0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #300 -: Май 18, 2010, 18:36:27 pm »
Хм, да не излезе че и аз нареждам МД, затова няма да говоря като цяло, а една определена лекарка там ми каза, че имам обърната матка и ако съм си била направила цветната снимка при тях - те щели да ми я наместят.  :lol:


Вярно ли бе?!?!?!?!
Лелеееееееее - ама тия там лекри ли са?!?!?
Извинявам се, ама то...... направо е не смешно, ами плачевно!
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #301 -: Май 18, 2010, 19:23:14 pm »
 :lol: оле чак ме забавляват с това." Да ти я наместят" а не е истина това направо ,но всякакви реплики и изказвания могат да се чуят така че нищо не трябва да ни очудва вече.Стават грешки вярно ,но не е желателно.

Аз например не там а в Бургас имам правена операция за извънматочна бременност при което ми се дава епикриза че лявата тръба ми е отсранена , да ама не след 7 месеца съм пак бременна с извънматочна и пак в лява тръба и понежа аз отидох 2 рия път за операция в Пловдив хората се хванаха за главата като видяха писаното и това което всъщност виждат.А най лошото е че при първата извънматочна лежах 8дена за задържане след което направих кръвоизлив ,направиха ми кюртаж и ме пратиха да си ходя като ме успокоиха че след него ще забременея много лесно,а то какво се оказа че бебче не са махали само където ме остъргаха и след 3 дни хоп с вътрешен кръвоизлив и пак бебе махнали като ми казоха като викнах ама в несвяст такива майни им теглех че сестрами чак излезнала от стаята от срам.Еми не вярвах как да вярвам то като на филм бе :x Сега пиша и пак се ядосвам.

И в този ред на мисли няма да е лошо да се отвори една такава тема лекарски грешки ,та поне ако можем да спестим на някого такова преживяване.

Извенявам се за поста.
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #302 -: Май 18, 2010, 21:29:25 pm »
Не исках да продължавам, но след като Бубка спомена и извънматочна, да продължа разказа за същата тази "лекарка". Каза ми, че по ЦС, която съм й занесла вижда, че тръбите ми са възпалени и за нищо не стават. Тя предлагала 1-2 ИНСЕ и после ин витро. И аз "Ама как така ИНСЕ, щом според Вас тръбите ми са възпалени и не стават ?". Явно ме е мислела за невежа, щом изобщо го спомена. Та отговора й тогава беше "Ами нищо. Нека да пробваме. Най-много да стигнем до някоя извънматочна бременност"
 8O 8O 8O
Това алтернатива ли трябваше да е ???
Успокоение ?

Добре, че тогава не се вързах, а по-скоро се забавлявах, дали изобщо си вярва.
А... после ме убеждаваше, че минала овулация НЯМА начин да се види на УЗ. "То овулацията е като раничка на ръката. Като се отчопли коричката - нищо не се вижда"
И до ден днешен съм замислена над тези думи .. Какво пък изобщо си мисли, че ми каза ???
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #303 -: Май 19, 2010, 00:10:40 am »
Оххахаххххаххах, буахаххха, лелееее,Гардже, иди пиши в бисерите, моля те! Това е страхотна находка :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не не, не мога, ще се пръсна от смях, макар че то е трагично, ама...
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #304 -: Май 19, 2010, 00:24:25 am »
Eй, Човече, чака те горещо  :wink: лято - успех миличка!
Забавлявайте се! :biglove:
Да ти кажа, след като се развиха така нещата при мен и след като ми е ясно, че това лято няма да дебна овулацията си,  определено секса ми звучи далеч по привлекателно занимание :lol:

Сисче, айде още няколко дена и след това  :party: - чакаме с нетърпение.

Мънки, какво става с теб, мила! Вярвам че всичко е наред, но драсни някой ред :wink:

Гардже, това звучи меко казано странно ?!?! Няма смисъл от коментар, но се радвам, че не даваш ухо на подобни дивотии.

Бубе, то верно си е за яхане на метлата :witch:
Лошото е че наистина намаме никаква гаранция на какъв лекар ще попадне човек. Това е и големия проблем - да се ориентираш и да намериш добър специалист и на всичкото отгоре той да не е търгаш ... за съжаление рядко срещана комбинация. Слава Богу, все още ги има тези лекари  :D
« Последна редакция: Май 19, 2010, 01:05:58 am от patyas »
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #305 -: Май 19, 2010, 09:17:01 am »
Здравейте :)
Брей мн сте писали малеееее  :D
Сисе нямам търпение душа вече да подкараш наща групичка с ++++ тестчеее  :lol: :lol: :lol:
Петя ,добре съм ,имам леки ПМС от няколко дни,овеличих си ношпато на 3x2 ,пък да видим  :D,остава още една седмица до истината и силно се надявам да е положителна  :? :wink:
 От днеска вече поработвам ,че иначе ще врътна,стига съм лежала ,мисля и разходчици да прави чат пат и така  :D
 Успех ана всички :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #306 -: Май 19, 2010, 13:39:19 pm »
Успех момичета  :) и дано нямате такива преживявания.
Мonkey :) разхождай се по малко че на едно място човек се изнервя.
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #307 -: Май 19, 2010, 14:16:12 pm »
Ееее,та Мънкито не може "леко леко",нали все ще е по дърветата!!!!!?? Там"леко"няма,хич не е лесно!!! :lol:
Абе момичета,вие защо се мръщите на "кекса" ....???? Кекс не искате,торти само да ви даде човек и бирички ,еееее!!
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #308 -: Май 19, 2010, 15:52:44 pm »
Здравейте,
искам да поясня нещо - с това, което казах не искам да оплювам Майчин дом. Даже от младия д-р Яков съм много доволна и ми е безкрайно симпатичен. Бях на преглед в спешния кабинет, д-ра беше случаен, не е от репродуктивните гинеколози, просто човека беше на смяна. Предложи ми да си направя цветна снимка и аз му казах, че имам такава и тръбата ми е проходима и т.н. Както някой ми каза :D може и да е искал да ми помогне, но според мен не е това начина. За първи път ме виждаше, не съм му била пациентка досега, не знаеше коя съм и каква съм. Но явно това не го притесни. За мен фалшифицирането на резултататите, макар и цел, не е нито морално, нито етично. Даже заради явно такава практика, част от клиниките не признават изследвания, които не са правени при тях. Еми как да имат вяра хората, като... От това страдаме естествено ние пациентите - загуба на време, загуба на финанси и допълнителен стрес.
Иначе чакам многооооо положителни тестове - момичета, когато някой каже, че е успял, вдъхва много надежда, че шанс има и за нас ... поне аз така се чувствам.
Сега малко смях - моята свекърва онзи ден ми се обажда, че ходила на някаква баячка, знахарка или гледачка, не запомних точно и тя и казала, че мъжа ми ще има деца, тъй че да се успокоя :D. Пък аз й викам ти що не пита Весела дали ще има деца, то той мъжа ми може и да има :D. Толкова интелигентна жена е, как може да се замъкне по шарлатани, не знам.
Исе, разходи децата на чист въздух :D


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #309 -: Май 19, 2010, 16:12:50 pm »
Здравейте,
искам да поясня нещо - с това, което казах не искам да оплювам Майчин дом.
Весе, никой не оплюва Майчин дом:) Не се знае, знае ли се в тея работи:) Пък и във Варна е едната от двете клиники които работят по фонда, няма човек кой знае какъв избор, а много хора нямат възможност да се самофинансират повече от един-два, камо ли няколко пъти. Просто споделяме кой какви перипетии е имал и къде:) Както споменах и аз 3 години нямах никакви грижи там, но фактите са си факти:) Далече съм от мисълта че безгрешни доктори няма:)
Пък за врачките не ми говори, на майка на кафе й казали че ще става баба, сестра ми пък по нумеролози ходи... всички изумяха с нашите драми:)
Съвсем разводнихме темичката май...ooops  :oops:
Айде мацки и Рачо:))))
Hugs&Kisses :grouphug2:
« Последна редакция: Май 19, 2010, 16:20:12 pm от choveche »
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #310 -: Май 19, 2010, 23:02:47 pm »
Мънки, предполагам че с всеки изминал ден те стяга все повече шапката, но наистина гледай да се разсейваш и да не броиш часовете  :book:   :eating: osi_18 ... :wink:

Мацки, нещо се стреснах днес сутринта - бях с изключително силни болки в яйчниците и съвсем ниско долу - болката се разпростираше чак по слабините. Доста необичайно. Отшумя след окол час и половина, но и през целия ден леко напомняше за себе си. Звъннах на Анито - успокои ме че не било необичайно след пункция /днес обаче бе 7 ден след пункцията?/. Някой имал ли е подобен проблем.
« Последна редакция: Май 19, 2010, 23:13:52 pm от patyas »
*

    sixsens

  • *****
  • 4138
  • Благодаря ти, докторе!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #311 -: Май 19, 2010, 23:35:14 pm »
Нормално е, Петя! И аз съм имала подобни! 7 дни не са чак толкова много, на яйчниците им трябва време да се възстановят!
Благодаря ти, Зачатие!
Благодаря ти, Мели!     
ПО-ЛЕСНО Е ДА СЕ БОРИШ ЗА ПРИНЦИПИТЕ СИ, ОТКОЛКОТО ДА ЖИВЕЕШ СПОРЕД ТЯХ!!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #312 -: Май 20, 2010, 07:47:15 am »
Петя,не се притеснявай,първия път и след отрицателния тест ме наболява известно време  :wink:
А шапката ме стяга якоооооооооооо  osi_15 osi_15 osi_15
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #313 -: Май 20, 2010, 13:19:16 pm »
Ами мятай се по дърветата бе,какво чакаш! банани ли? Днес все още е хубаво времето,ама от утре ще е дъжд и жалко за абитюрентите! Ама това е,не може да се управлява природата,а това ние добре го знаем! Айдееее няма ли вече +резултати ,че и на мене ми се изчака чакалото бе!  :wink:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #314 -: Май 20, 2010, 17:16:02 pm »
Аз съм с положителен резултат, макар и отпреди четири месеца!:)И за да вдъхна кураж и надежда на смелите момичета, пишещи тук ще спомена, че и сънът ми е заченат и роден в АГ Варна преди около 3 год.,благодарение на доц.Маркова и любимия на всички ни д-р Александров!
Сега отново съм бременна след една лека и приятна стимулация при д-р Александров.Изключително щастие е, че сме попаднали при него!Не забравайте това и ще успеете...рано или малко по-късно!
Пожелавам ви моя късмет, момичета!
Целувам ви!

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #315 -: Май 20, 2010, 17:49:58 pm »
А шапката ме стяга якоооооооооооо  osi_15 osi_15 osi_15
Ох, а пък мен как ме стягаааа....
Ама не остана, още един ден до финала :wink:
Вече яко ме кълват щъркелите :lol: :lol:Рачо, задръж чакалото още маааалко, и палците също :wink:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #316 -: Май 20, 2010, 18:05:11 pm »
Аз съм с положителен резултат, макар и отпреди четири месеца!:)И за да вдъхна кураж и надежда на смелите момичета, пишещи тук ще спомена, че и сънът ми е заченат и роден в АГ Варна преди около 3 год.,благодарение на доц.Маркова и любимия на всички ни д-р Александров!
Да са ни живи и здрави, все така да ни помагат:)
Ама не остана, още един ден до финала :wink:
Къв ден бе моме....още 9 месеца те чакат:)
Маймуняк, Сиско, стискам ви палци, имайте още съвсем мъничко търпение:)
И понеже нали отстрани е мн лесно да кажа и аз...Айде не останааа:)  :bighug:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #317 -: Май 20, 2010, 18:34:52 pm »
Лелеееееее, Сиска! Ама ти си супер търпеливо бе - даже и повече от мен  :lol:
Браво - така трябва да е! Стискам силно палци, макар че резултата ми е ясен  де :wink:  :lol:
Същото се отнася за Мамунката, ама тя си знае  :crossfingers:
И на двете ви  :bfp1: след няколко дни!
Ариела, леки оставащи месеци!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #318 -: Май 21, 2010, 07:19:35 am »
Благодаря ви за пожеланията и вдъхнатия кураж  :wink: Сисе с теб съм мила ,спокойно 2 черти ще саааа  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #319 -: Май 21, 2010, 08:51:03 am »
Сисе  :)не сме пуснали палците още не се притеснявай.