0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #680 -: Август 27, 2010, 09:21:39 am »
Здравейте и от мен. Аз също започнах регулона, но още съм на 4тото, 5тото хапче. На 7 септември съм на сондаж и УЗИ - към 9 часа съм на диванчето, ако има някой там - да свирка :D. Надявам се тогава да ми кажат по какъв протокол ще съм и какви лекарства ще ми трябват.
Хубав ден на всички!


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #681 -: Август 27, 2010, 16:28:24 pm »
Здравейте и от мен!
Аз пък чакам да ми дойде, закъснява ми вече почти с 15 дена.Иначе корема ми е подут гърдите ме болят, но си правих тест като си мислех, че може да е станало чудо , но не - отрицателен е .Чакам да ми дойде и да се запътвам при док. Успех момичета, като има инфо ще ви пиша пак.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #682 -: Август 27, 2010, 22:57:30 pm »
Темата се раздвижи  :D. Миналата година по това време и аз тръпнех в очакване на старта  :lol:. Стискам палци за успешни процедури на всички.
Бамбуу, моите стимулации бяха с пурегон, а успешната точно по къс протокол  :wink:.
     
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #683 -: Август 28, 2010, 15:30:52 pm »
Супер сте момичета, благодаря за отговорите, радвам се че ви има, наистина, тук подкрепата е невероятна  :) ! Леко бременеене на бъдещите мами, много ни помагате! yani4ka11 другата седмица ще чакаме новини кога започваш..., май и Suzito беше на 30,08 ако си спомням добре
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #684 -: Август 28, 2010, 22:32:02 pm »
Да Bamboo правилно си запомнила нямам търпение да дойде 30 и да бягам към Варна.Днес звъннах на Ани да попитам в колко да съм там към 9-9.30 ще бъда на диванчето ще правим сондаж,микробиология.Надявам се да имам и рецепта въпреки,че не съм изследвала хормони все още.А всъщност резултата от хормоните ли е решаващ за протокола?
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #685 -: Август 29, 2010, 21:21:05 pm »
Не знам дали са хормоните, аз още не съм ги пуснала, а вече имам  рецепта, макар че ще доуточняваме дозите - знам само,че съм по къс протокол. Май ще закъснея с ден-два за старта, ама нали трябва да чакам трети ден за хормони...Сузи, спокойно за сондажа, аз не усетих почти нищо :)
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #686 -: Август 29, 2010, 23:13:59 pm »
Хормоните са сред задължителните изследвания по Наредбата преди АРТ. 
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #687 -: Август 30, 2010, 22:09:25 pm »
Здравейте на всички, днес бяхме във Варна при д-р Александров правихме сондаж,имам си вече и рецепта  :D от 15. 09 живот и здраве започваме.ще бъда по къс протокол от 2 ден на месечния цикъл ще започнат инжекциите.Изписаха ми гонал 225 единици на ден. На 6 ден от стимулацията продължавам с цертоцид и завършвам с прегнил.чудя се не е ли много голяма дозата на гонала 8O ама каквото каже доки това е.Стискам палци на всички момичета от септемврийската групичка да напълним темата само с :bfp: тестчета
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #688 -: Август 30, 2010, 22:21:45 pm »
Лелелеел лелелеел колко много бъдещи Мами са се наредили в най късметлийската темичка  :D.
 Успешен старт мили Дами,и още по успешен финал  :D.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #689 -: Август 31, 2010, 00:34:15 am »
Suzito, не е голяма дозата, нормална е, спокойно. Аз последният път започнах на 150 ед. и по средата увеличихме на 225. Извадиха ми 16 яйцеклетки :D
Успех!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #690 -: Август 31, 2010, 11:43:57 am »
А горе долу казаха ли ви колко дни трае самата стимулация? Не че няма да разбера, ама ...


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #691 -: Август 31, 2010, 11:59:32 am »
Ами около 10-12 дни по спомени  :wink:.Но пак си е строго индивидуално.
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #692 -: Август 31, 2010, 12:34:49 pm »
А горе долу казаха ли ви колко дни трае самата стимулация? Не че няма да разбера, ама ...
при мен беше 10 дни стимулация, на 12-ти ден пункция, след още 5 дни ЕТ.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #693 -: Август 31, 2010, 16:13:00 pm »
И аз стартирам най-после, утре сутринта си бодвам първото Гоналче :D. Започвам със 150, след 6-ти ден док ще прецени дали да вдигнем. Интересно как сама ще си ги бия с този страх от игли, но пенчето наистина изглежда симпатично и не ме плаши толкова :) Хайде момичета, нека наистина напълним тази тема с радостни новини и положителни тестчета :D
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #694 -: Август 31, 2010, 19:36:20 pm »
Ехее, че живнала темичката :D

Късмет на всички стартиращи и многоооо :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

Яничка, и мен ме е страх от инжекции, но си ги биех сама, и то не с писалка. Просто като видях че не боли, а и като знаех каква ми е крайната цел, хич не си помислях да ме е страх :wink:
Стимулацията и при мен беше 10 дни, на 12ти пункция и след още 5-трансфер, както на Шматка.
Сузито, не е голяма дозата, това е стандартната средна стимулация , и аз бях на толкова, така си и останах до края-резултата беше 10 яйцеклетки.


Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #695 -: Август 31, 2010, 21:34:41 pm »
Права си Сиска, на фона на крайната цел, а и в сравнение със сълзите преди това, тези иглички са си направо приятни  :D
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #696 -: Август 31, 2010, 22:02:44 pm »
Здравейте момичета много късмет на вече започналите и от мен да знаете усещам един много положителен финал за всички нас.Кажете от каде си набавихте лекарствата,струва ли си в момента да се ходи до Румъния.Вчера звънях в пет аптеки във Варна да попитам дали ги имат и да сравня цени единствено във Pharma plus ги имат.Днес говорих с един дистрибутор на лекарства в Бургас каза ми,че ги няма по складовете.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #697 -: Август 31, 2010, 22:22:52 pm »
Сузи, вероятно си струва да отидеш до Румъния. Аз си купих лекарствата днес - доколкото разбрах във Фарма плюс са най-изгодни за България, затова ги купих от там. Излязоха ми 1995 лв. - Гонал пен 900единици - 2 бр., цетротид -5 ампули, прегнил - 3 бр. Това е за къс протокол, по 150 единици гонал на ден, като ще ми остане вероятно, но с по-малко нямаше да стигне. В момента в гонал пен има 100 единици бонус. Не е задължително да ги купиш наведнъж, първата седмица ще ти трябва само гонал. Провери и в Румъния, защото мисля че там цената ще е по-добра. Аз очаквах с по-малко да се размина, но уви. Всичко в името на победата  :D
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #698 -: Август 31, 2010, 22:34:41 pm »
Здравейте!
Заслужава си да се иде до Румъния, в Мангалия.Аз ходих в края на юли цената е 46 лева за 75 единици Гонал.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #699 -: Август 31, 2010, 22:42:20 pm »
Здравейте момичета, успех на всички от новата сесия  :D
Незнам сега колко е гонала във Фармата, но пролетта преди да пуснат промоцията, струваше 61 лв, срещу 45 в Румъния, а цитротида излизаше още по-изгоден, мисля към 55лв в Мангалия,но го продаваха само на кутия по 7 броя, а обикновено трябват около 5, на мен ми трябваха 4, ние тогава се комбинирахме и бройката дойде точно  :)
Отново успех на всички  :D

P.S.EillesevveselliE , при мен последния път стимулацията беше 9дни, на 11тия пункция, след 5 -трансфер, предните пъти по 10 дни стимулация, и на 12тия пункция :)
« Последна редакция: Август 31, 2010, 22:44:01 pm от *sunny* »