0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #180 -: Май 02, 2010, 15:31:12 pm »
Ей, Сисе - успех мила - сигурна съм че всичко ще е както си требе! Пожелавам много и все "сгодни" яйчица  :wink:

Мънки - и на теб стискам пълци.

И аз да се похваля - днас ми забиха първия гонал - ЗАПОЧНА СЕ !!! Направо ми трепереха ръцете докато Анито ме ръководеше как да си го слагам.
Така-а-а, старта е даден, така че и аз се хвърлям в боя  :lol:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #181 -: Май 02, 2010, 15:57:38 pm »
Петя успешен старт и честито ти първо боцкане,както казваха на мен момичета на първият ми опит "тъкмо ще свикнеш да ги слагаш ,и те ще са свършили  :lol:"
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #182 -: Май 02, 2010, 16:13:24 pm »
"тъкмо ще свикнеш да ги слагаш ,и те ще са свършили  :lol:"
ама точно така си е то.
Хайде Петя, успех и много стиснати палци и от мен...И само положителни емоции, да знаеш.По време на стимулацията съм се чувствала по-женствена отвсякога, дано и при теб е така.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #183 -: Май 02, 2010, 18:22:39 pm »
Хайде, успех на "великата тройка" - siska81, Мonkey :) и patyas! И човечето да се присъединява скоро, че да станете "четворка"  :lol: И, човече, спирането на цигарите е първата крачка към успеха! Така че хич не се нервирай от липсата им - напротив  :lol:
Успешни стимулации ви пожелавам и най-хубавите ембриончета да изберете с нашия доктор при трансфера  :wink:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #184 -: Май 03, 2010, 10:09:49 am »
Ето мееееее тук съм  :lol:
 Сега се връщам от док.Александров  :D ,всичко е много добре пу пу пу,в петъка е денят на едната истина пункцията миии юхуууууу  :lol: :lol: :lol:
 И така сега си продължавам с боц боц,и това е.Ааааааа да, видях сиска81 ,изпратих я подобаващо,тя милата и се изчаква чакалото ама така е Сисеееее  :wink: ,хубавите неща стават бавно  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #185 -: Май 03, 2010, 10:35:54 am »
Ей, Исе - 07,05, е една хуууубава дата! Няма начин да не ти донесе късмет!
А Сиска81 - ами така е - хубавите работи стават бавно  :wink: Успех!
И довечера чакаме отчет  :lol:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #186 -: Май 03, 2010, 10:48:53 am »
Браво Мънкич, радвам се че всичко е ОК.
От сутринта съм стиснала палци за теб и Сисето. Чакам с нетърпение инфо и от нея.

И аз съм с преповдигнато настроение. Нещо изобщо не ме свърта на едно място, а на работата така са ме натоварили - че просто не мога да мръдна. А в главата ми само разходки...слънце... моренце...

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #187 -: Май 03, 2010, 11:34:23 am »
patyas, и аз съм така, хич ме няма "умствено" в това слънчевото време, само си мисля как на 6-ти ще направим един пикник на зелено:)
Маймун, бравос на тебе:) В петък ще очакваме повече подробности, сигурно цялата тръпнеш от вълнение:)
Сисе и аз тъй, хич не ми се чака, а даже още не съм започнала:) Предполагам че търпение му е майката, ама ние като не можем да търпим:) Ще очаквам включване да разкажеш за пункцията:)
Поздрави момичета:) Мислено съм с вас!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #188 -: Май 03, 2010, 16:30:09 pm »
Мънки, успех :) А и нали всички, които види Сиска81 в коридора, после забременяват  :P :P :P
Сиска81, очакваме новини :) Хубави :) А после и мен да ме видиш на диванчето  :lol: :lol: :lol:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #189 -: Май 03, 2010, 20:58:30 pm »
Ха такаааа :DЕто ме и мен, малко ходихме да се почерпим, мъжото ме заведе на пицарийка, та да жулна една биричка :drunk:
И така, да разказвам-отидохме ние в 8 часа, както ни бяха казали, аз бях втора, обачеее, влязох чак в 10-10,30.Изобщо не било страшно, заспах си като първия човек, после даже не помня как съм стигнала до леглото :)Ама екипа се смя, щото нещо съм нареждала докато съм заспивала и бая са се похилили:Викала съм-брей, че хубава упойкаааа!!!Може и друго да е имало, ама Малена само се подхилваше и нищо повече не ми каза.
Но, имаме си 10 яйчица и утре нямам търпение да се обадя към 11, да видя как са ВИП новините, както казва Анито.
Благодаря ви за стиснатите палци, за това че бяхте мислено с мен :bighug:

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #190 -: Май 03, 2010, 21:13:56 pm »
Хаххахахахаахахаах ох немога вече Сисооооо хааххаахаха 'Брейй че хубава упойка" ох хааххахаскица такава,айде сега да са ти честити 10 яйчица и утре да ти кажат че и 10 те са се оплодилии  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #191 -: Май 03, 2010, 22:03:09 pm »
Браво, Сиска81! Чудна бройчица! И биричка жулна като за последно - нали?
Щото после да не вземеш да ги омайваш от рано с биричка бебоците  :lol:  :lol:  :lol:
Хайде, ще чакаме утре новините за оплодените! Те са ясни, ама все пак :wink:  :lol:
Лелееееее, мацки, връщате ме месец и десетина дни назад  :lol: Изживявам емоциите наново!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #192 -: Май 03, 2010, 23:06:34 pm »
Сиска - готина упойчица, а ...  :lol: направо ме разби. Представих си как си поръчваш още едно от същото  :drunk: Леле мацка, спретнали сте си яко парти  :D :D :D

Стискам палци да се опрашат яйчицата както си трябва. Всъщност съм убедена, че вече са се омешили :00001754:

И един въпрос - какво стана с цитротида - намери ли си нов стопанин?
« Последна редакция: Май 03, 2010, 23:08:08 pm от patyas »
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #193 -: Май 04, 2010, 07:19:02 am »
Пете,Сисето го даде вчера цитрото  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #194 -: Май 04, 2010, 11:01:31 am »
ихууу, една упойка, две и оркестъра да свири моля:)
Браво Сисе, героиня си ти! Направо даже лекичко ти завиждам (благородно естествено), че вече си на финала. Мен още ме тресат малко притеснения, ама си налагам да съм спокойна:) Като имаш време пиши, как върви деленето:) представяш ли, на практика вече има бебенца почти готови:) Много вълнуващо ми звучи:) я кажи колко време те държи тази успойка, и после добре ли се чувстваше?
Петенка, аз съм плътно почти зад твоя график... Чакам 6ти-7ми май да ме посети МЦ. Как върви боцкането? Хем нямам търпение да започна, хем малко ме е хванал шубелъка:)
Поздрави момичета! :goodluck:
ПП. и да се похваля, още държа фронта с цигарките, чувствам се силно мотивирана:)
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #195 -: Май 04, 2010, 11:09:28 am »
Човече, браво за цигарките мила :balk_47:
Упойката е не повече от 30-40 минути, после ти я махат от вената и се събуждаш.Аз влязох към 10,20-10,30 и излязох 11,00-11,05.Няма страшно, след това се чувствах супер, само около 30 минути замаяна, но после бях ОК.Нито ми се гадеше, нито нищо.Оф, звънях да ми кажат колко са се оплодили, ама докторите още работили и ще трябва да се обадя към 12,00.Направо треперя цялата от вълнение....

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #196 -: Май 04, 2010, 11:19:50 am »
Направо треперя цялата от вълнение....
гррррр, спокойноооо, всичко ще е ОК:) иди да обядваш или се разходи малко около офиса и няма да усетиш как е минал един час:)
Стискам палци, макар както и барбарончето каза, ясно е, яйцеклетката най-накрая и тя ще се срещне с половинката си:)
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #197 -: Май 04, 2010, 12:35:24 pm »
Сисе, 12.30ч. е :) Стискам палците още ...
Успех :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #198 -: Май 04, 2010, 12:35:55 pm »
Хаххахахахаахахаах ох немога вече Сисооооо хааххаахаха 'Брейй че хубава упойка" ох хааххахаскица такава,айде сега да са ти честити 10 яйчица и утре да ти кажат че и 10 те са се оплодилии  :wink:
Мънкиииииии, благословена да сииии, златна устичка имаш беееее....
Момичета, не, не стъпвам , а летяяяяяяяяяя.....
Имаме си 10 от 10 - всички са се харесали, сега ще ги чакаме да се развиват бебоците, и ако всичко е ОК, в събота на трансферчеееее....
Оххх, благодаря на всички ви...да ви се връщат тройно пожеланията!!!
Направо така се развълнувах, че ръцете ми треперят, едвам пиша...

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #199 -: Май 04, 2010, 12:37:42 pm »
Хиххихихихихихихи ми дааааа златна ми е тя моята  :lol: :lol: :lol: ,браво и тука да кажа едно силно Бравооооооооооо знаех си  :D
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...