0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #60 -: Май 04, 2010, 08:18:15 am »
Ехаа, стана ли време???
Мале колко бързо минават дните отстрани! :D
Аеми, желая ти леко и безпроблемно раждане, мила!
Ще стискаме палци утре! :D
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #61 -: Май 04, 2010, 08:19:16 am »
Аемииии миличка така се раздвам за теб ,много много гуш и цун на теб ,а утре и на бебче да предадеш :)
 Предай от мен на бебчо "Добре дошъл" :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #62 -: Май 04, 2010, 08:26:12 am »
Добро утро, момичета!
Да ни е честита новата тема и дано ръчичката на Петето да е лека и да има много +++++ през този месец.
Маринка и Ртфртф, благодаря ви за кафето и закуската!
При мен няма нищо ново, влизам само да пожелая на Аеми прекрасна среща с нейното съкровище и после бързо възстановяване.
Исе, стискам палци за петък.  :crossfingers:
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #63 -: Май 04, 2010, 08:52:17 am »
добро  утро момичета .
Мерси на Маринка за кафето и на rtfrtf за закуската.
Лек ден на всички .

П.П мерси на момичетата за вирусчетата  :a_cat_06:
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #64 -: Май 04, 2010, 09:52:52 am »
Добро утро сладурки :D



Честита нова тема,дано да е по-вече от късметлийска :wink:Бързам да се впиша че вчера не успях а и сега след малко изчезвам на преглед.Стискайте ми палци този път всичко да е наред,че напоследък всичко се обърка...

Маринка,мерси за хубавото кафенце,ама аз го смених с чайче,че нещо съм взела да вдигам кръвното от него,пък и сега не е препоръчително,но от закуската не отказвам :D

Мунче,то какво стана,май ще ме изпревариш с пункцията,пък започна къде след мене :DАйде пожелавам ти успех и всичките я-ца да се оплодят после :crossfingers:

Аеми,пожелавам ти прекрасна среща с твоето бебче и мерси за вирусчетата :garden:

ВЕСЕЛ УСМИХНАТ И КЪСМЕТЛИЙСКИ ДЕН НА ВСИЧКИ!


« Последна редакция: Май 04, 2010, 09:54:43 am от dgina »
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #65 -: Май 04, 2010, 10:10:41 am »
 :band: :a_cat_05: :a_cat_05: :a_cat_05: :a_cat_05: :a_cat_05: :a_cat_05: и аз под вирусчетата току виж наистина свършат добра работа 
Благодаря на всички за подкрепата и хубавите думи
Късмет на всички стискам ви палци момичета
Мерси и за закуската мммм много яка  :D

Аеми, пожелавам ти всичко да мине безпроблемно и да поздравиш и цункаш бебето за добре дошло !!!  :D



Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #66 -: Май 04, 2010, 10:16:49 am »
Добро утро! Благодаря за страхотно сервираните кафе и закуска  :thankyousign:!!! Джина, стискам палци  :crossfingers: yahoo_17, този път всичко ще е наред. РТФ, честито одобрение и много успех  yahoo_17. Муно, ама то седми си дойде... О сега започвам да стискам и няма да ги пускам  yahoo_17  :balk_48:. Аеми, леко и безпроблемно раждане и незабравима среща с бебо.

Хубав, слънчев и усмихнат ден ви желая!!!

А забравих, от известно време се каня да ви питам и все забравям :roll:. Имам чувството, че от както започнах да приемам фолиева киселина, тя доста повлия на теглото ми. Не съм сигурна дали тук е мястото, но не открих никъде информация за това. Не съм променила режима си на хранене и винаги съм си потдържала едно тегло. Та, ако някой има подобни наблюдения!

*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #67 -: Май 04, 2010, 11:55:24 am »
Здравейте милички! Благодаря на всички!

Чоко, не мисля, че ФК има отношение към теглото. Може би ако стоиш цял ден на бюро ... знам ли. Цунки :)


*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #68 -: Май 04, 2010, 11:57:39 am »
Здравейте, момичета. Отскоро съм регистрирана и ви чета редовно от тогава. Имам болки от вчера ниско долу, не са силни, но все пак се усещат. Не можах да спя снощи спокойно от тях. На какво могат да се дължат? Какво мога да пия за болките, Но - шпа? Като се има предвид, че бебеправиме.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #69 -: Май 04, 2010, 12:34:26 pm »
Смараиди ,мила на мн неща могат да се дължат,спокойно,ако не спрът отиди на лекар,а иначе нош па можеш без проблем да си пиеш,той се дава дори и при бременност  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #70 -: Май 04, 2010, 14:29:49 pm »
Здравейте и от мен душички не успявам да се запиша в новата темичка от гости и от работа !
Успех на всички дано тази седмица има мнооого ++++++ тестчета
[/url]
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #71 -: Май 04, 2010, 15:57:56 pm »
Цитат на: Chocolateel



[size=8pt
А забравих, от известно време се каня да ви питам и все забравям :roll:. Имам чувството, че от както започнах да приемам фолиева киселина, тя доста повлия на теглото ми. Не съм сигурна дали тук е мястото, но не открих никъде информация за това. Не съм променила режима си на хранене и винаги съм си потдържала едно тегло. Та, ако някой има подобни наблюдения![/size] [/color]


Имам абсолютно същите наблюдения.Килограмите значително се увеличиха,но за сметка на това пък ми направи впечатление че не се разболях нито един път през този период,което за мен е неестествено.Аз по принцип задължително боледувам зимата.Имам пред вид вирусни инфекции.
Аеми леко раждане и благородно ти завиждам на срещата с бебо.
  <br />
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #72 -: Май 04, 2010, 16:12:09 pm »
Здравейте! Днес пак е пусто тук и се надявам не да работите, а да се разхождате в това чудесно временце!
Chocolateel не е невъзможно. Витамин си е В9 така че ако си хапваш и малко повечко и се застояваш може и килцата да са се трупнали. Аз моите килца които качих по време на бебеправенето не ги отдадох на ФК ами на това, че все си мислех.....ако е станало няма да пазя сега диета, дояде ми се еди какво си, цигарите бях отказала...и резултата беше килца отгоре. Не се притеснявай сега е лято наблягай на салатките и ще се оправят нещата.
Мonkey :) много мина, малко остана  :bighug: :goodluck:
iv_z съжалявам  :hug2:
Гушки на всички!
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #73 -: Май 04, 2010, 17:10:16 pm »
Ами и аз питах дори доки :oops: ,защото и аз така забелязах ,че откакто я пия качих ,но пък съм чела, че само от В12 май се качваше не съм сигурна. Сега за това спорт и салати пък да видим :?

*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #74 -: Май 04, 2010, 18:00:34 pm »
О, де да бях на разходка. Днес от работа направо ми пуши главата. Може да ви е смешно, но на мен в стаята, в която работя сутрин ми е много студено и сега като излязох на вън - то едно топло, слънчево, чак ми идва утре да не отида на работа хи хи :D
А за ФК и аз забелязах, че откакто я пия по-рядко се разболявам - настинка, хрема и такива неща. Жалко, че не ме предпази от ангината  :(  За килограмите незнам, не ми е действало така като на вас. Но все пак нали е хранителна добавка, кой знае...


*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #75 -: Май 04, 2010, 18:32:50 pm »
И на мен ми се ще да бях на разходчица ама уви- сега се връщам от работа - тези три дни ще ни изцедят до последно! osi_16  osi_15 osi_16 Аз пия фк вече почти година - и не знам дали е от ЕГН-то/след някой и друг ден ставам на 30/ или си въобразявам, но и аз съм трупнала 3 килца  :x с които лятото ще се боря - няма как - трябва да сме мацки  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #76 -: Май 04, 2010, 18:40:51 pm »
И на мен така да ми действаше Фолиевата к - на :D. Аз пия мултивитамини. Поразсеях се с посещение при фризьор и като че ли попреминаха болките. Купих си за всеки случай и Но - шпа.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #77 -: Май 04, 2010, 19:14:10 pm »
Оооооооооооо Йоани ми ние сме наборки бе душо и аз август ще чукна 30 ,затова записах датата за юли та да ме вземе още на 20-и/така се смеем с мъжо/

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #78 -: Май 04, 2010, 20:09:47 pm »
Аеми,миличка леко раждане и приятна среща с малкия човек.
Колкото до фолиевата киселина,не се заблуждавайте момичета,килограми от нея не се качват.Пия я вече 4 год.нон стоп,определено не ми е повлияла на теглото.От хапване ще да е ,не от ФК  :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #79 -: Май 04, 2010, 20:33:34 pm »
Момичета, благодаря ви за поздравленията.
Аеми, леко раждане.

Какви разходки... и аз бях на работа, е, посмотах се по едно време, ама няма как.
Момичета, само аз ли свалям килограми?
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг