0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #840 -: Септември 18, 2010, 21:01:40 pm »
Дани, на мен наистина ми останаха накрая 75 ед., които не можах да изтегля. Може би зависи какви дози биеш. Отделно от тези 75 ед. си беше бонуса в писалката де.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #841 -: Септември 18, 2010, 21:42:04 pm »
За гонала не зная, но аз предния път бях с пурегон пен 300 и във всеки патрон имаше по 100 единици бонус. На тези които им предстои да си купуват,е добре да го знаят за да не им остане после.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #842 -: Септември 18, 2010, 22:29:40 pm »
Ами не знам зависи ли от дозите, аз винаги съм изцеждала до край. Имайте предвид бонуса, но също така си подсигурете достатъчно количество.
     
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #843 -: Септември 18, 2010, 23:46:43 pm »
аз днес ходих при Малена, да ми помогне с първата доза цетротид........та я поразпитах за моите 6 фоликулчета, каза да не се притеснявам .....другите са били малки и за това не се виждали още.......сега в понеделник ще се разбере по подробно, но на този етап всичко върви добре :wink:
в понеделник пак се очаква голямото чакане........ама ще си чакам мирно и кротко, все до 14.00 ще вляза :D
иначе първия цетротид нищо не ма боля.....нито посиня, не го осетих..........само дето повече хамология с тези шишенца :balk_88:, още 4 дена да изтрая и свършвам тези инжекции........ :x ,в петък май ще ми е пункция.... :balk_161:

*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #844 -: Септември 19, 2010, 17:04:57 pm »
Здравейте момичета и ра4о! Първо се извинявам че се включвам чак сега, но последните дни бяха натоварени. От 8те извадени яйцеклетки се оплодиха всички - 4 инвитро и 4 икси. Вчера се развиваха, но малко по-бавно, отпадна една с три ядра,1 спря развитие, а днес док реши да правим трансфер на 3 ден и избра 3, от които 2 по-добри, 3тата не толкова, но и дадохме шанс  :D! Много бързо се развиха нещата при нас, още не мога да осъзная че вече са в мен! Трансфера мина много леко, постоях около час и се прибрахме, сега лежа и мързелувам  :D
Искам да попитам тези които са минали пункции имали ли сте подуване на корема, защото аз изглеждам като много бременна и корема ми ще се пръсне, дали е нормално и ще мине ли скоро, днес на трансфера нищо повече не ми казаха..
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #845 -: Септември 19, 2010, 17:15:12 pm »
Успех на всички напредващи в процедурите момичета osi_9 стимулацият минава много бързо! И в моя пурегон пен 900 имаше около 100 ед. бонус, и оставаше още малко, но не съм пробвала съвсем до края. Яничка ти как се чувстваш, голяма почивка ни чака!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #846 -: Септември 19, 2010, 17:28:14 pm »
Браво Бамбо! Стискаме палци за  :bfp: на 14-тия ден! Наистина процедурата толкова бързо минава, сякаш е започнала вчера. Чакането после е кофти, ама малко мързелуване или пък и работа да е, и като не мислиш за това - пак минава времето. По отношение на корема и моя беше подут, до ден-два вече няма да е така. Пий си сега многото сокчета и си почивай!
Маригри, ти си герой щом сама ще се биеш цитротида! Само така! osi_9
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #847 -: Септември 19, 2010, 17:28:23 pm »
Бамбо, браво, мила, значи вече си имаш компания  :D Аз още не мога да повярвам, че са в мен, мъжът ми след пункцията каза, че съм поне засега бременна с близнаци ;)  Аз днес цял ден се разхождах след дългото лежане, но бях с една приятелка,бременна в 9-ти месец, така че си мерих темпото по нея, не съм прекалявала  :lol:  Ще чакаме, аз вече спокойно говоря с приятелките си за ин витрото и им надувам главите с притесненията си, ама... Подута съм като теб, днес звъннах на Малена, да я питам кога ше мине, а тя каза, че по принцип се смята за добър знак и е добре да съм си подута повече дори :D Бъди спокойна и позитивна и помързелувай до положителното тестче  :D. УСПЕХ!!!
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #848 -: Септември 19, 2010, 17:59:48 pm »
Нормално е подуването, не се притеснявайте. И аз бях така. Ама то и не ви и трябва да ви минава де :lol: Целта е да се увеличава :lol:
Стискам палци, момичета!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #849 -: Септември 19, 2010, 19:15:46 pm »
Яничка....Бамбо...стискам палци момичета :crossfingers:,само положителни тестчета чакам от вас :bfp:

Миркас...вече не ги мисля толкова тези инжекции,още 3 дена и край.....това много ма крепи и нито болката, нито инжекция вече не ма стряска :D........днес се боцках пред колегата, той като видя голямата игла на цетротида(дето за самия разтвор)......облещи се горкия, мислеше че с това ще се боцкам :lol:.........

аз утре съм на преглед и вече ще ми кажат, кога ще е пункция :(
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #850 -: Септември 19, 2010, 19:52:09 pm »
Здравейте моми4ета искам да пожелая много късмет на нашите пионер4ета Яни4ка и Бамбо.Не се съмнявам изобщо във вас и  :bfp: тест4ета.Ние утре пътуваме за Варна да видим колко фоликул4ета имам и дано вси4ко е наред да запо4на и цетротида.Лека ве4ер моми4ета и  :bighug:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #851 -: Септември 19, 2010, 21:27:48 pm »
УСПЕХ и на вас, момичета, дано с Бамбо наистина да заредим темичката ни мнооого положително с хубави тестчета скоро и да повлечем крачета, та всички да се радваме на своите бебета през следващото лято :D :D :D
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #852 -: Септември 19, 2010, 21:37:59 pm »
bamboo и на мен ми беше доста подут корема след пункцията и на ЕТ попитах нашия док., а отговора беше : "от сега нататък 9 месеца още повече ще ти се подува", беше прав - наистина ми се подуваше 9 мес. и спадна като родих ха ха ха.
Много стиснати палци и Успех момичета.
« Последна редакция: Септември 19, 2010, 22:09:52 pm от шматка »
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #853 -: Септември 19, 2010, 21:43:24 pm »
Сузи.....ни утре с теб можем да се засечем на опашката :wink:, успех ти пожелавам утре на прегледа :balk_103:

*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #854 -: Септември 19, 2010, 22:50:53 pm »
Ех, връхлитат ме спомени.. Миналата година на тази дата ми дойде цикъла и започнахме процедура, а сега резултата гърчи баща си в спалнята  :D. Пожелавам такива резултати на всички ви. Успешни процедури момичета и момчета.
     
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #855 -: Септември 19, 2010, 23:12:05 pm »
Добър вечер!
Късмет момичета, дано тези подувания не изчезнат още 9 месеца! С нетърпение чакам да завалят положителни тестове в темата ни.
Аз от вчера пак почнах противозачатъчните, дано следващия път вече няма пречки и да стартирам.
dani_ j , теб те видях на деня на репродуктивното здраве в Пловдив - беше много бременна :D


*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #856 -: Септември 20, 2010, 09:47:06 am »
Много, много ви благодаря момичета за подкрепата! Дано успеем и има много +++++! Яни4ка и на мен ми казаха да не променям ежедневието, но много ме е страх да не излязат навън, да не изтекат (дано не звуча смешно) :D че с този утрогестан все нещо изтича с извинение! Ходя като на тръни, хи-хи, полежавам по малко, но като цяло си шетам у нас без да прекалявам. Една приятелка ми каза да лежа поне час след утрогестана за да има ефект...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #857 -: Септември 20, 2010, 09:51:33 am »
Аз лежах 1 час. след утрогестана.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #858 -: Септември 20, 2010, 11:53:11 am »
Здравейте
Днес бях на преглед да видим колко фоликулчета се развиват - около 16 броя, направо луда работа, дано всичко да е наред, днес започвам цетротида и намалям дозата на Гонала от 150 на 75 единици.В сряда пак съм там ами това е от мен момичета кокичета.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #859 -: Септември 20, 2010, 12:33:51 pm »
Бамбу, не се притеснявай толкова за утрогестана. Аз ходех на работа след трансфера и на обед си слагах утрогестана там,в тоалетната. Просто стоях около 15 мин. след това седнала.