0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #620 -: Юли 30, 2010, 16:56:17 pm »
visokovisoko радвам се , че си направила своя избор и вече си почти на линия , пожелавам ти успешна процедура на есен и разбира се един прекрасен резултат на края. Ще сме до теб и ще ти помагаме с каквото можем , нашият опит не е малък и смятам , че ще ти послужи за кураж и подкрепа в твоето начинание ! Нека Бог е с теб и бъди уверена , че ще стане !!!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #621 -: Август 02, 2010, 11:31:56 am »
visokovisoko радвам се че си с нас! Ние също сме с неизяснен стерилитет и вече 4 години слушаме че ще стане, да опитваме... И аз ти желая успех!
speranza, много си мила, подкрепяш и окуражаваш всички, благодаря!
Голямо нетърпение ме тресе и мен отсега, тези дни трябва да посетя кабинета за да разбера ще пия ли Регулон през август и ако да как... и ще пиша след това.
Приятна седмица на всички!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #622 -: Август 02, 2010, 19:01:12 pm »
Здравейте на всички , радвам се , че вече всичко е наред с нашия форум !Благодаря ти bamboo за милите думи ,аз просто съм минала по този тежък път и знам какво е , затова ми е приятно да съм тук и да подкрепям онези , които тепърва ще вървят по този път.В момента темата ни е малко пуста , но съм сигурна , че скоро ще живне и ще се радваме взаимно на успехите на всички ви.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #623 -: Август 03, 2010, 23:12:57 pm »
Здравейте момичета,днес най-неочаквано като се връщахме от почивка ни званна телефона и познайте :lol:бяха от общината.Утре можем да си вземем парите от касата много съм щастлива след това ще звънна на Ани да ми каже какво следва  :D и аз ще съм в септемврийската групичка ура.Момичета искам да попитам как доктора преценя какъв протокол да избере правят се изследвания или нещо друго,че нещо не сам наясно,защото аз май няма да купувам лекарства от тук и искам да знам от по рано.
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #624 -: Август 04, 2010, 00:43:11 am »
Сузи, честито финансиране :) Браво на Община Бургас.
Относно лекарствата - от къде смяташ да ги купуваш. Ние ще ходим до Румъния, но предполагам доста по-рано ще знаем какви лекарства ще трябват и няма да има проблем да организираме една екскурзия до Мангалия.


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #625 -: Август 04, 2010, 08:30:07 am »
Ехааа каква голяма групичка се заформяте за септември,усещам че ще има бум от ++++++ тестчетаааа,пу пу пу ха дано,да ви върви по вода на всички сладур-ки ;).
 Относно протокола ,д-р. си преценява,според мн неща,най добре той да ти обясни,няма да има проблем ,само му кажи че искаш ако е възможно от по раничко да знаеш какви и колко ще ти трябват ,и той ще ти каже  :D.
 Искам само да кажа нещо относно Гонала.Проверете си как седят нещата вече в Румъния,защото тукашните аптеки казват че няма да има вече Гонал Ф75,а само пенове,та вище дали и в Румъния е така,и цените как са също ,че има промени за съжаление  :(.Успех момичета ще стискаме мн силно палчета с вас  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #626 -: Август 04, 2010, 15:39:54 pm »
Успех ами,то няма как де е друго ,освен +++! Яка група се заформя ! Все ескурзианти за Румъния! Айде ,разберете за Гонала,а пък аз ще ви обясня как се пътува до там! То нали вече съм нещатен гид!!! :lol:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #627 -: Август 04, 2010, 15:49:10 pm »
Момичета,някой знае ли дали АГ-то са в лятна почивка.Интересува ме по точно дали д-р Ковачев е в отпуск.Не ми се ще да го притеснявам по телефона ако е в почивка.Моля ако някой знае нещо по въпроса да пише.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #628 -: Август 04, 2010, 17:37:09 pm »
Здравейте момичета!
Тъй като аз знам че ще съм по къс протокол Ани ми каза да си купя 20 Гонала.Тука във Фарма плюс се обаждах и ми казаха че имат само пенове и други вече нямало да има.Обадих се до Румъния и там имаха Гонал 75 единици.Оидох и си ги взех и вече съм подготвена.Гонала го купих в края на юли и ми струваше около 46 лева.Направо супер като цена.Иначе химикалката тука в аптеката струва 800 лева и съдържа 12 Гонала по 75 единици, което пресметнато за един Гонал идва 67 лева.Дано да съм ви била от полза ако има друго питайте.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #629 -: Август 04, 2010, 22:24:29 pm »
Здравейте на всички,днес взехме паричките  :lol:и следобед звъннах на Ани да попитам какво да правя.На 15 като ми дойде цикъла да се обадя,за да ми каже какво следва,предупреди ме да не правя никакви изследвания.Eillesevvesellie с удоволствие бих направила една разходка до Румъния,но аз незнам кога ще ми кажат по какъв протокол ще бъда,а вече съм толкова нетърпелива.Chuspito след кой преглед ти назначиха лекарствата.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #630 -: Август 05, 2010, 10:15:57 am »
staneely аз миналата седмица ходих в АГ и там бяха само Ани и Д-р Александров , никой друг нямаше само те двамата работят в момента до колкото знам , всички останали са в отпуск , ти си реши дали ще му звъниш на д-р Ковачев за да разбереш кога ще бъде отново на работа.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #631 -: Август 05, 2010, 14:29:41 pm »
Аз ходя при Александров вече една година и повече.Аз съм с поликистоза, правени 2 инсеминации неуспешни.При поликистоза в моя случай директно по къс протокол.Каза ми колко Гонала ще ми трябват , за другите лекарства незнам какви ще са, но най-скъп е Гонала и аз затова първо него си набавих.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #632 -: Август 05, 2010, 19:30:38 pm »
Ами ние сме с мъжки фактор и в такъв случай незнам какъв протокол ще избере д-ра и кога ще го определи,а аз съм малко неспокойна защото Ани ми беше споменала,че лекарствата излизат между 2000-3000хил.лева ориентировъчно
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #633 -: Август 05, 2010, 19:33:34 pm »
Аууу, много бе. Макар че по БГ цени може и да ги докараш 2000 лв. Зависи на какви дози ще си, но щом при теб всичко е ок, не би трябвало да си на високи - може би на 150 ед. на ден. Аз бях с такива дози и лекарствата заедно с Оргалутрана /т.е. всички лекарства/ ми излязоха около 1500-1600 лв от Румъния.
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #634 -: Август 05, 2010, 21:14:53 pm »
Заговорили сте за цени, на мен лекарствата ми излязоха колкото на Сиксенс 1500-1600 лв., бях с 225 ед.на ден, не ми ги намалиха до края, само ми остана един Цитротид. Купувахме ги от Румъния, но това са цените без поддържащите след това, и Прегнила ми беше подарък. И ние сме с мъжки фактор, но бях с тези единици дневно. Всичко е индивидуално.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #635 -: Август 06, 2010, 02:43:56 am »
Благодаря ви момичета много ме успокоихте. Тази сума е по-поносима и дано и аз като вас успея да се вместя в тези пари,въпреки че и повече да бъде всички имаме една мечта и с цената на всичко ще я постигнем.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #636 -: Август 06, 2010, 09:46:33 am »
Сузи, и ние сме с мъжки фактор, Ани ми каза за Гонала, че малък и голям пен вероятно ще стигнат, проверих във Варна, там излизат около 1200-1300 лв, за поддържащите лекарства още нищо не знам. Не се притеснявай, всичко ще е наред, и заедно ще се радваме на много ++  :D :D
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #637 -: Август 06, 2010, 11:06:35 am »
Момичета, Пурегон пен 900 може да се намери за 580 - 620лв. но за Варна не знам, познати са го кукували на тези цени в Лом и Хасково.
yana_kostova освен гонал ще ти трябва и Оргалутран/ Цетротид/ или декапептил в зависимост от протокола, за оргалутрана при мен отидоха 5 бр. преди 3 год. ги купих по 86 лв. А лекарствата след трансфер са дребна работа Естрофем 12-13 лв. аспирин протект и Утрогестан 1 бр. 12-13 лв., но трябват повече, но не помня колко, а при положителен тест дай Боже се ползва до 12 - 16 г.с. и тогава много отива, но това да му е проблема.
Късмет и Успех, момичета и по едно сладко бебе накрая като нашето, което направи 2 годинки, в което не се и съмнявам, щом сте избрали този прекрасен доктор и екип.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #638 -: Август 09, 2010, 15:25:31 pm »
Здравейте на всички!
Днес на 3 ден от цикъла пуснах изследвания на FSH,LH,E2,Prolactiн и от днес започвам с Регулона. Ани ми предаде че док казал по желание да пия Регулон, но все пак аз реших да спазя стандартната процедура и да го вземам за да няма изненади през септември.
EillesevveselliE ти започна ли го вече? Малко се притеснявам от странични ефекти...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #639 -: Август 09, 2010, 15:57:13 pm »
Браво Bamboo успешен старт и съвсем скоро очакваме само положителни новини :lol: