Маймунка мислила съм го това ,но те са толкова мързеливи ,а и да ти кажа са доста горди ,че са като слонове .ако ги видиш по 100 кг ама в клин .


Ми то това звучи като "свиня в бикини"  :jump12:

Хай добрютро и от мен, закуска, вируси - ехххааааа, екстра започва деня!!!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #99 -: Май 05, 2010, 09:55:10 am »
Глей ги как са се позабавлявали на мой гръб :lol:.Иска,то дошло време да снасяш вече,супер,силно ще стискам палци.Оф с туй бачкане не остава време да полафим бе.То на мен не може да ми се угоди де,като бях в къщи се оплаквах че ми е скучно,сега пък се оплаквам че бачкам,ужас.Айде бай,че ще поработя малко.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"