0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #60 -: Ноември 21, 2010, 13:47:59 pm »
 :bighug: Ама в този Добрич хора ли не останаха? :ask: osi_1пишете какво става с вас мили :youwoman:На 11.11-ми сложиха Лукрина но нищо не почувствах.В четвъртък ми дойде.На другият ден бях във Варна  за LH- и вече съм на  :needleani:Пурегон.Сама си го слагам защото е много лесно като инсулинова писалка.На 23.11-отново Варна.Пак LH-преглед а след обяд контролна спермограма.От днес съм в отпуск. :balk_170: :balk_175: :balk_177: :balk_121:и ще се чудя какво ще правя.А-ха ще се чудя дестинация Добрич-Варна ме зове. :balk_104:всички.
Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #61 -: Ноември 30, 2010, 16:03:59 pm »
 :hello2:  :bighug:За мен първият опит приключи неуспешно.Не реагирах на стимулацията 13мм.фоликул само в ляво.Получих документите за попълване за втори опит. :goodluck: :babyflips: preggo на всички.
Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #62 -: Декември 05, 2010, 11:32:38 am »
Защо не потърсиш и друга клиника и друго мнение?
Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #63 -: Декември 05, 2010, 11:44:24 am »
 :hello2: Да така ме посъветваха и мен.Но в следващите два месеца имам забрана от моят съпруг да говоря  и да мисля по този въпрос.Много се изтормозих.Бях скапана ,добре че утре тръгвам на работа ,че поне така няма да мисля постоянно.Чакаш толково време първо да те одобрят, после стимулации и други неща, и после изведнъж целият свят се сгромолясва върху теб.Искам малко да си почина от всичко. :bighug:А при теб как са нещата?
Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #64 -: Декември 08, 2010, 16:05:43 pm »
Здравейте, момичета! Чета ви от време на време и сега реших да се включа и аз - на 34г. съм, от Добрич, с приятеля ми опитваме да имаме дете от 1 година, миналата седмица бяхме на преглед в АГ Варна - хормони - в норма, цветна снимка - проходими тръби, спермограма - в норма.
Очевидно мъката продължава /то не било лесно да забременееш - все съм си мислила, че е фасулска работа :-)/.
Сега искам да направя фоликулометрия, но не знам при кого да ида в Добрич. Та въпросът ми е можете ли да ми препоръчате някой доктор, който да ги умее тези работи...
Благодаря, че ме изслушахте :-)!
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #65 -: Декември 08, 2010, 19:29:00 pm »
Дацинка, много съжалявам за вашия неуспех. Само мога да ти кажа да си почиваш повече, да се разнообразявате повече и да не мислите много по въпроса. Сигурно в главата ти има много въпроси "защо?", "ако" и т.н., но се остави на течението, така лека полека времето ще минава.
Според мен трябва да се насочите при друг специалист, най-малкото за още една консултация. Знам че Варна е само на 50км и е по лесно и по бързо, но има много по добри клиники.

Поздрави на всички!
Надявам се рано или късно някой да организира среща- та да се запознаем официално!

Случайно някой да знае дали няма да се организира нов психологически курс от фондация "Искам бебе".
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #66 -: Януари 03, 2011, 07:48:59 am »
Момичета, Честита Нова Година!
Да сме живи и здрави и много щастливи! Да сме по- търпеливи,по- спокойни и по- вярващи!
Обичайте се!
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #67 -: Януари 26, 2011, 16:03:52 pm »
Здравейте, момичета! Чета ви от време на време и сега реших да се включа и аз - на 34г. съм, от Добрич, с приятеля ми опитваме да имаме дете от 1 година, миналата седмица бяхме на преглед в АГ Варна - хормони - в норма, цветна снимка - проходими тръби, спермограма - в норма.
Очевидно мъката продължава /то не било лесно да забременееш - все съм си мислила, че е фасулска работа :-)/.
Сега искам да направя фоликулометрия, но не знам при кого да ида в Добрич. Та въпросът ми е можете ли да ми препоръчате някой доктор, който да ги умее тези работи...
Благодаря, че ме изслушахте :-)!

И аз се интересувам за фолукулометрия в Добрич?:)
*
Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #68 -: Март 01, 2011, 22:20:14 pm »
В темата "Ин витро АГ-Варна" пуснах този линк, ама май тази е по-подходящата тема.
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=676054
Честито добричлии!
*

    Tincheto

  • **
  • 126
  • МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ!!!
Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #69 -: Март 23, 2011, 12:26:39 pm »
Здравейте момичета,приятно ми е да се запознаем и аз съм от Добрич.Казвам се Радост,и аз съм една вас.Ние кандидатствахме с мъжки фактор в Олимед,и чакаме одобрение от фонда.Чакаме да ни се обадят към края на лятото,защото сме номер 10015/01.11.2010г.,понеже става бавно....Ще се радвам да споделяме мнения и опити..:)
[URL = http://lilypie.com] [/url]


Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #70 -: Март 24, 2011, 15:33:52 pm »
Здравей сред нас. Ако имаш някакви въпроси можеш да питеш ако искаш и на лични. И моя номер е след 10000 и доста ще се чака май но нищо поне имаме надеждата, че ще имаме въжност да опитаме.  И отново ако нещо те интересува питай
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #71 -: Март 24, 2011, 15:57:26 pm »
Здравейте момичета.
Във връзка с популяризирането на ДРЗ (Ден на Репродуктивното Здраве), който тази година ще се проведе във Варна, ви моля за координати (мейл) на медии във вашия град (местни вестници, местна телевизия, онлайн издания).

Лек ден.
Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #72 -: Март 25, 2011, 11:21:38 am »
Здравей,
Това са адресите и телефоните на вестник Добруджанска трибуна РЕДАКЦИЯ: Добрич, ул. "България" 3

ГЛАВЕН РЕДАКТОР - Красимира Димитрова - 600 128, e-mail: karra_di@yahoo.com

РЕДАКЦИОНЕН ЕКИП- 600 049

Пламен Николов , e-mail: pl_nikolov@abv.bg
Стоян Иванов, e-mail: stiv100@abv.bg
Мирослав Балчев , e-mail: m_balchev@abv.bg
Григор Маринов (фоторепортер)

РЕКЛАМЕН ОФИС: Добрич, ул. "България" 3

КАСА - 600 084, тел./факс - 600 443

РЕКЛАМА - 600 084

e-mail - dtribuna@dobrich.net, dtribuna@bergon.net

 

Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #73 -: Април 02, 2011, 11:24:52 am »
Как сте милички какво ново около вас.?
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #74 -: Април 06, 2011, 21:59:04 pm »
Гюлчи, много благодаря:)
Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #75 -: Юни 04, 2011, 17:51:03 pm »
Здравейте,момичета!И аз съм една от вас и съм от Добрич. :D
Идеята да се запознаем,да потдържаме връзка,да си споделяме и помагаме много ми допадна.
Моята борба за бебче е вече от почти 3 години.Много съм преживяла и много се надявам успехът да е близо.Пациентка съм на Клиника Малинов в София,но....съм с много объркани чувства към тях.
Ще се радвам ,да бъда полезна с каквото и да било,на някоя от вас.
Можете да ми пишете и на e-mail : venelina.radeva@abv.bg
Успех!
*

    milokami

  • ***
  • 198
  • Това ще е нашата година!
Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #76 -: Юни 04, 2011, 19:30:39 pm »
Здравей Ванче! Добре дошла в отбора на борещите се!
Мисля че си се доверила на точните хора, не позволявай на нетърпението и лошото мислене да те завледеят.
" Когато си на дъното на пъкъла,
когато си най-тъжен, най-злочест,
от парещите въглени на мъката
си направи сам стълба и излез..."
Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #77 -: Юни 17, 2011, 00:04:22 am »
Благодаря за милото посрещане,Милоками!
Да разбирам ли,че и ти си дългогодишна пациентка на Клиника Малинов.
Колко опита имаш в тази клиника? Хайде,да споделим малко опит....
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #78 -: Юни 17, 2011, 09:01:07 am »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=45897.0

ven4eto, тук пишат всички пациентки на клиниката, попрегледай темата, ще ти бъде полезна. Може да откриеш и момичета с които да се засичате там. От опит казвам, че е някак успокоително, като имаш някой познат в чакалнята.
Успех ти пожелавам.


п.п. и един съвет от мен - не си публикувай пощата така, защото е видима за всички, които отворят форума. Ти си я имаш в профила и всеки регистриран потребител я вижда. Но така написана е видима за абсолютно всеки, а имаме горчив опит с недоброжелателни потребители. За сега ще я оставя, но ако решиш да я махнем пиши на някой модератор лично съобщение.
« Последна редакция: Юни 17, 2011, 09:05:38 am от Pesheck »
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Момичета от Добрич-да се запознаем!!!
« Отговор #79 -: Ноември 28, 2011, 00:31:59 am »
Момичета, моля прочетете тази тема:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=47189.0

Ако има желаещи да присъстват или да ни помогнат в организацията на събитието, моля да се свържат с мен на лични съобщения.
Благодаря предварително.