0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #40 -: Април 26, 2010, 13:51:08 pm »
Вивка,имаш цялата ми положителна енергия и подкрепа.От сърце ти желая всичко да е наред.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #41 -: Април 26, 2010, 13:51:57 pm »
Здравейте момичета-кокичетаа.

Ники, да ни е честита новата темичка.Пожелавам си всички чакащи този месец да са +, всички ловуващи да хванат яйчицето и на всички тук мечтата ни да стане реалност.

БЖИ добре дошла и бързичко да станеш бременелка.

Обичам ви, хубав, слънчев и много усмихнат ден.


*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #42 -: Април 26, 2010, 14:03:10 pm »
БЛАГОДАРЯ ioly И  viviq !
 viviq АЗ СЪЩО ТИ ИЗПРАЩАМ МНОГО ПОЛОЖИТЕЛНА ЕНЕРГИЯ ОТ ВСЕ СЪРЦЕ !



*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #43 -: Април 26, 2010, 14:18:37 pm »
Вивко,дано всичко е наред при прегледа мило :hug2:Успех ти желая и ти пращам моята виртуална подкрепа.Прегръщам те сиииилно,късмет :D

Исе,браво мунче,айде сега напред.Старта е даден,а финала е повече от ясен нали :wink: :bfp: :bori_016: :bori_004:

Бжи,сега ти видях графиката,ами че то е много рано скъпа за каквото и да е.Потърпи още малко и като ти дойде датата си направи тестче,но не и по-рано да не се разочароваш само.Пък и както разбирам за първи път опитвате за бебе.Не винаги става от първи опит,така че моят съвет е да изчакаш и да не се самонавиваш предварително.Успех ти желая от сърце :D
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #44 -: Април 26, 2010, 14:34:03 pm »
Ехаа, Вив, страхотни новинки, но има и промени в плановете, май  :wink:
Всичко ще е ОК, ще видиш! Всички тук сме с теб, мила!
Ех, май няма да пътуваме заедно - аз в сряда съм в Софето на преглед :wink:
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #45 -: Април 26, 2010, 14:36:10 pm »
Честита нова темичка и добре дошла на Бжи! :welcome_1:Аз тази седмица ще правя първата ЖК и се вълнувам какво ще стане,а на шефа казах в петък/мислех си че знае, но си трае/ - оказа се че не знае, но много се радва, та поздравления, та да не се притеснявам ако се наложи да отсъствам. Това е в общи линии.Успешна нова седмица, пълна с много+++, стиснати палчета на Маринка, Мънки и всички, които имат нужда от тях!Ето вирусчета :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #46 -: Април 26, 2010, 14:37:13 pm »
ахъмм явно ще се наложи да се опитам да позабавя темпото  :? то и на мен ми е ясно, че е рано се учудвам на тези странни пробождания,стягания и изтръпване на корема  osi_10
Другото, което ме притеснява,е че на работа повечето време съм седнала, а през останалото време съм заровена в прах в архив това може ли да повлияе??? osi_10



*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #47 -: Април 26, 2010, 14:48:56 pm »
Петич в сряда се разминаваме ама в четвъртък нали сме заедно в Пловдив бе мила ?
В 14.20 ми е часа пък и кога иначе ще те видя само дето живеем в един град  :D
[/url]
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #48 -: Април 26, 2010, 14:51:59 pm »
Ееее, така може, а аз си помислих, че в сряда ще ходиш до Пловдив  :wink:
Там сме, къде да сме??? :D
Пуста му и работа, така е! :D
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #49 -: Април 26, 2010, 15:08:12 pm »
Здравейте,момичета!
Да ни е честита новата темичка, благодаря ти Ники, дано хуууубавичко да си я заразила. :D
Мънки, успешен старт, а финалът да е още по - успешен, щастлив, весел, усмихнат, а бе с една дума - бебешки  :D :D :D, че двете с Маринката да си правите компания по парковете.  :crossfingers: :crossfingers:
Вивка, прегръщам те и чакаме хубави новини от прегледа.
Мони, дано ти да изпревариш събитията и първо да има люлка, пък после булка.  :D
Бжи  :welcome3:.
Ние най-после предадохме това годишно приключване, нали съм новобранец в тази работа и голям стрес си беше за мен, дано сега вече като се поуспокоя да се наредят нещата.  :D
Успешна и пълна с положителни емоции седмица.
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #50 -: Април 26, 2010, 15:48:57 pm »
Мънки, успешен старт, а финалът да е още по - успешен, щастлив, весел, усмихнат, а бе с една дума - бебешки  :D :D :D, че двете с Маринката да си правите компания по парковете.  :crossfingers: :crossfingers:
Е това много ми хареса
Благодаря ви момичета за подкрепата ,какво щях да правя без вас
[/url]
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #51 -: Април 26, 2010, 16:17:08 pm »
Аз докато правя репетиции с дечурлигата вие много сте изписали :DДобре дошла Бжи :welcome_1:Исе много се радвам,браво.Маринката и Виви имат палчета за късмет :crossfingers:Ами незнам ние от 2 години живеем заедно и решихме ,че е време да се разпишем пък да видим люлка ли булка :D

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #52 -: Април 26, 2010, 17:23:13 pm »
уххх какви сте сладки. А пък ние по бързата процедура- на третия месец решихме, че ще се оженим, ще работим за дете и така...Надяваме се към края на Август, ако нямаме препъни камъче да сме с една фамилия

Раде, завиждам ти мила, моите шефове ако разберат, че правим бебе ще ме уволнят.


Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #53 -: Април 26, 2010, 19:17:12 pm »
Здравейте ,момичета и аз да се впиша .Очаквам на 28.04 да видя  :bfp:, но  май ще се разочаровам защото нещо ми позацапва та незнам за сега стискам палци и се моля . Пожелавам на всички вас успех и дано всички се похвалим с :bfp1: preggo
Дано момичета ,дано............
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #54 -: Април 26, 2010, 19:55:20 pm »
Здравейте момичета, :balk_64: аз днес видях моята втора, но по-бледа чертичка.  :? Дано в следващите дни стане по-наситена, а доколкото съм се информирала може би няма значение, важното е да я има.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #55 -: Април 26, 2010, 20:02:19 pm »
Ехаааааа днес много нови попълнения.Добре дошли на всички.
chiva,така е ,дори и бледа важното е че е там втората чертичка.Хайде дано след някой друг ден вече да е тлъста розова черта.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #56 -: Април 26, 2010, 20:06:04 pm »
Ехаааааа днес много нови попълнения.Добре дошли на всички.
chiva,така е ,дори и бледа важното е че е там втората чертичка.Хайде дано след някой друг ден вече да е тлъста розова черта.


даноооо  :crossfingers:
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #57 -: Април 26, 2010, 21:40:46 pm »
Йеее, скоро ще има булки. Момичета, може ли когато всички приготовления минат, след сватбата да кажете колко ви е излязло всичко като цена.. Ние сме от 5+ години заедно и много искаме да се оженим в тесен кръг от гости, но все не успяваме да съберем парички. Знам, че не те са най-важни, но само едни халки от злато под 400-500 лв не струват... + всичко останало... А сме самички и няма кой да ни помогне особено.
Много ви се радвам за бъдещите венчавки :-) Да сте живи и здрави и още тази година вест за люлка :–) Ако може още този месец, ама то за всички ни се отнася.

И добре дошли и на другите нови попълнения, да бягате бързо към бременните теми :-)


*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #58 -: Април 26, 2010, 21:47:13 pm »
Ами и ние не сме особено добре финансово и затова ще бъде в тесен кръг,с не много гости .Иска ми се да е като по филмите ама ..такъв е живота.Важното е да се подкрепяме,пък пари иначе за сватба никога няма да има   :?Гушкам ви всички и лека нощЕйййй ти пък 500 лв за халки 8Oще бъдем доволни и на малко по така :wink:
« Последна редакция: Април 26, 2010, 21:48:57 pm от moniks_s »

*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #59 -: Април 26, 2010, 21:57:39 pm »
Здравейте момичета, забелязвам че доста булки ще си имаме, пък и доста нови попълнения имаме.
Ами аз мога грубо да ви кажа колко ще ви излезе минимум 1000 лв, но това ако сте около 10 човека и в по-евтин ресторант. По-евтино ще ви излезе, ако си вземете облекла под наем, а не да си купувате, направите си сами скромна украса за ресторанта-халките то е ясно, няма как те са за цял живот-един път се дават парите.Нашата на 07,07,07г се женихме излезе 5000лв като имаше 80 човека гости и всичко е купувано. За да не тъпчем тук темата- мисля, че може да си направите отделна тема/ ако няма разбира се/ и там да си обсъждате всичко, пък и аз като "старо куче" ще ви помагам с каквото мога.
Ако Радостчето прецени, може да ме санкционира, за това че се отплеснах  :oops: :oops: :oops:
Чакамутре хубави новини и за всички  :goodluck: :bighug: :crossfingers: :crossfingers: