0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #140 -: Април 28, 2010, 20:36:56 pm »
Йоанче, много благодаря за вниманието :wink:,дано всичко е наред утре при док :crossfingers: Пете,всяко зло за добро,щом се налага...ще чакате ,то всички чакаме :(

Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #141 -: Април 28, 2010, 20:56:22 pm »
Петенцееее  :( :bighug:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #142 -: Април 28, 2010, 22:56:43 pm »
 :( Пете  :bighug:
1 месец не е драматично, бързо ще мине. Но тези седем преди това... :x

А този тест какъв е? За който ще чакате лечение...

Не знам защо така се получава, поне при мен беше така. Аз по ги взимам навътре нещата. Моя...едва го закарах да даде материалче! 7 месеца ми трябваха да го врънкам.
Аз се мъкна по лекари, аз купувам прахчета за материалче, аз нося изследванията да ги разчитат...Сега ако го питам знаеш ли кога съм на лекар - изобщо не знае.

Надявам се при вас да не е така.  :)

*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #143 -: Април 28, 2010, 23:03:08 pm »
Петенце, права си мила - мъже, вари ги - печи ги , те пак тяхното си знаят и на мен ми струваше 1 години да убедя моичкия да си направи спермограма, ама неможах да го убедя да отидем в Плевен в спец. клиника, ама сега сме вече решили окончателно до края на годината , ако не стане и отиваме, хем ще съберем и парички. Миличка, надявам се всичко да е наред и да не се налага повече отлагане, пък и дано не се налага и опит деее  :wink: :bighug:
Блу ейнджъл- имаш бутонче редакция миличка и може да го ползваш до 2 часа след последния ти пост.Само не ми се сърди за коментара :wink:, но натоварваме темата излишно.
Маринка, камедийка ха, ами те са много полезни за положителни мисли-имаш и моите :)
Лека вечер и стиснати палци за всички, които имат нжда от тях
П.С. Някой знае ли нещо за Надето и Криска и Стерче вече не иска да ни навестява :(
За съжаление май при повечето ни е така Раиска - повечето мъже са трудни на тази тема, но не си мислете, че не ги боли, просто егото им е по-голямо и все си мислят, че ще стане ей така, ама уви не при всеки се получава
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #144 -: Април 29, 2010, 06:52:22 am »
Добро утро,пу съм първа,хаааааа най-ранобудна съм аз.Та гледам мъжете оправяте,моля,моля,моя мъж не е от тия дето трябва да се кандардисват за нещо такова.Напротив знае всичко,което се случва в организма,примерно кога и как протича овул.,прави всичко зависещо от него разбира се за подобряване на сперматоз.и т.н.Аз лично винаги го информирам за всичко ново което прочета и най-важното ние говорим постоянно за това.Та вече похвалих половинката си,време е да сложа кафе,че то тъй може да се фъчкам до утре най-малко :lol:Хайде,момичета,сядайте.Обожавам пролетта,а мечтата ми е да живеем в къща и да си пием кафето ей тъй на двора.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #145 -: Април 29, 2010, 07:37:41 am »
Добро утро,айде и аз на това прекрасно място да пийна кафенце, то мога и цял ден да си изкарам там, но хайде за сега само за закуска.  :D :D
Аз докато се запиша в темичката и тя седмицата ще свърши, но няма нищо интересно около мен. Влизам само, за да пожелая късмет на Маринката, стискам силно палци и нека страшните очи да уплашат лелката и да не дойде

Честито и на всички момичета видяли двете чертички, лека и щастлива бременност. :D
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #146 -: Април 29, 2010, 07:54:55 am »
Добро утро щъркелчета   stork-boy.Мари, веднага сядам до теб на масата с кафе.Аз също много искам да се имам къща с двор ,а не в тея панелки :( преди си живеех в къща с двор и сега в тая панела ми се видя зор докато свикна :D Лек ден сладурки :balk_21:

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #147 -: Април 29, 2010, 08:03:19 am »
Добро утро. Първо да честитя на новите ни бременелки  :D Желая им лека и безпроблемна бременност  :cloud9:

А сега да ви попитам, някой знае ли какво се прави при съмнение за цистит? Снощи като се прибрах от работа ме хванаха едни болки, щипене, парене при уриниране - за пръв път ми се случва и не знам нито какво се пие, нито какво да предприема за да намаля болките  :( Пих Но-шпа за да заспя.
Днес ще се ходи на доктор - няма как, но не ми се пият АБ. Няма ли някаква алтернатива?

Ако въпросът ми не е за тук, моля да ме извините  :oops:
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #148 -: Април 29, 2010, 08:30:32 am »
Добро утро момичета
Маринче ранобуднице и аз така душо мечтая си да живеем в къща и ей тъй да  си пием кафенцето сутрин а вечер ......барбекю ,бирички еееех размечтах се !
Чоки аз преди месец изкарах цистит ,но ти не си слагай сама диагноза иди при чичо док и той ще ти каже какво да пиеш ,аз имах и кръв в урината ,изписаха ми някакъв антибиотик,кръвоспиращо ,и спазмалгон за болките
Така че отивай мила не е приятно ,но... няма как !
Успешен ден на всички!
[/url]
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #149 -: Април 29, 2010, 08:50:54 am »
Аз от както ми разбиваха камъни в бъбреците вече два пъти имах цистит и даже изкарвах кръв-пих Нелидикс и Уринал.Мина ми от Аб/Нелидикс/МНого е неприятно дано по-бързо ти мине

Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #150 -: Април 29, 2010, 09:03:13 am »
Добро утро и от мен  :lol:
 Мерси за закусчицата и кафенцето  :wink:
 Аз ви оставям че имам работа ,а и нещо притеснението и параноята са ме налегнали направо ще се взривяяяяя  8O 8O :lol:
 Лек ден милички  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #151 -: Април 29, 2010, 09:28:22 am »
Добро Утро и от мен! Аз също ще пия едно кафе на тая хубава полянка  :)
Да ви споделя пък дано не се окаже това което си мисля.... вчера тук от работа организираха профилактични прегледи на коремни органи,матка и яйчни и аз както всички отидох... Всичко е наред слава богу,но доктора каза,че по вероятното е да не е станало този път... че гледайки матката и яйчниците не се наблюдават изменения т.е.(матката да се е удебелила зада се имплантира яйцеклетката) чесно да си призная доста се натъжих,но незнам дали е прав. Кажете момичета кога започват тези изменения и след колко време може да се види на ехограф дали има или няма бременност??  :( Не стига това ами снощи имах бяло течение без аромат,като това което е преди да ти дойде МЦ... има ли такова течение по време на ранна бременост ? Ако съм бременна въобще  :(  :(  :(



*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #152 -: Април 29, 2010, 09:36:09 am »
Добро утро и от мен :D



Маринка,страхотна закуска си спретнала пак :DИ аз обожавам да си пия кафето така сред природата,но за съжаление и ние сме в апартамент :(И да не забравя стискам сииилно за утре :crossfingers:

Пете,много съжалявам мила :(Но няма как ще потърпиш,че нали казват хубавите неща бавно ставали :D

Мунче,какви са тия паранои бе мила 8OТа ти си най-позитивното мунче което познавам,как така ще се отпускаш 8)Я по-ведро го давай :wink:То и аз съм се спекла,че след малко заминавам на преглед ,но гледам да мисля само позитивно пък квото стане.Успех мила  :hug2:

Чоки,преди години лекувах цистит с АБ и успоредно с това билки/комбинация някаква/ и съм доволна.Мисля че трябва да идеш да ти пуснат изследвания и да се прецени,но недей отлага че иначе ще ти стане хронично и после ще патиш при всяка настинка.Успех :D

Бисерче,хайде дано да е станало Чудото при теб този месец :crossfingers:

ВЕСЕЛ,УСМИХНАТ И ПРЕКРАСЕН ДЕН МОМИЧЕТА!


« Последна редакция: Април 29, 2010, 09:43:18 am от dgina »
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #153 -: Април 29, 2010, 09:39:38 am »
Здравейте милички.Два дена нямах време да се включа в темичката,но ето днес намерих.
Благодаря за кафенцето и полянката на Маринка.И съответно има  :crossfingers: за утре.Дано теста е :bfp:.
Междувременно прочетох че има вече видели  :bfp:.На всички честито и лека бременност.
Чоки аз често имам цистит и освен АБ нещо което много помага е наливане с много течности-предимно вода и чай.Колкото повече-толкова по-често уринираш и изчистваш инфецията.
Лек ден от мен и приятни емоции.
  <br />
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #154 -: Април 29, 2010, 09:41:12 am »
Добро Утро и от мен! Аз също ще пия едно кафе на тая хубава полянка  :)
Да ви споделя пък дано не се окаже това което си мисля.... вчера тук от работа организираха профилактични прегледи на коремни органи,матка и яйчни и аз както всички отидох... Всичко е наред слава богу,но доктора каза,че по вероятното е да не е станало този път... че гледайки матката и яйчниците не се наблюдават изменения т.е.(матката да се е удебелила зада се имплантира яйцеклетката) чесно да си призная доста се натъжих,но незнам дали е прав. Кажете момичета кога започват тези изменения и след колко време може да се види на ехограф дали има или няма бременност??  :( Не стига това ами снощи имах бяло течение без аромат,като това което е преди да ти дойде МЦ... има ли такова течение по време на ранна бременост ? Ако съм бременна въобще  :(  :(  :(
Според мен този доктор е имал предвид не удебелена матка,а удебелена маточна лигавица :wink:И още нещо-чела съм че доста от бременните момичета са имали в началота такова гъсто бяло течение което описа.Много се надявам да е това което си мисля :wink:Успех и така като гледам можеш след някой ден да си пуснеш тестче :D
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #155 -: Април 29, 2010, 09:47:01 am »
Добро утро и от моя милост!
Маринка, страхотна маса - направо се влюбих.... и да ти кажа ако се сдобиеш с такава къща с такава полянка отърване от мен няма да има!!! Така че внимавай какво си пожелаваш  :lol: :lol: :lol:
Пете  :hug2:
Чоки, пий ужасно много вода поне 3 литра. Така каквато и да е причината по-лесно ще се спасиш от неразположенията!
Бжи, понеже не може да се определи кога точно ти е била овулацията(няма тестове, няма температура), ако се предположи оптимален вариант 14-ти ден, все си мисля че е рано да се правят предположения дали е станало или не......защото все още не е имало имплантация (десетина дни след ову).
Джинка :goodluck: пък с това морееееееее не ме дразнете бе хораааа, че малко ми трябва.....
п.с.Ха...тази седмица не съм пускала вирусчета, хайде да ръсна малко  :green_dust_1:
Хайде хубав ден да пожелая, че направо се улях в писанки!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #156 -: Април 29, 2010, 10:04:18 am »
Оп да си гепя малко Болярски вирусчета.Ани,ми добре си ми дошла,хич не ме плашиш да знаеш,много ще ми е приятно даже.Само къщата остава да купим :lol:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #157 -: Април 29, 2010, 10:20:09 am »
Добро утро и от мен! :D
Ехааа, аз днес, голям сън му ударих! :D
Снощи се ядасах много, отидохме на гости та до 1ч.
Днес, много ми се спхи! Само се събудих в 7,25ч., мерих БТ и пак съм заспала - малеййй :D
Маринка, тая трапеза и на мен ми харесва! Благодаря ти!
Благодаря ви, милички за подкрепата! :D
От днес и цигарите трябва ще откаже, милото ми! Кво ще прави! :D
Обичкам си виии!
Стискам палчета на всички, дано скоро всяка една от нас да види +++++ Дай Боже!
Лек и спорен ден!
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #158 -: Април 29, 2010, 10:58:59 am »
dgina много ти благодаря за подкрепата и рамото  :) Да сигурно това е имал предвид,но като каза трябва да пробвате пак и аз спрях да слушам какво друго говори чак свят ми се зави зная че е рано но ... ми стана много гадно :?
Дано да се случи на всички това което си мислим и за което мечтаем !



*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #159 -: Април 29, 2010, 10:59:32 am »
Здравейте милички. Маринка балгодарско за страхотно поднесената закуска хммм, утре понеже няма да мога да видя положителния ти резултат  :wink:, стискам много палци и като се върна от Софето веднага ще се залепя да видя какво става тука :D
Много стиснати палци за всички ви , Мунооо не така - никакви депресии osi_6
Айде и аз изчезвам, че имам работа да довършвам - лек ден