0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
rtfrtf, аз съм 5304 и все още нямаме обаждане, подали сме документи за втори опит, като чета в другата тема и 5303, 5306, 5307 имат обаждане! Така, че rtfrtf дано скоро ти се обадят. Аз смятам да не звъня във фонда, поне за сега ще си чакам търпеливо, макар, че доста номера след нашия да имат обаждане.
*

    Velka

  • ***
  • 315
  • Това е моето Чудо!
Bisko,  :crossfingers:
Chares, спомням си те от другите теми,  :)Все едно разказваш за мен, само че с приплъзване на времевия прозорец. Дано вече следващия цикъл да започнеш, самият факт, че работиш по въпроса действа въодушевяващо.
Момичета, все си мисля за някаква групова психотерапия. Ама засега ми е само в сферата на мислите.
Като четох другата тема - стигнали са до номер 5360 - с готова заповед. Аз съм 5383, дали ще ми се обадят утре? Вече ме тресе някакво нетърпение.  :garden:
Миличка, познато чувство :lol: нали и мен до скоро ме тресеше,не се притеснявай, ако заповедта ти е готова и е във фонда ще ти звъннат съвсем скоро.
Мисли позитивно, мисли какво ИСКАШ и то ще се случи....никакви мисли от рода, че няма, че може и да не стане. Скоро гледах един филм Тайната и вече промених тактиката :P даже си окачих един плакат с близнаци, :babyflips: :babyflips: и като ги погледна си спомням колко много ги искам.
Стойка, не се притеснявай за сега номерата вървят добре не са подред но все пак са около 5300,така че няма място за притеснение, аз се притесних чак когато се обаждаха на 500 номера след моя,може утре да донесат още заповеди от МЗ и вашите да са сред тях. Успех.
« Последна редакция: Април 29, 2010, 22:28:48 pm от Velka »
ВИНАГИ ИМА НАДЕЖДА!
Чудесата се случват, когато най-малко ги очакваш!





http://velamitko.snimka.bg/daily/moeto-chudo.517163.19647495
*
... може утре да донесат още заповеди от МЗ и вашите да са сред тях. Успех.

Дано, дано да е скоро  :crossfingers: yahoo_17

Чарес, Марилена, успех и на вас  yahoo_17 stork-boy stork-girl
Благодаря, Снежи,на теб също!
Като чета тук, малко се стресирам. Като гледам тук, сякаш всички кандидат мами над 35 са записани във фонда.
*
Добро утро,момичета

успешен и приятен ден на всички!
 Rtfrtf , Stoeka71  :crossfingers: за скорошно обаждане!
Съгласна съм с Велка,положителното мислене помага.Аз,от скоро,всяка сутрин си повтарям,че сега всичко ще бъде наред,че сега ще извървим пътя към нашето детенце до края.И се чувствам добре.
Marilena ,няма от какво да се стресираш.При вас ,не е дори ясно дали има проблем,може още другият месец  :crossfingers: да се получи.Останалите момичета тук ,сме с дълго време бебеправене,с установени проблеми/освен ако не става въпрос за неизяснен стерилитет/ и за нас ин витро/икси е единственият шанс за детенце.А Фонда,просто помага на хора с финансови проблеми да сбъднат мечтата си.
Привет момичета!Тука е станало голямо оживление!rtfrtf още малко остана ,всичко ще е ок.Искам да ви кажа ,че когато съм ходила до фонда съм се засичала и с големи кандидат мами и с малки и с много малки. :D Успешен и слънчев ден ви желая! :bighug:


пп.Втори път го пиша.Какво стана незнам. :ask:


Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Момичета, дано бързо ви излязат номерата, че това да стоиш и да чакаш не си е работа.
А колко време коства от подаване на документите във фонда до излизане на номера ви - преблизително разбира се.
*
Аз подадох документи началото на юни,а си взех заповедта началото на декември.
Значи преблизително около 6 месеца. Питам, защото сме събрали пари за първия опит, но ако се наложат следващи се надявам да ползвам фонда. От сега съм тръгнала да си подготвям документите, за да не губя много време след това и да мога да използвам изследванията от първия опит.
Ами при мен стартът съвсем наближи - днес ми дойде и утре ще ми сложат първия гонал. Дано всичко е наред и опровергая предположението на лекаря :lol:
*
Ами при мен стартът съвсем наближи - днес ми дойде и утре ще ми сложат първия гонал. Дано всичко е наред и опровергая предположението на лекаря :lol:

Дано, хайде от кога си чакаме тук някой да се похвали, че ..... да провлачи краче.
Нека късметът е на ваша страна  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Patyas ,пожелавам ти успешен старт и много щастлив финал!
 :crossfingers: :crossfingers: да не се налага да подавате документи за фонда!!!
А дано! Чул ви Господ!
Ще се отчитам редовно - обещавам. Всъщност едва ли мога да се въздържа да не пиша, че то едни вълнения, едно чудо започва да настава ...
Така-а-а, аз ви заплаших, че ще ви надуя главите - така че да не кажете после, че не съм ви предупредила :wink:
Черешовото топче пукна, а с него и аз се метнах в боя - вчера ми сложиха първия гонал!!! Днес сутринта успях сама да се справя с тази задачка - интересно изживяване си е. Всъщност си мислех че ще ми се поопъне тази работа сама да се бода, но нищо подобно. Чак нямам търпение да дойде време за вечерната доза. Исками се бързо дасе случват нещата...
Та, едно ми е преповдигнато, едно ми е хвърковато. Изобщо не ми се стои на работа, още повече че тук мача е нервен. Направо едва се удържам да не хукна на някъде.

При вас няма ли нищо ново? Пишете, че тук има опасност да заприлича на моноспектакъл  :D :D
Черешовото топче пукна, а с него и аз се метнах в боя - вчера ми сложиха първия гонал!!!

Късмет, момиче! yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Е, хайде да се запиша понеделнишки и дано вдъхна кураж и повлека крак за всички момичета в тази тема!
След 6 неуспешни инсеминации и 1 ИКСИ, забременях по естествен път през втория цикъл след ИКСИ-то (първият продължи 89 дни). Точно сега въобще не разчитах на успех и още не мога да повярвам, че се случва с мен 8O
Планирах за лятото да отслабна (купих си 2 възтесни панталона), да пия Омега-3 (за подобряване на яйчицата) и Фертил ейд (за нормализиране на супер нередовния ми цикъл), да опитваме да нацелваме овулацията и ако не стане (в което бях сигурна), на есен пак на ИКСИ.
За първи път съм щастлива от провала на плановете си :D
Днес докторът видя сърчице, на мен ми беше много абстрактно, ама щом той казва, че всичко е наред, ще вярвам :)
Момичета, много ви обичам всичките! Само фактът, че ви има, ми вдъхваше кураж да продължа да опитвам и да вярвам.
Искрено желая всяка една от вас да бъде сполетяна от чудото!
И сме си обещали една нова темичка за щастливи мами, заченали след 35г., нали  :wink: Чакам ви!  :grouphug:
« Последна редакция: Май 03, 2010, 11:57:31 am от Meme »
*

    wild cat

  • ***
  • 404
  • Няма начин да няма начин!
Днес докторът видя сърчице, на мен ми беше много абстрактно, ама щом той казва, че всичко е наред, ще вярвам :)
meme, миличка, прекрасна новина!  :D
Браво на теб! Страхотна си, само така те искаме!  :D
Ех, ако знаеш колко много кураж ни даваш!
Пази се много!  :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
*
Meme, Честито!

Свиквай с абстрактната мисъл :) Тя си е вече съвсем реална и тупти.
Ей, че хубаво!
А панталончетата ги прибирай за по-натам.

patyas, видя ли какво включване получи :wink:
Ехееееееее, супер, Меме!
Лека и сладка бременност ти пожелавам  :wink:  :lol:
*
Честито Меме !Супер новина  :balk_47:!Обичам когато понеделниците започват така.
Спокойно и леко бременеене и много щастлив финал :bori_020:!
Patyas  :crossfingers: да последваш Меме с положителен резултат!
Страхотна новина! :D