0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #200 -: Април 09, 2010, 13:35:33 pm »
Привет от мрачния и студен балкан! В края на седмицата минавам да ви поръся малко вируси и да ви подкрепя със стиснати палчета в борбата, която се води  :crossfingers: :crossfingers:Чета ви редовно, но нищо интересно нямам за писане.Лек петъчен ден /любимия ми/ и спокоен уикенд. :pink_dust_1: :green_dust_1: :pink_dust_1:
Радостинка да ни е добре дошла!
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #201 -: Април 09, 2010, 15:05:48 pm »
monik_s ,а цикъл имаш ли,или все още не?
Какви са тези странно случващи се неща,няма ли да имат край?
Настъхвам от тези ситуации.
Тук времето ту е мрачно-ту се мъчи да изгрее.
Лек път на Маймуната.


*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #202 -: Април 09, 2010, 15:35:27 pm »
Мониии искрено съжалявам миличка, но ти си силна и ще се справиш  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Йолиии  osi_6 как така никой не иска да ти пише аааа не така, всички пишем бе душа  :bighug: :balk_21:
Целувкиии - тук в Русе времето е страхотнооо и се вдъхнових и си купих едни страхотни обувки  :D
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #203 -: Април 09, 2010, 15:41:11 pm »
Ехх, Мони  :bighug: Как издържа на това "тука има, тука нема" само ти си знаеш?! Добре е, че много оптимизъм прозира в думите ти  :balk_21:

Аз от вчера се пека на тих огън, дето сама си го подпалих. Прави са хората, че каквото сам си направиш, никой няма да ти го направи, ама кой ти слуша  :bonk:

Честит петък, милички  :sunshine:




"What other people think of you is none of your business" - Paulo Coelho
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #204 -: Април 09, 2010, 16:20:06 pm »
Олив-дано от този твоя огън да излезе най-яркото слънчице след 8-9мес.
Дай Боже всички да се поопърлим от такъв огън!
Мони много съжалявам за всичко което ти се случва,но ако е имало бременност и поради някаква причина се е провалила нали щеше да ти дойде МЦ.По-скоро според мен е било задържан фоликул,но как не са го разпознали тези доктори???
Лек ден
  <br />
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #205 -: Април 09, 2010, 19:38:21 pm »
Мони, много съжалявам  :( Оффф, защо трябва да има толкова мъка... Дано е последното ти разочарование...
 Вече 4 дни от както съм спряла прогестероновите препарати и още нямам МЦ  :? , нямам търпение да ми дойде и да знам че всичко се е изчистило...
Приятна вечер, сладурки

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #206 -: Април 10, 2010, 07:04:06 am »
Добро утро,сладурки.Аз пак съм от ранните пилета,ама и рано пея :lol:
Стискайте моля ви палци,момичета,в понеделник ми е пункцията.Повтарям се,като за пръв път ми е,страх ме е.Бъдете с мен ,моля ви.Е лек ден и приятен уикенд от мен.
П.П.Искам да помоля още нещо.Ани ,би ли пуснала темата другата седм.,моля те.Ще ми се преди да тръгна сутринта да се запиша в късметлийската тема.Предполагам никой няма нищо против,нали Ани ни е кадемче :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #207 -: Април 10, 2010, 08:40:05 am »
Добро утро!
Маринка, мерсаж за кафенцето, веднага се присъединявам към теб, за компания! :wink:
Нещо много пусто тук, що така? Видяхте хубаво време, ииии беш на вън, ааа :D :D :D
Маринка, ще стискаме, мила! И още как!
А за темичката, няма значение, само да е бременилка  :D :D :D
Лек уикенд и от мен!
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #208 -: Април 10, 2010, 08:47:41 am »
Добро утро, Маринка благодаря за това златно кафенце -пийвам веднага.Стискам ти палци и те подкрепям за понеделнк, ти си силна!Хубаво време - всеки бяга навън, я някои още спинкат сигурно.Аз да ви поръся с вируси за закуска :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #209 -: Април 10, 2010, 09:07:02 am »
Хоп, цоп, пльооооооос  :D :D :D - първааааа
Благодаря!
*

    Чоки

  • ****
  • 713
  • Аз ще успея защото се боря!
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #210 -: Април 10, 2010, 09:19:35 am »
Добро утро мили щъркелчета,

Стискайте моля ви палци, момичета, в понеделник ми е пункцията. Повтарям се,като за пръв път ми е, страх ме е. Бъдете с мен, моля ви.
.... Предполагам никой няма нищо против,нали Ани ни е кадемче

Маринка, миличка, как няма да стискаме. Ама разбира се, че ще сме с теб и ще те подкрепяме. Не се тревожи и вярвай, че всичко ще бъде наред. А по въпроса дали може Ани да пусне новата ни темичка, ще кажа само, че много ще се радвам точно тя да е пусне защото е доказана къдемлийка.  :D
Благодаря ти за кафето. В момента си го пийвам.

Пожелавам ви слънчев и усмихнат уикенд мили приятелки  :sunshine: :rainbow:
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #211 -: Април 10, 2010, 09:32:51 am »
Добро утро и от мен момичета!

И аз днес ще си дам газ навън  :D имам уговорка за разходка в парка, че и Максимушка ще дойде.

Маринка много ще стискам палци !
Аз почти всяка неделя ходя в едно манастирче , ще ти запаля свещичка.
Дано даде Господ 2  :babyflips:
 :bighug:

 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #212 -: Април 10, 2010, 09:42:20 am »
Привет на всички слънца тук .
Маринка ,страхотно кафенце ,Благодаря за което .А за палчетата ги имаш Разбира се ,стискам и не пускам .Успех мила .
На всички пожелавам слънчеви и щастливи събота и неделя .

Аз вече се присъединявам към групата на очакващи .Дано недочакам гадината ,но Господ си знае работата .
 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #213 -: Април 10, 2010, 09:43:17 am »
Добро утро и от мен!
И аз веднага се присъединявам към хубавото кафенце, че тази сутрин много ми се пие.
Маринка, разбира си, че ще стискаме палци.Ще видиш,че този месец ще е твоя!
Мони,съжалявам  :bighug:
А аз нали съм си нетърпелива и вчера си направих тест, въпреки че още нямам закъснение и той естествено е ----, така че аз май отпадам за този месец.Сега ще си чакам гадината, че да почваме на ново.

Хайде лек ден на всички!
07.10.2009
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #214 -: Април 10, 2010, 09:47:00 am »
Добро утро, момичета,
Маринка, разбира се че ще стискаме и ще сме с теб мислено  :)
Пауърче, миличка, тъкмо питах за твоя тест и сега гледам че си писала, дано следващия тест е ++
Фовери, успех и дано да е ++  :wink:
И аз два дни бях по разходки из паркове и магазини, трябва да по стегнем летния гардероб  :wink:
Днес обаче смятам да си почивам в къщи и да посвърша малко домакинска работа  :?...

*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #215 -: Април 10, 2010, 10:01:09 am »
Привет, момичета,

Пиша ви от Троянския балкан - малко релакс на минерален басейн, ох отдавна имах нужда от това...

Мони, не знам дали само хормони ще трябва да се проверят в твоя случай, най-важно е да се насочиш към специалист, ти си знаеш, тези досегашните ги зарежи.

Марина, няма от какво да се притесняваш, пък и знаеш колко позитивна енергия идва към теб  :grouphug:

Йоли, не спирай да пишеш, внасяш тук толкова свежест :wink:

Олив, аз все още съм със затаен дъх, хайде излюпвай се и докладвай :crossfingers:

Успех на всички ловуващи и НЕочакващи   yahoo_17 stork-boy yahoo_17 stork-girl yahoo_17 :pacifier:

С ранните тестове си знаете - чакамееееее....

А това за болките в гърдите и аз съм го замислила от доста време, даже мислех нова тема да отворя. Сигурно много се вглъбявам, но не мога да си обясня. Пет год. след раждането на дъщеря ми гърдите ми бяха "заспали", ако не се погледна в огледалото, няма да разбера, че имам (е, то не че като се погледна...)
Като почнахме активно опити и бум - два дена преди О. ставаха твърди и болезнени и така до два дни преди М. Сега вече втори цикъл отново "заспаха" и мен ме човъркат едни  :ask:
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #216 -: Април 10, 2010, 10:07:07 am »
Привет момичета,използвайте хубавото време за разходки и разпускане.
Маринка с теб сме мила,и коланчето е с теб.


Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #217 -: Април 10, 2010, 10:08:12 am »
Снежииии, как ти завиждам за троянския балкан... лятото бях там, страхотно е  :)
Почини си добре и за нас  :wink:
А за гърдите, някой по-рано беше споменал че вероятно и преди са били чувствителни, но като не сме обръщали внимание на тялото си не сме ги усетили. При мен със сигурност е така, особено сега след всички хапове които гълтам вече седми месец  :? , са стана ли и по-големи и да искам немога да не ги усещам...

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #218 -: Април 10, 2010, 10:38:54 am »
Здравейте! Аз съм кукнала от 6 часа ама се излежавах да не будя милото. Ама гледам докато стана и кафенцето почти изстинало  :lol:  затова пък ще седна във вашата гореща компания  :grouphug2:
Маринка  :bighug: аз много стискам палци по принцип, нали знаеш?! Обещавам да се опитам в понеделник да се надигна навреме и да извадя от гардероба леките ръчички, само наистина да успея  :oops: със ставането!
Моникс.... :hug2: само едно ще кажа - съжалявам!
Стинка :bighug: развам се да те видя тук!
Снежиииии и аз искам на балканаааа, на хотеееел, във басееейн........ :balk_87: После чакам в албумчето снимки!!!!
На всички които имат нужда стискам палци и изпращам много  :green_dust_1: :green_dust_1:
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #219 -: Април 10, 2010, 10:56:58 am »
Момичета,
да ви почерпя питка!  :D