0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #280 -: Май 14, 2010, 18:36:44 pm »
Петя, стискаме палци да стане с ИКСИто :crossfingers: :crossfingers:
А иначе, много  :bighug:
Трябва да храниш надежди, защото надеждата е тази, която ни показва, че има за какво да се борим...

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #281 -: Май 14, 2010, 18:40:23 pm »
Петя, и аз стискам палци да се оплодят яйцеклетките. Кога ще знаете какъв е резултата от иксито?


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #282 -: Май 14, 2010, 22:43:48 pm »
Благодаря ви момичета за подкрепата!

Vesellie - утре по обед трябва да е ясно.
поздрави на всички :D
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #283 -: Май 15, 2010, 22:16:36 pm »
Петенце мила,надявам се мълчанието ти да е на добре,продължавам да стискам палчета  :crossfingers:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #284 -: Май 16, 2010, 23:20:09 pm »
Милички, за съжаление окончателно финиширах с този първи опит.
Не успях да пиша по-рано, защото тези дни почти не съм се свъртала в къщи.
Говорихме с док и предприемаме мерки за лечение на ендометриозата - първо лапароскопия, след което ще ме поставят в изкуствен климакс... изобщо очаква ме интересно  osi_14 лято. Дано е и ефективно.
Поздрави на всички.
 :bighug: и :goodluck:

« Последна редакция: Май 16, 2010, 23:27:10 pm от patyas »
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #285 -: Май 17, 2010, 11:52:56 am »
patyas, надявам се и вярвам, че мерките, които ще предприемете ще са ефективни и ще дадат очаквания резултат!
Пожелавам ти към тази есен да направиш твоята успешна процедура!
Успех в идните начинания!  :bighug:

И не изоставяй тази темичка  :wink: тя зарежда с положителни емоции  :lol:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #286 -: Май 17, 2010, 12:40:13 pm »
О-о-о, Барбаронче, разбира се, че ще си жужим в тази темичка. То е ясно
А и чакам с нетърпение Сисето и Мънки да грейнат тук с ДОБРИТЕ НОВИНИ  :wink:
 :bighug:

*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #287 -: Май 17, 2010, 13:54:45 pm »
Здравейте девойчета! Пеня,съжалявам за резултата,но има и добра страна! Проблема вече е изяснен и което по-важно Док има решение! Лятото е пред вас и мисля ,че ще се справтие и ще сте готови за втори опит  късна есен! Това е по-добре отколкото да се втурвате от опит на опит и да няма резултат! Така или иначе ,ситуцията не е чак толкова лоша!! Споко! Обикновено първият опит е преди всичко "опознавателен"-макар че всичко се случва!
Чакам Мънкито и сиска скоро да пишат нещо много много хубаво и да ни се махат от главите в тая тема!!! osi_19
Пр и нас нищо ново! След супер екскурцзията,имаше и АС/ДС osi_4 ама само за мен! За вили ще измислим нещо друго за коменсация! Абе имам чуството ,че още почиваме.....!? osi_5
/www.mamaibebe.com][/url]
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #288 -: Май 17, 2010, 15:20:36 pm »
Здравейте,
Петя, съжалявам за развоя на събитията, но всяко зло за добро са казали хората, пък и след лапароскопията доктора ще се ориентира още по-добре в ситуацията. Самата операция е много лека, няма от какво да се притесняваш. Моите дупки почти не личат вече, а не са минали още 6 месеца.
Исе и Сиска, стискам палци момичета.


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #289 -: Май 17, 2010, 19:46:21 pm »
Здравей patyas,
Пиша само, защото искам да ти вдъхна надежда като ти разкажа, че една позната след същото лечение на ендометриоза-лапароскопия и изкуствен климакс, сега е в напреднала бременност и то се получи естествено. Лекарите и бяха казали, че няма никакъв шанс за забременяване-мисля че не са искали ин витро. Но...ето че половин година след възстановяване на цикъла й се оказало, че е бременна, а бяха загубили всяка надежда :P Само попътен вятър ти желая!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #290 -: Май 17, 2010, 20:02:26 pm »
.... че една позната след същото лечение на ендометриоза-лапароскопия и изкуствен климакс, сега е в напреднала бременност и то се получи естествено.

Ей това го пожелавам на всички с подобна диагноза! Пример е това, че винаги има надежда!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #291 -: Май 17, 2010, 22:22:11 pm »
Благодаря ви, мили хора, за куража  :hug2: Просто сте невероятни!
И аз вярвам, че ще се получат нещата след лечението.
Няма да й се давам я  :x ...



Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #292 -: Май 18, 2010, 08:55:11 am »
Точно така Петя:) Няма да се даваш на някаква си тъпа болест:) Пък и Александов ще я ликвидира, няма начин:)
Мацки, аз вчера бях на цветна снимка след неуспешният сондаж. И за вярване или не...и двете ми тръби са си там, нагънати но проходими!  8O 8O 8O
Дори не успях да се зарадвам...след месец изпълнен с рев, надежди, разочарования и пак надежди... Доктора ме изпрати да правя секс по живо по здраво още няколко месеца. Ако до есента нямаме пак резултат както и досега, ще умуваме какво да правим.
Еми това е...:) Ако пък ли не, наесен с песен барабар с учениците.
Прегръщам ви момичета. Ще продължавам да се навъртам около темата, тъй като ви чувствам вече толкова близки  :grouphug:
Поздрави, търпение и силна храна! :goodluck:
« Последна редакция: Май 18, 2010, 10:24:03 am от choveche »
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #293 -: Май 18, 2010, 12:49:54 pm »
Хехе Човече, какъв късмет само ...Тези цветни снимки в АГ - Варна сигурно са вълшебни - твойте тръби са проходими, а моята отрязаната явно е поникнала на ново, щото се видя при последната снимка :D
Видях, че си правила първата снимка в Майчин дом - та искам да споделя нещо - на мен там ми предложиха така да ми направят цветната снимка, че другата ми тръба да излезе запушена, за да мога да кандидатствам по фонда. Аз в началото даже не разбрах какво иска да ми каже лекарят, та после мъжът ми в колата ми обясняваше. Не че бихме се съгласили, но от тогава много вяра им нямам.


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #294 -: Май 18, 2010, 13:07:45 pm »
Vesellie   osi_12 ама ти сериозно? В Майчин дом ми направиха две снимки както си е по принцип. Като видяха резултата, настояха да направят още една трета, за да потвърдят диагнозата да не би да съм получила спазъм на предишните две. За третата нищо не съм плащала. А вчера направо се изумих от новият резултат... Да е жив и здрав доктор Александров да продължава да ни помага.
Сори за спамчето:)
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #295 -: Май 18, 2010, 13:12:47 pm »
Ай стига бе! Вярно ли са предложили подобно нещо в Майчин дом?
Не им прави чест въобще!
Успех, момичета, с пропускливите тръби  :wink: Дано въобще не стигате до услугите на АРТ процедури, а да се похвалите съвсем скоро!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #296 -: Май 18, 2010, 13:42:55 pm »
Ехее, аз отдавна не съм фенка на Майчин дом, ама хич...Виж какви работи още ставали там 8O
Човечеее, много се радвам за теб, хайде сега се кексайте лятото и да се похвалиш скоро :wink:
Петя, и на теб успех мила, точно така трябва, да продължаваш напред и да се бориш :wink:
Аз от вчера съм на работа, чувствам се добре сред хората, боли ме малко като преди цикъл и почти не мога да спя :(от вълнение...Ама то не остана, още три дни...

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #297 -: Май 18, 2010, 14:43:31 pm »
еееее, Сиска то не останало до + бе!!! Хи хи хи ! Айдеееее! А за мачин дом съм много озадачен! Абе лош,лош,ама ако не беше доц.Маркова ,ние алекса щяхме да го гледаме през крив макарон!!! И вас де!!!! :balk_56:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #298 -: Май 18, 2010, 16:13:47 pm »
Сискоооо, айде беееее, то на мен вече не ми се чака камо ли на тебе...три дни! Въх! поне на работа сигурно по-бързичко ти минава времето :bighug:
Колкото до кекса, ясна работата, ама аз мн вяра не фащам. Все пак не опитваме от вчера... не ми се чака на мене ама Алекса каза мятайте се още поне едно лято и ние изпълняваме, пък знае ли човек:) Последен "нормален" напън, не че ще ни е лошо де:)
Маймуняк, твоите новини кога да ги чакаме?
рачо-осмокрачо, за доц. Маркова само хубавко мога да кажа и аз, но принципно нямам кой знае какви наблюдения:) колкото до Майчин дом, лошо-не лошо, аз там ходих три години заради СПЯ при д-р Атанасова и т.н. винаги съм била мн доволна от обслужването и отношението и всичко, ама сега...ме хвърлиха в тъча с тая диагноза, никой няма да ми ги върне на мене тия потрошени нерви...
Айде не остана:)
« Последна редакция: Май 18, 2010, 17:16:03 pm от choveche »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #299 -: Май 18, 2010, 18:30:16 pm »
 Хм, да не излезе че и аз нареждам МД, затова няма да говоря като цяло, а за една определена лекарка там ми каза, че имам обърната матка и ако съм си била направила цветната снимка при тях - те щели да ми я наместят с някакво опъване.  :lol: Наговори ми още много подобни, но засега ще се въздържа от коментар.
Далеч съм от мисълта обаче, че всички могат да се сложат под един знаменател, така че убедена съм че и там си има специалисти.

Сиска81, стискам ти палци мила. Много, много ти стискам палци.
Барбаронче, Човече, Петя, Маймунке, Ра4о - всички много ви обичам :) Късмет на всички в начинанията ви :)
« Последна редакция: Май 18, 2010, 18:36:50 pm от crow »
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.