0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #100 -: Май 05, 2010, 11:09:32 am »
Здравейте и от мен. Аз в другата крайност съм с килцата :oops:. Направо ме е срам да ви кажа колко съм. Вече не ме боли коремчето. Сега пък друго ме притеснява - живачният ми термометър вчера падна от нощното шкафче, може да се е повредил, нали? Днес мисля да отида да си купя нов и ще меря и с двата.
Усмихнат ден на всички :).






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #101 -: Май 05, 2010, 11:20:43 am »
Добро утро!Радвам се че се забавлявате :DПРИЯТЕН ДЕН!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #102 -: Май 05, 2010, 13:16:52 pm »
За какви килца говорите??? Знаете ли, че като моята лекарка разбра колко кила започвам бременността, щеше да падне от стола... osi_12 Какво да се прави, ще си ги нося...Успешен ден на всички и ето малко за цъмбуркане  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #103 -: Май 05, 2010, 14:15:23 pm »
Здравейте в предпразничния последен работен ден. Аз съм  си добре, но съм притеснена от скарлатината в детската градина на детето ми, не ходи от 5 дена вече и няма проблеми, но все пак поне още 1 седмица няма да съм спокойна.Та такива работи около мен. Приятни почивни дни, ето и от мен малко  :green_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #104 -: Май 05, 2010, 16:19:38 pm »
Здравейте и от мен момичета ! Най-накрая и аз да намеря минута да ви пиша !
Аз продължавам да боледувам вече имам и хрема и глава ме боли просто е ужасно не стига това ами и кръв от носа ми тече ....  8O :(
Имах много тежки три дни -много работа и малко почивка и като не ми е добре вече едва стоя на краката си  :(
Радвам се, че ви виждам всички в добро настроение и добро здраве! Пожелавам ви да сте много щастливи през празничните дни ! Да си починете !

хоп цоп и аз под вирусчетата  :a_cat_05: :a_cat_06:!!! Щях да забравя разчитам на вашите стиснати палци да не дочакам тая с метлата на 07,05  :D

чао от мен целувам и прегръщам всички !



*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #105 -: Май 05, 2010, 16:25:54 pm »
Момичета аз наминавам да ви споделя че от днес вече официално съм в процедура.
Назначиха ми Гонал 150 до неделя и в понеделник преглед + хормони и ново назначение  :D
Изключително съм щастлива защото знам че това ще е първият и последен успешен опит инвитро!
Имам нужда от вашата позитивна енергия и стиснати палци  :wink:
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #106 -: Май 05, 2010, 16:42:17 pm »
Криска честито имаш и енергията и палците, абе изобщо с теб сме!  :bighug: :goodluck: Късмет и успешен финал ти пожелавам!
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #107 -: Май 05, 2010, 16:54:58 pm »
Криска, стискаме ти палци! Браво за позитивната нагласа. Права си, това ще е успешен опит инвитро! УСПЕЕЕЕХ  osi_9 :pink_dust_1: :green_dust_1:


*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #108 -: Май 05, 2010, 17:01:49 pm »
Криси имаш и моята подкрепа естествено  :crossfingers: :hug2:,Бжи ,това си е чиста алергия,аз  го изпитвам всяка пролет :?Стой следобед по възможност у дома :wink:

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #109 -: Май 05, 2010, 17:04:58 pm »
Криска много много кураж и успех !
 Вярвай , мисли позитивно  :D всички ще сме с теб !

 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #110 -: Май 05, 2010, 17:45:20 pm »
И аз приключих за днес с работата - най-после  osi_15 Направо луднах  :balk_121: Пак ще ме боли глава, ама няма как, работа трябва да се върши.
Криска - успех, имаш много стиснати палци от мен  :crossfingers:
Бжи - бързо оздравяване. Моята алергия пролет пък е, че се изривам с едни дребни пъпчици по врата и лицето и сега даже съм разцъфнала  :lol: - ужас.
Хайде лека вечер от мен за сега. И весели празници - да не преядете с агнешкото  :nono:


*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #111 -: Май 05, 2010, 18:40:33 pm »
Вече не продават живачни термометри 8O. Били забранени от ЕС. А каква разлика дават живачният и дегиталният, просто не е истина. Живачен - 36,9, дегитален - 37,2. След няколко часа сън живачен - 37,2, дегитален - 36,8. Ай сяя.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #112 -: Май 05, 2010, 18:47:37 pm »
Смараиди, според мен от падане от нощното шкафче живачния термометър не може да се повреди / естествено ако не се е счупил и да е изтекъл живака/ Пробвай след като го изтръскаш и си премериш температурата, ако се покачва живака по скалата, значи нищо му няма. Ако си стои на едно място или неможе да се изтръска тогава ще му има нещо.  :)

А пък има и друго- Аз например имам два живачни термометъра и двата показват различно с разлика от почти 0,5 градуса, така че, винаги има разлика от един до друг термометър.
« Последна редакция: Май 05, 2010, 18:54:17 pm от iv_z »


*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #113 -: Май 05, 2010, 18:51:30 pm »
Eхооо, добра ви вечер!  :D
Момичета, ние се прибрахме и отчета е : Ехо - няма проблеми, но за този СДИ тест ни каза 3мес. курс на лечение с Фертилайд, чай от бабини зъби и да си продължи бърканицата с мед  :D
Фертито го поръчахме и от петък ще си го пие  :D
А и цигарките и твърдият алкохол са Забранени :D Може само до 2 бирички или 2 чашки червено винце на ден! :D
Та това е от мен!
Благодаря ви за палците  :D
Криска, успешен старт, мила и дано да е с двоен финал! :D
Бжи, то и аз в момента нещо съм се обринала, но не е страшно, мажи с кремчета и минава!  :wink:
Самарайди, хвърли го тоя живачния, само ще те бърка!  :D
Обичкам си ви всички!   :bighug:  
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #114 -: Май 05, 2010, 19:55:18 pm »
Момичета, минавам да споделя една блага вест - Жасминчето е родила днес своя син Ники. За подорбности - Раши е щъркелувала в Честито  :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #115 -: Май 05, 2010, 19:59:11 pm »
Цитат
Самарайди, хвърли го тоя живачния, само ще те бърка!  
И аз бих те посъветвала същото.Аз от скоро ползвам дигитален и не съм забелязала да ми е по различна температурата отколкото като мерих с живачен,пък и дигиталния си е по-безопасен,поне аз съм на това мнение.Особенно както аз заспивам с термометъра...........
Криска,честито и само така гледай позитивно и вярвай че това е вашия опит,пък това което се очаква от нас да стискаме палци и да се молим го имаш,от сърце ти желая успех.
Пете,радвам се че нямате проблем,един товар по-малко.Пъс за СДИ теста и ние се каним да го направим,но ще изчакаме на 12.06. на деня на репродукт.здраве да се изтеглят петимата мъже от благотворителната инициатива,попълнихме и пратихме формуляр,пък дано имаме късмет.Ако ли не отиваме до Плевен.А Фертил Айд лично съм го назначила на половинката,пие вече втората опаковка.Айде стига съм дрънкала,че пак се отплеснах,то мойта работа някой да не п....е аз ще се наакам :lol:.Лека вечер.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #116 -: Май 05, 2010, 20:17:54 pm »
Ще видим утре какво ще покаже живачният утре. Ако 3-ти ден премери една и съща температура ще го махна.
Смараиди, според мен от падане от нощното шкафче живачния термометър не може да се повреди / естествено ако не се е счупил и да е изтекъл живака/ Пробвай след като го изтръскаш и си премериш температурата, ако се покачва живака по скалата, значи нищо му няма. Ако си стои на едно място или неможе да се изтръска тогава ще му има нещо.  :)

А пък има и друго- Аз например имам два живачни термометъра и двата показват различно с разлика от почти 0,5 градуса, така че, винаги има разлика от един до друг термометър.
Според това което си написала трябва да е наред.

Приятна вечер, момичета.






При жълтеница у новороденото не се дава да се пие глюкоза, защото излишният  билирубин не се отделя с урината, а с изпражненията.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #117 -: Май 06, 2010, 06:04:01 am »
Добро утро! Слагам масата веднага за да има за работещите закуска и топло кафенце.



Честит имен ден и на всички именници. Да си носят прекрасното име с много гордост!!!
Хубав, слънчев и усмихнат ден на всички!  :bighug:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #118 -: Май 06, 2010, 07:13:02 am »
Добро утро и от мен.Ани,мерси за трапезата,тая сутрин съм и гладна като вълк.Един поздрав от мен за именниците http://www.vbox7.com/play:5f99dae2 .Моята сестра също е именничка днес,почерпете се за нейно здраве Е приятно прекарване на празничните дни и довечера внимавайте с агнешкото,да няма преяли после :lol:.Пък аз пак съм на бач.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Нова късметлийска седмица с много +++ /03.05-09.05/
« Отговор #119 -: Май 06, 2010, 07:55:15 am »
Честит имен ден на всички празнуващи!



И аз имам именник в семейството.Да са ни живи и здрави и дълги години да си носят имената.

А сега да благодаря за кафенцето и закуската.Аз също съм на работа-естествено за мен.
До края на юни съм без почивен ден.
Лек ден на трудещите се и изпълнен с положителни емоции за почиващите.
  <br />