0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #500 -: Юни 18, 2010, 22:37:28 pm »
http://www.invitro-varna.com/
http://www.laparoscopy-varna.com
Тук можеш да намериш повече инфо. Точно в АГ-то е Центъра - на 7-ми етаж.
За час не знам сега кога ще ти дадат, защото ще излизат в почивка, но пък може и да те извикат на първоначана консултация, ако се обадиш тия дни - не знам какво им е натоварването сега. Ако не сега - започват после от септември и може би там някъде ще ти дадат час. Иначе там в болницата си има лаборатория и те работят с нея. Но зависи и от вида изследване - може нещо да ти признаят от твоите.
Ако те интересува нещо друго - питай!
Ориентирала си се към най-доброто място  :wink: Успех в начинанието!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #501 -: Юни 19, 2010, 01:00:40 am »
barbaron0708, благодаря ти много, ще се обадя още утре. Имам проблем след ЦС, вече две седмици минаха, а продължава едно кафеникаво зацапване и съм много притеснена. А за останалите проблеми мога да почакам и до септември месец, че и повече- когато имат свободен час. Яд ме е на себе си, че толкова време изчаках и без това тръбите не са в цветущо състояние. Със сигурност ще имам още доста въпроси, но сега съм пълен блокаж. Как не съм разбрала за този лекар по- рано :(
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #502 -: Юни 19, 2010, 09:15:08 am »
Здравейте момичета и момчета вече не ми остават сили от притеснение за деня на теста, хем не ми е за първи път и пак тръпката ми е голяма , днес ми е 10 ден от трансфера  и направо лудвам 8O , незнам как ще го направя този тест , то правенето лесно но страха е когато трябва да го погледнеш!Чудя се дали да не направя първо кръвен и после уринен направо ми е каша! Как се чувствахте на 10 ден от трансфера , аз незнам преди как беше , но със сигурност помня , че имах кървене предния път и то обилно , а сега нямам изобщо , въпреки всичко миналия път на13 ден теста ми беше положителен дори и с кървене , а сега незнам дали е добре , че този път нямам кървене?Инъче имам главоболие два дена и болки в корема като за цикъл , днес от сутринта ми е замаяно ими се вие свят , дали е от топлото и това незнам?!И такива разни работи ме вълнуват в тези дни и почват да ме побъркват!Чао
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #503 -: Юни 19, 2010, 09:24:10 am »
При вторият ми опит имах кървене,теста беше +,но бременноста не се разви.При третия(успешен)нямаше кървене теста на 13 ден  +.Спокойно всичко ще е наред само не се притеснявай.Като се сетя аз как се вълнувах,напълно те разбирам,успех ти желая!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #504 -: Юни 19, 2010, 09:28:43 am »
Сигурна съм че е добър признак, Сперанца  :D
*

    sisка

  • **
  • 65
  • обичам мечтая вярвам
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #505 -: Юни 19, 2010, 09:33:14 am »
Сперанца, мила напълно разбирам притеснението ти за деня на теста, но той със сигурност ще е положителен.Аз изпитвах същия страх когато го правих.А колкото до това как се чувствах на 10 ден , ами и аз имах болки за цикъл още от 7-8 ден след трансфер и ми беше все замаено, теста ми беше положителен ти знаеш ,но нещата не се развиха добре след това.Стискам ти палци и знам че след 4 дни ще видиш  :bfp:. :bighug:Успех на всички момичета които са процедури, а новодошлите да са спокойни при най добрия лекар са.Сиска81 и мънки лека и спокойна бременност още веднъж и да се отчитате от време на време.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #506 -: Юни 19, 2010, 09:41:38 am »
Благодаря ви момичета !!!!Сиска дано твоята увереност ме зарази и аз да мисля като теб , аз в началото не бях така дори не го мислих толкова ,но с времето става все по-страшно, вчера особено такъв рев му дръпнах пред моя , че той се шашна и се чудеше какво ми има и дали някой нещо не ми е казал и т.н.Много съм станала чувствителна и все ми се плаче-УЖАС!!!Бранка ,мерси мила за куража и при мен при положителен тест с кървене не се получи , така , че май няма рецепта за това.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #507 -: Юни 19, 2010, 10:23:42 am »
Сперанца, аз не съм имала кървене нито веднъж, включително и този път  :)Така че не се притеснявай за това, от около 11-12ти ден и аз имах слини, постоянни болки като преди цикъл, дори бях отписла опита и се наревах предварително, опитай се да не се измъчваш от сега, имай още малко търпение, а ние през това време ще стискаме палци за най-хубавата новина  :D
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #508 -: Юни 19, 2010, 18:14:03 pm »
Сперанца, и аз бях като Съни-главоболие като пред МЦ, ревливост, болки, а пък на 12 тия ден направо имах чувството че всеки момент ще ми дойде, бях готова да се разрева от мъка.И на други ден отшумя, на по-другия видях чертичките.
Хайде сега, още малко остана, без такива мисли...
Колкото дали кръвен или пиклив тест-усети какво ти идва отвътре.Аз си исках пикливия, и това е.
Хайде, успех!Мноооого стиснати палци имаш от нас.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*

    Raissa777

  • *****
  • 1672
  • Засадиш ли горчиви плодове-няма да береш сладки.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #509 -: Юни 19, 2010, 19:49:39 pm »
Аз имах такава фобия от тестове, че изобщо не исках да правя.
Чаках си да мине време и да отида на преглед направо. Да...но аз не съм била с процедура, т.е. не е същото.

Пиклив тест би трябвало да покаже на 10ти ден. Поне така ми е казвал моя док.
Но пък ако кръвния тест не ти е толкова страшен колкото пикливия - по-добре кръвен .
Защото наистина това с чакането и после поглеждането...

Със сигурност ще е положителен, защото Маймуната подложи крак и вече завлече доста момичета  :lol: Успех и положително мислене! :bighug:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #510 -: Юни 21, 2010, 14:56:13 pm »
Сперанца, какво става, миличка, утре ли ще правиш тест? Стискам ти палци newsm04
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #511 -: Юни 21, 2010, 15:36:58 pm »
Не ,Яна няма да е утре ,а на 24 трябва да го правя още малко остана и ще има резултат , мисля , че ще е положителен , но да почакаме до теста!!! :balk_87:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #512 -: Юни 21, 2010, 15:41:49 pm »
Добре, чакаме  :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #513 -: Юни 21, 2010, 16:00:18 pm »
Хе хе ,Сперанца , я виж какво слънце е навън!!! Птичките пеят,липите ухаят, майките бутат колички или раззхождат децата....Я по-спокойно! Твоят тест е ясен :bfp: До колкото мога да знам, щото съм мъж все пак при всяка жена различно се усеща, с болки без болки, със спазми или без нервност! Така, че това не е някакъв факт!!! А колкото до чакането аз последните няколко дена сънувах много! То ясно какво! А иначе си спя като пън! Хи хи, ама помня, че много нервно ни беше и на двамата! Все пак изчакай 24- ти за да е точен поне уринарния! А той се прави според мен защото е възможен в домашни условия! Макар, че не винаги е точен! Така или иначе ще се прави и кръвен после! Ама успокой се при тебе нещата са наред!
Нали ти казах-финала на серията няма да е по различен от нейния старт! А и Мънкито с тия маймунски номера-да подлага крак! Хи хи, да посурва де! А и Сиска 81 е кадем, нали!!!

Рачо, направо разногледа станах:) Ще ядеш бой:) Гледайте преди да публикувате постовете си, моля ви:)
Злата Лисица

« Последна редакция: Юни 21, 2010, 17:58:51 pm от Lisko »
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #514 -: Юни 21, 2010, 16:12:53 pm »
Ra40 ти направо ме уби , какви са тези писания , извинявай но мисля че нищо не разбрах от писаното  :? ,аз ли не виждам или ти май си нещо замаян от топлото?Долу горе схванах смисъла , но само толкова, благодаря ти все пак за желанието и ти да се включиш в моето успокояване :balk_47:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #515 -: Юни 21, 2010, 18:01:05 pm »
 Здравейте момичета и Ра4о,
Имам щастието да ви пиша, че днес се роди още едно прекрасно слънчице от златните ръце на нашия скъп доктор Александров.
 Елина0102 е вече щастлива майка:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=40&topic=42865.msg727365#msg727365
Нека има повече поводи за радост :)
Целувки на всички.
Всички ще успеем !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #516 -: Юни 21, 2010, 23:24:28 pm »
Прекрасна новина, слънчеви дни с малкия Слънчо на щастливите родители  :D
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #517 -: Юни 22, 2010, 10:04:42 am »
Сперанца, и моето усещане е за двучертичков тест  :wink:
И само чакам 24,06,  :lol:
Ама то не останало бре  :lol:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #518 -: Юни 22, 2010, 11:42:31 am »
Ами да , не остана ама тези 2 дена ще ми се видят като цяла вечност!!!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #519 -: Юни 22, 2010, 14:12:03 pm »
 :ask: :ask: Ама аз какво направих ,бе??? То и аз не разбрах,май!!!
Айде,честито новото бебе!!
/www.mamaibebe.com][/url]