0 Потребители и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #600 -: Юни 07, 2010, 15:49:14 pm »
Момичета, имам следното питане: предстои ми блокаж в четвъртък. Имам обаче усещането, че овулацията ми мина (предполагам вчера, тъй като в петък беше на път според генеколожката), а усещам напрежение в дясно, където беше доминантния фоликул. Ако се окаже неспукан в четвъртък, това проблем ли ще е за блокажа и започване на процедурата, как мислите?
Благодаря!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #601 -: Юни 07, 2010, 16:00:25 pm »
Момичета, имам следното питане: предстои ми блокаж в четвъртък. Имам обаче усещането, че овулацията ми мина (предполагам вчера, тъй като в петък беше на път според генеколожката), а усещам напрежение в дясно, където беше доминантния фоликул. Ако се окаже неспукан в четвъртък, това проблем ли ще е за блокажа и започване на процедурата, как мислите?
Благодаря!
В моя случай не беше проблем. Вероятно и в твоя няма да е.
Успех!
-Това е невъзможно - казала Причината.
-Това е безразсъдство! - отбелязал Опитът.
-Това е безполезно! - отсякла Гордостта.
-Опитай... - прошепнала Мечтата.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #602 -: Юни 07, 2010, 16:14:36 pm »
Момичета, имам следното питане: предстои ми блокаж в четвъртък. Имам обаче усещането, че овулацията ми мина (предполагам вчера, тъй като в петък беше на път според генеколожката), а усещам напрежение в дясно, където беше доминантния фоликул. Ако се окаже неспукан в четвъртък, това проблем ли ще е за блокажа и започване на процедурата, как мислите?
Благодаря!
Няма да бъде проблем. Блокажът не пречи цикъла да си дойде, което значи че ако имаш задържан фоликул, то той ще се изчисти с цикъла. И не се притеснявай за нищо, гледай да не се филмираш много много. Успех!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #603 -: Юни 07, 2010, 17:04:26 pm »
Ех, момичета, безкрайно благодаря:-)!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #604 -: Юни 07, 2010, 21:41:20 pm »
Бях обещала да пиша за отсъствието на докторите от клиниката - ще отсъстват от 25 до 30 юни. Аз вече съм с блокаж. Желая отново успех за всички нас!
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #605 -: Юни 07, 2010, 22:13:32 pm »
Ща не ща ще правя още промивки и пак биопсия, така че в сряда ще се наложи да ес видим с док.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #606 -: Юни 08, 2010, 08:34:15 am »
И аз съм вече с блокаж  :cheerleader:
Притеснява ме, че заради това отсъствие, ще започна стимулация чаааак на 22рия ден от поставянето на блокажа - дали ще ме "държи" до тогава? Сложиха ми Декапептил 3.75
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #607 -: Юни 08, 2010, 10:16:03 am »
Здравейте мадами , имунологични изследвания дали се правят в събота ? Правил ли е някой ? Мерсии и мн хубав ден желая на всички !
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #608 -: Юни 08, 2010, 10:17:54 am »
Здравейте мадами , имунологични изследвания дали се правят в събота ? Правил ли е някой ? Мерсии и мн хубав ден желая на всички !
Правят се, поне аз моите ги направих в събота
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #609 -: Юни 08, 2010, 12:56:03 pm »
Литето,не се притеснявай,блокажът трае горе долу месец.
Моята стимулация започна на 31-я ден(така се наложи просто) след поставянето на блокажа и все още си бях блокирана супер добре  :lol:
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #610 -: Юни 08, 2010, 13:04:58 pm »
Благодаря ти, меченце!  :hug2:
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #611 -: Юни 08, 2010, 14:54:08 pm »
Момичета, според вас добра идея ли е сега да си направя изследване на TSH ( два месеца след аборта ми ) , да изчакам ли още малко.

Момичета, TSH ми е 2.51  :( .През август 2009 г. беше 2.29.

Според вас проблем ли е?



[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    mira_mimi

  • *****
  • 1375
  • И третото столче се запълни! Ще довавяме и 4-то!
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #612 -: Юни 08, 2010, 19:48:46 pm »
Силванче, док иска ТСХ да е под 2, зящо не направиш една консултация с ендокринолог.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #613 -: Юни 08, 2010, 20:45:24 pm »
И моята стимулация ще е на 28-ми ден. Аз също малко се бях притеснила за големия промеждутък. Но сега като прочетох как е било и при някои от вас се успокоих :bighug:.
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #614 -: Юни 08, 2010, 21:19:37 pm »
Здравейте момичета, прочетох написаното за TSH и погледнах, че при мен е било 2,78 през февруари-2 месеца преди ин витрото. Аз зная, че не трябва да е високо, но дали тази стойност е била проблем? Докторите нищо не са ми казали. Имам и още един въпрос. Имунологичните изследвания за колко време излизат?
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #615 -: Юни 08, 2010, 22:34:44 pm »
На мен имунологичните ми станаха за пет дни. Аз ги направих в събота, в четвъртък бяха готови.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #616 -: Юни 08, 2010, 22:37:20 pm »
Здравейте, аз съм след неуспешно ИКСИ / първо в живота ми/, ако може да попитам някои от вас,които са били в моето положение: След спиране на лекарства кога ще ми дойде цикъла?Трябва след цикъл да си запиша час при доктора да обсъдим процедурата, на кой ден от цикъла да запиша час и какво точно да кажа на секретарката,която вдига телефона?
 :?
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #617 -: Юни 08, 2010, 22:54:40 pm »
Казваш, че си за консултация след неуспешно инвитро. Мисля, че няма значение на кой ден си записваш час.
*
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #618 -: Юни 09, 2010, 00:15:10 am »
Здравейте момичета,
Бих искала да попитам някой знае ли след блокаж какви изследвания се правят и генерално какво точно определя на кой ден след блокажа ще се започне стимулацията. Не би могло да е така субективно: защото блокажа държи 28 -30 дни, та дай да си харесаме един. 
Re: Пациентки на клиника Малинов/Надежда 3
« Отговор #619 -: Юни 09, 2010, 00:50:39 am »
mole на мен ми дойде на трети ден след като спрях лекарствата. Когато се обаждах на спешния и ми казаха да ги спра д-р Шефкедова ми каза да си запиша час за 9-10 ден за преглед и консултация след неуспешното ИКСИ.

[/url]