0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #220 -: Май 07, 2010, 13:55:11 pm »
Ухааааааа!
Богат урожай! Браво, Мънкич!
Поспи си сега доволно и утре да се отчетеш  :lol:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #221 -: Май 07, 2010, 17:28:35 pm »
Мънки :bighug:
Хайде сега и аз на тебе, както ти на мене-утре от 12те, толкова оплодени, и всичките-от хубави, по-хубави...От сега тръпна с тебе за утрешните новини :crossfingers:
Човече, утре ми е трансфера, може да се засечем :wink:
Първия преглед е като всички останали, колкото да види док дали всичко е ОК и да даде начало...А за гонала-когато си на преглед, се бие след прегледа, иначе после трябва да се спазват часовете.Аз първия път си носех също едничка, бих я чак в 14,00.Споко!

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #222 -: Май 07, 2010, 17:36:07 pm »
Хо хо хо ,здравейте аз съм си в къщи вече,ноо нещо хич не ми е добре,сега мисля аулинче да пийна че страшно мн ме боли ...........но тази болка е сладка болка ,нали е бебчетата ни,имаме си 12 яйцеклетки  :wink: ,дано станат и 12 красиви и здрави ембриончета  :lol:
 Сега ви оставям че пак ще лягам  :wink:

 Човече,успешен старт ти желая  :D
 
Оооооооо и да не забравя да кажа едно голямо благодаря на Аиска 81 която днеска дойде да ме види и да ми прави компания  :bighug: :balk_21: утре натокана ,щастлива и наперена отивай да си взимах малките бебоциии и да си ги гледкаш 9 месецаааа  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #223 -: Май 07, 2010, 18:16:15 pm »
Е-е-е-е-е-е,
Най-накрая успях и аз да се включа и какви хубави вести виждам  :lol:
Първо - благодаря ви, момичета, за куража. Друго си е да чуеш такива хубави думи.
 :bighug:

Мънкич, браво мила - чудесно си се справила. Сигурна съм, всички ще се превърнат в здрави и хубави ембриончета. Сега почивай, пази се и си мисли само за хубави работи.

Сисе, нещо се бях объркала явно, защото си мислех че си за неделя, а то било за утре, така ли? Ама то съвсем не остана. Тази вечер да се наспиш като пич и утре с най-голямата усмивка да грейнеш при докито.

Аз съм в неделя за втори рунд - да видим растат ли, добре ли са...


Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #224 -: Май 08, 2010, 12:13:38 pm »
Сиска, мисля те от сутринта и чакам, да се похвалиш!  :D

Човече, бодна ли гоналчето - как се справи? Вълнуващо изживяване, а?

Оракул-Мънки, как си днес, мила. Спря ли болката? Как са бебоците?
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #225 -: Май 08, 2010, 17:40:01 pm »
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=38792.msg710106#msg710106 ами заповядайте да видите сами как са мойте бандитчетаааа  :lol:

 Сисето е добре :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #226 -: Май 08, 2010, 18:57:11 pm »
Здравейте, наминавам набързо да ви кажа какво става и отивам да си почивам :)
И така, имаме си две ембриончета, едното много хубаво както каза док, другото пак е хубаво, ама малко по-малко :wink:
Само държа да кажа , че се чувствам безкрайно щастлива и благодарна за това , че: стимулацията беше ОК и си имахме 10 яйчица; че успяха да изчакат да ги извадят ; че се оплодиха и 10те ; че ми останаха до 5ти ден два прекрасни бъдещи бебока, които приех с нетърпение и надежда...БЛАГОДАРЯ!А оттук нататък-каквото е писано.
Успех на всички момичета...от сърце!
« Последна редакция: Май 08, 2010, 18:59:51 pm от siska81 »

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #227 -: Май 08, 2010, 21:21:25 pm »
Хохохо, Сиска, нали знаеш, че на 5-ти ден се хващат всичките или най-малко 50%!
Така че.........
Същото се отнася и за Мънкича  :wink:
Успех на всички Ви!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #228 -: Май 08, 2010, 22:48:33 pm »
E-e-e, Сиска - супер, супер, супер!!! :D :D :D
Сега и ние ще помогнем  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Сигурна съм в положителния резултат, така че сега почивай и се/ги пази.
 :bighug: :goodluck: :bighug:

Мънки, какво стана с теб, мила?
« Последна редакция: Май 08, 2010, 22:57:35 pm от patyas »
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #229 -: Май 09, 2010, 08:40:59 am »
:D Петя явно не си видяла по нагоре линкчето ,ами имаме си 11 хубави бебчета  :lol:,трансфер на 12.05.2010 (5 ти ден урааа):)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #230 -: Май 09, 2010, 14:57:04 pm »
Привет момичета,
Мънки много се радвам за ембриончетата, сигурно нямаш търпение да си ги прибереш на топличко като Сисето:)
Сисе, видях те в събота, беше като щастливо видение в лилава нощничка:) Шляпаше между стаите и ми стана неубобно да те притеснявам в такъв важен момент, но от влизането ти следях нещата. Постоянно влизаха и излизаха докторчета и сестри, докато не казаха че трансфера е минал:) А ако не се лъжа бъдещият татко беше с фланелка на калашников и нервно потропваше отвън:) Варвам в щастлият край за вас и ви стискам палци.
За мен беше тежък ден, който имам чуството че продължава и до момента...от въодушевление че съм все по-близо до моето бебче, се отдалечих сякаш на светлинни години от моята мечта...
След прегледа док. реши да направи сондажа, който беше неуспешен...ужасно съм разочарована. Отказахме се от процедурата, тъй като шансовете да върнем бебчета в матката бил твърде малък, за да продължим. Направо се върнах сякаш в момента, когато ми казаха че едиственият ми шанс е ин витро. Сега съм в начална позиция с хладилник, пълен с инжекции които не мога да използвам и план за втора цветна снимка на 17-ти май. Ако на някой му предстои процедура, нека да се свърже с мен на лични. Опитвам се да си мисля с надежда и позитивизъм, че нищо не е свършило и все още има шанс и за нас, но ми става все по-трудно.
Това е от мен засега. Прегръщам ви момичета и ви благодаря за подкрепата :grouphug:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #231 -: Май 09, 2010, 15:09:25 pm »
choveche , еее не се отчайвай всичко ще се нареди ,ще направят още една снимка ще установят проблема и ще се вземе най правилното решение.Сега ти е криво защото си се настроила за процедура.Лошо щеше да е ако се беше случило на трансфера.Горе главата и вярвай :crossfingers:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #232 -: Май 09, 2010, 15:18:38 pm »
Хей, човече, не се отчайвай!
Аз вярвам, че нашия д-р Александров ще намери начин! Той не се спира пред такива препятствия! Само горе главата! И вярвай!
Инжекциите ще ги използваш, но може би не този месец!
Само не се отчайвай - винаги има начин  :wink:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #233 -: Май 09, 2010, 15:34:31 pm »
Човече, как така  :( :( :( Прегръщам те и не зная какво да кажа.  :( Дори не подозирах, че може да съществува подобен развой на нещата  :( Сигурна съм, че има начин да се продължи. Горе главата !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #234 -: Май 09, 2010, 16:31:00 pm »
Човече,не унивай,ще се развият и в по красив варянт нещата ,само малко търпение и накрая ще имаш поне едно бебе  :wink: ,сега ще махнете пречките по пътя и после смело напред :)
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #235 -: Май 09, 2010, 16:50:10 pm »
Благодаря ви момичета за разбирането и подкрепата:)
Ще видим как ще се развият нещата, принципно има начин за разширяване на шийката на матката, но това ще го решим с доктора след втората цветна снимка. Явно не е нещо което да практикуват мн често, щом не предложи веднага да минем към такъв вариант. Така или иначе ми е криво, но със всеки изминал час се чувствам малко по-добре и се "поокопитвам", ясно ми е че място за самосъжаление и изпадане в дълбоки дупки няма, но отвреме на време се спъвам и падам в някоя друга по-плитка:) Просто наистина се бях настроила че започваме и всичко ще е ОК, и не очаквах такъв развой. Притеснена съм и за инжекциите, тъй като ги взех на промоция от Фарма плюс и срока на Гонала е до края на юни, а не се знае моята процедура кога ще е и дали изобщо ще я бъде...
Още малко до края на дългият уикенд и в очакване на следващият кратък:)
Успешна седмица момичета!
Благодаря ви отново:)
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #236 -: Май 09, 2010, 17:02:01 pm »
Човече, разбирам те за настройването, но всяко зло е за добро! Може би е трябвало да бъде отложена с малко процедурата, за да е успешна  :wink: Приеми го по този начин! Няма случайни неща - нали знаеш   :wink:
А за лекарствата - можеш да говориш с Анито да ги подмените с някоя мацка, която в момента е в процедура! За нея няма да има значение! Така че - винаги има начин!
И за успешен трансфер - пак има начин! Александров си знае, просто не е искал да избързва  :wink:
И никакво униване - горе главата!!!!!!!!!!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #237 -: Май 09, 2010, 18:35:12 pm »
Хей, Човече, и аз следя развоя на нещата.
Барбарон правилно е казала, че щом така е станало, значи така е трябвало да се случи.Вярвай в док, той наистина си знае работата! Зная, че е трудно в момента да приемеш нещата от добрата им страна, но винаги има такава !!!
Ще чакаме да пишеш, и също след цветната снимка.
А за лекарствата, наистина говори с Ани, сигурна съм че ще намерите решение.
Да :Dбях с лилава нощница, и шляпах из коридора до тоалетната, зяпах малко към дивана, ама никой не се обади...Иначе мъжото го нямаше, беше долу в колата.
Хайде, сега една голяма  :bighug: от всички нас, и здраво напред !

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #238 -: Май 09, 2010, 19:34:36 pm »
Човече,  разбира се че ще ти е криво миличка, че то не може да е другояче. Но не се отдавай дълго на това настроение. Наплачи се едно хубаво да ти олекне и след това се събери и напред с вяра и позитивизъм. Може да звучи ужасно тъпо клише, но аз наистина вярвам, че трябва да си съхраним психиката максимално, пък дори и като се самонавиваме. Вярвам, че всяка от нас ще постигне мечтата си, повярвай и ти. Дано наистина това да е по-скоро, разбира се  :wink:

Мънкич, нещо съм изтървала, дарлинг - браво, супер резултат! :D :D :D Дай Боже всекиму!

Аз днес бях пак на видеозон и откриха още две фоликулчета, така че достигнах стандарта от около 10   :D Дано са ми така добри и да продължат да радват мама  

:wink:

« Последна редакция: Май 09, 2010, 19:36:23 pm от patyas »
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #239 -: Май 09, 2010, 19:55:32 pm »
Браво Петя супер си,само така момичее  :lol: :lol: :lol:
Още малко и настъпва денят на истината  :wink: :wink: :wink:
Пък аз утре мисля да проверя децата как са хохооххо малее голямо мислене ви казвам  :? :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...