0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #80 -: Април 12, 2010, 17:03:06 pm »
Барбаронест барбарон такъв ,а на мен кой да ми каже добрата новина като не влизам тук , а?  :bighug: Много , ама много се радвам за резултата.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #81 -: Април 14, 2010, 13:45:19 pm »
Хайде дееееее, драсвайте по някой ред и тук  :wink:
Така ли пък на никой не му се пише?!?!!?!?
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #82 -: Април 14, 2010, 13:50:16 pm »
Ехххх ама сиии,ми да кажа и аз тогава че чакам цикъл ( дано го чакам 9 месеца  :lol: ),и като дойде съм на преглед,ако док. даде зелена светлина бодвам първата  :needleani: този път не съм пила противозачатъчни,дано няма някоя лоша изненада ,но ако има задържан Ф ,ще пиййна малко хапченца и пак на старта.Хайде почвайте да стискате пак палци  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #83 -: Април 14, 2010, 13:53:08 pm »
Хайде почвайте да стискате пак палци  :lol: :lol: :lol:


Ама ние не сми ги пускали бре  :lol:
Успех, Маймунчик  :wink:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #84 -: Април 14, 2010, 18:46:59 pm »
Момичета виждам , че говорите за противозачатъчни , знаете ли дали е възможно поради пиене на логест да закъснее месечния цикъл? Аз трябваше вече да почна стимулацията , но цикълът ми закъснява с няколко дена , за първи път ми се случва това , правих си и тест , но е отрицателен , остава да е от логеста , ако някой знае моля да ми отговори , защото много се притеснявам!!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #85 -: Април 14, 2010, 18:50:49 pm »
Е колко дни откакто си спряла логеста?
По мои спомени май до към седмица е нормално да дойде цикъл.
Спокойно де - ще дойде, ще започнеш, ще завършиш и ще се топлите с бебочето цели 9 месеца  :wink:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #86 -: Април 14, 2010, 18:51:33 pm »
Момичета виждам , че говорите за противозачатъчни , знаете ли дали е възможно поради пиене на логест да закъснее месечния цикъл? Аз трябваше вече да почна стимулацията , но цикълът ми закъснява с няколко дена , за първи път ми се случва това , правих си и тест , но е отрицателен , остава да е от логеста , ако някой знае моля да ми отговори , защото много се притеснявам!!!
Мисля, че цикъл настъпва до 5_7 дена след спирането на хапчетата. А ако имаш само зацапване, да знаеш че пак е цикъл. При мен от противозачатъчните - нямаше цикъл. Само за около 2-3 дена ми цапаше. Дойде ми на 3-4 ден след спирането на хапчетата, но както казах почти нямаше кръв.
 Маймунке - късмет ;) Мислех, че за Юни се гласиш, но явно пак си на ринга ;) Дано не ти дойде и да си бременна вече, де ;)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #87 -: Април 14, 2010, 18:56:20 pm »
Браво бе Barbaron  :bighug:! Сега влизам да видя какво се случва и много ти се зарадвах. Да знаеш, че като звънна на Александров бях при него (предполагам, че си била ти де), защото успокояваше някой за високото ЧХГ и 1-то ембрионче  :P.

Пожелавам твоя късмет в новата темичка да повлече и другите момичета.

Да драсна и за мен няколко реда, нищо че не питате  :oops:. Аз пак бях зле и този път от неделя, та чак до днес в болницата на системи. Голямо повръщане правя, дано при вас мине неусетно. Иначе бебенцата са добре, скачат като луди и се блъскат. Не ми се мисли, дали ще са толкова активни и като излязат от корема  :P.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #88 -: Април 14, 2010, 19:02:21 pm »
Благодаря ви все пак , но съм ги спряла от 10 дена и нищо , утре съм в АГ за да видя какво става.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #89 -: Април 14, 2010, 19:03:00 pm »
Еййййййй, всички ме разконспирират бе  :lol:
Бамби, сигурно съм била аз, щото на кой друг му връщат едно ембрионче само  :wink:, че и се хваща  :lol:, че и с такоооооова ЧХГ  :lol:

А за тебе - как не питаме бе - аз писах преди да давате отчет бременните, че да н иокуражавате, ама те няма никаква  :wink: А то си имало причина! Пожелавам ти това да е последното премеждие и оттук нататък само да се радваш на бебоците  :lol: И нека да са активни сега, че мама да е спокойна  :P
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #90 -: Април 14, 2010, 21:55:30 pm »
Привет на всички !!!
Дойде и моето време да се присъединя към вас. Това ще ми е първото инвитро и съвсем до скоро вярвах, че при мен могат да се получат нещата по естествен път. Да обаче, май не съвсем ... :wink: Оказа се че съм с тубарен фактор. Така че се хвърлям направо в дълбокото. Сега си вземам противозачатъчните и правим изследванията. Имам чувството, че ми е пълна каша в главата. Честно казано започва май и да ме гони "лек" страх osi_12. Направо се моля да се заразя поне малко с бурния ентусиазъм на Барбарончето например. Чета ви и се радвам на силата, която имате и вдъхвате на всички нас. Пожелавам успех на всички!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #91 -: Април 15, 2010, 08:05:56 am »
Привет на всички !!!
Дойде и моето време да се присъединя към вас. Това ще ми е първото инвитро и съвсем до скоро вярвах, че при мен могат да се получат нещата по естествен път. Да обаче, май не съвсем ... :wink: Оказа се че съм с тубарен фактор. Така че се хвърлям направо в дълбокото. Сега си вземам противозачатъчните и правим изследванията. Имам чувството, че ми е пълна каша в главата. Честно казано започва май и да ме гони "лек" страх osi_12. Направо се моля да се заразя поне малко с бурния ентусиазъм на Барбарончето например. Чета ви и се радвам на силата, която имате и вдъхвате на всички нас. Пожелавам успех на всички!
Давай смело напред и ще успееш,за страха... ами даааа сега ще си ошашкана то няма как това е един от хубавите моменти през който се минава за да видим наще дечица.Желая ти успех и този първи опит да ти е и последен с един хубав двоен резултат ,а може и троен де  :wink: Успех миличка( само да ти шушна че и на тубарния фактор ,може да се случат чудеса понякога  :wink: ).
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #92 -: Април 15, 2010, 10:20:47 am »
Хахаха, patyas, какво е това страх?!?!?!?
Няма такова нещо бе! Страх от кое - от инжекции, от неизвестното, от манипулации?!?!?!?! Няма нищо страшно в самата процедура! Напротив - при тубарния фактор /както е при мен/ по време на процедура настроението е на шест, защото правя нещо в момента! При положение, че при мен по естествен начин не е възможно да се получи!
Така че - пий си противозачатъчните и смело напред! Успеха е сигурен на 99%, когато тръгваш с положителна нагласа!
А за "кашата в главата" - там имат грижата Доктора и Анито, така че  :wink: споко! Всичко ще ти бъде обяснено навреме и разбираемо!  :lol:
Успех ти желая от началото до края  :lol:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #93 -: Април 15, 2010, 12:21:25 pm »
Разбра ли ,Petyas ?????? osi_10 След поста на барабаронския ,вече и боговете мълчат!!! Освен да ти пожеля -успех и смело с главата напред!!! Като стане от пърлвия път,то ще ти остане само шашкането и страха,ама ще си спомняш с усмивка за тях! То ,ние като сме ветерани  и не се шашкаме,голям килипир!!! :jump12: Ама тука ,бързо се изнасят хората от тая тема,да знаеш! Най-много година да се задържат,така че-споко момиче!!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #94 -: Април 15, 2010, 13:08:27 pm »
speranza, какво стана? Ходи ли до АГ-то?
Какво каза Александров?
Хайде, че те чакаме на ринга  :lol:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #95 -: Април 15, 2010, 15:13:31 pm »
Хей банда, много ви благодаря за топлите думи :grouphug: Тя работата ясна - само позитивни мисли,усмивки и добро настроение - това направо ми звучи като мантра, но в крайна сметка само това се иска от нас, нали. За другото си има отговорен - я Анито, я Док, я ангела - пазител  :wink: - те да му мислят  :lol:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #96 -: Април 16, 2010, 11:29:28 am »
Нямам добри новини Барбаронче , аз си знаех, че този логест ще ми обърка нещата , имах си нормален цикъл до сега , но след логеста не ми дойде както трябваше , а ми закъснява и вчера ходих на преглед , изведнъж док видя задържани фуликули и каза , че логеста не ми е повлиял добре както е очаквал , и ме отложи , сега пак ще съм на противозачатъчни и след това дай Боже всичко да е наред ще продължим с незапочнатата процедура . Толкова се надявах , че ще почна , а то какво стана !!! Ти поне гледай да си добре , че при теб е по-важно в момента , как е бебчо видя ли го на видеозон?
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #97 -: Април 16, 2010, 11:57:01 am »
Ей, Сперанца, не се ядосвай! Така е трябвало да стане - затова! Може би не ти е бил щастливия месец този и затова! И на мен ми се е случвало преди процедура и винаги е било за добро  :wink:
А пък аз - търпението ми май влязло в кръвта, та още не съм ходила на преглед  :wink: Ама то се знае, че барбаронка си е на място и си расте, така че - ще почакам до другата седмица  :lol:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #98 -: Април 17, 2010, 18:51:00 pm »
Момичета,ще ми пишете ли как минава процедура ИКСИ при Александров?Аз имам неуспешен опит при Владимиров,но сега ще се насочвам към Александров защото ми е по наблизо Варна.При Владимиров отидох на третия ден от цикъла и той ми назначи да пия противозачатъчни и докато ги пия си направих ме пълни изследвания през този месец-кръвни групи,микробиологии,вируси,инхибин В,хормони и т.н.,а на следващия ми цикъл ми започна стимулацията/пак на трети ден от цикъла/.Бях 12дни на инжекции като съм ходила в клиниката общо 4 пъти на преглед и кръвни хормони -първо ми правят преглед с ехограф и после ми вземаха кръв за хормони и на база този неща ми изписваха инжекции за следващите 3-4 дни/инжекциите си ги слагах сама/.Разбрах че в АГ правят сондаж.Какво е това?Ще Ви бъда благодарна за отговори.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #99 -: Април 17, 2010, 19:04:38 pm »
Хриси, добре дошла тук и бързо да се изстрелваш към бременния форум  :wink:
Сондажа е пробен трансфер - няма нищо болезнено в него, особено пък при "леките" ръце на д-р Александров! В изключително добри ръце си, така че - спокойно!
А как ще протече процедурата - това ние не можем да гадаем. Ще ти бъде обяснено всичко подробно при самия старт или малко преди него. Зависи от това по какъв протокол си и с какви лекарства ще те стимулират. Хормони обикновено не пускат по време на стимулацията или само в някои случаи. Освен при старта, когато си по дълъг протокол - в първия ден на самата стимулация - пускат Е2. Горе долу е това!
Успешен старт и още по-успешен финал след 9 месеца  :lol:
И ни дръж в течение тук  :wink:  :lol: