0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #700 -: Септември 01, 2010, 08:56:16 am »
suzito , ние ще ходим за лекарства до Румъния. Аз ще имам рецепта на 7.09 и вероятно съботата след това ще идем. Ако не ти е късно, може да дойдеш със нас - засега има едно свободно място в колата.


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #701 -: Септември 01, 2010, 09:41:48 am »
Здравейте момичета имам приятелка в Русе която ще провери колко сруват лекарствата в Румъния и дали си струва да се ходи до там.Еillesevvesellie благодаря за поканата не ми е късно,а и на 8 почивам така че ако не намеря дотогава друго решение ще се запознаем.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #702 -: Септември 01, 2010, 09:56:03 am »
Определено си заслужава да се ходи до Румъния,вдигнати са цените с 1-2 лв. но си заслужава.
 Има и тема за аптеката в Румъния можете да се обадите директно там и да си попитате :).Успех на всички започващи процедури.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #703 -: Септември 01, 2010, 10:54:42 am »
Здравейте и от мен!
yani4ka11 успех! Ти си нашия пионер започваш първа със стимулацията есенната ни сесия  osi_9 Ох момичета само като чета вече много се вълнувам... Дано септември бъде май и ние напълним темичката с +++++
Моите лекарства излязоха около 1850 лв, 2бр.Пурегон пен 900, 5 бр.Оргалутран и 2 амп.Прегнил по 5000ед., купих ги от склад във Варна, проверих и в аптеката на Брегалница 1, там са с около 100 лв. по-скъпи.
Късмет и успех на всички нас!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #704 -: Септември 01, 2010, 11:00:07 am »
Ех, Бамбо, в училище не успях да стана пионерче, ама тук да  :D Зареждам се с позитивизъм и надежда и нека всичките ни тестчета са положителни  :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #705 -: Септември 01, 2010, 11:07:51 am »
И още нещо, бодването с пенчето е нищо работа, никак не боли :)))) Успех, момичета, да действаме  :D :D :D
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #706 -: Септември 01, 2010, 12:21:13 pm »
Късмет Яна, да откриеш сезона подобаващо, ние стискаме палци :D


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #707 -: Септември 01, 2010, 12:27:02 pm »
И аз стискам за всички вас, момичета , начинаещи , очакващи и бременни :D :D :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #708 -: Септември 01, 2010, 12:57:43 pm »
Успех на всички стартиращи и от мен! Малко ми е криво,като гледам как се изтърколи и една година,но пък е хубаво ,че на много "освободени с +++" места от млади мамчета,вече пишат нови девойки! Хубаво е когато много си отиват,макар че не е добре,че веднага се заемат местата,но това е в ръцете на ония отгоре! Успех и дано и вие скоро освободите места за следващите пишещи тук!
Относно лекарствата-предполагам,че все още е по изгодно да се купуват от Румъния! Пътеката е "утъпкана" и за това има специална тема-"До Мангалия и назад"!!!! :lol: Погледнете там преди да тръгвате ,а още по добре е да се свържите с аптеката Пурсанте за да попитате и поръчате! За да сте 100% сигурни!
/www.mamaibebe.com][/url]
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #709 -: Септември 03, 2010, 10:29:50 am »
yani4ka11 как върви боцкането, как се чувстваш?
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #710 -: Септември 03, 2010, 11:13:16 am »
Благодаря, че питаш, Бамбо  :D
Засега нищо не усещам, дано да си е все така леко и занапред, защото втората седмица се усещат промените, доколкото разбрах  :) Боцването е нищо работа, а физически неразположения засега нямам. За всеки случай другата седмица ще изляза в отпуск. Ежедневието не ми се е променило, с изключение, че не си позволявам онази цигара с кафето ;), ей така, за всеки случай  :D Чувствам се дори по-добре от преди , защото правя нещо за да постигнем мечтата си :) Ти докъде си , Бамбо? Успех, момичета.  :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #711 -: Септември 03, 2010, 15:07:21 pm »
yani4ka11 радвам се че си добре, дано така да върви  :D
Аз свърших Регулона и чакам цикъла тези дни за да започна, че вече нямам търпение!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #712 -: Септември 03, 2010, 15:20:23 pm »
Супер, смело напред  :D
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #713 -: Септември 03, 2010, 16:28:07 pm »
Здравейте момичета аз си чакам лекарствата от Румъния.Гонала го имат наличен в много аптеки,но цетротида в само една според SENSIblu.Да се надяваме,че ще могат да го доставят до аптеката в Гюргево.Момичета има ли някой желание да се комбинираме за цитротида от Румъния тъй като на мен ми трябват 5 ампули,а в кутия са по 7.Ако има желаещи може да ми пишете на лични.Момичета доста ще спестите ако си вземете лекарствата от Румъния просто не се колебайте аз спестих 700лв.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #714 -: Септември 03, 2010, 18:18:18 pm »
Браво, Сузи, това си е голяма разлика. Успешен старт! :D
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #715 -: Септември 03, 2010, 19:24:12 pm »
Момичета, успех! Стискам силно палци за успешни процедури!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #716 -: Септември 03, 2010, 19:59:09 pm »
yani4ka11, ако не се лъжа ти си на къс протокол,изобщо не се притеснявай, и втората седмица ще си я изкараш като "песен" yahoo_33 и докато се усетиш ще си чакаш пункцията и трансфера :D
Отново успех на всички :) 
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #717 -: Септември 04, 2010, 09:00:53 am »
Мерси , Съни (моето мини зайче ти е адаш) :D, дано да си права  :D, но дори да имам неразположения не се притеснявам, само се моля за хубав резултат  :D Хубав резултат за всички момичета  :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #718 -: Септември 05, 2010, 14:08:06 pm »
Стискайте ми палци момичета - тази сутрин сложих първата инжекция пурегон! Започвам с голямата надежда всичко да е наред и разбира се да завърши с ++++!

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #719 -: Септември 05, 2010, 14:32:03 pm »
Стискаме палци, как да не стискаме  :crossfingers:
Не сме спирали  :wink:
Яничка, аз през цялото време на стимулацията си ходих на работа, до деня на пункцията.Не усещах никакъв дискомфорт, само в последните дни малко тежест в яйчниците, но нищо особено.Много бързо минават дните от първото боцване, до пункцията...

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !