0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #660 -: Август 11, 2010, 21:45:51 pm »
Е нямаш право да ме разплакваш бе женааа аз съмбременна .....  :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #661 -: Август 11, 2010, 23:49:17 pm »
Ха, вие малко ли ме разревахте :lol: Нидей рива, пий бозата там, другият път ша та меря :lol: :lol: :lol:
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #662 -: Август 12, 2010, 01:49:08 am »
Честито и от мен, мило момиче!Страхотни думи си написала, истински, изстрадани...щастливи!Много си изживяла (както и повечето от нас тук), но пък и ще бъдеш мнооого щастлива оттук насетне!Наслаждавай се на една прекрасна бременност!
Целувам те!

*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #663 -: Август 12, 2010, 12:42:31 pm »
Хехе, кой писал тук :)
Гицо, честито официално и тук :) много лека бременност ти желаем цялото семейство и най-сладкия бебок(бебочка) - другия път трябва да  ясно вече какъв цвят ще са шушоните :)
Целуви на теб, на Тошко и на Докторът със златните ръце като го видиш следващия път!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #664 -: Август 12, 2010, 14:43:28 pm »
Господи,sixsens, какво си преживяла..... просълзих се след като прочетох всичко това, страшно ме развълнува, нямам думи! Желая ти много, много щастие и лека бременност!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #665 -: Август 15, 2010, 12:43:25 pm »
Здравейте момичета,днес звъннах на Ани, за да ми каже какво да правя и така на 30 сме във Варна.ще ми правят сондаж,микробиология и мъжо ще дава матриал :wink:.Каза ми да не пия противозачатачни и да не правя изследвания на хормони,а не трябва ли да се правят такива на 3-5 ден от цикъла.Попитах дали ще успеем за септември,а тя ми каза, че още на 30 ще имам рецепта.Нещо не ми е ясно от кой ден на цикъла започват да се бият инжекциите май ще бъда по дълъг протокол.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #666 -: Август 15, 2010, 19:04:18 pm »
Още веднъж някой ако ми благодари ще науча децата да ви бият с юмручета...знаете ли как боли?
Злати, сега се търкаляй на воля 'щото после пак ще се търкаляш по пода ама не по собствена воля докато се гоните да пълзите, вървите и т.н.:)
Вичко ще е наред...аз знам:)
Успех на всички семейства и да не спирате да се усмихвате:)

Сузито, наслади се на дните до 30-ти защото после ти предстои едно вълнуващо приключение. Макар всяка процедура да натоварва психиката ни (и физиката), преминава толкова бързо и неусетно за разлика от дните до теста:) Ани ще ти обясни всичко, доктора ще ти каже по какъв протокол ще си и ако нещо не запомниш ще питаш пак. И хормони ще ти кажат кога да си пуснеш.
Аз всеки опит уж все внимателно слушах и 10 минути след като си тъгнех от болницата се чудех...това казаха ли ми го или си го измислям:))))))) Емоциите ми идваха в повече:)))))))) Ама нали малко съм луда, нормално е да е така при мен:))))))

Момичета, момчета, всеки път свършва някъде. Все някъде е вашата спирка и мечтата, която чака да я хванете в ръце. Понякога лесно, понякога трудно, понякога много трудно... И не Господ ни го причинява защото сме сгрешили с нещо а защото така са се стекли обстоятелствата в живота ни. Единственото, което можем да направим, е да не спираме да мечтаем, защото мечтите се сбъдват.
 Късмет от мен и малките лисковци.
Петина
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #667 -: Август 16, 2010, 11:46:47 am »
suzito предполагам, че ще ти кажат да пуснеш хормоните на 3 ден от началото на септемврийския ти цикъл и от следващия ден ще започнат стимулацията (обиконовено е така). Мисля че протокола зависи от резултата на хормоните и наблюденията които има док за теб. Когато дойде моя цикъл този месец на 3 ден пуснах хормони и от следващия 4 ден започнах Регулон по желание, а последната седмица на август трябва да отида за сондаж, микробиология и другите изследвания.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #668 -: Август 16, 2010, 12:32:39 pm »
Сузито, и аз ще ходя да пусна хормони на 2-3 ри ден и ако всичко е наред определяме с точност протокола и започвам процедура.  :D
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #669 -: Август 20, 2010, 11:08:12 am »
Къде сте, момичета, много отпускарски го давате ;)))
Есенната сесия наближава, наистина е хубаво да си починем здраво, та после да сме спокойни и позитивни. Така че трупайте летни спомени, а на есен с песен...
Идва пустият му септември, преди два месеца ми изглеждаше като мнооого далечна цел :)
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #670 -: Август 20, 2010, 13:23:51 pm »
Привет Яна!
Наистина настъпи едно заслужено затишие и почивка след емоциите, малко ме обзема носталгия, защото си е края на лятото.... Но ние сме на stand-by, нали? Аз кътам останалите си дни отпуск да почивам след процедурата
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #671 -: Август 20, 2010, 13:56:02 pm »
Да, bamboo, на stand by сме :), аз мисля да поработя още седмица-две и излизам в отпуск за стимулацията. А за след процедурата ще взема болнични  :D
А сега - релакс :)
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #672 -: Август 21, 2010, 16:01:52 pm »
Здравейте момичета! Толкова отдавна не съм влизала в темата.
Sixsens прекрасна новина. Много се радвам за теб.Желая ти леки и прекрасни девет месеца и най-невероятната среща на финала.  :bighug:
На всички вас,които Ви предстои процедура, пожелавам успех и много късмет.   
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #673 -: Август 26, 2010, 15:45:56 pm »
Хей момичета!
Много съм развълнувана и не мога да не споделя с вас новините, въпреки че темичката ни малко опустя! Днес бях на сондаж, дадох материал за микробиология, направихме УЗИ, дадох и резултата от хормоните и ми определиха къс протокол с Пурегон. На 30.08 свършвам Регулона и живот и здраве трябва да започна стимулацията на 05.09. Малко съм объркана защото досега май повечето момичета са били стимулирани с Гонал, някой знае ли има ли разлика, според нет-а са почти идентични....
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #674 -: Август 26, 2010, 16:37:27 pm »
Зравей, бамбо, радвам се, че ще споделяме емоциите заедно -  чакам още няколко дни, за да пуснем хормони, другите неща са ми готови. Стимулация би трябвало да започна на 2-3.09 , аз съм с Гонал, но не мисля, че има кой знае каква разлика. Така или иначе док знае най-добре. Успех, бамбо, време е да понапълним темичката след уикенда ;)
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #675 -: Август 26, 2010, 16:41:16 pm »
И още нещо, нещата не са идентични, на мен не ми предписаха пък Регулон и бях малко объркана,защото всички други момичета го пият, но в крайна сметка затова се доверявам абсолютно на д-р Александров :) :P
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #676 -: Август 26, 2010, 16:45:56 pm »
Пурегонът и Гоналът са може би най-добрите препарати за стимулация. Няма от какво да се притесняваш.Стискам палци за успешна процедура!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #677 -: Август 26, 2010, 18:03:46 pm »
Сега ви трябва спокойствие,преди всичко!!!Ааааааа!!!! Защо си блъскате главичките с такива въпроси,като си имаме един супер Док! Той мисли за всички! Споко! Айде ,леко леко със стимулациите и да следвате "светлия пример" на пролетната група и на Сикса!!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #678 -: Август 26, 2010, 22:20:22 pm »
Хей момичета!
Много съм развълнувана и не мога да не споделя с вас новините, въпреки че темичката ни малко опустя! Днес бях на сондаж, дадох материал за микробиология, направихме УЗИ, дадох и резултата от хормоните и ми определиха къс протокол с Пурегон. На 30.08 свършвам Регулона и живот и здраве трябва да започна стимулацията на 05.09. Малко съм объркана защото досега май повечето момичета са били стимулирани с Гонал, някой знае ли има ли разлика, според нет-а са почти идентични....
През 2007г. когато аз правех инвитро въобще не се намираше Гонал и бях с Пурегон, мисля, че нямя съществена разлика, работи добре и тогава валеше от ++++ тестове.

И още нещо, нещата не са идентични, на мен не ми предписаха пък Регулон и бях малко объркана,защото всички други момичета го пият, но в крайна сметка затова се доверявам абсолютно на д-р Александров :) :P
Аз също не съм пила никакви противозачатъчни преди процедурата.
Моят резултат беше + от раз, имаме момиченце, което вече направи 2 годинки. Тогава бях на 37 год.
На всички започващи процедури, както и на бременните мамчета пожелавам най-малко същия Успех и по-голям. Стискам ви Палци момичета и Рачо.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #679 -: Август 26, 2010, 22:27:36 pm »
+ от раз е това , за което всички се молим  :crossfingers: