0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #120 -: Април 07, 2010, 10:34:30 am »
Ами да, само, че мисля, че преди тази тема беше обсъждана многократно. В крайна сметка модераторите решават тези неща, а не ние.

Не е знаело момичето, питало си е за напреднала бременност. И какво от това? Трябва ли веднага да го нападаме?


Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #121 -: Април 07, 2010, 10:44:55 am »
Абе Рашиии кой съм нападнала ????? Много очтиво изказах мнение и помолих!
Благодарих и след като прие забелжката!Е ти какво искаш сега ?
Има тема за бременни който повече могат да си помагат една на друга,тука вчера имаше толкова мъка че точно този пост който тя пусна не мисля че беше на място! Именно защото не го е направила умишлено се обърнах с уважение към нея,помолих я,благодарих и ....... аз приключвам тази дискусия защото направо ми се вижда безмислена.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #122 -: Април 07, 2010, 10:48:14 am »
Колкото до това дали и доколко да пишат бременни момичета в темата, аз не бях съгласна и преди и сега не съм съгласна с мнението на Исето. Съжалявам, но не виждам защо бременните да не пишат и ако трябва да попитат нещо и в тази тема. И тук има момичета, които знаят и могат да помогнат, дори и да не са бременни.
Аз също нямам против, дори напротив, и много се вълнувам за тях, и така имам усещането, че съм много близо до момента, всичко става някак по-реално :)

Много стиснати палци на Марина, успех :crossfingers: yahoo_17
Исе, и всички ловуващи - дано този месец е вашия :bfp: :crossfingers:

Специални пожелания за Чоки - нека получиш най-жадувания подарък онова сладко вързопче ylinfant
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #123 -: Април 07, 2010, 10:52:48 am »
Мънки, мисля, че тонът ти започва да става все по-неуместен. Явно не можеш да приемеш, че някой не е съгласен с теб! Това е последният ми пост, свързан с тази дискусия, не защото е безмислена, а за да не притесняваме останалите.

Както казах, има си модератори, които да правят забележките. Момичето си изказало притесненията, а ние веднага забележки да му правим, не е редно!

« Последна редакция: Април 07, 2010, 10:55:14 am от Раши »


*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #124 -: Април 07, 2010, 10:53:26 am »
Колкото до това дали и доколко да пишат бременни момичета в темата, аз не бях съгласна и преди и сега не съм съгласна с мнението на Исето. Съжалявам, но не виждам защо бременните да не пишат и ако трябва да попитат нещо и в тази тема. И тук има момичета, които знаят и могат да помогнат, дори и да не са бременни.
Аз също нямам против, дори напротив, и много се вълнувам за тях, и така имам усещането, че съм много близо до момента, всичко става някак по-реално :)

Аз също!
Винаги съм се чудила защо се реагира така към бременните, но до този момент съм си мълчала!
Аз лично нямам деца, била съм бременна за малко (мисседи) и винаги ми е било прятно дори да чета темата на бременните и тайничко си надничам там  :lol: за да знам какво ни чака и нас някой ден!

Исе стискам ти палци!
Маринка и на тебе за успешна процедура!
Чоки пожелавам ти здраве и сбъднати мечти  :D
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #125 -: Април 07, 2010, 11:01:04 am »
Много се извъртяха май мойте думи,всеки се е хванал за това че едва ли не аз нейскам да пишат бременни и че не им се радвам ,това са пълни глупости
 ето го моя пост зад който седа изцяло. Момичета нищо лично,но нека бременните да ограничат малко разказчетата си в тази тема,да споделите че сте бременни дааа,да споделите че сте чули сърчице дааааа,но да започнете и за излседвания и пр. вече май е в повече 
 Нека се съобразяваме едни с други мисля че ще ме разберете правилно,идвайте за вирусчета за по кафенце ,ноо не прекалявайте моляяяя  виии 
 Иииии нека няма криво разбрали мее,искаме си бременните дами като цяло 
 Говоря най вече за понапредналите дами бъдещи мами 
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #126 -: Април 07, 2010, 11:08:25 am »
И аз да се изкажа по темата
Съгласна съм с Исето - за точка, сърчице и всички ранни вълнения съм съгласна, но извинявайте, всичко друго ще ми дойде в повече. Нищо лично, обичам много бременни сладурки излезли от тази тема (те си знаят и не обсъждат тук вълненията си), но поне на мен не ми се чете за изследвания при бременни...
Извинявам се ако съм засегнала някого  :)

*

    ioly

  • ****
  • 785
  • Очаквам те ... За да си истина...
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #127 -: Април 07, 2010, 11:24:21 am »
Здравейте мацуранки.Хайде сега се гушнете силно и всичко това да остане назад. Случват се недоразумения.Мен ме изгониха така от една друга темичка.Интересуваше ме нещо, което така и не намерих, явно съм прескочила страничката и те като се нахвърлиха...викам Йоли я беж от тук. хихихихи и така . Както и да е искам аз да кажа на Мони и Надето ей сладките прегръщам ви, ксъчувствам ви и ви мисля. Всичко ще бъде наред все някой ден и то скорошен. Затова сме тук за надежда. Давам ви моята, защото на мен не ми трябва.Настинах и вече не се и надявам.Мисля, че тази настинка ще прецака нещата, но...продължаваме с лова пък да видим. Исе, стиснати палчета и всъщност на всички нали си знаете  :P

Петеееее, поздрави на Зарата и благодаря за прекрасното кафенце.

УЖАААААААС, щях да забравя Чоки.Лелееее че вкусна и красива тортааааа.Да ни е сладко.
  :happy_birthday_1: :happy_birthday_1: Пожелавам ти сбъднати мечти и прегръдка от малки ръчички .
« Последна редакция: Април 07, 2010, 11:26:01 am от ioly »


*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #128 -: Април 07, 2010, 11:54:48 am »
Здравейте момичета,  :D

За да не пропусна , първо искам да кажа
Честит Рожден Ден Чоки! И аз минах скоро, та и двете сме овнета  :D
Много здраве искам да ти пожелая и сбъдване на най-истинската мечта !  :bighug: :ballons: :happy_birthday_1:

Стана спор заради мен...съжалявам и пак се извинявам.
Аз съм съгласна с Маймунката с едно на ум. Тази тема е за чакащи , а аз докато чаках и се молех да забременея, дори не успях да намеря сили, че да се впиша в тази тема!
А представям си да се бях записала и ... не знам. Не е лесно.
Едното наум за мен идва от вълненията..емоцийте, които понякога ни карат да забравим за усета си . Както в темата "симтоми на Доказана бременност" все се появява някое момиче да пита дали е бременна, при условие, че си има тема по този въпрос. Но какво да правиш, Радини вълнения...загубваме си акъла!
Но както едните, така и другите са доста изострено емоционални  затова се случват тук таме недоразумения.

Никой не трябва да се чувства зле, влизайки тук. Затова спорем мен, трябва да си казваме от какво ни боли, за да се съобразяват всички.
Мен ме заболя малко от поста на Маймунката, защото се бях притеснила...и не знаех какво да правя. Дойде ми като шамар. Но в крайна сметка не бях права, водеше ме вълнението а не разума...не се съобразих.

Съжалявам за дългия пост.
Момичета, много стискам палци на всички !  :) Всички се молим за едно и също, заедно, да влезем в темата Честито!  :grouphug:

 :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #129 -: Април 07, 2010, 12:01:12 pm »
Лелееееее момичета, ами то много нагорещено станало тука  :D :D :D, чак пари.Я по-спокойно и по-ведро гледайте на нещата и нека не задълбаваме, кой каквото е казал си го е казал и се е извинил, пък и все пак това е форум и сме тук, за да си даваме съвети, кураж и надежда...
Чоки, мило Честит рожден ден-жива и здрава да си и цялото ти семейство и скоро да имате повод за още по-голяма радост-да не забравиш като духаш свещите да си пожелаеш нещо  :D :D :D
Стискам палчета н авсички и много ви обичкам, моля ви не се карайте за глупости  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #130 -: Април 07, 2010, 13:08:08 pm »
Всички са добре дошли в нашата групичка  :)
Всички сме под пара и отвреме навреме от нещо дребно избухваме, но всички сме с една цел тук и най-хубавото е че се подкрепяме  :)
Голямо гуш на всички ви  :grouphug:

Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #131 -: Април 07, 2010, 14:34:33 pm »
:grouphug: :grouphug: :grouphug: :drunk: бирата на мира отварям  :D
 Благодаря ви за палчетата имаха ефект всичко стана както трябвашеее  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #132 -: Април 07, 2010, 15:46:16 pm »
Лелее,леле - пет дни не се вяснах,и ви заварвам с такива новини - лоша работа,то няма какво да се каже- само СЪЖАЛЯВАМ :( :( :(

И гледам се е загорещило тук малко...и за това искам да ви споделя нещичко...В началото и аз като Исето,така ми ставаше кофти,донякъде се дразнех - в крайна сметка аз рева и се тръшкам осъзнавайки безизходицата на положението,а някоя мацка седнала да се кахъри за бременността си(в това време тези кахъри ми се струваха и доста неоснователни,а моя проблем - съвсем реален).Та,после Боже реши да врътне колелото,и докато се тръшках се озовах на другия тротоар - при бременните,и неоснователните кахъри изведнъж приеха един страшен реален облик и станаха причина за други сълзи - неразбрани от "чакаштите"...Ех,след 9 месеца страхове и затъен дъх,пак се завъртя колелото и съм пак на нова пътека,пак със нови страхове и отново със притъен дъх...
Мисълта ми,мили мой,е - не се съдете,не се карайте и не се изказвайте с абсолютност,защото нищо в тоя живот не е абсолютно!И нищо не ви гарантира,че Боже няма да ви търкулне във най-неочаквания момент,в най-неочакваната(очаквана) посока...и че няма да попаднете в ситуация,която преди това се осъждали...
Мисълта ми е - колелото се върти цял живот,пътеките се крастосват под тежестта му - днес сме тук - утре съвсем другаде,и колкото повече се върти колелото,толкова повече неща започваме да осъзнаваме,толкова повече започваме да разбираме...Кога и накъде ще се търкулне то,това никой не знае,но аз знам че рано или късно се случва и тогава често съжаляваме осъзнавайки че сме били несправедливи...

Това не е насочено личностно,а цялостно - към всички ви!!!Към мен съмата също,за да не забравям...
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #133 -: Април 07, 2010, 16:08:18 pm »
Лелее,леле - пет дни не се вяснах,и ви заварвам с такива новини - лоша работа,то няма какво да се каже- само СЪЖАЛЯВАМ :( :( :(

И гледам се е загорещило тук малко...и за това искам да ви споделя нещичко...В началото и аз като Исето,така ми ставаше кофти,донякъде се дразнех - в крайна сметка аз рева и се тръшкам осъзнавайки безизходицата на положението,а някоя мацка седнала да се кахъри за бременността си(в това време тези кахъри ми се струваха и доста неоснователни,а моя проблем - съвсем реален).Та,после Боже реши да врътне колелото,и докато се тръшках се озовах на другия тротоар - при бременните,и неоснователните кахъри изведнъж приеха един страшен реален облик и станаха причина за други сълзи - неразбрани от "чакаштите"...Ех,след 9 месеца страхове и затъен дъх,пак се завъртя колелото и съм пак на нова пътека,пак със нови страхове и отново със притъен дъх...
Мисълта ми,мили мой,е - не се съдете,не се карайте и не се изказвайте с абсолютност,защото нищо в тоя живот не е абсолютно!И нищо не ви гарантира,че Боже няма да ви търкулне във най-неочаквания момент,в най-неочакваната(очаквана) посока...и че няма да попаднете в ситуация,която преди това се осъждали...
Мисълта ми е - колелото се върти цял живот,пътеките се крастосват под тежестта му - днес сме тук - утре съвсем другаде,и колкото повече се върти колелото,толкова повече неща започваме да осъзнаваме,толкова повече започваме да разбираме...Кога и накъде ще се търкулне то,това никой не знае,но аз знам че рано или късно се случва и тогава често съжаляваме осъзнавайки че сме били несправедливи...

Това не е насочено личностно,а цялостно - към всички ви!!!Към мен съмата също,за да не забравям...
Ето това е истината Фибо  :good_post:  :youwoman:
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #134 -: Април 07, 2010, 16:18:18 pm »
Много се е сгорещило тук :( Понякога на всички ни избиват балансите, понякога един пост посже да стане причина за много неприятни размяни на реплики, но нека ви кажа и аз нещичко - достатъчно болка и тревоги има всяка една от нас, бременна или чакаща, за да си създаваме още напрежение, като се караме пък макар и онлайн. Кажете ми, на колко приятелки споделяте своите вълнения за ОВУ, хормони, стимулации? А вие бременни, на колко споделяте за +++ тест?
Знам, че повечето от нас споделят за ПЪРВИ път тук всички новини, това донякъде ни прави по-близки отколкото с хората с които пием на маса. Тогава защо съсипваме това приятелство? За по-малко от година много стойностни момичета, които пишеха тук се оттеглиха по същите причини, заради които в момента се водят спорове - едни взеха една страна, други другата или просто на всички им дойдоха много нервите в един момент.
Дръжте се една за друга, защото да ви кажа и при опитите и при бременеенето, което ще дойде за всички, ще срещнете много малко разбиране за страховете си извън форума, повярвайте ми.
[/url][/url]
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #135 -: Април 07, 2010, 16:45:20 pm »
Лелее,леле - пет дни не се вяснах,и ви заварвам с такива новини - лоша работа,то няма какво да се каже- само СЪЖАЛЯВАМ :( :( :(

И гледам се е загорещило тук малко...и за това искам да ви споделя нещичко...В началото и аз като Исето,така ми ставаше кофти,донякъде се дразнех - в крайна сметка аз рева и се тръшкам осъзнавайки безизходицата на положението,а някоя мацка седнала да се кахъри за бременността си(в това време тези кахъри ми се струваха и доста неоснователни,а моя проблем - съвсем реален).Та,после Боже реши да врътне колелото,и докато се тръшках се озовах на другия тротоар - при бременните,и неоснователните кахъри изведнъж приеха един страшен реален облик и станаха причина за други сълзи - неразбрани от "чакаштите"...Ех,след 9 месеца страхове и затъен дъх,пак се завъртя колелото и съм пак на нова пътека,пак със нови страхове и отново със притъен дъх...
Мисълта ми,мили мой,е - не се съдете,не се карайте и не се изказвайте с абсолютност,защото нищо в тоя живот не е абсолютно!И нищо не ви гарантира,че Боже няма да ви търкулне във най-неочаквания момент,в най-неочакваната(очаквана) посока...и че няма да попаднете в ситуация,която преди това се осъждали...
Мисълта ми е - колелото се върти цял живот,пътеките се крастосват под тежестта му - днес сме тук - утре съвсем другаде,и колкото повече се върти колелото,толкова повече неща започваме да осъзнаваме,толкова повече започваме да разбираме...Кога и накъде ще се търкулне то,това никой не знае,но аз знам че рано или късно се случва и тогава често съжаляваме осъзнавайки че сме били несправедливи...

Това не е насочено личностно,а цялостно - към всички ви!!!Към мен съмата също,за да не забравям...




МНОГО истина си написала!





Бъдещето принадлежи на тези,които вярват в красотата на мечтите си!

Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #136 -: Април 07, 2010, 16:48:28 pm »
Мила Чоки - Честит Рожден ден! Желая ти всичко най-хубаво, което си пожелаеш да се сбъдне, но най вече да си жива и здрава и пак да почерпиш с такава разкошна торта. Стиснати палчета на всички момичета, :crossfingers: :crossfingers: които имат нужда от тях - не ви познавам лично, но вие сте част от най-близките ми хора, затова и споделих с вас за първи път радостната вест!Спокойна вечер от мен  :pink_dust_1: :green_dust_1:
*
Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #137 -: Април 07, 2010, 17:21:39 pm »
Момичета аз ще ходя утре на лекар при този дето видя"точицата" и това е ,,,,направо се съсипах вчера и днес ,но имам малка надеждица още да е станала вчера някаква грешка .Док.днес бил нощна и затова утре отивам да видиме какво става....Не спорете,но Мънки наистина е права и трябва да има толерантност между нас-двустранно е това.Фиби,така е колелото се върти.

Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #138 -: Април 07, 2010, 17:43:00 pm »
Фибс, Вени, напълно съм съгласна с вас  :)
Хубавото е че никой тук не омаловажава и подценява грижите на другите, просто се моля на Господ следващия път и аз да мисля и направя БХС  :) , но до тогава май ще изчете доста вода...
Мони, много стиснати палчета от мен  :)

Re: След великденска късметлийска темичка 05.04 - 11.04
« Отговор #139 -: Април 07, 2010, 18:25:54 pm »
Наистина не знам с какво да започна...

Момичета, много, много благодаря на всички, които мислиха за мен през най-тежките дни от живота ми и стискаха палци за бързото приключване на този много труден, мъчителен и болезнен период за мен. Не знаем колко мъка и болка можем да преживеем... но винаги се радваме и оценяваме искренната подкрепа  :flower: :flower: :flower:

Много хубави новини намерих като се прибрах, които ме накараха да се усмихна с цялото си сърце - искам да пожелая лека и безпроблемна, прекрасна, пълноценна и изпълненана само с хубави и щастливи моменти бременност на Раши, Вивия, Радето и  iced_lady. На Моникс, всичко това, което й се случва в момента да е просто поредната нелепа лекарска грешка (макар да е недопустимо да има лекари, които да причиняват подобен ужас, страх и безсилие Неволно...) и тя да има щастието да изпита онези прекрасни трепети на бременността.

На Недеж, да гледа смело напред и да не спира да вярва!
На Маумунката също и да ми пише на скайпа... има много да ми разказва, макар и за съжаление да трябва да споделим една на друга мъката си :( . Силно те прегръщам, приятелко!

Много неща сте иписали вчера и днес, този спор всеки път поражда много силни емоции и смислени, стойностни и искрени постове за живота. Уважавам мнението на всяка една от вас, но форума си има правила и ако не се стараем да ги спазваме, в целия форум ще настъпи пълен хаос и безредие.
Всяка монета има две страни, от която и да я погледнеш, тя все ще е ценна!
За това за пореден път призовавам да ценим и уважаваме чувствата на другите, а това може да стане само като се стремим да се придържаме към правилата!

Нека се стараем да съхраним тази уникална, приятелска, интимна, искрена и позитивна атмосфера, с която е изпълнена темата  :), всички знаем коклко истински и реални приятелства намират своето начало точно тук!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!