0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #420 -: Май 31, 2010, 13:34:30 pm »
Ей Барбаронче знаех си , че ти първа ще ми отговориш , ти винаги си около мен , благодаря ти , ще се радвам да кажеш как си , че отдавна те мисля?Човече, мерси много за милите думи ,Рачо прав си просто съм последната на финала , вярвам , че това лято за всички ви ще бъде чудно и вълшебно и ще ви зареди с много емоции и на есен ще избухните с добри новини!!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #421 -: Май 31, 2010, 14:09:52 pm »
Леле-е-е... какво чудо е настанало тук и колко ме развълнувахте ...

Сперанца- разбира се че не си сама! ние сме насреща за всичко - за мрънкане, за смях и сълзи от радост :wink:, абе каквото ти е на душа

Гардже - съчувствам ти, миличка, и съм убедена в успеха ни при следващия опит. Сега почивай и се наслаждавай на прекрасното лято

Съни - честито!!! Чудесна новина! Дано след девет месеца се фукаш с два чудесни бебока.

Рачо, разбира се че спокойно можеш да се причислиш към животинското племе тук. То ако е така и аз ще грейна с лека корекция на ника и вече ще се подвизавам под името Раtе  :lol:

Сисе, Мънки - чакам с нетърпение да се похвалите

Прегръщам всички!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #422 -: Май 31, 2010, 18:54:58 pm »
Сперанца, да знаеш, че те следим изкъсо и чакаме отчетчета.Чат - пат темичката замлъква , нооо, после се разразява буря от ++++тестчета, чакаме и твоя. Иначе при мен нищо ново, чакам си прегледчето, ама вечееее, нямам търпение....
Рачо,ха така, пожелавам ви глави, натъпкани с хууубави мислиии, и наесен право напред към успеха :wink: :bighug:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #423 -: Май 31, 2010, 21:22:50 pm »
Ра40, голяма работа си бе човек :) Винаги успяваш да ме разсмееш :) Много ясно, че няма отчайване. Ама хич. Толкова ми е ведро, че сякаш спах 2 години и не забелзвах, че наоколо има живот. На есен с песен, то се знае :)
Розичка, Съни ... обичам ви, момичета :)
Сперанца - това че си сама може да те радва дори :) Всички палци в темата са само за теб сега :) Успех ти желая.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #424 -: Юни 01, 2010, 08:59:53 am »
Честит празник на всички дечица и такива носещи децата в себе си (това който както иска да го разбира:) Нека не забравяме детето в себе си, и да продължаваме да се борим да носим такова:)
Целувам ви всички и ви желая ден по-светъл от мрачното утро:) Ако няма слънце на небето, то нека е в сърцата ни  :bighug:
« Последна редакция: Юни 01, 2010, 09:53:21 am от choveche »
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #425 -: Юни 01, 2010, 11:13:50 am »
Честит празник и от мен на всички момиченца и разбира се момченце  :D
Дано дечицата в тази тема да са все повече и повече
 :wave:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #426 -: Юни 01, 2010, 12:04:42 pm »
Ех , че сте сладури всички , толкова сте мили , че направо не се сдържам да ви на прегръщам и целувам!!! :bighug:Щом всички ме чакате аз трябва да побързам и да ви съобщя , че днес бях на първи видеозон след стимулацията и нещата се развиват много добре засега , имам около 10 фолекула до момента и продължавам със същата доза гонал + цетротид на 4 юни пак съм на преглед и ще определим датата за пункцията, която може би ще бъде на 7 юни !!! Това е моят отчет до този момент, дано нещата да се развиват все така и занапред!!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #427 -: Юни 01, 2010, 12:29:41 pm »
ЕЕЕЕЕЕЕ, супер! Това е почти идеалната бройка - нормална!
Боцкай се сега и ги разхождай на воля!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #428 -: Юни 01, 2010, 12:59:58 pm »
Сперанца, браво миличка! Моите бяха около 8-9 на първи преглед.Правилно ти е казала Барбарон-това е златната среда :wink:Ехеее, начи наближава...Хайде, не спираме да стискаме палци , да знаеш :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Честит празник! С пожелание за повече дечица, повече детски усмивки, които да топлят сърцата ни!

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #429 -: Юни 02, 2010, 16:49:30 pm »
Имаме си едно бебче,отговарящо на 5.5 г.с. голямо е 2 мм.   и имаше пулсациййй,така сладко тупкаще милото че аз просто в този момент незнаех какво става,просто чувството е неописуемо ,пожелавам го на всички ви  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 Сега дано всичко върви както трябва до самия край :)   
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #430 -: Юни 02, 2010, 16:58:13 pm »
Браво Маймунче , чудесна новина , да е живо и здраво това малко сладко човече , да расте голямо , голямо и да те радва все така!!! Това е невероятен момент за теб сигурно , наслаждавай му се от все сърце !!!Толкова много ме развълнува , че чак ръцете ми треперят от вълнение и само за това мисля !Хайде ред е на други хора да ни зарадват с подобна вест, че тотално да се разхленча :balk_146: от радост!!!
« Последна редакция: Юни 02, 2010, 17:09:16 pm от speranza »
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #431 -: Юни 02, 2010, 17:11:00 pm »
Вече можем спокоооойно да ти честитим, Мънкич  :wink:
Живи и здрави и много щастливи през оставащите ви месеци!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #432 -: Юни 02, 2010, 17:25:42 pm »
Честито Исе!


*

    sisка

  • **
  • 65
  • обичам мечтая вярвам
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #433 -: Юни 02, 2010, 18:22:42 pm »
честито исе, нека малкото маймунче да расте с всеки изминал ден, да е силно и  борбено теб, стискам палци всичко да е наред през оставащите месеци,другото ти си знаеш, чак се разтреперих като разбрах.Желая същото чувство на всички нас които продължаваме да се борим за голямата ни мечта.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #434 -: Юни 02, 2010, 18:39:16 pm »
Ей, Маймун, хайде честита тупкаща точицаааа(тя много голяма беее :wink:).Днес май не успях да ти честитя първа :(сори, малко се ошашках, ама ще си наваксам, така да знаеш.
Малко новини и от мен-и нашето бебче е едничко, но още не се вижда пулсче.Като ми каза док, бях като вцепенена, просто незнаех как да реагирам...Е, после малко си поплаках, но сега вече съм добре! Няма да спра да вярвам, че всичко е наред, и ще си чакам прегледа след 10 дена отново.Иначе се видя ембрион,док каза че не е кухо яйце, развито си е точно за седмиците-6,1 г.с., обаче още не пулсира.Каза, че се случвало да се видят пулсациите по-късно, по различни причини...и така...

Стискайте палци!

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #435 -: Юни 02, 2010, 18:50:52 pm »
Сиска, вярно е, че понякога по-късно се виждат пулсациите. Има много такива случаи.
Знам, че ще ти е трудно чакането, но ще видиш, че след 10 дни ще видите и пулсчето! Много силно стискам палци!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #436 -: Юни 02, 2010, 18:59:17 pm »
Сисееее,нали знаеш колко те гушкаммм,и какво ще ти кажа  :wink:
Знам че е мн трудно,но вярвам че ще видите пусче мила след 10 дни най много  :D
 А затова дали си първа или не,то няма значение,не се притеснявай ще имаш възможност ,а аз ще гледам да съм пърза при теб в чиститенетооо  :lol:

 Благодаря на всички за пожеланията,дано съвсем ското ви се върнеее и на вас  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #437 -: Юни 02, 2010, 19:30:37 pm »
Маймуууун:) Честито миличка:) Желая ти най-леката и прекрасна бременност! Сигурно единственото по-хубаво нещо от това да видиш пулсиращата точка е да държиш малко сладко и ревящо бебе:)
А Сисе ти не се притеснявай. Аз имам приятелка на която точката още не пулсираше на първият видеозон, а сега вече е по средата на бременността си! Знам, че чакането е най-наприятната работа от всичко, ама 10 дена все ще ги издържите (макар сигурно вече да ти е писнало от чакане), и ще си заслужава, сигурна съм! прегъщам те мила  :bighug:
Да не говорим че доколкото съм го преценила, а и четяйки всички мнения във форума, Александров не е хората говорещи "али-бали". Ти самичка ми каза неотдавна, че половината от работата е да вярваш в док, в себе си и в това че всичко ще е ОК:) Целувки!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #438 -: Юни 02, 2010, 21:46:47 pm »
siska81  :) важно е че е видял ембриончето ,всичко ще е ок като отидете следващия път.Случва се по късно да се видя пулсации не го мисли това сега щом Александров е казал вярвам че всичко е на ред :)       
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #439 -: Юни 03, 2010, 10:07:22 am »
Сиска , всички сме с теб , и ще се молим за теб да чуеш сърчицето на твоето бебче , само не се притеснявай , успокой се за да не стресираш бебока  , зареди се с хубави мисли и времето бързо ще мине като един миг и хоп , ще видиш , че са минали 10 дена и ще чуеш тупкането на малкия поспаланко :heartbeat:Нали знаеш , че хубавите работи бавно стават , но след това резултата е вълшебен :babbycarrage: