0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #240 -: Май 01, 2010, 21:32:21 pm »
Снежи,от кой ден се  пие Мукосолвана заедно с Клостила или?

http://www.biberonbg.com/info/plan_za_zabremeniavane.htm
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #241 -: Май 01, 2010, 21:58:24 pm »
Мерсаж душко :hug2:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #242 -: Май 02, 2010, 06:47:58 am »
Ха добро утро,аз след тая дълга 3-седмична отпуска,тъй добре съм си починала,че ставам баш с кокошките.Но от утре и аз съм на ринга,пък как не ми се ходи на работа,тъй след почивка е много зор докато се адаптирам,но трябва да се бачка няма как.
Вчера тук беше паднала бомба,днес времето обещава да е още по-хубаво,тъй че хайде на зеленооооооооооо.Тая зима тъй ни измъчи,толкова дълга беше.Днес вече откриваме сезона.Аз преди това да взема по едно кафе да ви сложа,че след малко ще правя закуска на мъжо,събуждам го и,че трябва да прегледаме оборудването за пикник,какво е останало от миналата година и да попълним туй онуй.
И още нещо,утре е понеделник,коя бременелка ще пусне темата?Ако няма кой,нека пак да е Ники.Аз лично държа на традицията бременелка от бандата да е,нищо че претърпях неуспех,пак съм си суеверна,пък и борбата продължава с още по-голям хъс.Днес и вещицата се появи,тъй че,мятаме се.Хайде приятен неделен ден ви пожелавам,че аз както съм почнала има да си дърдооооооря.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #243 -: Май 02, 2010, 08:18:06 am »
Добро утро и от мен на най-прекрасните дами!  :)

Всяка сутрин се будя от песните на птички...от 6 часа почват  :) прекрасно е!
Жалко че не мога да ги снимам..но пък се трудя по двора, при успех - ще покажа снимчица.

Страшно много се гордея с вас...  :bighug: много ви прегръщам и целувам!

Всичко ще бъде наред. Да започнем деня с усмивка  :D
 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #244 -: Май 02, 2010, 08:52:09 am »
Добро утро!
Маринка, мерси за кафенцето! А от мен имате една усмихната закуска, за да ви е хубав почивния ден!  :D

07.10.2009
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #245 -: Май 02, 2010, 09:08:00 am »
Добро утро ,най накрая и аз се излюпих  :wink:
 Марии бравоо страхотно кафенце.
 Палърчеее тази закуска е мн готина благодарско :)
 Райсичкеее ти не се мятай мн мн в градината,чеее ще има пет пет,ти хубаво искаш да по копаш малко ама детето пита ли иска ли аааа.....ахахаххахххах пази се ей  :D
 Ние с мъжа още малко и изчезваме на язовирче да си папкаме там ,и такааааа :D
Хайде лек ви ден и много весел да е,без да се уморявате ...... :lol: освен ако не е от тази умора  :wink: ахахаххахахаах егаси овчиците охх немога мн са смешни ххаааххаха ,айде оставям ви ххахахаха  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #246 -: Май 02, 2010, 09:29:08 am »
Добро утро и от мен .
Маринка ,мерси за кафето и на Поуърчето за сандвича .
Раиска и на тебе за вирусите ,аз се цопвам  :a_cat_06:.
За новата темичка ме пишете в ловуващи . :wink: :D

Лек неделен ден на всички.
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #247 -: Май 02, 2010, 09:47:48 am »
Добро утро и от мен, милички!  :D
И аз се поуспах малко, но сега си пиивам от кафето на Маринка, хапвам от сандвича на Пауерчето, за което им Благодаря, и се развихрям да чистя :wink:
Раиска, благодарности за вирусите! :D
Блазе ти Исе, и на мен така ми се ходиии :(
Лек и усмихнат слънчев ден!
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #248 -: Май 02, 2010, 10:42:21 am »
:lol: освен ако не е от тази умора  :wink: ахахаххахахаах егаси овчиците охх немога мн са смешни ххаааххаха ,айде оставям ви ххахахаха  :D[/color][/i]
Мънки, направо ме разби със Свен - това е една от любимите ми игри! Страшна е! На всички ви пожелавам прекрасен слънчев ден - сигурна съм че с това слънчице навън настроението е на 6  :lol: :lol: :lol:
и аз съм подгонила моя сладур като тази овчичка хи-хи-хи
« Последна редакция: Май 02, 2010, 10:47:29 am от yoanna »
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #249 -: Май 02, 2010, 10:55:15 am »
Хиехихихи развеселихте ме с тези овчици...айде лек ден и от мен .Пийвам си кафенце и ние с мъжо излизаме...Пауър,много готин сандвич и той весел.. :lol:

*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #250 -: Май 02, 2010, 11:31:27 am »
Добро утро, момичета,

Ееееех, лятото вече напира с пълна сила, толкова го обичам ...

Всяка сутрин се будя от песните на птички...от 6 часа почват  :) прекрасно е!
Даже към 4:30 бяха запяли... Ние от 01.05. се местим в къщата ни на 10 км от града, там караме цяло лято, е, малко повече пътуваме сутрин и вечер, но пък си е супер, по цял ден на двора с боси крачета на зелено ...
..но пък се трудя по двора, при успех - ще покажа снимчица.
Но, Раиске, наистина внимателно, ще имаш време и по-натам да копаш, сега гали коремчето  preggo
иииии мерси за вирусчетата.

Марина, хубаво кафенце, но ... много се зачетох за вредата от кафето, двоумя се и се триумя дали да не го заменя със зелен чай osi_10 Че и хранителния режим трябва да се преразгледа, милите ми яйцеклетки трябва да ги подсилваме.
Последните ми хормони никак не са добре, и тъй като Ову си имам спонтанно, то вероятно сме я закъсали с качеството. Утре сме на преглед, да видим какво ще ги правим.

и аз съм подгонила моя сладур ...

Иииии приятни гонки, а така :lol: Успешен лов!


*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #251 -: Май 02, 2010, 21:50:43 pm »

Даже към 4:30 бяха запяли... Ние от 01.05. се местим в къщата ни на 10 км от града, там караме цяло лято, е, малко повече пътуваме сутрин и вечер, но пък си е супер, по цял ден на двора с боси крачета на зелено ...


Моля ви не се излагайте!  :lol: малко повече пътувате заради 10те км...разглезени сте   :bighug:

Аз чак в 4.30 ни могам ги чуям.

А за градината -  :lol: има градинари...аз се трудя като им преча и садя цветенца на едно място...  :lol:
Е, верно понякога се увличам в градината, имам спирачка, но то е доста трудно да усетя момента преди да се уморя...понеже трябва да се спра преди това.
Пазя се де.

Овчиците са супер яки!  :lol: и аз съм я играла тази игра...
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #252 -: Май 02, 2010, 22:44:26 pm »
Моля ви не се излагайте!  :lol: малко повече пътувате заради 10те км...разглезени сте   :bighug:

И мъжът ми така вика.

Виждам днес добре сте се поразходили :lol:

Хайде лека нощ на бандата и сладки сънищаааааа :balk_126: