0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Моята пункция ще бъде в неделя.
стискам палци и чакам резултати
*

Успех и много хубави яйцеклетки !!
*
rtfrtf, най-благополучна пункция ти желая.
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
rtfrtf, знаеш, че много искам опитът ти да е успешен и накрая да се получи  :goodluck: :crossfingers: yahoo_17
*
Мили момичета,записвам се в темата ,за да вдъхна надежда на всички момичета след 35 години.
Аз съм на 37 години и съм бременна след 5-то ИКСИ при Д-р Стаменов с близнаци в 14 гестационна седмица.Дано всичко е ок с бебоците и мен до края с Божията помощ.
Това чака и всички вас!Щом в моя труден случай стана-значи за всички има надежда.
Честито,Angy_baby!!!
От сърце ти желая лека бременност и успешен финал.
Благодаря ти,че сподели с нас за успеха си и ни вдъхваш кураж в тази толкова трудна борба!Дано ни заразиш с късмета си!
УСПЕХ на теб и на всички момичета от нашата темичка!
Ако ти се пише разкажи малко как мина опита.
*
Angy_baby , честито и лека бременност.
Момичета, благодаря за подкрепата.  :hug2:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Успех на всички, които сте в процедури и на забременелите. Останалите ще чакаме и ще вярваме. Мен вероятно ме чакат имунологични изследвания. Дасега не са ми правили и естествено се притеснявам какво ще излезе.
maya_the_bee -  и аз ще ги правя , ще се радвам да споделиш какво как е минало

rtfrtf - ще те мисля , но нищо няма да ти пожелавам... ,че съм такъв карък :)
Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    sianie1

  • **
  • 86
  • Нема начин да нема начин
Браво,Angy_baby!Дано Господ е с теб и с всички нас!Така ме зарадва значи......... :balk_110:
Нема начин да нема начин!
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
честита двойна радост Анджи  :)
това вдъхва кураж и надежда на всички чакащи. лека бременност и здрави бебчета на финала.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Здравейте, ето ме отново. Отидох в клиниката по време на дъжда, ама така и трябваше - да ми върви по вода. Нищо не усетих от пункцията, нямам странични ефекти, не ме боли, не ми се вие свят. Извадиха 3 яйцеклетки и трите са хубави. Утре на обяд ще кажат дали са се оплодили. Ама аз знам, че ще са.  :D Глътнах си антибиотика, сложих утрогестана и сега ще спя пред телевизора.
Успешен ден на всички.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
rtfrtf, браво на теб ! Хайде сега готви се да приютиш три хубави бъдещи бебоци!
С теб сме и с твоята радост !
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
rtfrtf, герой си ти :D
Разбира се че трите ще са оплодени.
Утре ще чакаме повече инфо от теб.
Браво, rtfrtf !  :D
Дано и тричките да се оплодят. И поне едничко да си остане на топличко в теб за 9 месеца!  :D 
Няма невъзможни неща!
rtfrtf, хайде мила, успех и вярвам че всичко ще е наред? Чакаме добрите новини...
Добро утро!Много хубави новини има тук.На Анджи честито и лека бременност!rtfrtf, браво момиче,не си давай много зор,почивай и ни пиши как се развиват нещата.При мен стимулацията ще започне юли.Сега трябва да пусна имунологични.Това ще стане тази събота(казаха ми ,че и в събота работят от 10часа).Успех на всички и лека и успешна седмица! :grouphug2:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Ще има трансфер,  :cheerleader:
От трите яйцеклетки две са се оплодили, а третата е незряла, но ако се развие, в сряда ще ми трансферират и нея. Поне двете са сигурни. Абе близначките са на път,  :D Сега остава да вадя червената рокля от гардероба.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Браво, браво пупуу все така да върви.
Аз чакам резултатите от втората биопсия и ако са на ред скачам с двата крака  :D
*

    ivetod

  • ****
  • 591
  • Благодаря!
Браво, това е много хубава новина.
Да, със ситурност ще трябва извадиш червената си рокля :)
Стискаме палци за сряда.