0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Пролетна Софийска срещичка :)
« -: Април 14, 2010, 09:57:03 am »
Март месец пропуснахме, но този викам да се отсрамим. Давам предложение срещата този път да е през седмицата, вечер към 19.30-20.00, примерно идната седмица? Чакам предложения :)
*
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #1 -: Април 14, 2010, 10:02:03 am »
Март месец пропуснахме, но този викам да се отсрамим. Давам предложение срещата този път да е през седмицата, вечер към 19.30-20.00, примерно идната седмица? Чакам предложения :)

Записвам се, за който ден кажете. Аз мога и по-ранко да дойда.  :)


Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #2 -: Април 14, 2010, 10:09:15 am »
Аз съм на линия към 19 ч. Ако може да е вторник или четвъртък срещата, но и в другите дни да е ще гледам да дойда  :D. За заведение - някое от познатите или ще превземаме шумно нови места  :lol:?
*
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #3 -: Април 14, 2010, 10:11:46 am »
Абе викам да не се излагаме на нови места, само да не е в Добро, че там още ни помнят с онази бутилка на Зори  :lol: :lol: :lol:

Аз съм ЗА. Давам предложение- Четвъртък, 19.30, примерно Дон Домат онзи зад Витошка или онзи под Дондуков. Ако сме повечко да сме в първия, защото там правят резервация. Ако сме по-малко в този под Дондуков....
*
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #4 -: Април 14, 2010, 10:50:51 am »
Уф...аз не знам дали ще мога да дойда, защото мъжът ми другата седмица е на изпити и незнам точно кой ден, освен да дойда с дребната :) Нищо, вие уговорете дата и час и ще преценя. Иначе много ми се иска да ви видя вече...Много ми липсвате!
*
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #5 -: Април 14, 2010, 10:54:05 am »
Нинче, приемаме и дребни  :lol: :lol: :lol:
*
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #6 -: Април 14, 2010, 10:57:30 am »
Нинче, приемаме и дребни  :lol: :lol: :lol:
Абе то вие приемате, ама не се знае в какво настроение ще е, защото ще й се спи. Може да се наложи да си тръгнем преждевременно. Все пак ще се опитам да намеря на кой да я оставя и да дойда :D
*

    Zai

  • ****
  • 955
  • Вкъщи сме вече 4 заека!
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #7 -: Април 14, 2010, 13:28:06 pm »
Аз съм по-скоро за към края на седмицата - четвъртък,петък. Иначе Дон Домата зад Витошка ме устройва идеално.

 
Спермограма - задължително с морфология по Крюгер и САМО в клиника по репродуктивна медицина!
*
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #8 -: Април 14, 2010, 13:50:57 pm »
този път и аз ще гледам да дойда, Дон Домат зад Витошка е много добре.
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #9 -: Април 14, 2010, 13:57:50 pm »
ейй от кога проверявам за среща и все няма.Радвам се,че пак се организира.Ще дойда и аз ,нямам претенции за час и заведение.
<br />
*
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #10 -: Април 14, 2010, 14:10:27 pm »
ОК, значи четвъртък, 22 април, 19.30 часа, Дон Домат зад Витошка. Започваме да записваме за бройката.  :D


до тук:

Мимка
Roxy
Раши
nunu
Зори
opal
Zai
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #11 -: Април 14, 2010, 14:15:13 pm »
ох ,мъжо сега ми напомни,че свекърите са на театър другата седмица и ще трябва да работя вместо нея .Ще питам днес дали беше за 21-ви или 22-ри.Голяма съм патка.
<br />
*
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #12 -: Април 14, 2010, 16:06:40 pm »
Аууууууууууу,ни въй срам ,тц,тц,тц
Къде без Мицани  :lol: :lol: :lol:
Аз съм на линия,нали ви е ясно  :wink:

Приканвам всички,които имат заявени медальони от втората поръчка да дойдат,че ще ги раздавааааам!
*

    z22

  • *
  • 3293
  • мама на слънцa
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #13 -: Април 14, 2010, 20:59:25 pm »
свекитата са на 22-ри на театър. :(Но пък още не е сигурно,че ще отидат,а и да отидат,затварям аптеката в 20ч. и ще дойда просто по-късничко надявам се.
<br />
*
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #14 -: Април 14, 2010, 22:17:59 pm »
ОК, значи четвъртък, 22 април, 19.30 часа, Дон Домат зад Витошка. Започваме да записваме за бройката.  :D


до тук:

Мимка
Roxy
Раши
nunu
Зори
opal
Zai

Ааааа, мен не ме бройте още, ще кажа другата седмица дали ще дойда, надявам се, че няма да е късно.
*
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #15 -: Април 14, 2010, 22:46:13 pm »
Аууууууууууу,ни въй срам ,тц,тц,тц
Къде без Мицани  :lol: :lol: :lol:
Аз съм на линия,нали ви е ясно  :wink:

Приканвам всички,които имат заявени медальони от втората поръчка да дойдат,че ще ги раздавааааам!

А без мен накъде???  :biglove:
"Спри да живееш за това, което е зад ъгъла и започни да се наслаждаваш на разходката по улицата."
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #16 -: Април 14, 2010, 23:43:33 pm »
Абе викам да не се излагаме на нови места, само да не е в Добро, че там още ни помнят с онази бутилка на Зори  :lol: :lol: :lol:

Аз съм ЗА. Давам предложение- Четвъртък, 19.30, примерно Дон Домат онзи зад Витошка или онзи под Дондуков. Ако сме повечко да сме в първия, защото там правят резервация. Ако сме по-малко в този под Дондуков....

Бреееехххх, кога научи и обриса заведенията и улиците на столицата научи.
Страшна змийска работа ви казвам.
Какво искам да кажа ли...ммм, забравих, ама много ми липсвате и да знаете, че съм там с вас па макар и много далече:)
Днеска реших да полегна да дремна с децата, идва по едно време мъжа ми и вика, обади се Мимка на телефона ти и каза, че е в центъра и щяла да мине да те види. 8O 8O 8O, и аз скочих като ощипана оправих набързо, приведох се в нормален вид ии чакам...30 мин по-късно се сещам да погледна телефона защото нещо ми светна лампата макар и късно.Викам си...Тази ССССССССССССсссссмия щеше да се обади предварително ако беше пристигнала във Варна... Еми...оказа се, че Мими ме е търсила а не МимКА:))))))))))))
ИзвинетИ за отклонението. То това русото много нахално и като нищо утре може на вратата да ми звънне.
*
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #17 -: Април 15, 2010, 08:02:12 am »
ЛибоФФФ, в интерес на истината в събота щяхме да ти правим такава изненада, но малко се объркаха нещата. Ноо-другия път :) И аз те обичам, и ти ми липсваш.... Ще дойде Гергьовденската ваканция, ще видиш ти една Мимка на центъра :))))))
« Последна редакция: Април 15, 2010, 08:09:34 am от Мимка »
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #18 -: Април 16, 2010, 22:15:06 pm »
И аз се записвам за срещичката  :D До сега все ги пропусках, но този път нямам ангажименти и ще дойда  :wink:
*
Re: Пролетна Софийска срещичка :)
« Отговор #19 -: Април 17, 2010, 19:12:08 pm »
Аз пък не смея да се запиша ,да не стане като на последната среща , когато ме хвана срам и не дойдох , иначе часът и мястото са удобни. Само дето не се сещам къде е въпросното заведение ,но хайде и без мен ще минете  :?