0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #220 -: Април 30, 2010, 19:51:06 pm »
Маринка, миличка  :bighug: :bighug: :bighug:


*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #221 -: Април 30, 2010, 21:11:05 pm »
Ех, Маринка  :( Съжелявам  :(
И все пак - докато няма лелка, надежда ИМА.
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #222 -: Април 30, 2010, 22:30:28 pm »
Моникс, аз съм пила няколко пъти клостил, но ЦС си ми е била нормална/обилна и разтеглива/. Може би, защото преди това съм стимулирана с дуфастон и после клостил?!?!?!
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #223 -: Април 30, 2010, 23:05:31 pm »
Много ти благодаря Мира,аз сега след ову трябва да пия дуфастон и тъй като май няма да има такова започнах от днес да го пия.

*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #224 -: Април 30, 2010, 23:33:06 pm »
Здравейте момичета, аз току-що се върнах от София и аккво да видя  :balk_144: :balk_145: миличката ми Маринка, ама само така - смело напред и без никакво отказване  :bighug:
Бебо, честито миличка и леко бременеене.
Исоооооо- ей това е нашата маймуна  :wink: браво колко много фоликули  :wink:
Ив- бързо възстановяване миличка  и никакв иболести повече, освен тази на дебелите коремчета  :wink:
Аз отивам да лягам, че съм капнала Обичкам ви
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #225 -: Май 01, 2010, 07:10:33 am »
Добро утро,първо искам да благодаря на всички за опората,която сте ми постоянно,вие сте истински приятели.Радвам се че съм заобиколена с хора като вас,а благодарение на Маймунчето,вчера дори забравих за неуспеха,толкова добре ми действа.А благодарение на настоятелността на Джинка,взехме решение,докато чакаме одобрение от фонда да направим и една консултация с доц.Конова.Айде сега и кафенце да сервирамей тук предлагам да го пием тая сутрин.
П.П.Да стискаме днес палци на Джинка,на преглед е.УСПЕХ мила.
« Последна редакция: Май 01, 2010, 07:46:12 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #226 -: Май 01, 2010, 08:14:37 am »
Добро утро мацки!
Маринче днес удари бингото с това кафе на тази тераса.Толкова много обичам морето и кафето,че двете на едно място няма да ми стигне цял един живот да им се наслаждавам.А пък ако съм и с мъжо ми на тази тераса-грешка няма да има.
Размечтах се.Благодаря ти че ми вдигна настроението.Че както съм на работа и днес и утре не се виждам как ще издържа.
Лек ден на всички и по-приятен да е за вас,които не сте на работа.
  <br />
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #227 -: Май 01, 2010, 09:03:21 am »
Браво Мари!Чудно местенце си ни подбрала благодаря!Някой освен Мира ще ми отговори ли за клостила? :?

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #228 -: Май 01, 2010, 09:07:39 am »
Браво Мари!Чудно местенце си ни подбрала благодаря!Някой освен Мира ще ми отговори ли за клостила? :?
Мони,аз при инсетата пих всеки път клостил,но определено не ми е повлиял на ЦС.Знам,че прекаленото използване на клостил истънява лигавицата,но не съм чувала да влияе на ЦС.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #229 -: Май 01, 2010, 09:14:16 am »
Добро утро, милички!
Ехааа, Маринка, ей на такава тераса точно не отказвам, веднага се присъединявам към компанииката за кафенце!
Благодаря!
И само така, напред и само напред! Вие имунологични и генетични правихте ли?
Мони, аз същ не зная за клостила, мила, и за това не ти отговорих!
Спорна работа на работещите и приятна почивка на почиващите!
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #230 -: Май 01, 2010, 09:19:23 am »
Добро утро и от мен! Айде и аз да се присъединя към кафенцето  :D

Маринка,  :bighug: , но нали вещицата още я няма?Направи още едно тестче може пък да се появи втора чертичка  :crossfingers:
07.10.2009
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #231 -: Май 01, 2010, 09:39:21 am »
Добър ден ,момочета .
Маринка,идеята да си пием кафето на терасата до морето е страхотна .Благодаря  ти за което .Толкова ми липсва морето ,че се побърквам при мисълта ,че вече не съм толкова близо до него .
Бебо и на теб честито ,лека бременност .
Лек и усмихнат ден на всички .
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #232 -: Май 01, 2010, 09:44:54 am »
Оп тук съм и аз вече,ха добро утро мадмоазелки  :lol: :lol: :lol:
 Сега Мариии ,радвам се мила че съм полезна  :lol: :lol: :lol: ама щом е за хилеж ами насреща съм бреееее,пък то и весникарите се отзовават така чеееее ахахаахахахха ,а още по хубаво е когато има план за действие ,бравооооо и аз съм шиле като теб  :lol: :wink:
 Сегааааааа да кажа че аз пак ще черпя това е пак за моята мила Майка която днеска има Имен ден,да ми е жива и здрава,да е честит именния ден на всички именяци днес  :lol: :D
 Мони аз съм пила двапъти ама не ми е изчезвала ЦС  :?
 Хайде сега да прегледам и другите темииии  :lol:

 П.п. Ами забравих Джинката беее,джинка зло да те збрави душа пу пу пу дано всичко е ок на прегледчето и си имаш нали знаеш каквооо.......малки джинчетаааааа  :lol:
 хоооооооооооооооорааааааааааааа сега се сетих ми черпвте се и за втората годинка на моята малка племенница мънанката ми тя .....отивам да и се обадяяя  :lol:
« Последна редакция: Май 01, 2010, 09:49:53 am от Мonkey :) »
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #233 -: Май 01, 2010, 09:49:36 am »
Благодаря!Четох за това в библиотеката на форума и затова реших да питам и вас.

*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #234 -: Май 01, 2010, 11:10:47 am »
Здравейте сладурки :sunshine:
Това ще ми е мантрата за деня - Кафе на брега на морето, кафе на брега на морето :balk_53: Следващата седмица мъжът ми най-после почива 4 дни след 1-но месечен нон-стоп маратон на работа и ще го накарам да отидем на мореееенцето :P
Благодаря ти, Маринче :balk_21: Много ти се радвам, че си толкова свежа и устремена напред. Нищо нетрябва да оставяме на случайността, каквото може трябва да го направим, а и Мънки е истински приятел :hug2:

Мънки, продължавайте с празниците всеки ден от годината и всичките ти любими хора да са здрави и около теб!!!
Раиса, мисля те  :cuddle:
Ейй, Пловдивчанките, хайде да се организираме за кафе през Юни :balk_111:
То и на самото ДРЗ може да се видим, но аз ще си имам задължения там  :photo: и няма да имам много свободно време, освен ако не оставате за вечерята. :eating:
« Последна редакция: Май 01, 2010, 11:19:01 am от ollivia »




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #235 -: Май 01, 2010, 11:37:08 am »
Здравейте милички, Мариииинка браво бе душа, само такагоре главата и само напред
Джинка  :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:
Ами Маймуната, как накъде без нея  :wink: да са ти живи и здрави всичките роднини и близки, страотна си
Лек ден на всичкиииииииииии и целувки и мнооог остиснати палци
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #236 -: Май 01, 2010, 11:38:19 am »
Привет, момичета,

ееееех, обличам бялото ленено панталонче и ризка и сядам на тази страхотна веранда, морския бриз е така приятен и кафенцето е много по-вкусно ....

Е, няма я вече буквичката "р" в месеца, нека с нея отлетят и нашите лоши моменти.
Все пак си имаме хубаво трето списъче тази седмица.
Честито на всички момичета, видяли  :bfp:, лека и безпроблемна бременност, и ще чакаме тук да споделите за най-сладките събития :sucky: Вие още веднъж ни напомняте, че чудесата се случват!

Весел празник на всички, които днес имат приятни поводи с близките си!

Мони, наистина Клостил може да доведе до по-оскъдна ЦС или дори да доведе до липса. За това и се препоръчва преди и по време на О. да се ползват медикаменти (като Мукосолван напр.), които подпомагат секрецията. При мен лично ЦС при прием на Клостил отсъства напълно.

Слънчеви почивни дни!



*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #237 -: Май 01, 2010, 13:09:19 pm »
Снежи ,огрооомно благодаря!Много ми помогна.Джи,успех мила.Исе ,много партита бе душо :D!Приятна почивка :bighug:

*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #238 -: Май 01, 2010, 17:39:06 pm »
Лелеееееееееееее яно днес всички сте на разходки  :wink: Лека ви вечер и мнооооооого приятна, ние отиваме на гости. От днес вече сме самостоятелни-майка ми и баща ми вече се изнесоха частично  :drunk: :drunk: :drunk: osi_5 :dance2: :dating: :party: :jump12:
*
Re: Априлска-Майска темичка с много късмет (26.04-02.05)
« Отговор #239 -: Май 01, 2010, 21:07:06 pm »
Браво Женич,дано ви е по-спокойно занапред :wink:Снежи,от кой ден се  пие Мукосолвана заедно с Клостила или?Лека вечер мацуранки :balk_127: