0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #200 -: Май 04, 2010, 12:40:48 pm »
БРАВО, БРАВО, БРАВО! ужасно се радвам за теб миличка:) :bighug:
Дай боже всекиму такива хубави резултати! Айде приятно летене в облаците в дните до трансфера:)
Ехххх, и на мен ми стана хубаво:)
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #201 -: Май 04, 2010, 12:46:51 pm »
Хохохо, щом ще е на 5-ти ден - от сега мисли колко искаш да са бебчетата, щото всичките се хващат тогава  :wink:
Пример - моя милост  :lol:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #202 -: Май 04, 2010, 15:12:24 pm »
Хохохо, щом ще е на 5-ти ден - от сега мисли колко искаш да са бебчетата, щото всичките се хващат тогава  :wink:
Пример - моя милост  :lol:
и моя 1бластоцист = 1 бебе, само че преди 2 год. и 7 месеца.
Късмет и Успех на всички започващи, започнали и завършващи процедура.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #203 -: Май 04, 2010, 16:45:23 pm »
Ох, чак сега успях да седна зад бюрото и какво да видя ...
ЧУДЕСНА НОВИНА, СИСКА! БРА-А-А-ВО-О-О !!!
Е-е-й, голяма радост! Сто пъти днес си мислех за теб. Супер бройка изкара. Направо няма празно!  :D :D :D

Оракул Мънкич - моите уважения! :balk_81: Наистина златна ти уста. От сега си давам поръчката, ей. Ха-ха-ха, направо няма такова съвпадение!

Човече, значи устискваш на пустите цигари.  :balk_46: Браво, миличка. Аз, като бивш пушач, на който твърде често му се допушва, та дори и година и половина след като ги отказах - мога да те разбера. Всеки ден си е победа - нали знаеш.

При мен боцкането върви наред. И аз се вълнувам и гледам постоянно да си представям как тези хормончета си вършат работата в мен. Мъча се да визуализирам, да мисля позитивно, пък да видим до къде ще я докарам :wink:

Само дето сега ми вкараха друг филм в главата - на вас правили ли са ви имунологични изследвания и до колко е желателно провеждането им при инвитро. Като чета - то ми изглежда че направо си е задължително да се направят. Моя позната, която прави инвитро при Малинов, каза че след неуспешен първи опит доктора й казал, че били пропуснали да направят това изследване и от там излязъл и проблема. Казал че ако са знаели за това - изобщо нямали да започнат с процедурата преди да извършат лечение. Доколкото знам Александров е против всякакви допълнителни изследвания, но това не е ли достатъчно важно?
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #204 -: Май 04, 2010, 17:00:00 pm »
Ей,  patyas, я не си вкарвай разни филмчета в главицата  :wink: Преди първи опит хич даже не са наложителни тези имунологични и генетични! А нашия док не ги признава много, защото не е доказано със сигурност, че и да има проблем - може да се влияе на него! И въобще още имунологията май им е "тъмна индия", макар да се опитват да я лекуват!
Сега не мисли за това! Не е ред! Ред е на хубави фоликулчета, които ще имат хубави яйцеклетки, от които ще има страхотни ембриончета и едночко-двечки ще те харесат за цели 9 месеца  :lol:
Та такаааааа! Чакаме добри новинкиииииииии  :wink:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #205 -: Май 04, 2010, 17:01:32 pm »
Ааааа, за имунологичните съм чувала че най-често пациентите правят в Плевен при Конова. Знам че са специфични изследвания, и хората прибягват до тях обикновено като известно време не успяват, и няма друго обяснение защо:)
Мисълта ми е...хич не ми се струват задължителни ... споко, не се психясвай:)
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #206 -: Май 04, 2010, 17:15:33 pm »
Мацки, благодаря за инфото!
Абе и аз се мъча да си пълня мозъчето само с хубави мисли, но изтървам по накоя и друга не до там читава  :x
 :bighug:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #207 -: Май 04, 2010, 19:03:45 pm »
Петяс, изобщо не си помисляй такива работи...Вярвай на док и право напред към успеха.Това, което Барбаронски е казала, е вярно-наистина още не е доказано, че отклоненията в имунологичните изследвания влияят по някакъв начин на резултата.
Боцкай гоналчето, радвай се на хубавото време и не се вкарвай в размисли за това.
Ти кога си на прегледче?

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #208 -: Май 04, 2010, 22:46:54 pm »
Сиска, на Гергьов ден ми е първия видеозон от стимулацията.
Празник е, та се надявам и аз на добри новини... :wink:
За сега си вливам чудодейното елексирче и чакам с нетърпение  :D
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #209 -: Май 05, 2010, 07:46:25 am »
Хохохохохохох оракли ветук моляяяя  :lol: :lol: :lol:
 Така аз днеска в 22.00ч. ще бия Овитрелаааа и какво става ,ами става така че в други ден отивам на почивка в АГ  :lol: :lol: :lol:
 Петя успех на първото прегледче,надявам се че ще дойдеш много щастлива мила  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #210 -: Май 05, 2010, 08:47:13 am »
Охооо, Мънкич, вече те тресе треската, сън не спиш човече :D
Хайде довечера боц в дупето, и успешно зреене на фоликулите...
Петя, чакаме резултатите утре, гоналчето ще си е свършило работата, сигурна съм :wink:
Аз пък си мисля за бебоците, как ли се развиват?Нямам търпение да си ги прибера, но дай Боже да пораснат до събота!

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #211 -: Май 05, 2010, 10:17:09 am »
Сиска, да знаеш мислено и аз ги окуражавам твоите дандидат-бебоци. Сигурна съм, че ще си гледат съвестно работата и съвсем скоро ще се върнат за мно-о-о-го дълго при теб   :D

Оракуле, дойде ли душко време и за зреене? Мале-е-е, то и при теб не остана. Боцвай овитрела и напред към богатия уружай  :D

Абе да си призная едни вълнения, една превъзбуда при мен ... то наистина това е много светъл период. Особено и като се потапям в тази обща тръпнеща атмосфера... искрено се вълнувам с всяка от вас

/мале-е-е, извинявайте, но днес явно съм сълзливо-сантиментална  :oops: :wink:/
« Последна редакция: Май 05, 2010, 11:20:27 am от patyas »
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #212 -: Май 06, 2010, 08:52:42 am »
Петя, хайде късмет днес, на хубавия празник, чакаме да се похвалиш с много и хубави фоликулчета :crossfingers:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #213 -: Май 06, 2010, 14:12:28 pm »
Мацки - сега се връщам от док и ето равносметката за момента:
В левия яйчник /този е засегнат повече от ендометриозата, а док видя и киста/ - 3-4
В десния - 4-5
Май не е много лош резултата, но и не е особено добър. Абе да се надявам, че ще излезе някое и друго от тях достатъчно добро, че да продължи  напред  :D.

Сиска, ти как си, мила? Почиваш ли, чакаш ли, тръпнеш ли,
усмихваш ли се ... :bighug:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #214 -: Май 06, 2010, 14:56:07 pm »
Ехеее, от сутринта те дебна да се отчетеш :)
Как да не е добър резултата бе, при мен на първия преглед бяха 4 в единия и 4 в другия...Според мен си е супер, сега си ги гледкай да пораснат.Бравосссс!
Освен това до края има време, а и винаги има 1-2 скрити(така ми беше казал оракул-Мънки, и така се оказа-аз имах 8 фоликула уж, пък излязоха 10 яйчица).
Ох, ами тръпна бее, как да не тръпна...Едвам се сдържам вечее...

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #215 -: Май 06, 2010, 20:04:41 pm »
Браво Петя ,не се притеснявай мила нещата са ок,смело напред с усмивка и ще видиш как ще си приятно изненадана после с бройката  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #216 -: Май 06, 2010, 20:41:09 pm »
Абееееееее, бройка!!!!!!!!!
Вие на един път по цял футболен отбор ли искате  :lol:
Напълно достатъчни са десетина фолукулчета! Ще има предостатъчно избор  :wink:
Успех, момиченца-кокиченца - всички сте в норми  :lol:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #217 -: Май 07, 2010, 09:39:50 am »
Петенка, чудесна новина, не се притеснявай мила, предостатъчно са май яйчицата:)
Мънки, днес ли беше пункцията мила? Стискам палци и ще чакаме да видим дали и на теб ще ти хареса упойката като на Сисето:) :goodluck:
Сисе а твоят трансфер? В неделя? Ех че е хубаво всичко:)
На мен днес ми дойде МЦ, и сега ще звънна на сетрата да ми каже кога да отида, да видим какво правим:)
Мацки, имам от снощи проблем с един зъб, не ме боли още, ама ми се иска да отида на зъбарче. Какво ще кажете, или за най-сигурно да се консултирам с Александров?
Днес времето хич го няма, след вчерашният слънчев ден...май ще си лежкуним по къщите:)
Поздрав!
П.П. Звъннах, утре до обяд трябва да отида, с една инжекцийка под мишница:) Те не се ли поставят в 9 или за първият ден няма значение? Я кажете как протича първият преглед?
« Последна редакция: Май 07, 2010, 09:46:01 am от choveche »
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #218 -: Май 07, 2010, 09:44:37 am »
Добро утро дами :) минавам да ви видя как сте в моята любима темичка и да ви пожелая успех на всички и по едно здраво бебче на финал.
Маймунче а на теб лека пункция и пълна кошница с яйца :crossfingers:
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #219 -: Май 07, 2010, 13:42:48 pm »
Здравейте момичета.
Поздрави на всички от Мънки. Извадили са 12 яйцеклетки, понаболява я доста и ще полежи. Ще пише по-късно.