0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #160 -: Април 29, 2010, 11:18:37 am »
dgina много ти благодаря за подкрепата и рамото  :) Да сигурно това е имал предвид,но като каза трябва да пробвате пак и аз спрях да слушам какво друго говори чак свят ми се зави зная че е рано но ... ми стана много гадно :?
Дано да се случи на всички това което си мислим и за което мечтаем !
Миличка,прекалено рано е да се вкарваш във филми и да се тревожиш за каквото и да било.Та на вас това ви е първия мес.опити,дано да се е получило,но имай предвид че не става като по филмите-решаваш да имаш дете и то хоп става веднага.За съжаление в живота не е точно така.Много е важно и психическото състояние,така че спри да го мислиш.Успех ти желая .

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #161 -: Април 29, 2010, 11:29:44 am »
Привет момичета :)
Бжи, не го мисли много-много - докато няма лелка има надежда. ЧХГ защо не пуснеш?
Маринка, мила  :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: Много, много силно ти стискам палци :goodluck: :goodluck: :goodluck:
Чоки, за цистина - първия път на своя глава си взех Аб. Втория път отидох на лекар - изписа ми Полижинакс и по 1,5л. на ден чай от мечо грозде - за два дни бях нов човек.
Третия път само му се обадих и ми каза да си взема прахче Монурал - то е 7лв. едното и се пие само веднъж. Мина всичко след едно изпиване.
Но тъкмо мина и моя милост отиде на море и след морето точно преди да забременея -честитка... Ама тоя път хванах още от първото парене и си купих една диня, която изядох сама, придружена с мнооого бира (комбинация трепач направо) и си киснах два дни в 00, но цистита мина без да пия нищо. Затова, ако ви хване лятото цистит - диня и бира му е цаката - многото течности изчистват :)
[/url][/url]
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #162 -: Април 29, 2010, 11:37:07 am »
Марина75,честно казано незнам как се спира да го мислиш  :? то не става уж мисля за други неща, а не са малко като всяка  :D и се хващам как мисля за това особено от вчера насам не мога и не мога .... 8O Така е рано е зная  :( Зная че е рано знам и че не е полезно за никой да се вкарва в тези филми но ... съм нетърпелива....
Трябва ли направление от личната докторка за пускането на изследването? Първа урина ли се дава? извинявайте може да са глупави въпросите,но не съм наясно :)
« Последна редакция: Април 29, 2010, 11:43:55 am от Бжи »



*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #163 -: Април 29, 2010, 11:52:14 am »
Не ти трябва направление, отиваш в лаборатория и казваш, че искаш кръвен тест за бременност или за ЧХГ, но и според мен е все още рано да правиш каквото и да било, изчакай си датата на М. Знам, че е трудно да не го мислиш, но търпение му е майката.  :D :D
Късмет!
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #164 -: Април 29, 2010, 15:52:32 pm »
Връщам се аз от НАП-а и кво да видя- ами нищо, то никой няма, еееее къде сте се изпокрили мацуранки. Йолиии къде си бе душа, 2 дена не си писала :wink:
БЖИ, надявам се да не свикваш да си търпелива, ама наистина като чета, ми се струва че започваш да изперкваш-давай го по-спокойно момиче, пък и тук има момичета / даже повечето/ от суматий години се пробваме да имаме бебче и все не става, нас питаш ли ни как сме всеки месец преди МЦ?, не чакаме ли, не се ли надяваме, имаме ли търпение. Бъди и ти по-търпелива, надявам се всичко да приключи доста бързо и още този месец да спреш да се надяваш и да видиш 2-те чертички, надявам се да не си ми се убидила, а да си си направила поука от написаното  :wink:
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #165 -: Април 29, 2010, 16:06:47 pm »
но като каза трябва да пробвате пак и аз спрях да слушам какво друго говори чак свят ми се зави зная че е рано но ... ми стана много гадно :?

Те затова няколко пъти ти казват момичетата...
Спри да се вторачваш във всичко и само за това да мислиш, защото ако не е станало ще се разочароваш много. А точно тези драми натоварват психиката.
То е ясно, че всеки се надява да стане веднага, но чак от първият път за мен си е бинго. Пожелавам ти го от все сърце, но за всеки случай те съветвам да се кротнеш малко.

И аз помня, че в началото летях...юрнах се, все едно ще превземам чужда столица.
За жалост, много бързо ми се изпари ентусиазма, че и усмивката. Ако го бях давала по-лежерно надали щях да психясам така...

Маринка трапезата е уникална! (  yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: )
Аз отскоро съм в къща и да ви кажа има си и доста минуси...Сега някаква къртица се е появила и в двора е мазало. Нито мога да изляза ( постоянно щъкат градинари ) нито мога кучето да пусна, щото има отрова ( и то пикае и ака вкъщи! ) Къщата иска изолация, че сметките зимата са ужас и ще трябва кредит да теглим...
 :lol: Сори за офтопика, просто аз вече си искам обратно в апартамента  :lol:

Маумунке , ама моля ти се!
Ако се сдуха най-позитивния съфорумец то...за къде сме ?
Дръж се мъжки, малко остана! Работа има да се върши  :bighug:
« Последна редакция: Април 29, 2010, 16:10:47 pm от Raissa777 »
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #166 -: Април 29, 2010, 16:17:33 pm »
Ех,че добре ми подейства градивната ви критика  :D благодаря ви момичета, не се сърдя разбира се мога ли да се сърдя на хората с които споделям? Не разбира се! Нова съм, но се чуствам добре приета от вас и спокойна да споделя тревоги пък било то и малко глупави и неоснователни! 
 :bighug: :hug2: :balk_21:
Обещавам да се опитам по малко да се притеснявам и шашкам от всичко
Хубавото е че датата наближава и бързо бързо ще се разбере  :D
Стискам палци на всички да ударим БИНГОТО   :D



*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #167 -: Април 29, 2010, 17:12:18 pm »
Ихааа, колко ни се е увеличило третото списъче :P
Маринчеее, утре и ти в него  :balk_21: :crossfingers: :crossfingers:
Бжи, направи си някакъв план на действие и се опитай да се ангажираш с нещо допълнително, което да те разсейва. Така при мен понякога действа, то всеки си има моментите, но като цяло гледай да си съхраняваш нервите.
Раиска, юетох те в една друга тема и си мислех дали наистина не е по-добре да се върнете в апартамента?! :hug2:
Чоки, за цистита аз ще кажа сок от червени боровинки на корем или както е писала Жасминчето - мнооооого течности.
Мънки, моля те, почерпи се :drunk: и се завръщай :cuddle:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #168 -: Април 29, 2010, 17:26:30 pm »
Малееееее малеееее мн ви Обичкам брееее,хмммм абе то аз така си бърборкам ,ама вие сте толкова мили че и за миг вече няма да оклюмам нос  :lol: ,а и толкоз бой ядох по дупетооо,после ме смъмрихте ,амаааааа накраяяя има бирааааа,джуркам една виртуална и вече съм шесссс  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: даже май съм повечко изперкала да ви кажа хооххохохохохо хаахаххххаха ихххххххиихи еххеехеххех  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ,ох сега ще звъня да видя утре или вдруги ден съм на преглеед :wink: и се връщам да пишааа  :lol:
 очаквай продължение..........
Ето меееее ами ами ами ...утре отивам да си видя как вървят мойте  :egg::sbabygirl: :babyboy: ихиххххи урааа най после преглед пуу да отдъхна малко,ноооо за вас ще е дълъг денн,даааааааа ще стискате ли стискате палциии докато не кажа да ги пускате и знаете ли защоо защото утре ще е един супер денн,ще има един положителен тест на моята Марииииииииииииииииииии и после аз ще дойда с положителни емоции и новиниии  :lol: лелел супер ден ще е  :lol: :lol: :lol:
« Последна редакция: Април 29, 2010, 17:31:45 pm от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #169 -: Април 29, 2010, 17:48:30 pm »
Мonkey :) пожелавам ти както и на всичи утрешния ден да е така положителен и изпълнен с хубави емоции, както ти си сега !
 Е приятна вечер момичета благодаря за хубавата компания през деня и за градивната критика и подкрепата  :D Аз отивам на курс! Хубава,любовна и много много нежна вечер ви пожелавам силно ви прегръщам всички ! 



*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #170 -: Април 29, 2010, 18:40:32 pm »
Eee браво Иси ,вече си Ти!Аз пък момичета този месец нещо не съм "на център"както се казва.Уффф, ние плачеме за деца ,а моята приятелка каза ,че и било гадно че е бременна - несправедливост  :(преди си живяли мирно и сегааа то развалило"рахата" 8O
« Последна редакция: Април 29, 2010, 18:42:43 pm от moniks_s »

*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #171 -: Април 29, 2010, 19:04:09 pm »
Ехоооо, привет и от мен!  :D
Ние с Вивка се завърнахме от Майната  :D
В клиниката дори се запознахме с Чоки :D  - много е сладка :D
Ехаа, Маймунче, само така, без такива отчайвания, само - хахахахихиих :D А за палците, разбира се, че цял ден няма да ги пускам  :wink:
Аз офейквам на банкетче и няма да мога да ви наглеждам до сутринта, ноооо очаквам само хфубави неща да прочета  :D
 Приятна вечер на всички! :hug2: :balk_21:
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #172 -: Април 29, 2010, 20:06:54 pm »
Здравейте,момичета!

Напоследък нямам почти никакво време да влизам при вас и да пиша и ми е много мъчно затова, ще вземете да ме забравите вие мене.....  :oops: :? Сега минавам само да се отчета- днес свърших дуфастона и следващите 10 дни ще чакам да дойде М.Вчера ходих на док и тя нещо не ми хареса цикатрикса на секциото- не бил заздравявал хубаво,кожата ми била по-чувствителна и т.н.,та ми изписа Содермикс да се мажа с него.Като я питах има ли изгледи скоро да ми дойде, тя ми каза да си изчакам 10-те дена  :? , а днес ми е 50 ден от М. Ами то този цикъл ще вземе да стане 2-3 месеца. :x

Маринка,утре много ще стискам палци да видиш ++++
07.10.2009
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #173 -: Април 29, 2010, 20:39:58 pm »
Ние с Вивка се завърнахме от Майната  :D
В клиниката дори се запознахме с Чоки :D  - много е сладка :D
.... Аз офейквам на банкетче и няма да мога да ви наглеждам до сутринта, ноооо очаквам само хфубави неща да прочета  :D 

Здрасти и от мен  :D Петя, благодаря за комплимента  :D и вие с Вивка сте много сладки.  :lol: Съжелявам, че нямахме време да си пийнем по едно кафенце, но нищо - запазвам си правото за следващия път. Да ми се обадите като идвате в Пловдив, ей!
И пак си на банкет, ей, нямаш спирачки значи  :lol:

Благодаря на всички момичета за препоръките, които ми дадоха за цистита. Утре сутринта ще пусна изследване - урина + МБ и ще видим какво ще излезе. Но със сигурност е цистит, знам си аз. Ух, много боли тая пущина, ужас  osi_16 Направо ми се реве като ходя до WC-то. Питам се ако ми изпишат АБ как да започна да ги пия баш сега когато съм след ову и в най-деликатния момент - когато човек не знае "станало ли е, не е ли станало".
Пак съм в чуденка  :ask:
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #174 -: Април 29, 2010, 21:25:20 pm »
[quote author=Чоки  Питам се ако ми изпишат АБ как да започна да ги пия баш сега когато съм след ову и в най-деликатния момент - когато човек не знае "станало ли е, не е ли станало".
Пак съм в чуденка  :ask:

[/quote]

Мила на мен всичките пъти когато ми се е случвало винаги е било точно в този период след ову и аз като теб от чуденки и питанки никога не съм пила АБ,а така геройски съм си изтърпяла болките докато преминат само от течности.Ама много големи количества.
Лека вечер момичета.
  <br />
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #175 -: Април 29, 2010, 21:36:38 pm »
Момичета и моя цистит беше след ову
Но понеже аз не очаквах да съм бременна си пих АБ и то даже два вида , но бях казала ей тъй за всеки случай, че правиме бебе на доктора, който ми изписа АБ
Е , оказа се ,че съм бременна
Когато отидох на първия преглед казах на док за АБ и той ги видя и  каза да не се притеснявам,
е дано всичко да е наред ,за всеки случай можете да споменете на доктора, който ще изписва АБ за цистита, че работите по въпроса за бебе - има решение за всичко
Успех Чокинце дано по-скоро се оправиш наистина е много  неприятно !
[/url]
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #176 -: Април 29, 2010, 21:53:17 pm »
Здраейте милички.
Маринка утре ще увъртаме пръсти за теб.Да ни зарадваш ей!
Бжи,мисля ,че тук монмичетата от опит и най-вече за добро ти дават всички тези съвети и препоръки.Всяка една от нас в началото си мисли ,че пътя до бебе е много прост и лесен,но уви не е така като по филмите.Много е важно да си спокойна и да не мислиш само за това,защото и да няма други проблеми,може да ти изкара неприятности.Вярвай ми знам,че не е лесно да се изпълни,но пък се уверих,че всичко е в главата,и както казва моя доктор"ако ти отрежем главата,да не го мислиш,много бързо и лесно ще стане бебето".
Чоки,дано бързо отмине проблема.


*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #177 -: Април 29, 2010, 22:02:55 pm »
Хей къде без мен сте скитали из Филибето? Чоки дано скоро се излекуваш! Аз днес се връщам от лекар - изследвах хормоните - всичко е наред!Доволна съм от резултатите - и двамата с мъжа ми сме здрави :D а аз все си мислех че има някакъв проблем...психиката е голямо нещо - сигурна съм че на всяка от вас е изигравала лоша шега. Стискам палци на Маринка и Мънки Целувки от мен!
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #178 -: Април 29, 2010, 22:11:32 pm »
Йоани много се радвам за хубавите новини! :hug2: А това е за Мари и Иси  :crossfingers: yahoo_17
« Последна редакция: Април 29, 2010, 22:37:29 pm от moniks_s »

*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #179 -: Април 29, 2010, 22:55:46 pm »
Оливия много си мила, но това няма как да стане...  :bighug:
Да сме живи и зрави всички, пък другото както дойде. Жените сме много силни същества и минаваме през всичко...ставаме, изтупваме се и айде.

Маймунке браво, върна се бързо  :drunk: :cuddle: