0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #160 -: Април 28, 2010, 21:01:46 pm »
Здравейте и от мен.
Днес бях на първи преглед от стимулацията, на 6ти ден от гоналчетата.Бая си почаках, ама днес много инсета, много чудо-ха дано и много бебета после.Докато чаках,Ковачев каза на Анито, че някакво момиче(не му чух името),било се обадило с положителен тест-направо ми се дорева от радост, просълзих се.
Иначе аз продължавам да съм си в супер настроение, даже викам на док-абе тия гонали много готини, карат ме да летяяяяяя ....Пък той се смее и вика-да взема и аз да си боцна някоя друга :lol: :lol:
И така, в единия яйчник имам четири фоликула, в другия 4 или 5 не разбрах точно, но доктора е доволен.Пък щом е доволен, и аз съм доволна :DДнес боднахме и цитротида, и в петък пак на УЗИ.
Това е засега от мен, стискам палци на всички останали.(стискайте и на мен :wink:)

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #161 -: Април 28, 2010, 21:11:33 pm »
Хехехе, сиска81, браво за бройката на фоликулчетата!
И моите бяха толкова и....... Ще се смееш от искрена радост в най-скоро време  :lol:
Продължавай да си отглеждаш фоликулчетата за сега  :wink:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #162 -: Април 28, 2010, 21:19:36 pm »
Браво Сисееее еее,ама така ме зарадва,на мене нещо ми е свито коремчето на топка,леелелеле незнам как ще дочакам до преглед за да видя всичко ли е както трябваа  :? ,абе хорааа мислих че като си минал по този път е по лесно и спокойно,а то обратното ужассссссссссс  :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #163 -: Април 28, 2010, 21:40:38 pm »
Мънки, най-вероятно щото първия път много-много не осъзнаваш какво се случва, и докато се усетиш-дошло времето за теста...А сега вече осмисляш повече, знаеш какво предстои, надеждите се удвояват може би, следиш тялото си, знаеш как реагира и т.н...Ама всичко ще е наред, убедена съм!!! Пък и то коремчето сега се свива, щото после ще расте навъъън :D

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #164 -: Април 29, 2010, 12:24:27 pm »
Браво Сиска - чудесни новини ! Само така - добро настроение и хубави мисли!
А за стискането на палци - знаеш че може да се разчита на нас  :wink: ! В това сме пълни профита :D :D :D
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #165 -: Април 29, 2010, 14:19:09 pm »
Здравейте момичета! Пожелавам на стартиралите от вас-Сиска,Петя,Човече/дано не пропусна някоя ама ще извинявате/ и Мънкито,успешни процедури! Успешни финали и нй-вече ,когато ние се появим на  прословутия 7ми етаж ,да чуем от Анито и вашите имена за + резултати!! Ние с моята птичка,довечера отлитаме по чужбинско! Да сменим малко обстановката и да поизпразним главиците! Може пък това да ни е от полза! ще разказваме като се върнем! но ще ви мисля и да знаете-да не ме разочаровате,ей!!!! :bighug:
/www.mamaibebe.com][/url]
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #166 -: Април 29, 2010, 14:31:15 pm »
Маймуняк, Сисе успех момичета. Ше ви стискам палци. Чакането е най-гадната работа от всичко то е ясно. Само спокойстве и силна храна! Всички сме с вас:)
Досега писах огромен пост и компютъра се рестатира сам, направо откачих...
Искам да ви кажа че вече съм шаш и паника, направо не знам откъде да я хващам.
Днес пуснахме с мъжо кръвни, и на мен МБИ. Кръвните моите трябваше да излязат днес, но изпуснах 13 часа затова утре ще ги взема (направо ъррргххх), а на мъжо чак в сряда заради хламидията.
Проблема че микробиологията излизала в отпуск за месец и ме пратиха на друго място, там моята ще е готова чак във вторник. А съпругът ми днес само кръвни, утре за спермограма, а в понеделник за МБИ, която сигурно ще излезе в петък. Цялото шашкане че на мен трябва да ми дойде на 6-07.05 (въобще не знам как ще работят по празниците нашите хора), и няма да имаме пълен набор изследвания на практика. Ужасно съм притеснена, днес единствено успях кръвната група да си разбера, и да получа една две-оферти да ми продадат кръвчица пред кръвният център:)
Към момента разполагам само със снимката, хормони от 3-ти ден на миналият цикъл и кръвна група:(
Другата драма е че гоналчето във фарма плюс за 45 лева е годно до юни, което за момента е ОК, но ако отложат процедурата за другият месец заради резултатите от изследванията, няма да мога да го ползвам и сега се чудя да го купувам ли или не... На всичкото отгоре в графика ми пише 17 дози гонал 75, а в рецептата сестрата ми е писала 20. Абе луда работа.
Дайте акъл че откачих!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #167 -: Април 29, 2010, 14:43:14 pm »
Лелеелеллеле Човече имам чувството че не си поемала дъх тука докато си писала  :lol: :lol: :lol:,успокой се бе жена ти не си на маратон лека полека ще набавиш изследванията споко  :wink:
 Гонала док. не веднъж ми е казал и да му изтече годнота е годен не му пречии,просто не може да се пусне лекарство без срок на годнос а после си имат също спокойно ,аз бих си го взела  :wink:.Ти ако от сега така се побъкваш от нерви незнам като почнеш баш процедурата какво ще става.За бройката гонал тя никога неможе да ти бъде дадена точна по добре да вземеш 2-3 в повече от колкото да не ти стигнат,както по схема са 17 така може да станат и 20 както може да станат и 15 това в последствие.Спокойййноооо всичко ще е наред :lol: :lol: :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #168 -: Април 29, 2010, 14:46:37 pm »
Ти ако от сега така се побъкваш от нерви незнам като почнеш баш процедурата какво ще става.
От днес не пуша:( Не се чувствам мн в кондиция...извинете ме:)
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #169 -: Април 29, 2010, 15:24:08 pm »
Eeeeeeeee в такъв случай е разбираемо  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
*
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #170 -: Април 29, 2010, 17:44:35 pm »
Оооооо еуфорията тука е голяма  :D.
Много Ви се радвам момичета и Ви желая много късмет.
Сиска супер бройки.
ra40 само хубави емоции и мнооого красиви моменти на почивката
choveche  :) спокойно миличка, ще се подредят нещата едно по едно
Мonkey :), слънце  :bighug: :balk_21:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #171 -: Април 29, 2010, 18:04:02 pm »
Майко мила, Човече.... голям спринт! И аз се задъхах докато ти четах поста.
А си мислех че само при мен е така - паника 8O.
Поздравления за цигарите - това си е допълнителен стрес, определено, но съм сигурна че ще се справиш.
Само миличка, имай предвид като си правиш плановете, че от края на юни екипа е в отпуска.

Рачо - да разпуснете страхотно, да се заредите с приятни емоции и да не забравите да си водите записки, ей  :photo:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #172 -: Април 30, 2010, 10:42:07 am »
Ето мееееее  :D ,имам си поне 10 фоликули  :lol: :lol: :lol: толкова съм щастлива че хич не стъпвам по земята летяяяяяя  :lol: :lol: :lol:
 На 03.05.2010 съм пак там  :wink:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #173 -: Април 30, 2010, 10:55:50 am »
Ехеееее, Маймуняк бравос! Tакава прозиводителност да ти завиди човек!:) Пожевам ти 10 прекрасни ембриончета, и поне 3 чудни бебета:)
Ние днес дадохме спермата и сега ще чакаме изследванията да излязат. Смирено питах и ми се отговори, че принципно трябва да ги занеса чак като ми дойде цикъла, така че няма проблем че микрото на мъжо ще излезе в другата сряда. Пък ако не са ОК, предполагам се отлага цялата процедура?
Инче закупихме последният промо гонал на 45 лв. за 75 IU, но взехме само 18 бройки. После ако ни потрябват още ще купим от скъпият и готово:) Сестрата каза, че няма абсолютно никакъв проблем за годността, можело даже септември да ги използвам ако искам:)
Днес съм споко:) Само дето кашлям като магарица...
Поздрави и прекрасни фоликули за чудни бебенца:)
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #174 -: Април 30, 2010, 11:46:43 am »
Е-е-е, Маймун, страшна си! Браво - супер бройка!
Стискам палци, мила! 
:bighug:
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #175 -: Април 30, 2010, 11:53:47 am »
Браво, Маймунчик  :lol:
Нали знаеш, че толкова са си нормално  :wink:, от което ще следва и, че ще са супер качествени  :lol: Пожелавам ти го!
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #176 -: Май 02, 2010, 08:51:34 am »
Да подбутна малко темичката, че нещо изостава. :D
И такаааа, утре ми е пункцията, снощи ми боднаха прегнилчето и днес вече коремчето ми се свива от притеснение(по-скоро от неизвестното).
Ох, хайде не останааааааа....
Мънки, да не се засечем утре(не че сигурно ще те видя след упойката :lol:)

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #177 -: Май 02, 2010, 09:10:05 am »
Сисеееее ,ми аз там ще се наредя от 9.00 ч. та може и да те изпратя за пункцията хахааааххаах ,а йначее след това едва ли ще имаш фокус  :lol: :lol: :lol:
 Успех миличка,да има много хубави яйчица и всиииичките да се оплодят иии после да станат хубави здрави бебетаа  :lol:
Cамо защото очите ми не се насълзяват не значи че не плача... И това че винаги съм силна не значи че всичко е наред...
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #178 -: Май 02, 2010, 10:13:30 am »
А, момичета, остана ми един цитротид, ако познавате някого , на когото да му трябва, подарявам го.Писах и в другата тема, но никой не се отзовава.Просто е до 8/2010г.годен, трябва сега с тази пролетната сесия да се употреби.

Без значение какво ти се случва и колко лошо ти изглежда днес, живота продължава и утрешния ден е по-добър !
Re: Ин витро АГ - Варна 6
« Отговор #179 -: Май 02, 2010, 10:16:23 am »
Исе, Сисе:)
Стискам ви палци милички, и с нетърпение ще следя какво е станало утре:)
Изпращам ви цялата си положителна енергия  :grouphug2:
Хубава неделяяяяя:)