0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Mgstra - честито, пожелавам ти всичко да е наред до края! :crossfingers: :rainbow: yahoo_17
Цигу - честито и на теб - за тези които не са разбрали! :wink: stork-boy yahoo_17
Дано повлекат крак в темата! :lol:

*
Манеееее,честито и на Цигу-ту!!!  :lol: ЕЕееее ,че хубави новини днес!! Май и аз ще празнуван на този 8ми Март!! То си е за празнуване!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Малко ми е рано да се хваля, но инвитрото свърши работа. На 36 и половина съм.
*
Ееее,рано ,рано,колко да е рано???? :o За един + никога не е рано!!!! :lol: А ,ако са ++ направо си е късно ,даже!! :lol: Айде,като имаш вече повече увереност за себе си,непременно пиши! Щото ние сме си 100% сигурни за тебе!!!! :P
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Рачо, за тези приказки да си жив и здрав, сто години да живееш и много внуци да отчуваш! :D
*
Малко ми е рано да се хваля, но инвитрото свърши работа. На 36 и половина съм.
Не се хвали, а ние ще стискаме тихичко :crossfingers: до края!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Хеййй, Цигу - случайно се натъкнах на тази вест и да знаеш, че много, много стискам палчета за теб :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Гардже, верни стар другарю,  :bighug:
Привет дами! Влизам да се похваля, че вчера стана ясно със сигурност,че ще си имаме девойкаааааааа :D. Момето се развива като по учебник и е много активна. От все сърце пожелавам на всички ви това щастие!
Привет дами! Влизам да се похваля, че вчера стана ясно със сигурност,че ще си имаме девойкаааааааа :D. Момето се развива като по учебник и е много активна. От все сърце пожелавам на всички ви това щастие!

Браво беее, от кога те дебна ще пишеш ли! Поздравления!
Благодаря, Къди! Бе аз като писах тук,така и не бях видяла темата за 40+. Сега малко срамежливо пиша по малко,че то моя + си е бая големичък :lol:. Но изчитам всичко, всеки ден. "Познавам" момичетата и съпреживявам радостите и неволите.
Чудесни новини мравчица!Всичко да бъде по учебник до края!


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Честито, мравчица! Желая ти прекрасни оставащи месеци и едно пухкаво здраво бебче на финала! :)
*
Браво, мравчица,  много се рдавам!  :lol:
*
Мравчеее,  :youwoman: Наша гордост си ти!! Само така до края!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
 :D Имам невероятна бременност-нито веднъж не ми стана зле,не ми се е гадило
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Здравейте мили мой борбени момичета.
Минавам на бързо да се отчета: На 2 март се роди моята дългоочаквана рожба Божидар, 2740гр. 49 см. Толкова съм щастлива, просто няма как да го опиша.Тази година за рождения си ден получих най голямият подарък,един малък и сладък бебок.
Пожелавам ви да изпитате същото в най скоро време.Не се отказвай те, аз на 42 г станах мама, просто е невероятно.
Лек ден, и много целувки от нас.
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
Честито Велка!Да ти е живо и здраво момченцето!Щастието и късмета да бъдат спътници на цялото ти семейство! :ballons:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Прекрасна новина!!! Да е жив и здрав,да расте щастлив при мам и тати! Велка,ти си поредонот доказателство,че никога не трябва да се отказваме,недай боже -отчайваме!!! :D
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
Velka, честита радост!
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!