0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте момичета! Отдавна не съм писала тук. Преди 2г. по това време бях отчаяна и обезверена след неуспешно ИКСИ. Днес гушкам едногодишния си син и животът ми е толкова различен. Миналото избледнява като лош сън.
Желая на всяка от вас да излезе от кошмара на върволицата от прегледи, процедури и ожесточената надпревара с времето!
Дано скоро гушнете своите жадувани рожби и да попаднете в прекрасния водовъртеж на майчинството!
Чандра, Велче, браво на вас! Толкова бързо да се организирате за 2-ро дете. Стискам палци и на вас! Аз също си мечтая за още едно съкровище, но още не мога да се оправя с първото.
Щастлива Нова година и нека има повече бебета във форума и най-вече в тази темичка!
Здравейте момичета! Отдавна не съм писала тук. Преди 2г. по това време бях отчаяна и обезверена след неуспешно ИКСИ. Днес гушкам едногодишния си син и животът ми е толкова различен. Миналото избледнява като лош сън.
Желая на всяка от вас да излезе от кошмара на върволицата от прегледи, процедури и ожесточената надпревара с времето!
Дано скоро гушнете своите жадувани рожби и да попаднете в прекрасния водовъртеж на майчинството!
Чандра, Велче, браво на вас! Толкова бързо да се организирате за 2-ро дете. Стискам палци и на вас! Аз също си мечтая за още едно съкровище, но още не мога да се оправя с първото.
Щастлива Нова година и нека има повече бебета във форума и най-вече в тази темичка!
Меме,това е прекрасно!След като прочетох тези редове някакси се заредих с нова надежда.Бъдете живи
Николай е на 2г.4м.5д.
Момичета, кураж и от мен! На 37 години съм. След две години целенасочени опити, куп предположения за причината (поликистоза при мен, висок пролактин) и лоша спермограма на партньора, след 3 цикъла инсеминации, забременях по естествен път, за първи път в живота си! Още не мога да осъзная чудото, което ми се случи. Искам да ви кажа, че Бог има дарове за всяка от нас, но понякога ни кара да чакаме повечко.
Много обичам да чета точно такива неща.
Meme, Marilena,  :bighug:

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Здравейте, момичета, това което прочетох по-горе  е прекрасно! Много здраве, късмет и щасливи моменти занапред с малките членове на семейството ви Желая! И на мен ми предстои ин витро евентуално другия месец, ако на 17.01. след срещата с доки всичко е ок и по изследванията.., и точно навреме и силно зареждащо ми дойдоха вашите постове с най-радостните новини! Успех на всички в процедури, лека бременост на успелите, и много смях и радост на гушкащите своите бебчета! :balk_5:
Велка успешен старт и хубав финал! preggo

Марилена много окуражаваща новина! Честито и лека бременност до края! preggo

Аз за сега спирам с опитите и ще чакам предложение за детенце, пък дано от там имаме късмет.
« Последна редакция: Януари 11, 2012, 18:55:17 pm от kartiche »
*

    anajens

  • ****
  • 717
  • Нашето мило бебче е вече вкъщи!:-)
Здравейте момичета! Отдавна не съм писала тук. Преди 2г. по това време бях отчаяна и обезверена след неуспешно ИКСИ. Днес гушкам едногодишния си син и животът ми е толкова различен. Миналото избледнява като лош сън.
Желая на всяка от вас да излезе от кошмара на върволицата от прегледи, процедури и ожесточената надпревара с времето!
Дано скоро гушнете своите жадувани рожби и да попаднете в прекрасния водовъртеж на майчинството!
Чандра, Велче, браво на вас! Толкова бързо да се организирате за 2-ро дете. Стискам палци и на вас! Аз също си мечтая за още едно съкровище, но още не мога да се оправя с първото.
Щастлива Нова година и нека има повече бебета във форума и най-вече в тази темичка!
Меме дано има повече момичета като теб, пожелавам ти още едно прекрасно бебче, щом мечтаеш за него!На всички момичета които чакат своето бебче пожелавам в най - скоро време да бъдат като теб! :bighug:
*
Момичета, спешно се нуждая от информация относно донорството на сперма в Клиника "Малинов". Бихте ли ми писали ва лични, ако имате информация относно критериите за избор на донор, какви документи се подават и в какъв срок?
*
Момичета, спешно се нуждая от информация относно донорството на сперма в Клиника "Малинов". Бихте ли ми писали ва лични, ако имате информация относно критериите за избор на донор, какви документи се подават и в какъв срок?
Звънни на секретарките - момичетата ще ти кажат всичко.
*
Благодаря за подробните отговори!
В неделя съм на пункция. Стискайте палци този път повечето фоликули да са пълни с яйцеклетки и то качествени! Аз имам много хубаво усещане!
Има ли и други момичета в процедури? Защо никой не пише?
disi22, здраво стиснати палци от мен!!! дано извадят достатъчно Я и дано стигнеш до успешен финал!!
аз в понеделник съм на преглед, за да видим какво ще правим..

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
Успех и на теб манга-зунга
*
Ще чакаме само добри новини!! Само напред!Макар и в темата ...+ :wink:да покажем,че въобще не мислим да се предаваме! :lol:Успех момичета! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
Благодаря за пожеланията и попътно стиснатите палци :)
мен много ме притеснява пътя, снега... като гледах някои снимки..
Какво е положението, може ли да се пътува спокойно?!?

Хоуп-лов, ти до къде стигна?!?

"Бъди благодарен за това, което имаш. Накрая ще имаш повече.
Ако се концентрираш върху това, което нямаш, никога няма да имаш достатъчно."
*
Благодаря за подкрепата! Успех и на теб manga - zunga! Аз първоначално мислех да пътувам с влак, тъй като се притеснявах от пътищата, но днес реших да пътуваме с кола. Доколкото разбрах всички пътища са почистени и проходими, а магистралата за София - до асфалт.
*
Момичета, горе главата. Я вижте линка:

http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4512991&utm_source=netinfo&utm_medium=rss_banner&utm_campaign=edna.bg_rss

Ами, това отдавна си го знаем, и докторите също. :balk_46:
*
Здравейте! Смятам, че има голяма доза истина в статията. Все пак да се похваля за резултатите от нашия започнал като естествен и завършил като лимитиран цикъл ИКСИ - 7 хубави, зрели яйцеклетки от 7 фоликула. А бях толкова притеснена за броя и качеството на яйцеклетките след предишните ми опити. Докторите бяха безкрайно учудени, защото очакваха 1-2 яйцеклетки. Намеренията ни бяха да замразяваме, бипсия, нов цикъл и когато съберем 3 - 4 хубави ембриона - ембриотрансфер на замразени с пресни ембриони. Днес ми съобщиха, че 6 от яйцеклетките са се оплодили и утре ще ми съобщят кога ще бъде ембрионтрасфера. Стискайте палци нещата да продължат да се развиват в тази положителна посока и да се похваля с хубава новина на края. Успех на всички момичета в процедура и такива, които се подготвят за такава. Явно, когато най - малко очаква човек, се случват чудеса! :lol: :lol: :lol:
*
Мдааааам, стават, стават, я!!! :balk_81: Сама се увери!! Няма по-хубаво начало на седмицата от това, което си написала! Сега искам така продължават постовете ти и докрая на процедурата - след около 20 дни - с  :bfp: :balk_50:
« Последна редакция: Януари 30, 2012, 15:52:42 pm от Елфи »
/www.mamaibebe.com][/url]
Успех disi22! Стискам ти палци.
И аз съм в тази възрасова група (на 37 съм) и след понатрупан стаж от неуспешни опити се надявам тази година да се случи и нашето чудо.
Успех disi22! Сполетялото е закъсняло коледно чудо! Много се радвам за теб! Дано поне едно-две да са геройчета, силно стискам палци
Има във морето на детските игри бисерче, което ни прави по–добри!