0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #720 -: Септември 05, 2010, 15:26:06 pm »
Благодаря Сиска! Дано и при нас е така, защото чух за горещи вълни в някои случаи...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #721 -: Септември 05, 2010, 21:36:33 pm »
Успех, Бамбо, силно стискам палци  :D Наистина засега върви леко, усещам някакво напрежение в яйчниците, но съм си ок. Първата половина от  стимулацията изтече, утре сутринта ще видим как се държат фоликулчетата и ще включим още някоя инжекция :wink: Останаха само 5 дни, наистина минава бързо  :D
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #722 -: Септември 05, 2010, 22:42:14 pm »
Бамбо пожелавам ти много късмет и много скоро един прекрасен резултат :D,че след теб започвам и аз.Хайде момичета темичката да се пълни само с добри новини :lol:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #723 -: Септември 07, 2010, 09:10:19 am »
Момичета, от вчера започнах цетротида. Доктор Александров каза, че нещата изглеждат много добре и чакаме над 10 яйчица  :D  Вече усещам понатежали яйчници, но това не ми пречи да се разхождам с приятелки. Цетротидът само изглежда по-страшен, има малко сърбеж като от комарче за няколко минути заради по-голямото количество и това е.  Утре съм на преглед, а в неделя е пукцията - за нея вече се притеснявам  :balk_159:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #724 -: Септември 07, 2010, 11:19:43 am »
Спокойствие и само положителни мисли! Успех Яничка!! Стискаме всички пръсти,не само палците,да знаеш!!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #725 -: Септември 07, 2010, 12:30:14 pm »
Благодаря, Рачо  :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #726 -: Септември 07, 2010, 14:07:34 pm »
Благодаря момичета! Оооох yani4ka11 толкова ли бързо дойде време за пункцията... Ще ти стискаме палци! Една приятелка която е преживяла всичко това ми каза, че това и е бил най-приятния момент от стимулацията, защото заспинкала приятно и нямало как да има лоши мисли или да се притеснява  :D
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #727 -: Септември 07, 2010, 17:20:19 pm »
Здравейте :D
Яна, времето отстрани минава много бързо, кога стартира, кога наближава време за пункция.
Аз днес бях на сондаж, д-ра каза, че яйчниците ми били супер и даже 20 гонала ще са ми много, щели да ми трябват 15-16, но да взема 20, пък ако ми останат щели да ми ги вземат от клиниката. И аз ще съм по къс протокол с гонал и оргалутран или цетротид - едно от двете да си купя ми казаха.
Хубав ден!


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #728 -: Септември 07, 2010, 18:20:20 pm »
Ами бързичко идва наистина  :D Дано да бъде лека наистина. Нямам търпение вече за трансферче  :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #729 -: Септември 09, 2010, 14:18:46 pm »
yani4ka11 как си? След включване на цетротида как се чувстваш, ходи ли по-често на прегледи за да следи док как се развиват фоликулите? Аз утре съм на диванчето и трябва да започна и Оргалутрана.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #730 -: Септември 09, 2010, 14:28:43 pm »
хе хе ,"диванчето" е голяма работа,Бамбуууукитааа!!! То една от последните спирки преди++++++!!!Девойчета,дайте малко инфо за лекарствата от Румъния!? Цена на Гонал пен?! Разбирам че с Гонал 75 е трудно положението вече,май??За жалост,днес разбрахме,че тези неща ще ни интерисуват пак! Надявам се да се включим в есенат готина групичка от отличнички! Ама днес ми е криво много и нямча да ви пиша повече!!!! :(
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #731 -: Септември 09, 2010, 17:45:12 pm »
Здравейте,ако на някой му трябва Гонал нека ми пише налични ;).Дано не ми се скарат модераторите  :oops:.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #732 -: Септември 09, 2010, 18:07:36 pm »
Добре съм, Бамбо. След цетротида съм малко по-отпаднала, но не знам дали е от него или от честите разходки до Варна и обратно.Иначе не усещам някакви неразположения Приключвам вече, утре са последните инжекции- цетротид и прегнил, с гонала вече приключих. В неделя е пункцията. Ходих няколко пъти на преглед, засега фоликулчетата се развиват много добре. Пожелавам ти лекичко да стигнеш до пункция, а от там нататък само хубави неща  :D
Рачо, включвайте се бързичко при нас, есенната групича е на късмет!!! Не губи тяга, смело напред!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #733 -: Септември 09, 2010, 20:43:28 pm »
Здравейте момичета и Рачо искам да споделя и с вас,че днес съм много щастлива :lol:.Имам приятелка в Русе ,която ми помогна за лекарствата.Гонал 0.75ед. има в много аптеки в Румъния,но с цетротида нещата не стоят така.Според сенсиблу го има само в една аптека в Букурещ.Тя се обади поръча ги и след няколко дни отиде да ги вземе.И така аз се сдобих с 30гонала и 5 цетротида.Гонала ми излезе на 42.63лв,а цетротида 52.60лв.Направили са 7% отстъпка,което е почти 100лв.И така аз спестих 700лв :D.Нямам търпение да идва другата седмица и да почвам,че като гледам аз съм последна в групичката след Яничка,Бамбо и Еillesevvesellie.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #734 -: Септември 09, 2010, 21:07:04 pm »
Здравейте момичета!
И на мен най-после ми дойде цикъла и утре съм на диванюето в 9 часа, дано всичко да ми  е наред, че и аз да започвам. Утре всичко ще стане ясно стискайте палци да нямам задържани фоликули или нещо друго което да възпрепятсва започването на инвитро процедурата.Утре ще ви кажа каво ще става.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #735 -: Септември 09, 2010, 21:47:49 pm »
Стиснати палци, момичета, започвайте я тази стимулация, та да се радваме на последствията  :D
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #736 -: Септември 09, 2010, 21:54:21 pm »
Момичета, стискам ви силно плаци!
Рачо, не унивай :? Ще се наредите и вие с есенната група и дано скоро завалят хубавите новини тук! Дори и да сте накрая, не пречи, виж ни нас със Сперанца - изтърсаци бяхме, ама гледай какъв късмет имахме :lol:
Дано този сезон повтори предния, че даже и да го задмине, дано, дано, дано!
« Последна редакция: Септември 09, 2010, 21:56:31 pm от sixsens »
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #737 -: Септември 09, 2010, 22:15:47 pm »
sixsens, от твоята клавиатура - в Божиите уши :D
Аз поръчах гонала и цитротида от същата аптека в Румъния, от която и Сузито го е взела. За 20 гонала и 5 цитротида днес оставихме 1169 лева, това е без отстъпката - не знам колко % точно ще ни направят отстъпка, но обещаха. Жената от аптеката дори обеща, че щом даде лекарствата на куриера, ще ни се обади, за да ни каже, че са тръгнали. Иначе аз днес дадох заявка в Еконт, утре ще вземат лекарствата и в събота се очаква да са при мен. Ще имам касови бонове, така че ще ви кажа със точност колко ми излезнаха. Очаквам куриерската услуга да е около 90 лева - смятахме с мъжа ми, по-евтино е отколкото да отидем с колата до Букурещ и обратно, със всичките му там винетки и такси за мост или бака.
На мен в неделя ми е последния регулон и чакам цикъл. На вас колко дни след противозачатъчните ви дойде?
Лека вечер!


*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #738 -: Септември 09, 2010, 22:57:24 pm »
На мен на 3-4 ден след последното хапче.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #739 -: Септември 10, 2010, 08:00:58 am »
EillesevveselliE, на мен ми дойде цикъл на другия ден след спирането на регулона, ана аз не съм меродавен пример. По средата на приема имах разстройство, а и ми спряха регулона на 19-я ден от приема му. (Бях започнала да го пия от третия ден).
« Последна редакция: Септември 10, 2010, 08:02:47 am от rtfrtf »
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг