0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #600 -: Юли 19, 2010, 19:53:09 pm »
EillesevveselliE , пожелавам ти успешна процедура през септември и дано да ни съобщаваш само хубави новини !!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #601 -: Юли 19, 2010, 22:51:22 pm »
Брех, значи почва се есенната сесия....аууу.
Отсега стиснати палци на всичкиии, а пък който има нужда от късметлийски поглед-ще го уредим веднагически :wink:
И на мене ми се мъндрят разни планчета, ама ще ги обсъдим с доктора сигурно другата седмица.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #602 -: Юли 19, 2010, 23:20:15 pm »
И аз съм за септември , може да се видим на 1-ви август там ;) Хайде, стиснати палци от всички  :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #603 -: Юли 20, 2010, 14:04:29 pm »
Здравейте на всички!

Чета ви от известно време и много ви харесвам! Включвам се за първи път, и се надявам да споделяме много хубави новини и емоции!  :balk_46:
Ние сме с неизяснен стерилитет, правихме 3 инсеминации в началото на тази година при д-р Александров, за съжаление неуспешни и решихме наесен с песен - инвитро. Стискам палци на всички момичета от септемврийската групичка - и аз съм с вас! Успех!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #604 -: Юли 20, 2010, 14:49:07 pm »
Събираме се значи  :D, дано после заедно да се радваме на положителни тестчета и здрави бебчета  :D :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #605 -: Юли 20, 2010, 15:51:12 pm »
Wellcom in the team, Bambooo!!!! :welcome_1:оооо, Яна ,събираме се и още как??? хе хе,ще има и тесчета :bfp: и бебчета :bori_001:!!! Няма друг начин,просто!!! Особено като гледам,колко много момичета се преместиха в други теми тази пролет! Ама,ние от тази тема сме благородни-отстъпваме място и на други желаещи! Дано до следващата пролет и ние дадем местата си на други!!! Успех!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #606 -: Юли 20, 2010, 17:58:42 pm »
Здравеите момичета!
И аз днес се видях с д-р Александров.Август като ми дойде цикъла и ние започваме нашия първи опит инвитро.Много съм развалнувана още от сега дона да е първи и последен.Аз ще съм по къс протокол, сега трябва да се снабдя с Гонал и да чакам.Успех на всички и ще си споделяме.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #607 -: Юли 21, 2010, 15:13:41 pm »
Здравейте ,пожелавам на всички успешни процедури и сладки  здрави бебета.Днес усмивката не слиза от лицето ми , ходихме при д-р Александров , не се бяхме виждали от раждането и да му покажем нашето палаво момче, много съм развълнувана.Пожелавам на д-ра и целия екип здраве и да продължават да сбъдват мечти!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #608 -: Юли 21, 2010, 18:50:30 pm »
Здравейте!
Благодаря за хубавите думи!
Chuspito ще вземаш ли Регулон през август?
Аз не успях да се видя с док и все още не зная какъв ще бъде протокола ми, само зная че през август трябва да започна Регулон.
Момичета, ако се взема Регулон от 1 ден на МЦ, кога тогава да си пусна изследванията на LH, FSH и др.на 3 ден? Преди време ми бяха казали че заради тези изследвания мога да започна Регулона и от 4 ден на МЦ... Как е при вас?
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #609 -: Юли 21, 2010, 19:09:35 pm »
bamboo , по принцип и аз пих регулон от първия ден на цикъла , а изследванията си ги правих на 3 ден от цикъла , но все пак питай Александров как е точно за да не объркаш нещо . Успех!!!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #610 -: Юли 21, 2010, 20:55:46 pm »
Хм, странна работа ... На мен Ани ми връчи няколко листа с информация какви изследвания трябва да направим и що е то ин витро и има ли почва у нас :lol:, но изрично ме предупреди никакви изследвания да не правим, докато не мине сондажа. А ако цикълът ми подрани и не ми дойде на 1 август да й се обадя и да не почвам регулона. Доколкото разбрах в този случай противозачатачните се почват по-късно и се измества цикъла. А за хормоните си мислех, че трябва да ги направя на трети ден на септемврийския цикъл ... Не са ми казвали и какъв протокол ще бъда и какви лекарства ще ми трябват. Иначе принципно ще ходим до Мангалия, когато разберем повече подробности ще пиша.
Хубава вечер на всички, аз отивам да гледам Стар трек.


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #611 -: Юли 22, 2010, 16:53:33 pm »
Не няма да пия Регулон ,направо като ми дойде август към 2-3 ден отивам на преглед и ако всичко е наред започваме с Гонала.Вече нямам търпение да ми идва и да се почва.Аз съм с поликистоза и имам 2 инсеминации, док знае състоянието ми и направо каза къс протокол.Ако има нещо питайте ако мога да помогна с удоволствие ще го направя.Ще се радвам да се поддържаме през цялото време.

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #612 -: Юли 22, 2010, 19:29:25 pm »
Chuspito, как няма да се поддържаме :D, даже сигурно с голяма част ще се запознаем и не само виртуално :D. Много сме, голям бейби бум се задава. Иначе и аз нямам никакво търпение, март още решихме, че ще правим процедура, но нямаше как по-рано.


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #613 -: Юли 24, 2010, 22:42:27 pm »
Здравейте момичета и Рачо!Чета ви от доста време ,това е най-позитивната и обнадеждаваща тема за инвитро и реших да ви пиша.Ние сме с мъжки фактор и четири годишен стерилитет.Посещаваме д-р Александров от март.През април направихме инсеминация,но беше неуспешна.Решихме да не отлагаме повече и да правим инвитро.През април подадохме документи в община Бургас и на 15.06 ни удобриха.Много искам и аз да се включа в септемврииската групичка,но незнам след колко време ще ни дадат парите.От общината не ми дадоха отговор.Надявам се момичетата от Бургас да се включат,за да внесат повече яснота по въпроса.Защото и аз като всички вас мечтая за едно малко ангелче.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #614 -: Юли 24, 2010, 23:13:22 pm »
Здравей! По принцип след одобрение в рамките на месец парите би трябвало да се изплатят. Не знам, обаче, как стоят нещата с отпуските. Най-добре се обади и питай. Можеш да проверяваш и сайта периодично. Обикновено се обаждат кога могат да се усвоят парите.
Успех!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #615 -: Юли 25, 2010, 22:43:40 pm »
Сузи, защо не поговориш с Ани, тя ще те посъветва как да постъпиш и докога е подходящо да се включиш. А и в общината скоро може да дадат отговор. Не пропускай сезона, успех :)
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #616 -: Юли 30, 2010, 07:48:25 am »
Здравейте момичета след многократни позвънявания и прехвърляния в общината стигнах до секретарката на кмета.Тя беше доста отзивчива и провери за случая.На следващия ден като и званнах ми каза да проверя около 15.08 в касата на общината даже ми даде тел.907307  :D Аз отивам на работа лек ден на всички.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #617 -: Юли 30, 2010, 10:31:39 am »
Браво, значи на есен с песен  :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #618 -: Юли 30, 2010, 14:44:47 pm »
Сузи ,д сайта на община Бургас и по-скоро в този на Общинския съвет има протоколи от последното заседание , където има 10 момичета одобрени! Предполагам,че си в списъка и щом са ти казали около средата на август-ще стане! Успех!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #619 -: Юли 30, 2010, 15:46:30 pm »
Привет на всички! :D

С огромна радост искам да ви кажа, че все пак се срещнах с нашия човек с голямо Ч - доктор Александров. Наистина е страхотен! Вече се чувствам много по-спокойна. Наистина се оказа, че и ние сме от тези с неизяснен стерилитет и докторът дори предложи да опитваме още, но на мен не ми се чака вече - 2 години минаха все пак. Взех решението! :) И така на следващия цикъл ще направим сондажа. Така че, вече и аз се присъединявам към есенната групичка.

И отново благодарности за съветите ви, доста ме окуражихте!!!

Приятен уикенд на всички и до скоро!