0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Благодаря за подкрепата! Всички ще успеем само търпение и кураж! Помня, че преди време някое от момичетата беше ми писало, че с подходящи протокол и медикаменти всичко ще си дойде на мястото. Уверих се, че това е така. Сега стискам палци всичко да се нареди както трябва. Успех на всички момичета!
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Здравейте, момичета!!!  :lol:
Сега виждам темата и цопвам, за да ви дам кураж , вяра и сили, не трябва дори и да си помисляте за предаване !!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Забременях на 38 години, след 5 години обикаляне по кабинети, пътувания и безсънни нощи с влак до София от Бургас, тичания и гонения на Автобуси и т.н и т.н  :D
Но, винаги, винаги съм била силна и съм вярвала, че нещата ще се случат и нито за миг не съм губила надежда  :D
Как става тоя номер ли ?
И аз незнам, може би не съм си го позволявала - отчаянието, нямах време за него!!! :wink: :wink:
Сега съм вече навършени 38 , бременна в 6 ти месец и по-спокойна и щастлива от всякога!!!  :lol: :lol: :lol:
Сега, бремеността ми се струва най-естественото нещо на света  :D
Намерете своя Лекар, онзи на който да се доверите напълно, бъдете спокойни и всичко  ще бъде ОК, тогава, когато Онзи горе реши, че е дошъл момента  :D
Защото това, което разбрах е, че трябва да си помагаме до колкото можем, да действаме до толкова, до колкото да направим всичко зависещо от нас самите, останалото....е Божа работа!!!
Огромно благодаря на Д-р Ганева от клиника Щерев, която ни подари цялото си спокойствие, професионализъм и приятелско отношение, и онова малко човече, растящо сега вътре в мен :D
Пожелавам на всяка от вас скорощно бременеене, много усмивки, бъдете позитивни и усмихнати, правете добро и ще получите всичко онова, за което мечтаете !!!
 :bighug: :goodluck: :bighug:

*
Благодаря ти, Слънчева Неви, за поста! Дано оставащите 100-тина минат неусетно за вас и да гушнете вашата сбъдната Мечта!
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Благодаря, дните наистина минават неусетно, поне за мен  :D
Карам най-леката възможна бременност, въпреки годините  :lol: :lol: :lol:

Забременях и родих на 38г. Имам два неуспешни стимулирани опита ин витро. Забременях от ЗЕТ, когато най-малко очаквах. Успех на всички и не забравяйте, че чудесата се случват.
Здравейте,
и аз отдавна не съм писала тук, но чета. Прекрасните новини ме зареждат и споделям щастието ви.
За който не ме познава /или помни отпреди 3 години/ - на 38 съм и съм решена да родя поне още едно детенце  :D, дано е рекъл Бог. Първото е заченато ин-витро /ИКСИ/ когато бях на 35 години - от първи опит, въпреки трудната стимулация. Миналата година правихме пак ИКСИ - неуспех, но веднага след него забременях спонтанно. Уви, бременността тогава приключи бързо и неуспешно, но ми дава надежда, че всичко може да се случи дори и по естествен път. Сега чакаме заповед от фонда за втори опит, но не спирам да си мисля, че всичко е в Божиите ръце и вярвам, че Той ще ни благослови още един път.
Пожелавам и на вас поне по едно слънчице, което да сгрява душата ви и да ви радва!!!
 
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Очаквам с нетърпение още много момичета да се появят тук, с хубави новини!!!!!! :D

през Септември ще навърша 37...и още нямам детенце.Следващата ми стъпка ще е решаваща,но ми е много трудно да обсъждам болни за мен теми с партньора ми,знам че ще ме разбере и подкрепи,но нещо съм за-циклила....
Николай е на 2г.4м.5д.
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Не зацикляй, а действай!!!  :wink:
Разбира се, че ще те подкрепи и разбере!Но, ако разбере, че не споделяш, това вече мисля ще е проблем!!!
Ако се обичате, ако искате да сте заедно и занапред, говорете, обсъдете и действайте, защото най-големия враг е бездействието!!!!!
Успех!!!  :wink:

  Нямаш време да зацикляш.Аз съм на 39г,с дете на 10,но в момента във втори брак и  за 1г  имам 3 опита.Няма отказване ,ще стане !!!имам три +,но все нещо става и така пак наесен...
Искаме и тримата...
Добро утро и на вас милички....е как ме нашамарихте!Е точно затова Ви обичам.
Знам ,че няма време и,че тик-так....ама всичко ще се оправи
Николай е на 2г.4м.5д.
 Действай !!!
Моя план вече е готов.Трябва да е в рамките на 6-те месеца ,заради изследванията.Ще пътувам отново до Истанбул за лекарствата и така пак на старта на есен :)
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Браво,  ili7372 !!!
Успех, мила!!! Това е рецептата за Успеха!!! :bighug: :goodluck:
Как да има Победа, ако няма Борба ?!
И аз чакам сега да родя и подаваме документи за следващ опит  :D
Искаме още едно детенце, защото наистина, какво по-хубаво от това ?!  :dance2:
Тъкмо догодина, отново съм на старта !!!  :lol: :lol: :lol:

Вени, едно голямо БРАВО и за теб! Аз вече съм за темат 40+, ама и тук надниквам, да получа позитивна енергия от вас.
Морско момиче,действай, ще стане!!!
ili7372, успех!!!
sunnynevi, много правилно си го решила, че времето бързо минава, аз се тюхкам, че не се сетих като теб веднага да подам документи, ми се тутках ...На същото мнение съм като теб  :D и сега съм пак на старта.
*

    sunnynevi

  • ***
  • 273
  • Слънца и усмивки за всички!!!
Поздравявам те biserche - само така!!!!!! osi_9
Пожелавам Успех!!!!! :goodluck: :bighug:

Мерси sunnynevi,
а на теб леко раждане и незабравима среща с живо, здраво и хубаво бебе!!!
И да се наслаждаваш на миговете, че много бързо минава времето, обърнеш се, а бебето станало детенце и тупурка из къщи ...
После да повториш  :D
 :bighug:

Това ми е молитва за всички нас тук   :babyflips:
*

    dess_dess

  • *****
  • 2328
  • станах двойна мама
Да се разпиша и тук и дай боже мие на късмет! От 2 дни съм старирала 3-тата с процедура, моля се силно и вярвам много, че ще е успешна и докрая! :P


Успех от мен krasavicata и стискам палци!!!
Да се разпиша и аз  :)
На 36 съм, имам 3 ранни аборта, една извънматочна и преди всичко това - една успешна бременност. Пети ден след трансфер съм, чакам си теста без много очаквания.
Успех на всички в процедура! И никакво зацикляне  :lol: