0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #520 -: Юни 22, 2010, 21:03:56 pm »
Хей, Сперанца, не остана, сега като мигнеш и ще са минали двата дни до теста-пък и то май един остана вече, днешния замина :wink:Не спирам с палците, а и вярвам на усещането ти :crossfingers:Чакам с нетърпениеееее....
На мен най-трудна ми беше последната нощ преди теста-просто не успях да мигна.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #521 -: Юни 23, 2010, 13:34:48 pm »
Здравейте момичета и Рачо,искам да ви се похваля с една прекрасна новина.На 15.06.2010г се родиха мойте две слънца Христо и Николай.
 Искам да благодаря на лекаря и  Човека със златните ръце и сърце д-р АЛЕКСАНДРОВ и разбира се и на целият екип.Това са хора отдадени на работата си ,това са хора докоснати от БОГА,за мен ще останат за винаги в сърцето ми!
 Благодаря Ви доктор Александров за всичко ,което сторихте за мен.Беше тежка борба дълги години ,но успяхме!Прекланям се пред професионализма и човечността Ви!

     Бъдете благословен!!! 
 
[/
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #522 -: Юни 23, 2010, 13:53:27 pm »
Прекрасна новина отново :))) Да са ви живи и здрави слънчицата!!!  :D
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #523 -: Юни 23, 2010, 15:44:12 pm »
Честито Кики много се радвам за теб да са ти живи и здрави малките бандити !
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #524 -: Юни 23, 2010, 15:45:36 pm »
Това е прекрасно Кики! Такива новини  ни правят щастливи! Да са здрави и много послушни ти желая! Хубаво е когато се обърнеш назад и макар да ввиждаш труден извървян път,до тебе е най красивия край! Не ,че сега ще ти е по -лесно,нали,ама друго си е!!!!! :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #525 -: Юни 23, 2010, 15:56:46 pm »
Кики честито :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader:
много се радвам за теб :D
Пожелавам на малките принцове много здраве ,щастие ,късмет  :D
     
                        :bighug:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #526 -: Юни 23, 2010, 16:11:52 pm »
Мила Кики , ето че дойде и твоят хубав миг и ти стана майка на двете си рожби , след много сълзи и мъка ти виждаш , че идва и твоята радост , и виждаш също така , че Господ не те е изоставил , а просто е чакал най-подходящия момент за теб за да те направи майка, бъди щастлива и се наслаждавай на този прекрасен миг!!!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #527 -: Юни 23, 2010, 16:12:59 pm »
Кики, честити бебешоци :D Да са живи и здрави!
Сперанца, стискаме палчета за две черти!


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #528 -: Юни 23, 2010, 16:26:21 pm »
Честито Кики !Страхотна новина!Да растат здрави и палави младежите!
Сперанца стискаме и ние с Емо за утре!

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #529 -: Юни 23, 2010, 19:53:39 pm »
Кики, честити ти бебоци, пожелавам ти безброй незабравими и красиви мигове с тях!
Много хубаво си написала поста си, думи, идващи от сърцето...

Сперанца, стискам палци за утре  :crossfingers: :bighug: :bfp:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*

    sisка

  • **
  • 65
  • обичам мечтая вярвам
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #530 -: Юни 23, 2010, 21:51:43 pm »
Честити ти бебоци Кики, да са ти живи и здрави и много радостни моменти ти желая, Сперанца стискам палци утре  ида се похвалиш с две чертички.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #531 -: Юни 24, 2010, 08:04:21 am »
Кики, честита двойна, синя радост :) Бъдете живи, здрави и много щастливи. Борбата винаги си заслужава !

Палци и от мен за Сперанца днес .. дано, дано ..
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #532 -: Юни 24, 2010, 09:01:38 am »
Добро утро, Сперанца, днес е денят  :D:bfp:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #533 -: Юни 24, 2010, 09:03:15 am »
Сперанса имаш едни мн силно стиснати палчета за прекрасен резултат  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #534 -: Юни 24, 2010, 11:27:26 am »
Сперанса  :) още едни стиснати палчета от мен  :crossfingers:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #535 -: Юни 24, 2010, 12:00:39 pm »
Много благодаря на всички ви за милите пожелания , радвам се че всички ме подкрепихте в този труден за мен ден , а сега имам щастието и удоволствието да ви съобщя че днес видях така желаните  :bfp:чертички и плаках от щастие , изпитах истинка радост , даже най-голямата до сега като ги видях тези две чертички!!!Моля се да са все две и за напред, желая го и на всички момичета да изживеят това щастие , което е незаменимо !!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #536 -: Юни 24, 2010, 12:04:40 pm »
Хохохохоохохо!!!!!!!
Много се радвам, Сперанца! Макар че аз просто си знаех  :wink:, че резултата ще са две ясни черти! Пожелавам ти лека и щастлива бременност!
Хайде, сега ще чакаме да видите точка или може би две  :wink:
Успех!

П.П. И ще видиш като видиш тупкащото сърчице какво щастие ще е  :lol:
*

    sisка

  • **
  • 65
  • обичам мечтая вярвам
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #537 -: Юни 24, 2010, 12:07:37 pm »
Честитооо официално миличка сперанца, много се радвам за теб  ти знаеш,дай боже на всички момичета тук  това щастие.Сега ти желя лека и безпроблемна бременност и на финала едно или две бебета живи и здрави. Вярвам  , че всичко ще е наред  за напред. :bighug:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #538 -: Юни 24, 2010, 12:07:59 pm »
Бравооооооооо мила,мн се радвам ,само така,леки 9 мсеца мила и прекрасно бебче или бебчета :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #539 -: Юни 24, 2010, 12:10:49 pm »
честито и от мен мила, ти вярваше, искаше и успя, много се радвам за теб и силно те прегръщам, желая ти лека и красива бременност