0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #100 -: Април 06, 2010, 23:07:47 pm »
Надеж, така вярвах, че ще си щастлива днес, но уви... :bighug:
Мони, хич и не се помайвай повече в Дупница, ами право към София. Ако не си бременна, Дуфасона нямаше да те опази от лелката, така че отивай при читав доктор и да се успокоиш вече  :hug2:
Ники, само не се настройвай негативно от лошите новини. Бременна си  :P и ще си останеш още около 8 месеца :balk_21:
Вивка, и за теб се отнася  :hug2:
Радостче, радвам се че надникаваш вече при нас  :cuddle:
« Последна редакция: Април 06, 2010, 23:10:05 pm от ollivia »




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #101 -: Април 06, 2010, 23:22:17 pm »
Добър вечер момичета, ама то какво му е доброто , ебаси живота. Аз като забременях направо изобщо не съм се спирала-тежко вдигах и до преди да родя работех по кръчмите-барманка и лекарят ми изобщо не ми забранява-даже и ми казваше,понеже пушех да не ги спирам, ами по 1 на ден до 4-5 да стигам, че иначе пък щяло да има обратен ефект, пък сега, май наистина нещо става с нашите организми- ами с тия коли и газове навсяъде....
Надеее   osi_7 :bighug: , освен силна прегръдка незная какво друго да ти предложа- напарво ........ Мони  osi_12 osi_12 osi_11 освен да говорят глупости тия доктори май за друго не стават- направо стягай си чантичката и газ към СФ; Ники ама какви са тия ударни дози бе, нали има категорично бебе,няма да го тъпчем от сега я, нали няма опасност защо са тия хапчета тогава :ask:
Сиска добре дошла при нас и скоро да се омиташ в бременелската тема
Стискам палци на всички, които имат нужда от тях.
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #102 -: Април 06, 2010, 23:25:27 pm »
Хаповете са само за няколко дни за удебеляване на матката и задържане,а и нее само при мен и др.доктори разбрах ,че така процедират.Все пак предстоят 2 рискови седмици за задържане на плода до пулсацията.


*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #103 -: Април 06, 2010, 23:47:52 pm »
Права е Маймунката!!! Вече сме го говорили, но или някой не е присъствал или е забравил. Хайде наистина да не се прекаляваааа  osi_6 в тази темичка никой не иска да чете как протича нечия бременност!!!! За това си има темичка и каквито и да е проблеми около нея споделяйте, питайте и пишете там, защото аз не искам заради такива неща да се наложи да спирам да пиша с едни от най-любимите си хора!!! Призовавам към малко съобразителност!  :thankyousign: Даже предлагам модераторката  :bighug: ни да трие подобни постове ако е възможно!
Наде пуууу колко ми стана гаднооо  :balk_144: силно те прегръщам и те мисля, друго каквото и да кажа ще е малко!  :bighug:
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #104 -: Април 07, 2010, 00:13:20 am »
Извинявам се,ако съм ви натоварила с постовете си,няма да се повтори,моля да ме извините.


*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #105 -: Април 07, 2010, 06:49:18 am »
Добро утро, поспаланки!
Днес май е мой ред да сложа кафенце  :D
[/img]
Аз днес до 17ч на работа и после към Зарата :D
Лек и спорен ден!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #106 -: Април 07, 2010, 07:14:02 am »
Добро утро.Петенце,присъединявам се за кафенце,благодаря ти.Боцнах си сутрешната доза пурегон,пия кафенце и на бач.
Наде,много съжалявам,неприятно е,но горе главата,и ние ще сме майки.Явно така ни е писано,да се измъчим първо.
Ники,много се радвам за теб.Успешни оставащи месеци до срещата с мъника.Пази се.
Сиска,добре си ни дошла.
От мен лек ден.Във Варна ще ни отвее вятъра,но в душите ни да е топло,пък другото лесна работа :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #107 -: Април 07, 2010, 07:29:51 am »
Добро утро, момичета!
Хайде и аз на кафето, че и плодове ще си хапна, мерси Пете.
Наде..... :hug2: с нови сили напред, миличка.
Мони, знам как се чустваш и аз бях като теб, хиляда доктори ме гледаха, първо има плоден сак, после станаха два, а накрая нищо, намери специалист и дано всичко при теб се развие към добро.  :crossfingers:
Сиска:welcome3: и бързо да ни зарадваш. :D
Маринка, боцкай, боцкай,че имаш сън да сбъдваш. :D :D
Ники, ето такива новини искам да чета, късмет и да се пазиш.
Хубав и лек ден на всички.
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #108 -: Април 07, 2010, 07:36:09 am »
Цвети е някой обясни ли ти какво е това тука има-тука няма 8O Момичета аз спрях дуфастона и ще видим следобед,само ме е яд че де хвърлех веднага теста от вчера в нервите ,но нищо :(Лек ден момичета,благодаря за кафето сега ми трябват конски дози от него osi_12

*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #109 -: Април 07, 2010, 07:36:52 am »
Добро утро банда!
Нека вие днес сте първите ми гости и приятели.  :party:
Моля заповядайте! Имам рожден ден и искам да ви почерпя за това, че пораснах с още 1 година, за това, че се чувствам обнадеждена, радостна и някак варвам, че много скоро и на мен ще ми се случи щастието да  preggo и да си имам едно такова  :bori_020:.



Надявам се всичко лошо да е зад гърба ми, да съм приключила с болестите поне за следващите 10-20 години и от сега нататък да имам възможността да изживея майчинството  :D
*

    Цвете

  • ****
  • 734
  • Този, който обича, вярва в невъзможното!
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #110 -: Април 07, 2010, 07:49:58 am »
Чоки, честит рожден ден и тук. Всичко,което си писала в последното изречение ти го желая от сърце.  :happy_birthday_1:
Мънки, щом трябва стискаме  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
« Последна редакция: Април 07, 2010, 07:55:07 am от Цвете »
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #111 -: Април 07, 2010, 07:50:37 am »
Добро утро милички  :D
 Чокинцеее мила  :happy_birthday_1:

 
Честит Празник!!!
 Туко що преведох на твоята сметка Чоки 365 дни с късмет,здраве и щастие.
 Използвай ги с любов и оптимистично настроение. :D
 И в най скоро време да има кой да те нарече "Мамо" . :lol:
Стискам палчета за всички който имат нужда  :wink:
Петенце ама тва кафенцеее с тези ягодкиии лелеллел ще ме побъркате брее много е вкууусноо мерси  :D :D
 Лек ден от мен за сега  :wink:
 Днеска ще имам важна среща,моля ви милички стискайте ми палчета всичко да се развие по моя план чеее ........ :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #112 -: Април 07, 2010, 07:50:52 am »
Чокенце  :balk_5: :balk_2: :occasion13:Много здраве ти пожелавам и всичко ,което ти е на сърце да ти бъде в ръцете  :bighug: Иси , :crossfingers:

Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #113 -: Април 07, 2010, 07:56:25 am »
Добро утро, момичета, нещо се събудих рано...  :?
Пете, мерси за кафето душа  :)
Чоки, честит рожден ден, да си много здрава и много скоро бременна  :D


Мънки, стискаме  :crossfingers:

*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #114 -: Април 07, 2010, 08:05:00 am »
Чоки, и тук - Жива и здрава да си! :D
Мънки, а и на всички, които имат нужда - стискам палчета! :D
  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Сиска, добре си ни дошла, мила! Дано и скоро да ни се похвалиш с +++++


*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #115 -: Април 07, 2010, 09:25:56 am »
Добро утро на всички!
Чоки честит рожден ден ! Всичко най - добро и много здраве ти желая!
Исе имаш и моите стиснати палчета!
Лек ден на всички!
[/url]
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #116 -: Април 07, 2010, 09:46:10 am »
Добро утро!
Наде, съжалявам миличка :bighug: :bighug: Пращам ти голяма силна прегръдка и положителна енергия.
Чоки, да си жива и здрава, много радост, успехи и най-прекрасния дар тази година  :babyflips:
Мънки, стискам палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Маринка, боцкай, боцкай, че те чакаме скоро с прекрасни новини  :lol:
Пращам вируси безчет за всички момичета подред :) :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
[/url][/url]
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #117 -: Април 07, 2010, 10:10:24 am »
Маринка,боцкай се,нали е за добро.
Маймунче с теб сме.
Чоки честит рожден ден ,бъди жива и здрава.


*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #118 -: Април 07, 2010, 10:25:00 am »
Добро утро момичета!

ЧРД, мила Чоки! Жива и здрава и  много много щастлива! :)

Наденце, прегръщам те много силно! Много съжалявам ...

Исе, стискам ти палци!

Колкото до това дали и доколко да пишат бременни момичета в темата, аз не бях съгласна и преди и сега не съм съгласна с мнението на Исето. Съжалявам, но не виждам защо бременните да не пишат и ако трябва да попитат нещо и в тази тема. И тук има момичета, които знаят и могат да помогнат, дори и да не са бременни. Аз съм в този форум вече отдавна, правим отпити за бебе от 4 години, и много добре зная каква е болката. Но, винаги съм се радвала за успехите на другите.
Аз лично не съм писала за страховете около своята бременност, но не виждам нищо лошо някой да попита нещо и тук. Нали всички се стремим да забременеем и всички това ни чака! Да не говорим, че първите седмици са толкова рискови и изобщо не е сигурно дали бременността ще продължи Но, нека модераторите да решат в крайна сметка.
« Последна редакция: Април 07, 2010, 10:27:46 am от Раши »


Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #119 -: Април 07, 2010, 10:32:34 am »
Aма аз немога да разбера как четете бе хора през ред лииии?!
 Казах го спецялно заради един пост ,който вече е изтрит,обясних че става въпрос за напредналата бременност,не за първите месеци.....както и да е да пише който иска и каквото иска ,който както сметне за добре това е.....никъде не съм прочела или написала в мой пост бременните да не пишат,написах да се съобразяват понякога какво пишат...абе дажене ми се и обеснява вече.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...