0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #260 -: Април 24, 2010, 19:41:51 pm »
Пу първа  :D
Здравейте сладурки, мен цял ден ме нямаше - бях с мъжо на път с камиона  :D и затова не съм писала
Вивка, всичко ще се оправи миличка, имай вяра, ние имаме  :wink:
Маринка, никакви отчаяния неискам да чувам /т.е. чета/ ще има  :bfp: :crossfingers: :goodluck:
Исе, не се отчайвай душицо, спомняш ли си миналия месец, как ме окуражаваше, като ми даде за пример твоята бременна графика с БТ от 36,7??? Сега била паднала, аааааа никакви такива, ще видиш утре пак как ще се вдигне  :D
Лека ви вечер на всички и успех в лова, любовта и стиснати палци за всички, защото всички имаме нужда от тях и от приятелско /виртуално или не/ рамо, на което да споделим.
Обичкам ви всичките
*
Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #261 -: Април 24, 2010, 19:47:44 pm »
Аз от един час надничам ама няма вииииии,някъде  сте по разходки.Сега отивам и аз да се правя хубава  :balk_96:и излизаме на по бира.Лека вечер мацураниАааааа Исето наднича  :D

Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #262 -: Април 24, 2010, 20:02:18 pm »
Хахахахах Мониии голяма си хиенкааа веднага ме гепсаа  :lol: хмм бира начии,ми аз няма да изляза ама си иммам тука и си сипваааммм  :wink:
 Жениии ама много помниш бре  :D,благодаря,ама то малко ми зацапа вече та утре сигурно ще е във вихъра,ноооо ако е така отивам на док каже ли че е наред всичко бодвам Гоналааа  :lol: :lol: :lol: така чеее се ще е добре (е ако не дойде супер,ама и да дойде имам план  :P )
Лека от мен за сега  :P

 Райсааааа радвам се да видя лентичката ти мила така е по добре  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #263 -: Април 24, 2010, 20:35:35 pm »
Хааа, добра ви вечер и от мен!
Аз днес пък се отдадох на разчистване на сметки - хахахах :wink:
Реших най-накрая да разчистя детската стая, а и не само нея  :wink:
Моето свеки уж само за зимата след като свекъра почина и казахме да дойде в нас да не е сама, а тя взе, че кажи речи нацяло се премести тук вече втора година 8O.
Та от нерви и какво ли не, вече реших да изпразня детската стая и да я оставя по едни стени и когато му дойде времето ще я ремонтираме  :wink:
Та, прибрах на свекито багажите и бум - в нейният апартамент, та да знае, че мястото и е там  :D Та това правих, и съм доволна!  :D
Вив, мила, не се притеснявай - всичко ще е ОК! Аз вярвам!
Ей, маймунчеее, планове си правиш, ааа??? Дано всичко и при теб да е ОК, а може и да не те навести оная ми ти с метлата -  :wink:
Жении, браво, мила, така се прави - разкарвай се! То и аз навремето ходих с моя, като не бях на работа, готино е!
Маринка, с теб сме, мила - стискаме палци за +++++ тестче!
Прегръдки на всички!
Обичкам си ви!
Лека вечер от мен!
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #264 -: Април 24, 2010, 21:02:47 pm »
 :lol: :lol: Ама Петенце, ти бабата ли изгони ?  :lol: :lol:

Момичета, много успехи и гушки!  :bighug:

Вивия, ако искаш мога да питам Дяволов за добър лекар в твоята област ( забравих как се казва...) . Сигурна съм, че ще знае за добър, който работи с бременни.
Може и сама да си го питаш всъщност, ако искащ.

При всички случаи си мисля, че ще е добре да дойдеш до Сф.  :bighug:
Дано всичко е наред! Ти се постарай да си по-спокойна...
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #265 -: Април 25, 2010, 07:18:56 am »
Добро утро! Веднага слагам масата, заповядайте :green_dust_1: и заразявам веднага !



Много усмихнат ден ви желая  дано следващата, която пуска темичка да е по-късметлийка от мен, че аз се поиздъних тази седмица!  :oops:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #266 -: Април 25, 2010, 08:39:35 am »
Добро утро,сладурки златни.Ани,веднага се подреждам до теб да пийнем,да хапнем,че и със вирусчета да се наръся,благодаря.Пък за темичката,не си се изложила ,виж колко е весела,нищо че няма нова бременелка,прекарваме си чудесно тук.Пък за утре имаме обещано от Ники.Ники,търся си го като завещано да знаеш,слагай клечки на очите,трябва да издържиш тая вечер до 12ч. :?

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #267 -: Април 25, 2010, 08:40:55 am »
Лелелелел много спите хораааа ставайте вижде Ани каква трапеза е сложила ауууу Ани мерси миличка чудна еее мммммммм  :P
 Аз вече официално съм с скучубрата дойде ,та сега схте зжаниа на док. да каже днеска или утре на преглед  :D
 Лек и спокоен ден ви желая  :wink:

 П.п.Мариии изпревариме бре  :P
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #268 -: Април 25, 2010, 10:15:34 am »
Добро утро и от мен :D
Веднага се присъединявам към страхотната закуска и вирусчета,благодаря ти Ани :balk_21:
Маринче,споко бе душа,вярвам че който и да пусне следващата тема тя ще е късметлийска,понеже ти ще се похвалиш с   :bfp:   :wink:

Исе,пожелавам ти успех миличка в плана който си си начертала за този месец.Ще стискам много силно :crossfingers:

ВЕСЕЛ И СПОКОЕН НЕДЕЛЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!

*
Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #269 -: Април 25, 2010, 10:24:23 am »
Добро утро!
Ании, благодаря за трапезата - веднага и аз се нареждам до вас, за компания! :D
:lol: :lol: Ама Петенце, ти бабата ли изгони ?  :lol: :lol:
Каква баба, свекито, беееее  :D
Исе, и аз ще стискам, дано всичко се развие според плана ти!
Айде, спокойна неделя и от мен!
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #270 -: Април 25, 2010, 10:54:31 am »
Добро утро!

Ани, и аз веднага си взимам от кафенцето и закуската, че напоследък все не мога да се наспя и пия едни конски дози кафе...ужас направо.

Аз вчера си направих тестче, но както и очаквах е ---. Другата седмица съм на док и да видим какво ще каже по въпроса с това огромно закъснение.

Пете,браво за свекито! Дай съвет как и ние да се отървем от наште  :wink: :D

Маринче, още малко остана.Вярва,чи другата седмица ще ни зарадваш с най-хубавата новина!

Исе, успех този месец!
07.10.2009
Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #271 -: Април 25, 2010, 11:15:37 am »
добро утро момичета!Чудна закуска като за неделен ден - благодаря Ани, :eating: трябва да поддържаме килограмите. Петя - само така, всяка свекърва да си знае мястото, което не е при снахата разбира се. Мойта от 4г. идва в къщи има няма 1 път на два месеца за по час, което е супер!Хайде и от мен малко звездички  :pink_dust_1: :green_dust_1:
Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #272 -: Април 25, 2010, 11:28:24 am »
Добро утро и от мен.Закуската е прекрасна !Щастлив ден ви пожелавам, пълен с положителни мисли и отново ви пускам  :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:  за да се заредите хубавичко.
« Последна редакция: Април 25, 2010, 11:29:10 am от radosttinka »
Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #273 -: Април 25, 2010, 11:28:43 am »
Исе, душа, разбрахме се вчера тая пущина да я пращаш веднага и при мен!
Чакам я да знаеш :lol:

Ще черпя по бира :lol: :lol: :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #274 -: Април 25, 2010, 11:53:51 am »
Айдеее пущинооо гаднааааа отивайй прии Радиии,чуваш мееее дааа искаш да отидешш при Радостинкаааа,искаааашшшшш дааааа желанието се засилвааааа,тръггвашшшшшш като кажа старттт искамм да отидеш при Радостиннкаааа,чуувааашшш мееееее и мееее разбираашшшш,сеегаааа Старттттт .......... osi_19 osi_9 идва Радостинчееее посрещния мила  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #275 -: Април 25, 2010, 13:25:28 pm »
Ехааа, Маймун, ти направо я изпрати, брееее  :D
Пльоос под вирудчетата -  :D
Благодаря ви!
Пете,браво за свекито! Дай съвет как и ние да се отървем от наште  :wink: :D
Хммммм, знам ли??? Аз това си го мислех, мислех и това ми хрумна, нооо ще помисля и за твоите  :D
Точно така Раде, и аз искам като идва да ми се обади, ако съм в настроение ще я приема за час-два, а не да си идва и отива все едно си е в тях - ама ха! :D
*
Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #276 -: Април 25, 2010, 20:26:56 pm »
Здравейте момичета, аз доста късно се включвам, но гледах да наваксам с домакинските задължения за сметка на вчерашната ми разходка и сега съм направо  osi_15
Исе, успехи в плана ти миличка
Маринка, ха така дръж фронта така поне още около 9 месеца  :D :crossfingers:
Радостче пожелавам ти до ден - два да дойде и при теб тая гад  :witch:
Аз най-сетне имам чувствително покачване на БТ, което до някъде ме успокоява, че поне е имало Ову, а пък за другото сигурно не е станало , ама каквото такова, другия месец - тъкмо по Гергьовден ще има почивка  :wink:
Айде лека ви вечер и повече положителни емоции
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Късметлийска Априлска Темичка (19.04.-25.04.2010г.)
« Отговор #277 -: Април 25, 2010, 20:29:05 pm »
Еееееееее какво е това чудо днес тука,бомба ли е паднала,къде сте се дянали всички?Мале мале,каква пустош.Гледам си аз "Стъклен дом" и на рекламите си казвам дай да вляза да видя как я карат момичетата днес и какво......от обяд джан джун няма тук.Ми освен да ви пожелая лека вечер и пак да напомня на Ники,че ни е обещала темата утре да е от нея,друго не знам.
П.П.А ето аз докато пиша Женка се появила.Жени,да отсрамим бандата с тебе,че гледай никакви ги няма :lol:
« Последна редакция: Април 25, 2010, 20:30:38 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"