0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #960 -: Септември 27, 2010, 16:31:42 pm »
Marigri нормално е след пункция, моя корем беше огромен, щях да се пръсна но след трансфера поспадна и сега вече е ОК. Стискаме палци за успешен трансфер и на теб и на Сузи и Чуспи!
Яничка,чакаме добри новини!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #961 -: Септември 27, 2010, 16:38:17 pm »
Ох и на мен корема ще ми се пръсне след пункцията едва дишам дано да е нормално още нямам инфо кога ще ми е трансфера, утре към 10 ще ходя да видим какво ще каже доки.Пиете ли по 3 литра течности на ден?Аз както не обичам направо много ми е трудно ама няма как.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #962 -: Септември 27, 2010, 16:48:37 pm »
Не, аз не съм пила, но не знаех че трябва толкова много.... нищо ми няма поне засега :D :D :D
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #963 -: Септември 27, 2010, 16:49:14 pm »
Хмм,че за какво е да се пие чак пък толкова течности,аз лично не съм пила толкова,в смисъл не съм се замисляла колко пия,пиех си когато съм жадна :).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #964 -: Септември 27, 2010, 16:52:25 pm »
Така каза Ани, каза пий най-мале по 3 литра, за да може да ходиш по често до тоалетна, незнам каво е общото но това ми каза и аз сега се наливам, какво да правя.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #965 -: Септември 27, 2010, 17:04:53 pm »
Яничка продължавам да стискам......моля те поведи хорото :bfp:, и после и Бамбо....аз, Чуспито....Сузито и всички от тая сесия :crossfingers: :ballons:

аз за сега болки нямам, но наистина много ми подут корема.......чуствам се много газирана :lol:, иначе за водата не знаех ...че толкова трябва да се пие :oops:
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #966 -: Септември 27, 2010, 17:27:12 pm »
И аз чакам с нетърпение Янчето да се появи, макар че тя беше казала, че теста й е на 29.09.


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #967 -: Септември 27, 2010, 18:19:28 pm »
Пиенето на повече вода е с цел избягване на хиперстимулация. Пиейки повече течности, ходите по-често до тоалетна и не задържате вода в организма.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #968 -: Септември 27, 2010, 21:16:54 pm »
По отношение пиенето на течности при предишния ми опит ми казаха, че е по-добре да се пият сокчета отколкото вода, защото водата по-бързо се изпишква. Освен това пиех и една отвратителна протеинова добавка, която си разтварях в обезмаслено прясно мляко, защото при пункцията ми извадиха над 20 яйцеклетки.
Абе каквото са ви казали да правите - правете го, не се замисляйте! Все пак хората си знаят работата, нали затова са учили?
Чакаме вече положителните тестове от преминалите трансфера!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #969 -: Септември 27, 2010, 22:04:26 pm »
Абе и на мен нищо не ми казаха за водата, но аз си пия по принцип поне 1,5 л. на ден. И бях спряла газираните, само вода пиех и айрянче. Иначе корема ми беше подут, разхождах се с откопчано горно копче на дънките :lol: Голям майтап.
Хайде, чакаме добрите новини, успех на всички !!! Както бях писала и преди, пожелавам си всички да успеят и всички да усетят в сърцата си радостта от новината, че носят в себе си нов живот и ще усетят какво е истинска любов !

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #970 -: Септември 27, 2010, 22:33:37 pm »
Моми4ета днес късно следобед разбрах,4е моят трансфер ще бъде на 5 ден.Май много трябва да се радвам и аз се радвам разбира се.Говорите за подути кореми мале ако видите моя все едно съм бременна в 6 месец ама какво да се прави подготвям се :lol:.Nnikkol много се радвам,4е пак се намерихме.Много искам това да бъде последният ти и разбира се успешен опит.Кога ще бъде твоят трансфер разбра ли ве4е.Яни4ка май е време  :bfp: :goodluck:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #971 -: Септември 28, 2010, 07:52:13 am »
Сузито честито! добра новина :wink:......значе ти си за 30.09, а Чуспито кога ще е нейния,би трябвало или днес или на 30.09.....при всички положения ви стискам палци :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

на мен ми остава още тоя ден да мине и утре вече ще си прибера моите ембриончета :balk_71:, на нас ни казаха в 10.30 да сме там........ама предполагам ще се почака още минимум 1-2 часа.......я кажете който минал през трансфера, колко трябва да е пълен пикочния михур, да знам какво шише да си нося.......предполагам 1,5....., майтам ако домъкна 3 литрова туба :lol:(шегичка)
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #972 -: Септември 28, 2010, 09:06:23 am »
Маригри, не трябва да е много пълен пикочния мехур. На мен ми бяха казали да не пия много вода, просто сутринта след като отида вкъщи до тоалетна, повече да не ходя. То и от притеснение имах чувството, че все ми се пишка :)Иначе можеш да прочетеш тук повече за трансфера
http://www.ivfcentre-varna.com/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=64&Itemid=143

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #973 -: Септември 28, 2010, 10:16:53 am »
браво Сузи, това е чудесно че трансфера е на 5 ден. Стискам ти палци за тогава и никакви притеснения, за да си спокойна за ембрион4етата. а аз съм добре, за мен транфера мина на 27.09., с три ембриона, според доктора, развива6ти се добре, делящи се, което малко ме успокои. Сега започва най-голямото изпитание според мен. това 4акане просто побарква, но пък е неизбежно. Успех от мен и силно стиснати палци. Всичко 6те е наред, когато вярваме и силно го искаме.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #974 -: Септември 28, 2010, 10:27:23 am »
Сиска 81 мерси за инфо, защото Малена ни каза да си носим по едно шише вода да се наливаме, аз за това се зачудих.........ама от притеснение верно може да ни се допикае и без наливането :lol:,а и зависи колко време ще чакаме за трансфера........

Нниккол....стискам палци :crossfingers:, всичко ще бъде наред.....ще видиш :wink:
а чакането много гадна работа...и за мен това ще бъде най тежкото :balk_87:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #975 -: Септември 28, 2010, 10:51:10 am »
Оффффф,чакана му е майката! Ама после пък идват други "грижи"!! Ама те май "сладки"!!! Пожелавам ви ги от сърце!!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #976 -: Септември 28, 2010, 11:04:47 am »
Маригри,най добре слушай там какво са ти казали,ако искат да носиш шише с вода вземи си едно от малките,то ще ти е достатъчно  :D.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #977 -: Септември 28, 2010, 11:06:45 am »
Аааа,Мънкиии,а за мажете не препоръчват ли шише??? С нещо друго,например??? :drunk:
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #978 -: Септември 28, 2010, 11:23:37 am »
Вместо да се наливате с много вода преди и по време на трансфера да изпитвате болка от наличието на толкова течност, използвайте една "хитрост".

След сутрешното посещение до тоалетна, гледайте до времето за трансфер да се въздържите. Обикновено това са няколко часа, през които организма отделя достатъчно течност, особено след сутрешното кафе. Така пик. мехур е достатъчно пълен и се избягва дискомфорта на наливане с вода.

Успех!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #979 -: Септември 28, 2010, 12:04:28 pm »
marigri успешен трансфер утре! Аз изпих една малка бутилка вода по пътя към АГ и това беше, и аз отидох към 10,30, докато се подготвят стана 11 и след това полежах и си тръгнах към 12,30. Всичко ще бъде наред!