0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #360 -: Май 24, 2010, 22:28:06 pm »
Дживотинче, то е ясно, че Мънкито е следващата, а за точиците-колкото, толкова, претенции йок :D Иска ми се да са двечки, ще бъда безкрайно щастлива обаче и на едничка тупкаща точица.
Дай Боже, Сиска! Колкото, толкова!  :lol:
Монки, ти си следващата.  :bfp:
Хахаххах ида идааааааа,още малко остана до моят ден велик  :D :D :D
Ах, ти, хитрушо! И си знаела при това. Ама как ти изтрая маймунското сърчице.... Хайде, честито, мила и всичко най-добро.
"Рибата става акула, когато излезе от водата, спре движението и ухапе полицай!"

*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #361 -: Май 24, 2010, 22:32:54 pm »
Исе, и аз те подозирах. Предният път още на 10ти ден се беше тествала. Сега обаче не пишеш и си викам бре търпение, бре чудо, ще чакаш 14 дни. А ти маймунке такава :D Много, много се радвам за теб. Живи и здрави бебета на финала - шарени ти пожелавам


*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #362 -: Май 24, 2010, 22:33:28 pm »
Честито Мънки! Много хубави черти  :D. От сега нататък само с такива черти да са тестовете в темата.
     
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #363 -: Май 24, 2010, 22:39:11 pm »

Маймунски работи ;)
Браво, Исе, държиш ни в напрежение,
но си заслужаваше  :lol:
Следващите добри новини са от......  :wink: :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #364 -: Май 24, 2010, 23:19:33 pm »
Честито Мънки! 2010 се оказа твоята година нали? Ама как смени само от "2010 ще е моята година, знам си аз!" на "Дано" Ето така трябва, с оптимизъм и вяра се сбъдват мечтите! Още веднъж честито и да имаш най-прекрасната и лека бременност и едни красиви маймунки за финал! Виж тук сега едното :lol:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #365 -: Май 24, 2010, 23:29:24 pm »
 :party: :party: :party:
Е-е-е-е-е Мънкич, страхотна вест, миличка. Много се радвам за теб!
Лека бременност на теб и Сисето .
Прегръщам те и още веднъж - ЧЕСТИТО!!!
Момичета, направо ми изпълнихте сърчицето  :hug2:
 :bighug:
« Последна редакция: Май 25, 2010, 00:35:37 am от patyas »
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #366 -: Май 25, 2010, 08:02:51 am »
Лелелеелелеел ама Маймунски работи беее,пууууу толко време да си отлагам аз такива фешън пожелания  ххахахахахха.
 Ей сладуриии много благодаря за пожеланията ,на очакващите да им се връща тъпкано,на траещите си  :lol: :lol: :lol: хммммм ай да видим до когааааа хаххххахааххаах.Обичкам ви всички и искрено вярвам че темичката ще се напълни само с такива хубави новини(стига да спрете с това инкогнито де  :wink:),ноо една тайна да издам (всеки който Сиска81 е погледнала  :balk_68: в дена на пункцията или трансфера е после с ++++++).

 Спецялно за Лиско и криещото се сладурчее,аз лежах на ващо леглооооо така че резултата е ясен или 3 бебока или 2 бебока хооххохохохохох  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:  :balk_21:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #367 -: Май 25, 2010, 12:23:53 pm »
Честито , момичета , радвам се за вас и за Сиска81 и за Мънки , дано да имате спокойна бременност и да изжевейте този миг така чакан от вас с много усмивки и радост!!!Нека радостта ви се превърне в още по-голяма след 9 месеца и да гушнете своите бебчета с изпълнени от щастие сърца !!!! Много  ,много целувки от мен и се надявам скоро и аз да ви настигна по пътя на радостта!!!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #368 -: Май 25, 2010, 12:50:43 pm »
Много  ,много целувки от мен и се надявам скоро и аз да ви настигна по пътя на радостта!!!!

Аз тебе те чакам с най-голямо нетърпение!  :lol:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #369 -: Май 25, 2010, 16:21:17 pm »
Така, така...то на това легло от 2 нагоре се раждат:))))))))))))

Аз дето хич немога да пазя тайна незнам как си мълча досега:)))))))))))))
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #370 -: Май 25, 2010, 16:24:10 pm »
Така, така...то на това легло от 2 нагоре се раждат:))))))))))))

Аз дето хич немога да пазя тайна незнам как си мълча досега:)))))))))))))


И аз и аз  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #371 -: Май 25, 2010, 16:29:51 pm »
Сиска, Мънки, честито, момичета! Много се радвам за вас :D Лека бременност и здрави бебета на финала :D
Между другото, аз видях Сиска на пункцията :lol: :lol: :lol: Ха да видим при следващия ми опит :lol:
Маймунче, аз нали ти казах, че ще стане тоя път :D, друг път да слушаш старото :lol: :lol:
Пожелавам това щастие на всички в тази тема от сърце!
Прегръщам ви, момичета!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #372 -: Май 25, 2010, 17:22:41 pm »
Тази тема е като Парижките потайности ... някой бил бременен, ама е инкогнито :D Да се хвали и да идва да черпи бързо. Пък който е нямал възможност да види Сиска, предлагам Сиска да определя ден и час за среща гореща.


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #373 -: Май 25, 2010, 21:28:09 pm »
 Барбаронче мило , много се радвам , че имаш такова огромно търпение да ме чакаш , защото мойта работа много се проточи , аз трябваше вече да съм приключила отдавна с процедурите , но нали знаеш , че не всичко зависи от нас , май почти влязох в релси и веве чакам зелена светлина за да профуча покрай вас с голяма скорост и да ви настигна . Живот и здраве тази седмица трябва да започна , ако няма пак някой проблем, и ще видиш как ще се срещнем на финала след 9 месеца , гушнали малки човечета  с усмивка на уста!!!!! ylinfant :babbycarrage: beer::
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #374 -: Май 26, 2010, 09:13:30 am »
Маймунче  :D страшно много се радвам за теб,крайно време беше да видиш двете заветни чертички. Честито мила и нека изкараш една много лека бременност и да гушкаш след 9 месеца два здрави бебока :)
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #375 -: Май 26, 2010, 12:22:09 pm »
Ето ме и менеееее, с ЧХГ 807  :D :D :D,ще се побъркам о радост  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #376 -: Май 26, 2010, 13:05:26 pm »
Лелеее, супер чхг, като за близнаци е!


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #377 -: Май 26, 2010, 13:06:00 pm »
Хохохохох, намирисва ми на  :bori_007: :bori_004: поне :wink: :D

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*

    daninaa

  • ****
  • 700
  • Все някога ще успеем
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #378 -: Май 26, 2010, 13:43:52 pm »
Честито мили момичета лека бременост ви пожелавам и здрави хубави бебета на финала .А за здравите и хубавите съм почти сигурна щото д-р Александров само такива ги прави златни са му ръцете на този човек да е жив и здрав !Още веднъж пожелания за леки бремености и голяма двойна радост накрая!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #379 -: Май 26, 2010, 14:31:36 pm »
Еееее,Маймунче,няма връщане назад-100% сигурно!!! Ама то и къде да се връщаш,я!!! Напред към първата снимка! Сега ще чакаме с нетърпение какво ще покаже там?? !! Сиска ти май не си писала скоро?? Чакаме и твойта снимка!!!Емииии,честитоооо!
Кой е следващия..,моля????
/www.mamaibebe.com][/url]