0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #180 -: Май 09, 2010, 08:19:35 am »
Олеее какви вкусотий ммммммммм....мерси на Титката и Анизи за кафето и закускитее  :D
 А кой ще ни пусне утре темичкатааа ?  :D Аз да заместя Мари с въпроса  :lol: :lol: :lol:

Оставям ви за сега чао :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #181 -: Май 09, 2010, 08:25:49 am »
Добро утро ранобудни хубавици.Благодаря ти Тити за кафенцето,но определено ще си взема от закуската на Ани.Мерси,Аничка,знаеш ти какво обичам,за млякото ти е простено то е от мен :lol:.Оооо пък от вирусчетата си грабвам веднага,тия Болярските са ми любимите.Ние пък днес се каним да празнуваме със закъснение Гергьовдан на зелено,на Побити кмъни,ама тъй като гледам май ще идем на домашно в леля ми.Че те двете със сестра ми са виновничките,сестра ми Гергана пък леля ми хем родена на Гергьовден хем е Геновева.Тъй де Мара-Подробната ви разясни всичко,дано да не завали че поне до към следобеда да сме на поляна.Айде приятен неделен ден ви желая.
П.П.Аз докато дрънкам Исинката се включи,ми тъй де кой ще пуска темата,айде бременелките не се скатавайте,признаваме и от тая вечер пусната тема,само нека е от бременелка и да е пълна с вируси,че за Маймунчето ни ще са нужни в големи дози,с тоя футболен отбор,как инъче.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #182 -: Май 09, 2010, 10:12:07 am »
Добро утро и от мен!
Тити, Ани, Благодарности за кафенцето и закуската :D
Аааа и за вирусчетата!  :DВеднага си вземам по-малко, че да има и за поспаланките  :D
А за темичката, мдаааа, моята не беше късметлииска   :oops:, така, чееее бременилките да не си кротуват, ами да казват коя ще е! :D
Маринка, браво на вас, така се прави, на полянката  :D. То при нас е дъждовно, дано при вас поне да не е!  :wink:
Айде, за сега толкова, ако пропускам някой - :balk_21:
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #183 -: Май 09, 2010, 10:29:10 am »
Хей искате ли Райса да ни пусне темичка ???
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #184 -: Май 09, 2010, 10:34:02 am »
Хей искате ли Райса да ни пусне темичка ???
Аз съм - заааа  osi_9
ПП: И да ме пишете в Очакващи за 13,05!
« Последна редакция: Май 09, 2010, 10:37:09 am от petqst »
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #185 -: Май 09, 2010, 10:34:25 am »
Добро утро и мерси за хубавата софричка на Тити и Анизка :DАз съм с две ръце за Рая :bighug: ама наистина трябва ,че да не става като таз седмица до 8.30 да нямаме темичка 8O...тъй,че Рая ти си душко :D Аз този месец го отписвам ,тъй че си чакам вещурляка

*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #186 -: Май 09, 2010, 10:38:00 am »
Добро утро и от мен!
То това дъждовно време - само за спане и мързелуване  :wink:
Тити, Ани хубава закусчица и кафенце - Благодаря!
Спокоен ден  :bighug: на всички.
Бжи, какво става мила, чакаме новини!

Хей искате ли Райса да ни пусне темичка ???

 osi_9


Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #187 -: Май 09, 2010, 10:42:16 am »
Mи Райсааааа душоо твоя е следващата темичка,може и след 12 ч.ако си будна да я пуснеш  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #188 -: Май 09, 2010, 10:51:03 am »
Хей искате ли Райса да ни пусне темичка ???

И аз съм ЗА с двете ръце.
В новата седмица се записвам в графата на очакващи 19.05
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #189 -: Май 09, 2010, 12:11:52 pm »
Олиии  :lol:
направо се разтреперих! Много отговорна задачка ми давате , няма да спя направо.
Добре, тръгвам си днес от Карлово, живот и здраве се прибирам и довечера я пускам.

Моля само някой да ми прати на лични как точно става таз работа с новата темичка  :bighug:

Слънчев ден зайчета прекрасни и мнооого усмивки!
 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #190 -: Май 09, 2010, 12:36:02 pm »
Здравейте, сладурки
Отдавна не съм се включвала, но се отдадохме на мързел и удоволствие с мъжа ми :P че той цял месец работи всеки ден, защото се прехвърли на нова работа, но се оказа че предизвестието за напускане на старата му е 8 седмици, вместо стандартните 4-ри :? е, поглезих си го :wink: полагаше му се :P
Мънки, страхотни новини от вашия отбор yahoo_17 stork-boy stork-girl
Чоки, стискам ти много палци следващия да е положителен  :cuddle:
Джина, много съжалявам за проваления ти опит. Дано намериш Твоя доктор много скоро yahoo_17
Раиска, ама много хубаво да я овирусиш, забремениш и т.н заразиш темичката :balk_21:
Остава ми по-малко от месец време до прибиране в България вече имам пеперудки в стомаха




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #191 -: Май 09, 2010, 13:04:49 pm »
Здравейте и от мен. Пишете ме в очакващи за 14.05.
Приятен ден и усмивки:*






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #192 -: Май 09, 2010, 17:09:54 pm »
Здравейте момиченца кокиченца ... е отчет мен не само ме навести но и яко ме тръшка  :witch: :witch:, но я заключвам и не я пускам при вас за нищо на света .
Така че махайте ме от чакащите,ха дано другия път "риболова" е по-успешен  :wink:
Стискам палци ни всички  :D :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :hug2:



Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #193 -: Май 09, 2010, 17:14:13 pm »
Много жалко, надявах се, че няма да ти дойде... Нищо, за другия път ще стискам по-силно палци. :bighug:
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #194 -: Май 09, 2010, 17:22:37 pm »
Бжи, съжалявам. Дано следващия път е успешен.
А аз се подготвям за ловния сезон  :lol: следващата седмица.


Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #195 -: Май 09, 2010, 17:28:03 pm »
Мънки,толкова ми е хубаво като те чета направоооо трудно ми е да се изразя -страхотен дух и присъствие! Гушкам те и искрено се надявам да си прибереш мъниците и всичко да е супер-заслужаваш го ,ще ти стискам палци! На всички останали също желая успешен улов от сърце ,на тези ,които са в процедури  да минава леко ,безпроблемно и естествено с най-очаквания щастлив финал!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #196 -: Май 09, 2010, 18:29:19 pm »
Опа ето ме и мен.Първо да кажа едно голямо ЗА Раиса да пусне темата,ама подкрепям и другите,че не съм съгласна до обяд да си нямаме тема,тъй че Рая ти си,тая вечер след 12ч.,ще будуваш какво да се прави :wink:.Пък нащето празненство на зелено разбира се се провали,отидахме първо една кола хора,но ни заваля и цялата тумба бум в леля ми,опънахме 2 маси ,джъзнахме на скарата туй онуй и пак се получи купон.Та това е,лека вечер от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #197 -: Май 09, 2010, 19:13:14 pm »
 :lol: Всичко е прекрасно, само дето никой не казва има ли някакви специфики по темата...аз до сега не съм пускала  :D ( както знаити )
Щом си трайкате, ще я пусна как си знам  :lol: после Радостинчето ще ме нахрани преправяйки я ... и те така!  :bighug:

( вече си написах списък кой какви ще ги върши в близко розово бъдеще...ако има грешки - предварително се извинявам! )
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #198 -: Май 09, 2010, 19:51:48 pm »
вече си написах списък кой какви ще ги върши в близко розово бъдеще...ако има грешки - предварително се извинявам!
Браво, добра подготовка, пожелавам ти лека ръчичка, че аз съм от очакващите още на 11.05. Дано да НЕдойде онази с метлата  :witch:
Лека вечер момичета  :D
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #199 -: Май 09, 2010, 19:54:25 pm »
:lol: Всичко е прекрасно, само дето никой не казва има ли някакви специфики по темата...аз до сега не съм пускала  :D ( както знаити )
Хаа, така и приказки  :wink:
Райче, мила, аз тази седмица като новак  :oops:, преписах от предната и това е  :wink:
Успех, и дано ти е мнооого лека ръчичката!