0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #40 -: Април 07, 2010, 15:07:26 pm »
Ехеееееее, за количка ни пратиха вече  :lol: Страшни сте, еййййййй  :wink:
Ама аз съм станала една търпелиииива - всичко по реда си!
Количката ще я купуваме за Коледа  :wink:

Сирина, браво - достатъчни са ти яйчицата! Дано станат 1-2 сладки, ревливи бебета след 9 месеца! Спинкай сега! И аз след тази пункция голям сън му дръпнах - почти 24 ч с малки прекъсвания  :lol:

Ами, Гардже, всички покрай теб станаха "инкогнито" и....... темичката ни опустя!  :lol: Но сега това ще се промени - ще видите! Като пукна пролетта, ще имат желание и да споделят повече мацки в тази тема!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #41 -: Април 08, 2010, 22:36:52 pm »
барбарон, и аз надничам тук за хубави новини от теб. Не се спотайвай!  :wink:


Успех на всички момичета и момчето!

*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #42 -: Април 08, 2010, 22:48:29 pm »
О, и аз ви чета с интерес!  :wink: И тъкмо щях да пиша, че нещо активността ви падна в последно време! :( Ама ще се появите всичките с гръм и трясък!  :lol: Успех на всички мацки и най-много тя си знае на кого!  :wink: :lol:

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #43 -: Април 09, 2010, 12:21:22 pm »
Ехееееееееее!
Резултата при мен  днес - 11-ти ден след трансфер на 5-ти ден е 1079.00IU/L !!!!!!!!!!!
Е, след като не повярвах но огромната стойност, изпозвънях няколко телефона по лабораториите, говорих и с доктора, който е правил изследването - резултата е ВЕРЕН  :lol:  :lol:  :lol:
И за още по-достоверно, юрнах мъжо до аптеката да купи домашни тестчета! И там две ясни черти!
Първия, на когото звъннах е д-р Александров - главния виновник  :wink: Питах аз - каква е тази висока стойност при едно ембрионче, а той - ами добре се развива значи  :lol:
Ами....... кво да ви кажа друго - щастлива съм и толкова  :lol:  :lol:  :lol:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #44 -: Април 09, 2010, 12:26:51 pm »
Барбарончееееее, ами какво да кажа и аз......много, много се радвам  :lol:
« Последна редакция: Април 09, 2010, 12:36:00 pm от Black_rose »
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #45 -: Април 09, 2010, 12:36:00 pm »
Барбаронче, честито!  stork-boy Ей това е то - тлъсто ЧХГ!
"Една малка крачка за човека - един голям скок за човечеството..."
Нийл Армстронг
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #46 -: Април 09, 2010, 12:44:47 pm »
Барбаронче, честито!Много се радвам, дано всичко е наред и имаш прекрасна и лека бременност.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #47 -: Април 09, 2010, 12:45:59 pm »
Направо страхотно тлъсто ЧХГ :rainbow: :kaos7:
Страхотно!!!
Много се радвам, айде лека бременност и за Коледа едно ревливо барбаронче.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #48 -: Април 09, 2010, 12:48:50 pm »
Ох, Барбарончеееее....
Направо ми прескочи сърцето като прочетох новината :DОт сутринта те дебна, викам си, абе днес и 11-12 ден(щото нали те видях след трансфера), трябва да се отчиташ!!!
Честито, мила, МНОГООООО се радвам за теб!

п.п.Мисля си, че съм на късмет-видях Бамби при пункцията-ето бременна е; видях Барбарон при трансфера-и новините не закъсняват :D :DОще някой има ли на опашката?

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #49 -: Април 09, 2010, 13:10:27 pm »
Честито , Барбаронче! Сега ти пожелавам леки и безпроблемни 9 месеца и за Коледа да получиш най-хубавия и желан подарък!  :bori_012: :bori_013: :bori_014:

За съжаление при мен тази седмица не е така радостна , на 14-тия ден след трансфера видях отрицателен тест. Сега мисля малко да си почина и да реша как да продължа.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #50 -: Април 09, 2010, 13:12:39 pm »
Ей, Барбииии,супер ,бе ,момичеее!!! :bighug:Браво,супер е тази новина!! Честито! Сега пак -леко леко,да не се преуморяваш! Че трябва и да се пази бебешока,нали????
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #51 -: Април 09, 2010, 13:36:42 pm »
Барбароне, направо ме застреля с цифра ... Зная, че е едно и затова ми скри шапката  :lol: :lol: :lol: Живи и здрави да сте и след 8 месеца да ни го показваш в тази темичка. Честито и лека бременност :)

Сиска81, мятай късметче и насам бе ...

Гале, много съжалявам за отр. тест :( за съжаление, знам че в момента нищо не те утешава :(
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #52 -: Април 09, 2010, 15:05:40 pm »
Благодаря ви за пожеланията!
Да ви се връщат многократно!  :lol:  :lol:  :lol:
Аз вече го осмислих резултата  :wink: и сега му се наслаждавам!

siska81, сигурно ще сме ти и ние на късмет - няма начин  :wink:

galle74, не знам какъв тест си правила, но ако е само уринен - повтори го или пусни и кръвен. Доста често грешат пустите им пикливи тестове  :wink:

Ейййй, пишете в темичката по-често и ще виждате често положителни тестове  :lol:
И..... не се отказвайте, момичета и момченце  :wink: с нови сили - напред!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #53 -: Април 09, 2010, 15:35:10 pm »
Много хубава новина Барбаронче  ,ей това чакахме всички да чуем за теб , дай Боже всичко да е наред понататък , явно бебчо се развива добре за сега при такава цифра!!!Много жалко за Гале74 , но не се отчайвай миличка все още не е късно може да има грешка някаква !
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #54 -: Април 09, 2010, 15:55:10 pm »
Барбаронче,честито миличка!Прегръщам те и ти желая лека бременност!Ужасно много се радвам за теб!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #55 -: Април 09, 2010, 16:16:14 pm »
За съжаление грешка няма , ще същия ден пуснах и кръвен тест и резултата ЧХГ 0,1UI/L.
Здраве да е, сега малко почивка след силната стимулация и после ще му мисля.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #56 -: Април 09, 2010, 16:30:16 pm »
Барбаронче,браво бе!Знаех си,че ще е + теста,ама чак толкова :DБраво,браво-така трябва,датата ти донесе късмет  :wink:!

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #57 -: Април 09, 2010, 16:31:35 pm »
Barbaron,
и тук да ти честитя, защото те мислих :D, но не съм изненадана, очаквах само потвърждение! С това положително настроение нямаше как теста да не е положителен :P и всичко ще е наред доооо към края на годината, явно едно борбено барбаронче си имаш...с такъв хъс расте!
На всички неуспели сега...продължаваме борбата, защото отказване няма и така до успешния и най-щастливия финал :wink:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #58 -: Април 09, 2010, 16:50:05 pm »
Еее, Барбаронче, това се казва новина и цифра  :D :bighug: Знаех си аз, че си ни отличничка, много ни зарадва и стимулира, да знаеш  :D Айде лекинка и спокойна бременност до края и повечко почивка, че после като дойде бебето няма да можеш   :D
galle74 , съжалявам  много за неуспеха   :? Дано съвсем скоро се чувстваш отново готова да продължиш борбата  :)
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #59 -: Април 09, 2010, 17:39:15 pm »
Хайде, и аз да се запиша, че сте ми слабост  :wink:, и редовно ви чета :D
Барбаронче, честито, и с това тлъсто чхг, може да заформите семейство Барбарончета :crossfingers:

Успех на всички момичета в процедурите!
Да ви е късметлийска темата с много + резултати! :D