0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Velka, честитоооооооооо за заповедта. Гледам, че номерата доста са се раздвижили напред. Хайде сега успех на процедурата и на финала...  :crossfingers:
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
Велче - кой номер беше душко - за лека ориентацийка питам...

Преди да си създадено, аз те исках!
Преди да си родено - те обикнах!
В съня си видях лицето ти и знаех , че съм влюбена!
Преди да си заченато, аз знаех , че ще умра за теб!
Това е чудото на неосъществената майчина любов!
Моята любов!


Дневникът на New Love
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45823.msg827306#msg827306
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
 :P 4647 аз съм от забравените, но вече и ишо ще се похвали ама тя си мълчиииии!
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*
Честита нова темичка!
Чандри, мерси!

Нека дружно си я напълним със сладки бебоци :babyflips: :babyflips:   :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips:
Късмет на всички yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Добро утро момичета!Тази нощ много бебета сънувах ще видим на кого са :D.Слънцето в София плахо се показва, така ,че  :balk_184: :balk_109: :balk_116: слънчев и весел уикенд от мен!Ако има някой час за 19.04 при Стаменов,пишете ми на лични.


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Добро утро, и от мен.
Как на кого са бебетата, нашите разбира се :lol:
Слънцето при нас никакво го няма 8O времето е като за сън.
Приятна почивка, и лека седмица :P
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*

    slantze37

  • ***
  • 159
  • Това ,което не ме убива ме прави по силна!
Ех ,Велка благодаря ти за усмивката която докара днес на лицето ми!Момичета и аз съм тук ,рядко пиша,но ви чета като имам време.Просто по цял ден бач,а там нямам комп.Но още съм тук,неуспяла все още,но вярваща.Ако можеха само тез годинки да ме почакат малко...
*
Приветче и от мен!  :lol: Да се запиша и аз в новата тема!  :wink: :lol:
Не съм много от активно пишещите тук, но пък за това активно ви чета и обещавам да се поправя откъм писането!  :oops:
Чандра, благодарности за новата тема! Дано ти е успешната!  :wink:
За барбарончето, че ще си има едно хубаво барбаронче, е ясно!  :lol: Ама се чудя тя къде се навира тука при каките?  :lol:
Велка, честита ти заповед! Дано я използваш скоро и успешно! :wink:
Да не си като мен, защото аз моята заповед я взех миналата година, а още не съм си направила опита!  :oops:
Момичета, малки и по-големи, желая ви на всички много късмет, леки стимулации и успешни процедури!  :lol:
2010 година щяла да е годината с най-много бебета - дано има за всички ни!!!

За барбарончето, че ще си има едно хубаво барбаронче, е ясно!  :lol: Ама се чудя тя къде се навира тука при каките?  :lol:

Абе, баш съм си за тука аз  :oops: , ами се правя на .......... 18 годишна  :lol:  :lol:  :lol:
Ама ще се запиша тук официално към декември 2010 година - може ли  :wink: Като си родя едно сладко, ревливо бебонче  :lol: , каквото пожелавам на всички ви тук!

2010 година щяла да е годината с най-много бебета - дано има за всички ни!!!

ЩЕ ИМА ЗА ВСИЧКИ НИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Може, може барбаронче, още от сега, нали трябва някой да пръска бремени виросчета.
Орисвай ни от време навреме, че ще трябва да те догонваме. :P
Смятам да не оставям така чаканата заповед да отлежава, на другият цикъл с регулона и юни на старта. сега ще пусна и едни цитогенетични и хоп докато станат и процедура :lol:
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Душе, ай де миличка,смело на пред.Зареди се още малко с положителна енергия и на старта. :D
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Ха, здравейте и от мене! :)  

Малко късничко се отчитам, но напоследък бях много ангажирана и не ми се отдаде сгода да ви пиша по-рано… 8) В петък излязох заранта към 7 часа, прибрах се в 21… абе... работим от сутрин до здрач…  :lol: ...В събота и неделя кОпах в (позапустялата) наша градинка  :oops: (цяла зима не сме я поглеждали), а там няма интернет…  Освен това ще ви издам, че този семестър започнах да водя (в университета) упражнения по много любима дисциплина… и нали съм новобранка, това също ми отнема повечко време…  :oops:

А такааа… стига оправдания, да давам по същество…  :D

Десинка, много стискаме палци с цялото си сърце за прегледа днес… Често се сещам и съжалявам, че не можах да пиша още вчера…

Rtfrtf, значи продължаваме да чакаме добрите новини :) … Прекрасно си представям, каква стресова бомбичка е този ЧХГ – резултат…  :? - то ни така – ни така… Ама пък е по-добре от едно сигурноооо (страх ме е даже да го напиша;))

Велка, честита заповед, мила! Да ти е много късметлийска!... Ти на 23-ти ще ходиш да си я вземеш, а мене на 23-ти ще ми бият блокиращата инжекция… -  важен ден се оказва:)…

Либоффф – 4.05. някак е много хубава дата:))… Хайде, че не остана – още 2 седмички има... :)Как е настроението? А какво прави сиренцето?  :lol:

Душе, вие имате ли ориентировъчен план? ...

Момичета,…  Снежинка, Слънчице, Надеж, Чоки, Дени, Иветод, Петя, Дени, Wild cat  :)... и всички, които четат но не пишат... засега.. :lol:  - нека си пожелаем хубава седмичка,  изпълнена с много радост и усмивки… a на активно занимаващите се в момента... - УСПЕХ! :)

(На мене тази седмица ще ми е по-спокойна и ще се вясвам по-често:)...

Приятен ден! :D
« Последна редакция: Април 19, 2010, 17:01:24 pm от Chandra »
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Чандри, както винаги много духовита и свежа :wink:

Да разбираме, че влизаш в процедура, нека това да е за последно и поне двоен резултат, за компенсация  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 stork-boy stork-girl

И аз така я свърших с градинката в събота, елате да ме видите сега как ходя ...

Rtfrtf много се е умълчала, дано да е за хубаво  yahoo_17
   
Най-после се прибрах и здравейте от мен!Мина ми прегледа.Беше д-р Персенска.Много свежа жена,умора няма.Видя ми цветната смимка и всичко е ок,но оня полип си седи там и не мърда,така че на 19.05 съм на хистероскопия и малко ме е шубе,ама малко щото е с упойка.Дано не ми направи номер цикъла,че няма никакви часове.Продължаваме.
Чандра ако пуснат полетите ни свирни за градинката.Веднага идваме на помощ,а и аз съм близо до борсата за цветя,само кажи какви цветенца искаш :P.
От мен лека вечер,ще взема да приготвя една хубава вечеря.Нещо ми е готино,весело и позитивно. :cheerleader: :dating:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

*
Да се запиша и аз в новата темичка, и да ни е на късмет. Днес минах биопсия и същевременно получих обаждане от фонда, че заповедта за втория опит е готова.
Надежда има!
*

    Chandra

  • *
  • 1567
  • Безспирно е движението на живота..
Десинка, хич да не те притеснява хистероскопията! :) Това е доста краткотрайна процедура. И аз минах през нея - махнаха ми 2 полипа и 1/4 субсептум. След упойката се събудих мнооого хубаво - сякаш бях дремнала 15-тина минутки... :) Съпругът ми като ме видя (когато ме връщаха в стаята) и помисли че процедурата е отложена и че не са ми правили нищо - толкова свежа и будна бях... :D Час след операцията си тръгнахме... Почти не съм имала болки след това... Е, може би като при цикъл... Всъщност, аз съм го описала всичко това в дневничето (ето тук, в поста от 1.08. - ако искаш погледни...)

А за градинката имаме огромна нужда от едно рамо! :) Нямаме много опит с тези неща... Там имаме и лозичка, но тези дни като я гледах, май изсъхнала ми се видя :( ... Миналата пролет рязах там нещо.. - явно съм я объркала...  :? И киви имаме - на 3 години (мъжко и женско) - ама и него не знам как да подрежа... Освен това входната врата на мястото е с пълзящи рози... И те сега са порастнали нагоре.. :o Ужас! Как да ги оправим? Искаше ми се да ги снимам и да ги пусна в градинската темичка тук за съвет, ама то чак ме е срам... :oops: Ние със съпруга ми за съжаление хич не сме расли на село... даже през летните ваканции не сме...  :lol:... и това сега се отразява...

Снежи, на мене ще ми бият блокиращата инжекция, но ще съм по някакъв ултра-дълъг протокол и самата стимулация започва едва към 20.05...

Рина, пожелавам ти много успех! :) Кога ще е вторият опит?
« Последна редакция: Април 19, 2010, 18:27:20 pm от Chandra »
"Don't tell God how big your problems are...tell your problems how big your God is."

*
Здравейте,  :D
Rtfrtf мълчи, защото от днес е на работа. Сравнително кротко като за понеделник, въпреки че имаше достатъчно работа. От вчера ми зацапва съвсем слабо в розово. Надявам се така и да си остане. Ама сигурно ще е като със зелените човечета - или ще ги срещна, или не.  :ask:
Десинка, радвам се че прегледът ти е минал добре. Мисля, че не трябва да се притесняваш за хистероскопията. Аз не съм правила, ама щом е с упойка,  :crossfingers:
Чандра, разбрах те перфектно. Искаше да ми кажеш за трите нули,  :) Е, различен е резултатът от тях, ама на мен отрицателният резултат при задържан фоликул и закъснение 8 дена, направен за изключване на бременност, бе 0,07. Почти като агента, кх, кх!
На Рина честита заповед.

На всички момичета успех в предстоящите процедури и спорна сЕдмица!
« Последна редакция: Април 19, 2010, 19:11:13 pm от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Рина,миличка видя ли че ще ти се обадят,и ти като мен се беше притеснила.
Джесика, не е страшна тази хистероскопия и аз я понесох добре, само дето си поспах по дълго :lol:
Чандра, тъкмо като започнеш със стимулацията и аз след теб ще се наредя за старта.

rtfrtf,как си миличка, добре ли си? Пиши че нещо се притесних за теб дано всичко да е наред.

Ишо,ти къде се изгуби, откакто ти се обадиха от фонда загуби ума и дума. :drunk:много време я поливаш тази заповед.Честито и успешна процедура.

New Lowe, ти си следващата,надявам се до 2,3 седмици да те одобрят и след още толкова да получиш така дълго чаканата заповед.

Снежи, и аз си мечтая за градинка с много цветя,ииии сериозно се замислям дали да не ходя на село с милото да си спретна една леха :garden:

Слънце, относно годинките и моите не чакат ,ама никой не ги пита,важното е да успеем някой ден.
Надеждата умира последна, Вярата ни крепи,а Любовта ни подмладява.
Момичета,смело напред борбата продължава!Когато тогава и колкото толкова ще чакаме, да се сбъдне нашето чудо!
изпривари ла си ме милаrtfrtf
« Последна редакция: Април 19, 2010, 19:07:14 pm от Velka »
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*
Аз съм в Малинов. Чакам резултата от днешната биопсия и на 26ти Април ще обсъждаме плана на действие.
Успех на всички!
*
Добро утро!
Уринарният тест днес - отрицателен. Годен е. Направен с първата урина за по-сигурно. Цикъл все още няма. Продължавам още малко с лекарствата. И аз не знам на какво се надявам.
Дано поне от Фонда ме одобрят.
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг