0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #880 -: Юли 04, 2010, 09:51:35 am »
Здравейте момичета, след неуспешното ИКСИ д-р Персенска иска да правя цветна снимка. Мисля да е с упойка. За колко време става? Заспива ли се от тази упойка и после боли ли?
Според мен не си струва да е с упойка -боли наистина ,но е  за толкова кратко ,че се изтърпява.Знам ,че при всеки е индивидуално и прага на болка е различен,но моето мнение ,че няма нужда от упойка .Успех!

IOLII, тук е обсъждано  за къс и дълъг протокол:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=41259.0


На започналите процедури petqst,cvetinceto, cvety85 стискам палци за много щастлив резултат!


Аз успях  да се вместя с проследяването в този цикъл  и в сряда  съм на  първата биопсия.Дано мине леко и  по -важното резултата да е хубав.


*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #881 -: Юли 04, 2010, 09:54:57 am »
Благодаря за пожеланията!
Стискам палци за всички! Дано скоро всички да се похвалим!
Успех и на теб - Nimika!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #882 -: Юли 04, 2010, 11:12:58 am »
Здравейте и от мен! :D
Вчера ми биха първото пурегонче! :D
Започва се! :D
Петенце, много стиснати палци от мен и два хубави бебока накрая.
Съжденията  лош - добър, прав - грешен, умен - тъп, добро - зло не отразяват истината, не са истинни, защото това са частични гледни точки.Това е погледът на егото - то осъжда според това както на него му се иска да бъде и както му е изгодно в момента. Затова може би си забелязал, приятелю мой, че понякога една и съща ситуация я осъждаш като добра а в друг момент като лоша. Онзи който съди е егото.Твоята същност не познава такова нещо като съденето, защото нейният поглед е цялостен. Iamtheway
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #883 -: Юли 04, 2010, 12:52:48 pm »
Здравейте и от мен! :D
Вчера ми биха първото пурегонче! :D
Започва се! :D
Петенце, много стиснати палци от мен и два хубави бебока накрая.
Благодаря ти, мила!
Целувки на малчовците и на теб! :D
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #884 -: Юли 04, 2010, 23:46:53 pm »
malkave6tiza значи всичко е ок, щом ти се е случвало и друг път , а и наистина е напълно възможно О. да е късна и ф-ла да не е задържан. успех мила ! мисля , че си взела правилно решение ! :D
*

    ЩЕ

  • *
  • 6
  • Ще, ще,няма две мнения!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #885 -: Юли 06, 2010, 12:24:14 pm »
Здравейте момичета,някоя от вас слага ли си тестостеронови лепенки,имате ли представа с каква цел са ми дадени? :o
Всичко което искаш е тук,просто трябва да си настойчив!
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #886 -: Юли 06, 2010, 12:38:01 pm »
благодаря ви малка вещице и нимика. първия опит ми беше по къс протокол и сега ми казаха че ще опитаме по дългия. очаквам обаждане от фонда и най - вероятно ще стартираме на есен сега нали излизат вотпуск
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #887 -: Юли 06, 2010, 12:52:19 pm »
Здравейте отново и от мен, днес имам час при Д-р Стаменов след хистероскопия и лапароскопия на 02.06. при която ми бяха прекъснати и двете тръби, надявам се, че всичко ще е ок но според вас ако е така имам ли шанс да започна някакви процедури веднага или ща трябва да чакам до септември?  :(
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #888 -: Юли 06, 2010, 13:16:20 pm »
Здравейте,моля за мобилния номер на д-р Сигридов.Пишете ми на лечни.Предварително благодаря :)
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #889 -: Юли 06, 2010, 14:41:46 pm »
Здравейте, може ли да ми пратите на лични мобилния телефон на д-р Стаменов!
Знаете ли със сигурност кога ще е първият му работен ден през септември?
Успех, момичета!   :bighug:
Няма невъзможни неща!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #890 -: Юли 06, 2010, 18:19:54 pm »
Здравейте момичета, може ли някой да ми прати номера на д-р Персенска на лични. Много благодаря предварително!

[/url]
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #891 -: Юли 06, 2010, 19:29:00 pm »
rossy * благодаря и аз мисля че ф-ла ми не е задържан .Към края на седмицата ще отида при мойта АГ и ще стане ясно.
Йоли ,стискам ти палци да ти се обадят до края на юли и наесен да стартираш.Може да се засечем тогава.
На всички в процедура-УСПЕХ!!!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #892 -: Юли 06, 2010, 22:30:44 pm »
Гледахте ли репортажа в късните новини на бтв за работата на фонда? Един професор-Козовски хвърли абсолютно безпочвени обвинения.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #893 -: Юли 07, 2010, 07:15:03 am »
Един професор-Козовски хвърли абсолютно безпочвени обвинения.
Е, той от самото начало беше против Фонда!
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #894 -: Юли 07, 2010, 09:49:05 am »
здравеите смели момичета аз месец 02 преживях неуспешен опит сега чакаме да ни доиде реда към фонда някои може ли да каже докаде са стигнали с номерата :ask: :ask:
*

    nimika

  • *
  • 3357
  • Да сме усмихнати , добри и слънчеви!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #895 -: Юли 07, 2010, 10:00:02 am »


*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #896 -: Юли 07, 2010, 10:20:16 am »
Нинче, днес не си ли на биопсия? Стискам палци за отличен резултат  yahoo_17
« Последна редакция: Юли 07, 2010, 10:45:37 am от tanj74 »
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #897 -: Юли 07, 2010, 12:14:53 pm »
Здравейте момичета, вчера Д-р Персенска ми каза, че можем да почваме стимулация за първия ми инвитро опит, очаквам МЦ до към 15-16.07. и почваме от втори ден. Малко се тревожа, че ако всичко е ок след трансфера докторите излизат в отпуска и ако нещо се случи какво ли ще правя??? Мислите ли, че би могло да има някакви проблеми и все пак едва ли ще затворят клиниката и няма да остане никой тук??? Как мислите дали да почвам или да чакам септември?
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #898 -: Юли 07, 2010, 12:22:19 pm »
OfeliaF , миналото лято правих опит точно преди отпуските. И аз се притеснявах ако има проблем какво ще правя. И споделих тези си притеснения с д-р Стаменов, той ми каза че мога да звъня на спешния телефон по всяко време на денонощието и ако се наложи ще има кой да ме прегледа.
Но ако се чувстваш несигурна по-добре изчакай септември.

Аз искам да попитам къде са преместили лабораторията?
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #899 -: Юли 07, 2010, 12:30:45 pm »
Pop4o благодаря ти, аз също споделих тези си притеснения и д-р Персенска каза че са планирали график, все пак едва ли съм единствената  :wink:, но ... незнам ще изчакам МЦ пък то ще си покаже. Когато бях последно лабораторията беше долу на сутеренния етаж сега незнам какво е положението.