0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #260 -: Май 12, 2010, 19:01:28 pm »
patyas, имаш от мен много стиснати палчета за утре!
Въоръжи се с много положителни мисли тепърва  :lol:
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #261 -: Май 12, 2010, 21:29:31 pm »
Здравейте момичета, аз си ви чета редовно, нищо че не се представям много, много. Глася се за ин витро септември, живот и здраве. Утре ще правя цветна снимка, да видим какво е положението с наличната тръба.
Пожелавам ви на всички успешен край, малко нерви и много търпение. Хубавите неща нас чакат :D.
Специално за Исето - нещата се нареждат от хубаво, по-хубаво. И аз знаех за три замразени, сега с кеф научавам, че вече са четири. Милата ми душичка, толкова отчаяно ми звучеше написаното от нея вчера, че днес нямах търпение да е чуя.
patyas, късмет и на теб утре, всичко ще мине като по-вода. И аз съм паркирана на диванчето в 8 сутринта.
Лека вечер.


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #262 -: Май 12, 2010, 21:35:30 pm »
Хей сладур  :D,ус :D упех утре на снимката,да има хубави новини  :D
 И аз те мисля да знаеш,както и всички останали  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #263 -: Май 12, 2010, 23:39:16 pm »
Благодаря ви много, момичета  :grouphug:
Абе друго си е като иде подкрепа отвсякъде
Утре ще доложа

Vesellie, лека и безболезнена фотография :wink: утре и с хубав резултат  :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #264 -: Май 13, 2010, 12:45:42 pm »
Здравейте девойчета!!!!! :balk_102:Малко му изтървах края,но стискампалци и пожелавам само успешни процедури!
Мънки-добър резултат!!!
сисе-до къде си ,че нещо изтървах нещата?
Петя,-днес чакаме още добри новини!!!
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #265 -: Май 13, 2010, 14:46:21 pm »
Банда, ето ме и мен.
Резултат от пункцията : шест яйцеклетчици.
Очаквах поне още толкова, но това е ... Ендометриозата сериозно е засегнала левия яйчник.
Гледам да не правя такива бакалски сметки, а да вярвам, че ще са добри и услужливи  :wink:

 :bighug: на всички

Рачо - как беше почивката? Надявам се така :balk_177:

Vesellie - какво стана със снимчицата, мила?
« Последна редакция: Май 13, 2010, 15:28:56 pm от patyas »
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #266 -: Май 13, 2010, 15:36:39 pm »
Петенка, важното е че все пак са изкарали достатъчно. Опита говори че процентното съотношение между изкарани, оплодени и трансферирани яйцеклетки е изключително индивидулен. Значи, сега мисли си как от тези 6,6 се оплодят и 6 са готови за трансфера:)
Радвам се че всичко е минало лекичко:) Сега ти се е паднало да си почиваш и да издевателстваш над мъжото да готви и да чисти  :drunk:
« Последна редакция: Май 13, 2010, 15:39:05 pm от choveche »
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #267 -: Май 13, 2010, 15:51:06 pm »
patyas  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug: osi_9 :cloud9: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #268 -: Май 13, 2010, 16:11:46 pm »
patyas , 6 не е лоша бройчица  :wink:
дано се оплодят всички и да имате избор!
Успех до края!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #269 -: Май 13, 2010, 16:19:09 pm »
Петя, цял ден те мисля и чакам да се отчетеш :crossfingers:
Супер си е бройката, вече се уверявам, че няма значение колко бройки яйцеклетки са аспирирани-все пак това не е състезание- а има значение какъв ще е завършека!
Хайде сега стискаме палци да се оплодят всичките 6 броя за героя :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :pleasantry:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #270 -: Май 13, 2010, 16:59:53 pm »
Мацки, благодаря за куража! Чул ви господ!

Абе уж не съм много суеверна, но днес се оказа че било Спасовден - според народните вярвания в нощта срещу Спасовден можело да се излекува безплодие.
А на всчикото отгоре, сутринта като отивахме към АГ-то намерих 20 лева!!! Това не ми се е случвало никога. Голям късмет  yahoo_17

Изобщо - намирам си поводи да си мисля, че нещата ще са наред
 :pipy_longstocking: :pipy_longstocking: :pipy_longstocking:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #271 -: Май 13, 2010, 17:16:53 pm »
patyas :) на късмет ти тръгва и така ще е до края да знаеш :crossfingers: и най малко :babyflips: :babyflips: след 9м
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #272 -: Май 13, 2010, 18:43:40 pm »
Хехехе, да ,на късмет ще си е то!
Ние пък като отивахме за трансфера, и асансьора при нас вкараха на една количка едни близначета, най-много на два дни, ама такива едни кротички, и с много черна косичка...Чак затаихме дъх...

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #273 -: Май 13, 2010, 19:30:05 pm »
Е-е-е-е-е, Сиска, чрез визуализиране към материализиране :bori_015: :bori_004:
 :D :D :D :D :D
*

    Eille

  • *
  • 916
  • Понякога мечтите се сбъдват двойно!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #274 -: Май 13, 2010, 21:59:37 pm »
А пък вчера са се родили две двойки близнаци и едни тризнаци в АГ-то - поне така разправяше Малена днес :D
Петя, дано всички да се оплодят.
Иначе моето фотографиране /много ми харесва тоя лаф/ мина успешно - нали съм си фотогенична, чак два пъти ме снимаха, защото първия път се видя нещо в матката, което в крайна сметка се оказа въздушен балон. И нещо много странно - вижда се тръбата, която според епикризата ми не трябва да е имам. Но нямам запис от лапароскопията и не знаем какви са ги вършили другите доктори. Другата тръба е нагъната като пътя от Асеновград за Смолян, но пропуска контрастното вещество. Явно метотрексата си е свършил работата. Сега имам няколко месеца за размисъл дали да продължаваме да опитваме по естествен път да забременея или на есен да се мятаме на АРТ. Уф, голямо мислене, голямо чудене. Аз лично се изкушавам, но мъжът ми толкова го е страх от трета извънматочна, че хич и не ще да опитваме. Иначе д-р Александров каза, че няма да ме върне, да не се притеснявам :D


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #275 -: Май 14, 2010, 13:25:28 pm »
Петяя хайде чакаме те с хубави новинки  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #276 -: Май 14, 2010, 15:24:05 pm »
За съжаление новините не са добри - нито една не е оплодена.
Док ще пробва с ИКСИ, но изобщо не храня надежда.
Едва ли мога да ви излъжа, че не съм се разстроила. Знам, че все пак след този първи опит научих  много повече от преди за състоянието си и е крачка към сбъдване на мечтата, но от това, поне в момента, не ми става по- леко.
Както и да е.
Поздрави на всички!


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #277 -: Май 14, 2010, 15:32:11 pm »
patyas, стискам палци да се оплодят ИКСИ!
Не унивай! Все още мисля, че има надежда!
Така е - след всеки опит научаваме повече за състоянието си, не че ни трябва де!
И въпреки това - все още не е приключило всичко!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #278 -: Май 14, 2010, 16:50:17 pm »
 patyas   :bighug: :bighug: :bighug: :crossfingers:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #279 -: Май 14, 2010, 16:53:15 pm »
Петя мила прегръщам те силно. Знам че си силно притеснена, но и аз мисля че докато не се опита и ИКСИ още не ви е загубен опита.
Бъди силна и се дръж! Всички те покрепяме и сме духом с теб  :grouphug2: