0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #940 -: Септември 25, 2010, 16:14:46 pm »
Браво, момичета ! Давайте все така :)
Ако трябва всеки ден ще има
"преселението на народите", стига
това да носи само късмет и положителни тестове !
Успех на всички :)
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #941 -: Септември 25, 2010, 16:53:09 pm »
Ехееее, то тука само отличнички, бе! Браво, момичета, само така! Продължавайте с хубавите новини, а ние ще продължаваме със стиснатите палчета :D
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #942 -: Септември 25, 2010, 19:27:02 pm »
Здравейте и от мен след като се върнахме от Варна аз малко поспах,но сега съм на линия.Имам 12 яйцеклетки от които 2 недоразвити,но другите 10 са супер и доки каза,4е ще ги иксира.Ина4е аз съм добре,но ве4е малко ме е страх защото ве4е запо4ва съществената 4аст от процедурата утре ще разберем колко са се оплодили и надявам се кога ще бъде трансфера.А сега ве4е имаме нужда със Chuspito от стиснатите ви пал4ета :wink:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #943 -: Септември 25, 2010, 20:11:11 pm »
Стискаме силнооо  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: osi_9
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #944 -: Септември 25, 2010, 20:59:10 pm »
и аз стискам силно....силно :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #945 -: Септември 25, 2010, 21:12:14 pm »
У нас и котето даже стиска лапички :P


*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #946 -: Септември 25, 2010, 23:24:25 pm »
Леле момичета страхотни сте! Супер резултати, само така! Успех!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #947 -: Септември 26, 2010, 09:20:33 am »
Добро утро!!! Сега прочетох новините и нямам какво добавя!!!Супер са резултатите и направо си личи успешния край!!! Стискаме и ние палци вкъщи за Чупсито и Сузи!! Всичко ще бъде наред,убеден съм и след тези процедури ще се "отървете" от АГ,поне в частта муза стимулации и процедури!Кой е следващия ,че му "изтървах края" ????  :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #948 -: Септември 26, 2010, 11:10:49 am »
Браво момичета , много добри резултати , дано всичко продължи така , имате страхотни бройки извадени яйцеклетки , сега ще се молим всички да се оплодят !!!marigri браво и на теб и ти добре я караш , давай все така , ние сме с теб и с всички други момичета и момчета , вярваме ,че всичко ще  е наред и ще ни зарадвате с добри новини!!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #949 -: Септември 26, 2010, 11:15:39 am »
Благодаря на всички за подкрепата сега чакам да стане обяд за да се обадя и да разбера колко са се оплодили, дали сега ще ми каьат кога ще е трансфера? Още малко ме наболява след пункцията, надявам се скоро да мине, започнах утрогестана но засега го пия, дали е по добре да го слагам вагинално или е едно и също какво ще кажете по въпроса?

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #950 -: Септември 26, 2010, 11:34:28 am »
Благодаря на всички за подкрепата сега чакам да стане обяд за да се обадя и да разбера колко са се оплодили, дали сега ще ми каьат кога ще е трансфера? Още малко ме наболява след пункцията, надявам се скоро да мине, започнах утрогестана но засега го пия, дали е по добре да го слагам вагинално или е едно и също какво ще кажете по въпроса?
по-добре вагинално, при орален прием има сънливост
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #951 -: Септември 26, 2010, 12:11:03 pm »
Аз го слагах вагинално , защото така ми казаха , че е по- добре и лежах по 1 час всеки път за да съм сигурна , че добре се е усвоил от организма , пък и си поспивах след като си го сложа. Можеш да го пиеш , ако има някъкво кървене или пък си вече по-напред в бременността, засега ако можеш го слагай вагинално.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #952 -: Септември 26, 2010, 12:14:03 pm »
Здравейте пак
сега званнах на Анито и тя ми каза 9 са оплодени във вторник да отида да видим дали тогава ще е трансфера или в четвъртък.Много съм доволна за сега.Дано всичко върви добре и края да е хубав.Сузи какво става с теб?

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #953 -: Септември 26, 2010, 12:50:50 pm »
Чуспито честито!!!!!  :bighug:.....продължавам да стискам палците за всички нас :crossfingers:
Сузи наред да ни зарадва сега :wink:

иначе утрогестана и аз слагам вагинално, а и така ми казаха.......на всеки 8 часа го слагам, хем почивам по честичко :lol: :balk_125:

Сперанза мерси мила :balk_600:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #954 -: Септември 26, 2010, 22:13:48 pm »
Здравейте и от мен!
Страхотни новини от есенната кампания! Само така! Продължавам на всички ви да стискам палци за страхотни резултати - едно, две........колкото дал господ!
Хайде провлачете си краката, че и ние след вас! :D
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #955 -: Септември 26, 2010, 22:25:38 pm »
Здравейте на вси4ки тази ве4ер си спретнахме малко купон4е заради добрите новини.Днес като се обадих на обед Ани много ме зарадва от 10 яйцеклетки 8 са се оплодили :lol:.Много,много се зарадвах.Утре пак ще звънна за да разбера дали трансфера ще бъде във вторник или 4етвъртък.Това е засега добрите новини тепърва предстоят.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #956 -: Септември 27, 2010, 00:23:49 am »
Сузи честито! :wink:
наистина имате си причина за купон :drunk:

аз  си мисля за моите ембриончета, ама д-р Александров категорично каза за 5 ден трансфер, смисъл изобщо 3 ден го нямаме като вариант........ох, още 2 дена да изтрая :roll:
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #957 -: Септември 27, 2010, 12:24:05 pm »
аз  си мисля за моите ембриончета, ама д-р Александров категорично каза за 5 ден трансфер, смисъл изобщо 3 ден го нямаме като вариант........ох, още 2 дена да изтрая :roll:

Не се притеснявай! Излишно е да казвам, че това е хубава новина.

След като д-р Александров е казал,  5-ти ден, трябва да изпитваш само радост от този факт, той определено знае...  :D

 А относно изтрайването  :wink:, приеми, че ще се наложи да траеш с два дни по-малко след трансфера... имам предвид до времето на теста...  :wink:

Успех на всички!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #958 -: Септември 27, 2010, 13:02:33 pm »
Deep...мерси за подкрепа :wink:
настроена съм положително и с нетърпение чакам сряда :D

днес сутринта малко паникьосах, много ме болеше корема и кръста и една болка няква не разбираема, чак не можех да легна, нито да седна........даже по едно време мислех да звъня на Ани,много се притесних да не би хиперстимулация и да не стане някоя беля, направо почваха да ме обливат вълните 8O............това цяло чудо обаче отмина и сега се чуствам добре, даже успях мъжо да закарам на работа.....след това се заех с маски, малко разкрасявания................и си мисля че явно съм прекалила с лежането вчера :oops:,сега гледам да полягвам само за 1-2 часа заради утрогестана.......но не повече :oops:
до вечора ще ходим из Мола на разходка....малко да си раздвижа дупето, пак може и да намажа нещо :wink:
« Последна редакция: Септември 27, 2010, 13:04:44 pm от marigri »
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #959 -: Септември 27, 2010, 16:26:48 pm »
Сузи, Чуспи, поздравления, 4удесни новини и мн се радвам за вас! Бяхме заедно на пункция на 25.09.2010г. Стискам ви палци за трансфера и ви пожелавам мн положителни емоции!